• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji tak to jsi teda pěkný tele...a to jsem slušná. Kolik Ti je aby si skákala na tyhle jejich kličky???? Hned volat tomu co u Tebe byl a rušit,ale je to otázka zda to pude.\kolikrát tam mají dodatek že jeden rok to nejde zrušit.
12. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Ivy ahoj neboj ono to domácí snaženíčko určitě jednou výjde :wink:
Moncaet jak je mamino, synovec je užasný :slight_smile:
12. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
:rolling_eyes: jsem no, mně přijdou nabídnout hovno a já ho koupím, omg
Nemám kontakt na ty co tu byli... :rolling_eyes:
Já to chtěla kvůli pneumokokovi...dávaj 1900 na vakcínu.... :frowning2:
12. kvě 2009 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz
Májo dupo naše okamžitě volej tomu chlápkovi že to chceš zrušit pokud to půjde. jsou to parchanti nakecaj kraviny a oni nejsou vůbec pravda :angry:
12. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Jejda ty si jak tchýně,ale ona je stará a myslí si že lidi jsou jak dřív,ale ty? A jakto že nemáš vizitku na ty co tam byli?to je bordel,no na hubu jim patří a to víš že nabídnou těhuli co nejvíc pro mimi,ale nejdřív vše ověřit,holka!! Snad to půjde zrušit aby nakonec nebyl mnohem větší problém s pojištovnou a doktorama.Zkus zavolat hend na středisko té Media a poptat se na to zrušení
12. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Přeci když jde o zdraví kurňa, tak nebudou lhát ne? To si jako myslej, že teďka budu marně shánět doktora, kterej by mě ošetřil :frowning2: :frowning2: :frowning2: Mě jebne... Jsem to trotl, kua vždyť je 12.!!!!!Já to věděla, že něco bude.
12. kvě 2009 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, maj tady linku nějakou , kam asi i on volal, hnedka tam zavolám, ale musím počkat, až odejde starouš se psem, bo nechci aby to radši ani věděl, co má doma za jelito.
12. kvě 2009 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz
Májikno držím palečky at to dobře dopadne :slight_smile:
Berušky jedu s Pétou do cvičení jak přijeddu tak na vás ještě kouknu :wink:
12. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
Ajojky.Jsem zde a úúúúúúúúúúúúúúplně zdravá :wink: Je tam spoustu folikulů ale cysta žádná.Jupííííí :grinning: Tak teď ještě ve čtvrtek co mi poví zase jinej pan doktor a kdy bude ten KETík :wink:
Mony držím palečky ať se vrtaj :wink:
Karolko tak to je dobře,že už to má maminka za sebou.Přeju hodně štěstí ať je to dobré :wink:
Zdravím všechny :wink:
12. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
Máji aby tam nebyli jen do 17:00

Petí tak to je super zpráva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Máji ty si trdlo :grinning: Já se musím tlemit,udělala bych to samé :grinning: a pak si nadávám,co jsem to podepsala :angry:
12. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
Jo Katy jsem nějaká v šoku :grinning: šla jsem tam smířená s tím,že se objednám na operaci a ono nic :slight_smile: ne že by mi to vadilo.Asi to byly 2 folíci za sebou,na tom menším UTZ se to prý nepozná :slight_smile:
12. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Jinak Máji právě když jde o zdraví tak tam se teprva točí love,takže jsou to ještě větší kuuvy než myslíme.Snad to bude ok a půjde to zrušit,ale příště holka než něco podepíšeš tak si to nech rozležet a poujištovat plno věcí.Když něco kupuješ tak taky se mrkneš kde a co a jak jsou lidi spokojený
12. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Petulko tak vidíš,a to si mi říkala že si nás varovala at si nikdo nic nedomlouvá :wink: já taky dneska začala sprey do čumáčku+prášky a řeknu vám holky že čím víc se mi to blíží ty pichance tím víc se začínám bát,abych měla kvalitní vajíčka aby se dobře oplodnily a hlavně vydržely,taky mě dneska napadlo jak sem četla Monču co když mi žádný embrijko nevydrží a nebudou mi mět co zavést :frowning2: tak takový chmurný myšlenky mám no :frowning2:
12. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
no já do Repromedy Katy půjdu až na OPU víš?Chodím ke svému gynekologovi-on s nimi spolupracuje a na stimulaci dohlíží on,pro mě to znamená že nebudu muset během stimulky jezdit do Brna ale vše se odehraje v Jihlavě :wink: Jinak budu se sprchovat,díky za radu a ty vaginální výplachy ty znám moc dobře z dob kdy sem trpěla na mikozy Tantum Rosa sem měla :wink:
12. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
tak to vyfásnu asi taky to vidte?A od kdy se to používá,od kolikátého dne nebo tak,Máááááááááááááji ty víš všecko :grinning:
12. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
Peti tak ty jsi takový tele?? tož baby,už máte věk na to myslet hlavou,né ? :confused: Nic nepodepisovat magorům co si Vás odchytnou a nedej bože ty pachranty z UPC-to je jedna sorta se Svědkama Jehohovýma-vyhodit oknem

