• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Zima dokonce? No to je divný, mamka mi volala, jestli prej nám netopěj, že je strašná zima a to bydlí asi tak km od nás, možná ani tolik ne. Ale já teda vidím slunce a zima mi rozhoděn není, tož jdu to obhlídnout ven, co se teda děje.
Aha nejsi z Béééérna, takže kousek od něj, z který strany?
13. kvě 2009 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz
:dizzy_face: ahoj holky tak už mám za sebou 7 dní injekcí a v sobotu jdu pod narkozu :dizzy_face: podle ultrazvuku mám 7 foliku
13. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Věruško, ona Tě sama navede, sama nebudeš muset říkat nic, vážně je to úúplně v poho, budu na Tebe vzpomínat.

Májinko, jsem směr Komárov, Tuřany.......nevím jestli to tady znáš, ale do Olympie to mám tak 7km :grinning:
13. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj Danuss, tak parádička, zvládáš bodance v poho? A v sobotu už odběr, no vidíš to, sedm vajuch, to budeme zvědavý, kolik si jich dáš a jestli zbydou i mražáčci.
Monco jasan, Tuřany s éééérama...
13. kvě 2009 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz
Moncoet, máš štěstí, už jsem ti chtěla psát, že fotky super, ale kde jsi Ty a naštěstí, už jsem Tě viděla :slight_smile: , sympaťanda, navíc pěkná sedačka :wink:
13. kvě 2009 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ajéje, mimíska se vzbudila a hnedk amá škytavku, no to mám radost, zase mi to tepe v místě tepu, Bože to je pro mne kalamita a ještě odpoledne to hlasitý bušení srdíčka, ale naštěstí jim buší tak rychle, že mi to tak nepřijde, bejt to moje srdce, tak se jim tam asi zbláznim. To jsem psychopat, co?
13. kvě 2009 v 09:51  •  1 dítě  • Odpověz
jo celkem v poho hele a zatím jsem platila jen 60 kč :grinning: to jsem teda koukala za denis před 5 lety jsem už vyplácla jen za ty injekce 6000
13. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Jak to? Kam že to chodíš? :confused: A co si bodáš?
13. kvě 2009 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz
no k apolináři v praze a fostimol myslím :dizzy_face: 25 kusu a ted v pátek pregnyl :dizzy_face: a za ten jsem doplácela 30 kč v lékárně
13. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Nooooooo s eeeeeeerama, tak to seš šikulka. Dík za poklonu, ale poslední dobou spíš vypadám jak přejetá parním válcem, ale co, hlavně aby byl mimísek v pohodě :wink: jo a taky dík za sedačku, je to jeden ze tří dílů, vybírali jsme ju s manžem asi půl roku :sweat_smile: hotl jsme trošku nerozhodní.....
13. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Andrejko, nestojíš nám v olejové skvrně? :grinning: Jedna skvrna a celá Praha stojí.
13. kvě 2009 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééé danussss, tak to máš v poho, já jsem platila za injekce 5500, tak to už budeš mít mimísky brzo v bříšku, těšíš se, co?
13. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
no strašně jen z té narkozy mám vždy divnej pocit :dizzy_face: ale zvládla jsem to před 5 lety tak ted to zvládnu taky :dizzy_face: jsem tady u našich v praze abych nemusela stále jezdit ddom mám to 150 km :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
NO Danuss, to jsou teda takový ty pravý bodavci, co? To neni v peru... Asi... Co tu holky říkaly, tak měli tato injekce taky nějak hrazený pojiš´tovnou..., to mi ani nikdo nenabídnul, ale samo nelituju, to je jasná věc :wink: , myslím, že mi dali správný jehlice :slight_smile:
Moncoet, je moc hezká a tři díly, to je super, by jsme měli každej jeden díl :slight_smile: , myslím s manžou a se psem :grinning: Ale ten matroš je problém, to bynám asi satan při stlaní ci drápem, rozerval... Zatím tu máme takovou starou rachotinu a ještě asi chvilku mít budeme. Bych to pak oslzela, kdyby byla hnedka zničená.
