• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko a kde jsi to žila,tož to já jsem praktikovala zhruba od 17,no jo ale my jsme město :grinning: :grinning:

Jéé Máji to mě nenapadlo,že se bude mlžit :grinning: nic jdu hajat,a zítra na mě myslite,trochu se bojím ... trochu víc
12. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Hermínku :grinning: , tak jméno ještě holka nemá..., musím se Luboše zeptat, jak by ji pojmenoval, ale právě hovoří s kamarády z guildy, tak počkám, nemusí hlasovat celá guilda :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jsi taky mladá kozena, za nás to nebylo, my jsme starší ročníky :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
Katy já jsem o 4 roky starší jak ty a na porodnici byli postarší občanky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdi pinkat azítra nahoď fotečku bodliňátka :slight_smile: Papa :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jenom o 4? :confused:
12. kvě 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
Kolik že tý Kačce je? Jsem myslela 25 a Tobě 32...
12. kvě 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojka holky zdravím všechny z rodinky.
Byli jsme na podrobnějším UZ a všechno ok :slight_smile: ale nemáme fotečku protože se prcrk tak mlel že nebylo možné ho vyfotit,máme 135g a 16cm.Bylo vidět krásně pumpování srdíčka,plný žaludek,nožičky páteř močový měchýr no vššchno je v pohodě,moc Vám děkuji za podporu,Máji ty už to máš opravdu za pár to se máš. :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Guilda a hlasovat :grinning: :grinning: :grinning:

Holky jdu si zasadit kytičky, co jsem množila... ZA chvílu přijdu..
12. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
To se teda mám, taky si závidím :grinning: , zrovna s chlapem přemýšlíme, kdy to půjdem porodit a hlavně jak :sweat_smile:
Tak to gratuluju k úspěšnému UTZ.
12. kvě 2009 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz
Prej mám čičinku, hmmmm je vidět, že už ji dlouho neviděl :sweat_smile:
Množíš kytišky? To já neumím. Co mám dělat s tou hubenou palmovou nožkou vysokou?Já ji takovou nechcu.
12. kvě 2009 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz
Májo jak jenom o 4 to vypadám tak staře? :slight_smile: Haninko gratuluji k uspěšnému sonu :wink:
12. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
nééé to nééé, já myslela, že jsme téměř stejně mladý a že Kačka je o více mladší....
12. kvě 2009 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz
Ten muj milášek místo aby si mě užíval, když jedu na nočňáka, tak něco kutí ve stolárně :angry: No nic, zatím se s vámi loučím, všem přeji krásnou dobrou noc, Regí, myslíme na tebe, a mi tři mušketýři vzhuru do pracovního boje :wink:
12. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Prdlajs, kytky se nekonaly, dorazil manža z pivečka, povykládal, co nového u našich známých, pak na mě vybalil margotku!! Já se po.. On nemůže pochopit, že když se ho někdy večer ptám, jestli nemá něco dobrýho, že doufám, že řekne ne :grinning: :grinning: . Já su z té váhy nešťastná a furt bych jedla. Tož jsem ale snědla "jen" půlku a druhou musel on :grinning: . Kde jste?? :frowning2:
12. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdu snad spát....když si představím tu noční.....no bojujte holky, ať je už ráno a můžete do pelechu. Ty dny tak utíkaj... Tak brou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz
jéééééééééééé Margotka a on ase rozdělila :rolling_eyes: Taková škoda........ :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz
Čím to je, že jsem tak zubožená poslední dny? Jsem tu furt čumákovala do půlnoci bo do jedný a teďka? Chodím spát se slepicema, ještě neni ani devět...
12. kvě 2009 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem tu,kuk a tu nikdo? :wink:
Karolko, jak dopadla mamince operace?
Andrejko,pěěěěěkný fotešky, moc ti to tam sluší, prostě, jak psala Bellluška. anděl:slight_smile: A Taira-supr.
Petjuš, utz dopadl dobře? To je fajn.
Májo, co jsem to četla, ty se pojišťuješ?
