• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ale vlatně dutinu ústní s těma štětičkama nevyčistíš a ty napuštěné jsou drahé, tak to tu ani nemáme a motáme si svoje, víš :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 03:37  • Odpověz
Tož půjdu zase do pelechu, ač se mi stejně spát nechce, přečtu si noviny. Mám tady jeden bulvár, se zas dozvím "důležitý" věci :slight_smile: Brou nocičku a pěkně pracujte. :zipper_mouth: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 03:37  •  1 dítě  • Odpověz
Napuštěné? Dutinu? A čím ji vyčistíš?
13. kvě 2009 ve 03:37  •  1 dítě  • Odpověz
Tak brou, brou :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 03:38  • Odpověz
Jééé Ty strašně rychle reaguješ, si říkám, jak je hbitá a ona je na pc vlastně. To je fofr, idržky vidíš, viď?
13. kvě 2009 ve 03:38  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, už pracuje, ještě Lůca by měla dostat od ředitelky pc, aby jsme měli přehled, kolik bude Nuget v regále... Brou kozenky a pracanti, pomalu se probouzíme, práce volá...
13. kvě 2009 ve 03:40  •  1 dítě  • Odpověz
No jo, vidím i držtičky :wink: To není, jak na mobilku, ale i ten mi stačí, hlavně, když můžu byt s vámi :slight_smile: Pusinu vyčistím boraxem na štětičce, to je taková čistící vodička a ještě se do toho může přidat třeba stopangin. Používáme to u pacientů, kteří jsou imobilní a sami si tu pusinu nevyčistí, víš?
13. kvě 2009 ve 03:42  • Odpověz
No jo, no, už leží s časákem a není ji tu. Taky jsi strašně rychlá, když se leze do pelechu :grinning:
13. kvě 2009 ve 03:46  • Odpověz
Máji, až zase nakoukneš, jestli se nepletu, tak jsi říkala, že máš doma citrín na bolesti hlavy. Zrovna jsem zase tak trochu zkoumala ty kameny a zjistila jsem, že na bolesti hlavy jsou dobré třeba amazonit a avanturín, ale citrín, ten tam nic o bolestech hlavy nemá, no :wink:
13. kvě 2009 ve 03:52  • Odpověz
Já načuhuju, brazilskej citrín mám na všechny bolesti, mamka mi ho na dálku nabíjí a pomáhá mi. Ovšem k čemu přesně je, to ví zas ona, já to nikdy nestudovala :slight_smile: Já ho jen držím, když je zle...
13. kvě 2009 ve 04:15  •  1 dítě  • Odpověz
Karolka nikde, spí bo máme hodně pacientů? No ona nám to ráno řekne, jakou měli honičku...
13. kvě 2009 ve 04:16  •  1 dítě  • Odpověz
Vybíjí se noťas, tož letím do pelechu, dokonce i manža jde už spát, to je překvápko :confused: , brou nocku, už jen 1,5 hodinky a utíkáte domů.... :wink:
13. kvě 2009 ve 04:22  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko honička nebyla, jdu nachystat stolky na vyšetřování. Ty dřevěné štětky taky děláme, ale já motala drátky, to je pidi vata na pidi drátku, musí se to máčet v laku na vlasy aby to drželo a čistí se tim ouška od špíny :slight_smile: No už vidím, jakéj drátek, jaká vata, poslat, vyfotit, nic nebude, bo se mi nechce :slight_smile: Belíšku to je sprosťák, že prý spíš, ona sitě spletla se mnou :wink:
13. kvě 2009 ve 04:42  • Odpověz
Všem přeji krásné vstávání, hodně uspěchu v práci, ještě více na všelijakých kontrolách a těhulinkách co nejméně volání do ciziny a co nejvíce otulení :slight_smile: Májo Luboš by byla krásná sestřiška, ať si udělá rekvalifikaci :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 04:46  • Odpověz
Dobrééé rááánooo:grinning: Tož tady se ještě chrupká!!! Vstávat a cvičit:wink: Karolka a Luci nemusí, my jdeme spinkat. Tak haló, výměna stráží:slight_smile:
13. kvě 2009 v 06:43  • Odpověz
No jo, to se to nechce z vyhřátého pelíšku, co:wink: Tak dneska nevstávevejte a nikam nechoďte:slight_smile: Jo a řekněte, že jsem vám to dovolila:grinning: Všem přeju moc příjemný a hezký den:sunglasses:
13. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz
autor
Safra porte , tady to žilo!! To sem jako měla vědít! Já čumákovala od 4 do 6, a teď bych spaláá. :pensive:
Tak teda DOBRÉ RÁNOOO!
Belíšku, já bych toho Tvýho povolení využila, jóó?? Zavolej táám prosímm, řekni kliošům, že fááákt dneska se nic nedávááá :grinning: :grinning: , že pááni sociálka spí (tak mi říkaj některý :grinning: :grinning:)
Tak kůzlátka, idu! Brrrrr, hezký den!!'
