• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahoj Manetko, kočko, jejda, tak aspoň aby se vajička oplodnila a bylo spousta ledňáčků.Piješ hodně, viď? Řekli Ti hodně hodně pít, viď?
U mě nic nového, stále platí 6dc hysterka, a ms očekávám okolo 20tého. V pondělí nás čeká poslední pohovor s psycholožkou kvůli adopci, pokud budeme schválení, budu šťastná, zase o kousek víc jistoty.
12. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Andrejko tak to je hezký, uvidíš, že pohovor dopadne skvěle a pak už si jen počkáš na krásnýho prcka.Jen jestli nám dřív neotěhotníš :slight_smile:
U nás s oplodněním není problém, takže toho se nebojím, jen jsem nechtěla Ket, tak doufám ,že to nějak zvládnu a budu moct dostat bublinky za pár dní.Snažím se pít co to jde, ale já s tím mám velký problémy, u mě je zázrak, když vypiju pul litru denně, takže se teď musím hodně překonávat. :confounded:
12. kvě 2009 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jé yManetko tolik vajíček jenže ten OHSS taky žádná sranda, tak d¨to budou muset počkat, až to odezní a pak hurá do toho :slight_smile: Vy dopředu si říkáte že nechcete Ket, na to se mě nikdo neptal :slight_smile: Manetko kam chodíš do Caru? :slight_smile: Věruško psycholog je dobrá věc a jinak asi je duležité takhle si plánovat, ať ti to zrzchleji utíká směrem k září :slight_smile: Andrejko huž jsem v práci :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Karolko já chodím do Liberce do Genetu.Oni se ptali kvuli tomu, že prý některý ženský se po stimulce necítí na ET tak zmrzlinky zamrazej a dají jim je až další měsíc.Já jsem ale při prvním IVF měla taky OHSS, takže nám zamrazili a pak se to nechytilo ani jednou a to jsme podstoupili 2KET, tak jsem si myslela, že to mohlo být zamražením, proto bych teď i přes komplikace chtěla podstoupit ET, no uvidím musíme se domluvit s doktorama a když to bude jen trošku možný tak do toho pujdu
12. kvě 2009 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak kočinky, jdu se pro dnešek rozloučit, ani nemůžu moc klapat, páč Honzí už vedle mě chrní, vyjímečně brzy!
Manetko, tak to víš, že by by to bylo lepší, kdyby se to sklidnilo, a Ty jsi mohla na ET. No, držím palce, ale půl litru, je sakra málo. Já nechci memtorovat, promiň, ale fakt musíš pít, teď alespoň 2,5 -3 l!! Jedné, co měla náběh na OHSS, říkali v pronatalu min 4l !!! Musíš! :astonished: Dej zasejc vědět.
Hanninko, tak jak????
Karolajnko, zdravím Tě do zdravotnického! Belíšku, jakbysmet. Už abyste byly holky v posteli :slight_smile:
Ještě psala Regí, gratuluje mocinky Pétě a Monče, Máje vzkazuje, ať se drží a porád nemyslí na porod :slight_smile: , Věrušcš posílá pohlazení. Jede zrovna z práce dom, přeje všem dobrou noc!
Tak kuřátka, jdu vložit nástěnku a jdu chrnět!
12. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Hysterka konc.května, KET červen
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec,zatím šutérky,Dornovka,čajíček
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI, 3ledňáčci počkaj,Půjdeme si pro barevného bišonkáá, snad příští čtvrtek!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,čekáme odpověď z Jičína, kam půjdeme s myomem??.
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, budeme chvíli bez netu, PC musí k doktorovi
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce!15.5.konzult.v novém Caru, mamča je po operaci:slight_smile:
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Petjuna,Apolinář,1xIVF, Žádná cysta, folíky to byly!!!! HURÁ!! :grinning: 14.5.kontrola?