Já tu měla kamarádku a pak ještě ségru, tak jsme vše prodrbaly.Teď si jdu šlehnout zas spací prášek,teda ten na laktaci, ale spí se po něm. Zítra jedu zas do Bene za psycholožkou- Míša na tom trval, tak ho poslechnu. Je to známá, tak si s ní pokecám. Hlavně, její manžel je primářem onkologie na Homolce a mohl by mi tam zařídit taky tu genetiku a přešetřit i vliv tehdejší chemošky na plodnost. No, už se to trochu rozjíždí, tak jsem ráda.
12. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Viiď, máš pro mě pochopení, že???? :frowning2:
Teď probíhala masage, páč mě bolí krční, celej den za kompjutrem, huž haby byl víkend. Ale mě čeká 1.část mého vedlejšáku, roznos letáků. Tož začínáme odpol , tak doufám, že večer odjedeme na chajdú:stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj Věruško, operace dopadla snad dobře, Karolka frčí do práce, čeká se, jak to na maminku zapůsobí.
Petjuna je taky zdravá a já jsem se upsala nové pojišťovně zdravotní, ale zítra to snad zruším :grinning:
12. kvě 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Já chci taky masage:slight_smile: Bolí mne lopaty z těch staženejch kozének:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Dík za info, Májuš. A zítra na tě budu myslet
12. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Věrko, tak to jsem zvědavá, jestli ti ta psycholožka nějak pomůže, musíš hnedka infomrovat.
12. kvě 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
To jsi hodná, já na Tebe taky myslím, kudy chodím :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jdu fakt chrnět, se snad ani do ložnice nedopalzim, už se vidim, jak tady budu v pět čekat až vstanete, když odpadám tak brzy. Brou kočeny :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
Brou s baťohou:slight_smile: Jo a zítra volám i neléčiteli.
12. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Ahooj Věruško! :slight_smile: :slight_smile: To je Míša rozumný. Já souhlasím. Jo, jinak plány máš výborný. Tak už vím, když měla Taira falešné březí a laktaci, tak měla prášky a taky furt spala a zvracela v autě...
Máji, ono to je asi fakt vyčerpávající, to bříško, a i ty obavy z toho, jak vše bude probíhat a aby bylo vše, jak má být! Tedy já jsem po psychické námaze vyčerpanější, než když sekám dříví.
12. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Májuš, Ani, hezky se vyspěte holky! :pensive: :pensive: :pensive: ............
12. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Jé, až teď jsem si všimla ..Máji, ptáš se na jakou kytku hubenou? Dracenu? Páč ta jde ufiknout, a dát do vody, zakoření. Taky jsem ju už měla vysokou jak mrakodrap, až nahoře košatou. A to samé jukka, taky jsem ji ufikla a do vody a chytla se v poho.. Tak zítra písni..Ještě se ráno uslyšíme, ale neboj se ničeho, Ti povídám, že je všechno v pořádku:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahoj všem.
Tak jsem tu holky jen na skok nahlásit změny.15.5 jdu na OPU :slight_smile: , zatím to nevypadá na to, že bych dostala bublinky za pár dní k sobě, protože jich máme podle paní doktorky kolem 30ks, takže se všichni připravujeme na silný OHSS :frowning2: , už teď jsem celá nafouklá, tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne.
Moc zdravím Věrušku, jsem moc ráda, že tě tady vidím :slight_smile:
Andrejko ahoj kočko, tak jak to pokračuje u tebe, už máš nějaký dobrý zprávičky?
Moonco tobě mooooccc gratuluji k bobíškům, tak doufám, že brzy budeš hlásit //.
Bellinko tebe taky moc zdravím. :slight_smile:
Májo a Anuško vám taky posílám moc pozdravu, už se vám to blíží co :sweat_smile: , tak se hlavně ještě šetři ať máš na ten velkej den hoodně sil. :slight_smile:
Karolko, Katy, Hanko, Lucko a ostatní mooc vás všechny moc zdravím :sweat_smile: :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.