Peti,tak hlavní je že je to takhle pěkná zpráva :grinning:
12. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
Jani a kdy začínáš s injekcema?
12. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: Teda Májo ta jsi ale trdýlko :grinning: Snad se ti to podaří ještě zrušit :grinning:
Petjunko to je dobře! Konec stresů a strachu a jupííííííííííííííí do ketu!
Janiko neboj se :wink: Všechno půjde dobře a budeš mít plno siláků! Musíš trošku věřit!!!
Jinak zdravím Andrejku, Belku , Lucinku, Regííííí která tu není :grinning: a Karolku a vlastně fšechny!!!
12. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Janni to ten strach asi prožila každá z nás,já taky šílela,asi to k tomu patří,ale neboj vše dobře dopadne,vajucha budou ok a určitě vydrží aby Ti je šupli do bříška :wink: Jo jo ten výplach,já to měla dva nebo tři dny před OPU.
12. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
UPC jako telka????
12. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
No tak jsem tam volala, pani velice příjemná, prý to jsou obchodní zástupci nějaké společnosi SaveMax bo tak nějak, pani jsem to všechno řekla, že ověřovali lékaře, prý to nelze, že to ověřují pouze u nich na centrále, že mi podali nepravdivé informace, navíc mi řekli, že pojiš´tovna funguje dva roky, ale je to prý dva měsíce :confused: hovor byl monitorován, to jsem ráda. Zítra mi bude volat pracovnice SaveMaxu, mám jí všechno říct a se smlouvou nemám souhlasit. Tudíž doufám, že to tak bude!!! Jinak budou kontaktovat lékaře a uzavírat s nima smlouvy postupně, posléze bych k nim přešla, bo pro mimísku maj slušný příspěvky, mnohem vyšší než moje pojišťovna. Ach jo. A to mi ještě říkali, že je dotuje televize Prima a rádio Hey, tak to teda nevím....jsem se měla pani optat....
12. kvě 2009 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Lení,hlavně konecstresů.Jsem zjistila jak se mam ráda :grinning: :grinning: :grinning: já se o sebe tak báááááááááála :grinning: :grinning: :grinning:
Mája vyhodila manžílka se Satanem a volá. :grinning:
12. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
Peti jo jo kabelovka UPC-kuuvy největší

Máji tak to bud ráda,páč SaveMax jsou největší zmldi na světě,měla jsem tam dělat,super je to tam,to je vážně sada kam až se dostali.Jsou to normální lháři,a co se týká pojištovny,tak určo bych raději něco zaplatila navíc,ale měla jistotu stabilní pojištovny,oni musí mít super akce aby lidi nalákala ale nikdy to není jen tak někde dají jinde budeš platit jak mourovatá...je lepší si to promyslet
12. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Jojo Peti, jak povídáš....jsou venku a už tam drbou se sousedkama, to je něco ten můj chlap.Ještě že bydlíme v přízemí a všechno slyším :grinning:
No jsem jelito co? Jehovisti lítaj oknama, pak tu choděj ti mobilisti, tak ty taky vždycky vyhodim, že máme firemní mobily, tak daj pokoj. Knihy nekupuju, nože brousit nenechám, ale toto vzhledem kmimísce by se mi líbilo no. Jsou to spratci, že takhle lžou, mi řeknite, kam borec volal, no možná taky nikam, že? To je jednání, já jsem prostě taková poctivá... :grinning:
12. kvě 2009 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
Katy ty ses rozjela,tě dodělám do UPC se nechal loni navrtat ten můj chlap,Teď čekáme až nám vyprší rok a hned to ukončíme :angry:
12. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Máji volat nemusel,to dělal jen před tebou abys na to skočila a hup :grinning: skočila :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
jj Petjunko jsem tady slyšela obrovskou ránu! Jsem myslela, že je konec světa a to ti spadl kámen ze srdíčka! :grinning:
Máji tak je to na dobré cestě? Honem než příjde manža :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Nojo, si řekl blondýna je to, ještě s pupkem, ta bude úplně blbá už....a je :grinning:
UPC máme, bo tady telka normálně přes anténu nešla a barák to nehodlal řešit a nemáme problém, vy jo? :confused: Platíme jen 209Kč a telka jde... Nám by nešla jinak ani Nova, ČT, Prima, nic..... Ale jdu to rušit, bo se konečně barák domluvil a budeme mít nějakou spešl telku, ovšem mně je to jedno, já na u bednu stejně moc nekoukám, leda večer, ale řes den tu ani nemusí být.
12. kvě 2009 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz
No Leni,si piš,že to se mnou zacloumalo.Ale te dnešní frája byl z mého rozkroku nadšen :grinning: Pořád se na mě usmíval a říkal,že jsem zdravá jako rybka :grinning: Snad tě ta rána moc nevylekala :wink:
Já na telku nekoukám vůbec.
Sory návštěva :wink:
12. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.