Jantarka (Leňulka),Reprofit Brno,2xIUI,7xIVF,14.5.kontrola, cca 24.5. začneme stimulovat! HUŽ BRZYYY
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5 ET- 2 krásná embryjka u mámy
Manetka-dřív Iscare,1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB, stimulujeme,moc vajíček,obava zOHSS,OPU15.5.
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji 12.5.začínáme stimulováát na 1.IVF!Stříkáme sprejík!

TĚHULKY
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku!13.5.kontrolní pásy 15.50, nebóój,jdem s Tebóó:wink:
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., 20.5.UTZ , už nám chutnáá
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,15.5,kontr.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!, UTZ 12.5.tak jak??
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!!19.5.screening,13.5.poradna:wink:
Katy81,Kačer- Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 13.5.UTZ:wink:
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 14.5.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!
12. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
Andrejko dobrou noc, já jsem písla Regí, když vím, že nespí :slight_smile: Mony tak to ti věřím, že chceš radši ET, ale nosnice jsi krásná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen ať všechno dobře dopadne :slight_smile: Dobrou bobrou
12. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Karolajnko, pápá, je mi Tě líto, bó já huž spíím :pensive: :pensive: :pensive: páááááá
12. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahojka Andrejko psala jsem to vpředu vše je ok zatím nebylo na 100% vidět co je to ale asi kluk,jinak uplně vše ok máme 139g a 16cm hurá. :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
Hanni, tak to strašně gratulujuuu, to je nádhera! já to asi přehlídla. Tak super, už opravdu můžu do hajan! Pápá, mamino!
12. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
Tak dneska to na klidnou noc nevypadá, už jsem zvládla 2 ošetření, udělat chorobopisi, naskládat krytí, naředit dezinu/ to se mi líbí, výraz od Belíška/, teď jdu motat special štětičky. :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 23:59  • Odpověz
Moje zlatíčkové berušenky, jsem znavená, ale konečně mám hotovo a vypadá to, že mám klid :wink: No jo, jenže vy všechny spinuškáte, ale to nevadí, za 3 a 1/2 hodinky končím a jedu taky do pelíšku :sunglasses: Věruško, sluníčko, skvělé, že si popovídáš s odborníkem, jestě se Ti zase o něco uleví a hlavně Ti poradí, jak zahnat takové ty chmurné myšlenky. Mocinky na Tebe myslinkám a posílám pohlazení, broučku :dizzy_face: Andrejko, koťátko moje, dneska zase ten ouřední den, hmmmmmmmmmmmmm, tak ať máš samé příjemné klienty :wink: Májenko, pěkně odpočívej a hlavně užívej jedny z posledních dnů, kdy je Andulička ještě v bříšku :slight_smile: Jo a čekám na ten Tvůj rozbor, se asi picnu... :grinning: Manetko, holka zlatá, tak to se musíš přinutit píííít. Hrozně moc tím můžeš ovlivnit, jestli se ty vaječníky uklidní nebo né. Držím pěstičky, ať to dobře dopadne, já byla jak průtokáč, když jsem se musela naučit dodržovat pitný režim, protože jsem s tím měla hodně velký problém. Moni, držím palušky, Janni.ko, Tobě taky :slight_smile: Hanííí, skvělá zprávička, jen tak dál, těhulkooo :dizzy_face: Lucík vybaluje zboží a rovná do regálů, Karolka už má i dezinu, hmmm...už ji mám taky :wink: Všechny mocinky zdravíííím a přeju zároveň dobré ránečkooooooooo :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 02:38  • Odpověz
Ještě jsem chtěla popřát Májince, Katy a Dady, ať kontroličky dopadnou na jedničkýýýýýýýýýýýýýý s hvězdičkoooouuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 02:46  • Odpověz
Pracuje se tady? :confused:
13. kvě 2009 ve 03:13  •  1 dítě  • Odpověz
Tady se pracuje, ale proč Ty, prosím Tě, nespinkáááááááááááááááááááááššššššššššššššššš :sunglasses:
13. kvě 2009 ve 03:21  • Odpověz
No to se dalo čekat, nepracuje :confused: Noční kontrola a huššš jsou v čoudu. Deziny hotový, Karolka motá nějaký štětiny bo co..., Bellka spí bojak?