Májuško, ničeho se neboj, dyk jsme s Tebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Katy, jakbysmet!!!!
Věrušce přeju, ať ty léky nedělají takovou paseku!! Ať splněj účel a pryč s nima!
Pá, kočky, budu nakukovat, ale čekám dneska nával. A večer mám školení tak do 8, tak až v posteli........
13. kvě 2009 v 07:14  • Odpověz
Koťátka tak já jdu pinkat, malý je ve školce , ve 12 peo něho zase letím, tak ať se slespoň postýlka vyhřeje :wink: Lucinko, Belíšku ať už jsme v pelíšku :slight_smile: Zbytku přeji krásný slnečný den :slight_smile:
13. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahoj
Tu je v noci rušno jak ve dne, Máji to je dobře že si zvykáš, Anička tě pak bude budit celou noc, tak máš přípravu.
Belli Karolko dobrou noc
Andreo tobě ať to hezky utíká v práci.
Manetko tak to bude snůška, no snad se tomu hyperstimuláku vyhneš. Na zítra hodně štěstí
13. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Holky nevíte jestli si na pořízení občanky musím donést fotky s sebou nebo mě blejsknou u nich na úřadě ?
13. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno!!!!!!!!!!!
To jsem vochrapoun, co? Normálka teprve vstávám. To jsou akce po ránu, s tím dítětem se nedá dovalit do koupelny už...
Satan se staroušem chrněj, parádička, nemusím ještě ven.
Katy už má ua chvilenku kontrolu, ta se má, taky bych šla ráno, ale nebylo místo. Aspoň mám čas na umytí kebule, to bude další akce a osekat hnáty křivé.
Jooooo si představte, lístky na Gottáka jsou vyprodaný, celí O2 Aréna :confused: :confused:
Pracujte pracanti, hlavně ta pááááni sociálka, to říkaj beztak cigoši ne? Úplně je totiž s tim přízvukem slyšim :slight_smile:
Jo a mateřskou už vyplácej pouze pppááááááni sociálky, jsem si to našla na netu, je to novinka od 1.1.2009
13. kvě 2009 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, já tvrdila bráchovi, že už tam maj takovu tu fotící kukaň, ale neměli, prý to maj jen u pasů, takže u nás se nosej stále fotky...
13. kvě 2009 v 09:13  •  1 dítě  • Odpověz
Ahooooooooj berušky, co to vidím, tady se v noci nespinkalo???Májinko mocinky držím dneska palečky, stejně tak Katy. A kde je sluníčko :confounded: to je hrůza to počasí, jakou má mýt člověk pak náladu..... Měla bych se dát dnes do úklidu, ale vůůůůbec se mi nechce, těhotenství je holt děsná lenora :grinning:
13. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Brééé ráno.
Co vy sůvy noční jste tu dělaly?? Kdo vás má pak dočítata? :slight_smile:
To já jsem spala zas jak zabitá, prášeček splnil svůj účel. Dnes jdu po stáááášně dlouhé době vařit,ale nechce se mi. Jsem líná. V poledne pádím se ségrou zas do Bene k té psycholožce. Třeba mi řekne, že jsem ztracený případ :grinning: . Já ještě u žádné nikdy nebyla. co jí jako budu vyprávět?
Tak vstávat ten zbyteK!!!
13. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Prej mýt s tvrdým ýýýýýýýýý, tak to už je se mnou hodně zlý, oprava na mííííííííííít :grinning:
13. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Věruško neboj, oni jsou zvyklý na to, že nevíš co říkat. Jednou jsem tam byla, když jsem se po dlouhé době rozešla s přítelem, přerušila školu a byla jsem celkově ve srabu. Dal mě nakreslit strom a podle něho mě dost dobře odhadl, je to celkem fajn, takový uvolňující. No a teď je ze mě paní magistra a je zase vše ok, takže neboj.Budu na Tebe myslet
13. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Paní magistro, prosím Vás, koukám, že jste z Brna a neříkejte ani, ž eneni pěkný počasí :angry: , bo tady je stále slunečno, ptáčci pějou.... :slight_smile:
Věruško zdravím, pak musíš napsat, co se tam tedy dělo, to mne zajímá :wink:
13. kvě 2009 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz
Já sice nejsem přímo z Brna, ale kousek odtud, ale u nás je teda pěkně hnusná zima :frowning2:
13. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Satan mručí v pelechu, asi nám budí :slight_smile: , jdu ho napást a potom tu na mě čeká halda nádobí....ouou, to se mi do něho dneska nechce... :confounded:
13. kvě 2009 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, mgr.:slight_smile: já se nebojim,ale nějak se mi nechce nic řikat. Ona je to Míšova známá, tak to nebude až tak blbý, no, spíš tam jdu jen na Míšův popud.
Jsi unavená? Tak nic nedělej,já byla první týdny jak Šípková Růža :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.