• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo a hlavně jsem chtěla napsat, že já se bojím moooc moc moc toho srdíčka, by mě jeblo....snad to bude ok. A ještě jdu takhle večer, Bože to bude dlouhej den.
12. kvě 2009 v 18:37  •  1 dítě  • Odpověz
Holkýýýýýýýý, co bez Vás budu dělat v porodnici? :frowning2: Tam budu celejch 5 dní minimálně...Mně bude strašně smutnoooooooooooo :frowning2:
12. kvě 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, klííd, dyk Tě malá kope o 106. Joo, a v porodnici? Bože snad nebudeš rodit v ouřední den, páč to bych musela dát na dveře ceduli, RODÍME!! Samo, že budeš v kontaktu, ne?? Noťas?? SMS?? !!!! Jasnýýýýýýý
12. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
Ovečky tak jsem zpátky, v plavání jsem málem usnula, tak jsem se po příjezdu domů natáhla a nemužu zarvat :frowning2: Já nechci dneska na noční :slight_smile: Belíšek už maká, tak si budem možná v noci spát, ale já musím dělat materiál, tak ani nevím :wink: Díky za podporu s mamčou, jste hodné :wink: Peti velká gratulace k neexistující cystě a vidným folíkum, tak vzhuru do Ketu :wink: Andrejko ty jsi takové sluníčko :slight_smile: Zatím papa jdu si zkusit ještě zchrupnout :wink:
12. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Peti já začínám koncem příštího týdne,ted sem začla sprey+pilule a budu čekat dokud to nedostanu :wink: pak bodance :slight_smile: Holky díky za podporu,sem měla jen malý splín,ale už je to pryč a taky díky vám :wink:
Loučím se s váma holčiny,kontroličky at vám dopadnou všem na 1 a já na vás mrknu asi v něděli,až za táááák dlouho :confused: no jo do pá budu pracovat a v so jedeme hned jak se vzbudím k našim za mamčou.
Tak se berušky opatrujte-Máji,Andrejko,Katy,Belinko,Peti,Lůco,Dady,Karolko a opravdu všecičky ,pááá a dobrou noc :slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
tak Janni.ko, to jsme blbky, my už Tě viděly pobodanou :grinning: , tak dobře sprejuj, když už to stojí tolik kaček.
Karolko, šups do pelšíku a hurá na noční, ať to máš za sebou.
v porodce mít noťas nebudu, bo tam neni přecivá připojení.
12. kvě 2009 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky už jsu zpátky jdu si vás dočíst a za chvilku do rachoty ach jo :frowning2:
Petulko skvělé zprávy :slight_smile:
Janinko dobrou noc a krásné sníky :wink:
12. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Lůco, vůbec nevím, že by se chodilo tady do kaufu v noci, to máte nějaký spešl tam u vás...
12. kvě 2009 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz
Zas jak jsem tu Nugetářku uviděla, chytla mě mlsná, jdu si udělat krupičnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz
V noci se chodí na vybalování a když se něco předělává :frowning2:
12. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
Tak jsem blázen? Dyk jsi psala z noťase z nemocnice, ne???? Máji, tak co? Jsem výbušnej egoista :grinning: :grinning:. To si piš, ale já se snažíímmm
Ahoj Luci :slight_smile:
Janni,ahááá, tož stříkej do déérek nosníích!
Karolko, tož su z teho Janek, od kolika máš tu hroznou noční, že jdeš ještě spinkat? Nebo už jsi v rachotě?
12. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
Psala jsem z noťasu, bo mi tam známej půjčil net po nějaký krabičce...,ale ta už neni aktuální, takže nebude net, ale hlavně na něj asi nebude čas... Ale founa mít budu.
12. kvě 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko já jdu na 22,00 a ze spaní nebylo nic. Já jsem zase krásně přetažená, snad to zítra doženu, protože pak padnu a budu spát minimálně 12 hodin :slight_smile: Mája už rodí, že už vymýšlí noťas? Holka tam ti chybět nebude a doma nám to všechno popíšeš :slight_smile: Luci nočnákum zdar :slight_smile:
12. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Karolko, já jen psala, jak to bez vás přežiju, že jako podpora, bo už vidim tu depku...novej stav, nový hormony, nová mimíska, nevím co s ní, smutno, sama, nemocnice, je to blbě vymyšlený....se znám, jsem ubulenec...do toho ta kundice rozervaná...
12. kvě 2009 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz
Máji budeš nadšená a Aničky,ty trdlo,na nás si vzpomeneš jen malinko,taky tam bude Luboš a pak na pokoji jiná mamina nebo maminy,takže Ti to uteče,neboj :wink: jsem četla že je dobrý si vzít nafukovací kruh že se lépe sedí když máš bolavou pipku :wink:
12. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Karolko,teda to jsi teda nespáč,bych nedala a bála bych se že tam usnu.
12. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se chystat do práce jedu za hodku ale musím si nachystat sváču atd.Všem vám přeji krásné sníky a dobrou noc. :slight_smile:
Karolko a Beluško at vám to rychle uteče :wink:
12. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Májo žádná depka, ale krásné miminko, maminka unavená, usmátá, ospalá, miminko vrnící, maminka kojící. Pipka sešitá a oba dva v jedné postýlce spinkají. :slight_smile: Já žádný noťas nevidím a deprese už vubec ne :grinning:
12. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Luci tobě taky já narozdíl od tebe to mužu zalomit v noci, pokud bude klid a klimbat, takže se modlím ať je klid :slight_smile: Katy to je o zvyku, ale už mě to zmáhá :slight_smile:
12. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
No dobrá, dám na vás. O tom kruhu vím, ale je mi to ějaký divný, si tam brát kruh :grinning: , ale mám v plánu zaúkolovat Luboše. Zvládá kupovat vložky a pipku i na kozeny, takkoupí i kruh :grinning:
12. kvě 2009 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz
Děvčátka se loučím,jdu do hajan,jsem mrtvá a ještě musím do sprchy a zhodit srst :grinning:
Všem přeji krásnou dobrou noc a moc pěkné sny a zítřejším kontrolám přeji jen nejlepší výsledky,já doufám že i u mě a pak sem přidám fotečku bodlinky :wink:
12. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Holky, hledala jsem v zákoníku práce pro Regínku, jestli v rámci pracovní doby mají právo na mytí a převlékání. Dle mě ne. Co vy na to? Lůco, jak to máte vy?
12. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
No to určo nemaj.
12. kvě 2009 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko taky myslím že né,jen někdy je rozdíl co je v zákoníku a co se děje na pracovišti :unamused: bohužel.Ale v tomhle myslím že máš povinnost být na pracovní výkon připravená ho vykonávat-takže to by mělo být už převlečený.
12. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
užij si tu srst, dokud na ni vidíš, už to dlouho trvat nebude a než se zase uvidíte... :grinning:
12. kvě 2009 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
Si pak asi koupím zrcátko větší :grinning: :grinning: :grinning: abych viděla,ale pokud budu takhle žrát tak mi stehna zakryjí všechno
12. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Májo mě to pak holil milášek a v té době ještě nebylo zvykem na holou pipinku, tak to se v poronici pak hodně divilii´, že mě nemusí opižlávat a s kterým uchylem jsem to dítě splodila :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
nojo, taky mám zrcátko, ale blbý je, že se Ti hnedka zamlží a zas ju nevidíš :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
nojo karolko, ale to já tady už psala, injekce bych mu nesvěřila, natož žiletku, si to ani v praxi nedovedu představit, ještě by mi jí kus ufiknul a to by byl masakr :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz
Májenka už se těší, až uvidí svou Hermínku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.