Manža stále na pc, dával do kupy foťák, byl už plnej a bylo o třeba připravit do porodky, tak se tu s tím hrabošil a nastudoval manuál, bo nějak blbě už fotil.
Satan je živej až moc, píská tu s žabákem, to budou mít sousedi radost.
Áááááá holky, v telce se zas řešíte, málo sester, navyšování platů se chystá, máte světlé vyhlídky, škoda že Luboš není sestra... :unamused:
13. kvě 2009 ve 03:25  •  1 dítě  • Odpověz
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, tak už jste s Aničkou zase usnuly, tak je to v pořádku :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 03:26  • Odpověz
No ta má štěstí, pracuje a co ta druhá se šttinama? :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 03:26  •  1 dítě  • Odpověz
Prýýýýýýýýýý Bellka spíííííííííí, slyšely jste, co ta Dupa si myslííííííííííííííí??????????????
13. kvě 2009 ve 03:27  • Odpověz
Jooo, já to říkala, že jdu brzy spát a že tu budu strašit. Přesně ve 3:00 h. jsem se přihrnula, to je můj čas. Však už jsem naspala 6 hodin!!! To mi úplně stačí a teďka tady budu čumákovat. Do kontroly daleko.... :confounded: , to je hrůza. Píchlo mě děsně v boku, se zas nemůžu hnout.
13. kvě 2009 ve 03:27  •  1 dítě  • Odpověz
Neslyšely, bo spinuškáte, no :grinning:
13. kvě 2009 ve 03:28  • Odpověz
No co jinýho můžete dělat ve noci? :confused: A na co tolik desinfekce? To se všechno spotřebuje? A co to dělá Karolka za štětiny?
13. kvě 2009 ve 03:28  •  1 dítě  • Odpověz
Však za chvilku budeš zase utíkat, no utíkat asi né, ale půjdeš do pelíšku, ještě pospinkat :wink:
13. kvě 2009 ve 03:30  • Odpověz
Už jenom 2,5 hodinky a frčíte domů, co? Toto uteklo. Co pacoši, spěj? A vdechnutý předměty, jezděj? :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 03:30  •  1 dítě  • Odpověz
No já nevím, co dělá Karolka za štětiny, ale my děláme normálně štětičky do uší, na čičtění pusiny atd. Klasicky, špejle a vata a motáme a motáme a motáme :wink:
13. kvě 2009 ve 03:32  • Odpověz
Ještě najdu Andrejce, co to mám za tu hubenou kytišku :slight_smile: , vypadá otřesně, ale dracena ani yukka to není, ty satan sežral :grinning: Tož to jdu pohledat. Asi ji ufiknu, nic jinýho s ní nejde, bo by byla za chvilku až u sousedů v patře.
13. kvě 2009 ve 03:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, to maj přecivá v obchodě, jak se strkaj do ušisek ne? To se vyplatí vyrábět? Aha a štětičky se tomu říká, to je přecivá vata na špejlích :grinning:
13. kvě 2009 ve 03:33  •  1 dítě  • Odpověz
Hlavně ji nechoď ufiknout teď, taky by Tě mohli sousedi praštit po palici :grinning:
13. kvě 2009 ve 03:33  • Odpověz
No jo, vyplatí, asi mají vatu zdarma, co já vím????????? Nebo abysme se nenudily :grinning:
13. kvě 2009 ve 03:35  • Odpověz
Satan si narval plyšovou kočku do hubice, tož to usne, spí s plnou hubou. Žížátkov taky spí a čeká na paničku. No nic, kontrola proběhla, Bellka pracuje, Karolka snad dělá štětiny..., no kdo ví jak, aby nám tam nechrněla...
13. kvě 2009 ve 03:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.