13. kvě 2009 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Májinko, ségra říkala, že měl malej taky pořád škytavku a pak na to docela trpěl i po narození, ale nic to není, jen se mu to chudáčkovi moc nelíbilo. Úplně se jí při to nadzvedávalo břicho :grinning:
13. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
ano je to normální injekce moje maminka je zdravotní sestra tak žádnej problém no :dizzy_face: ale jsem už ráda že bdou už jen dvě :grinning:
13. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
To je krása, můžeš bejt v Praze. Já bych taky chtěla, chodíš na procházky po Práglu? Nebylas na mostě K.? Jestli se ještě opravuje? :slight_smile: Pořád s tím mostem otravuju, ale já tam chci jet na véééééélet a chci aby byl celej průchozí, se tak těšim. Porodim mimísku a jedu :sunglasses:
13. kvě 2009 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz
chodím na porcházky z malou do pruhonického parku všechno kvete a do centra moc né to metro na mě není :grinning: ale jinak je tu více možností než u nás to jo
13. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Nebooj já se taky bála, ale spala jsem jak andílek, nic to nebylo......pro mě byl horší ET

Jo Májinko, my sice satana nemáme, ale když přijede Jiříček, je to za všechny satany :grinning: ale co, až bude mimísek na světě, nebudu holt neřiš sedačku.......
13. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Ona je už pořád v jedné poloze, doufám, že je to ta správná, hlavou dolů, ale asi jo, protože mi to její škytání tepe přímo v třísle a já mám na to trošku fóbii, tak z teho magořím :confounded: Ale jinde to s ní nehází, jen když to trvá dlouho, tak se začne překrucovat, asi je nakrknutá už. Uvidíme dneska na kontrole, už aby byla, se snad nedočkám. Teď už budu chodit zase po týdnu, jako tomu bylo na začátku, to mi vyhovovalo, pak když mi řekli, že mám přijít za měsíc, tak jsem z toho byla celá nesvá...
13. kvě 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
tak holky jsem ráda že jsem mohla zaskočit a že mě děda pustil na chvilku na pc tak zatím ahojky
13. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
To je pravda mimís vám tu sedajdu poupraví dle svých představ :grinning: a vůbec celej byteček.
Jo tý narkózy jsem se strašně bála,a le byl to tak malej okamžíček, že se snad ani nemůže nic stát, až potom na ty moje blbý kecy v narkóze :grinning:
Pravdou je, že ET byl horší, jak je člověk nervózní, aby se to povedlo a aby to nainstalovali přesně kam maj, jsem se nemohla uvolnit, pak jsem se bála pohnout aby mi dětičky nevypadly ven :sunglasses:
13. kvě 2009 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz
Danuss pa, to je hezký, že mě děda pustil :grinning: Zas písni, a´t máme přehled... :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz
Já jdu na to nádobí, satan se ven nehrne, jak šel spát o půl 5, tak je asi ještě zuboženej :grinning: , to je dobře, mám klid. Zatím čusky, zase číhnu, co ta naše olejová skvrna....
13. kvě 2009 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz
Paaček taky během dne mrknu, musím jít dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :cry: :angry: :confounded: :confounded:
13. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Jo ještě čtu na Seznamu, že americká dvojčata maj každé jiného biologického otce, asi manžel i milenec byli pěkní kaňouři a zřejmě ve velmi blízké době po sobě :grinning: No to je něco, pak to doma vysvětlujte...OMG
13. kvě 2009 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz
Kuli kuk:wink:
13. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Kuli je kuki:grinning: Danusss ahoj, tak tfujtfujtfuj, ať je všechno tak, jak má:wink: Mončoet, jak je, těhulko? Májinko, tak už je po škytavce? Už jsem od půl 10. vzhůru, zasejc:wink: Věruško, neboj kočičko, zase se Ti aspoň trošku uleví:slight_smile: Moni, tak hezky hýčkej bublinky, ať se pěkně zakusujou:slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Akhojte koťátka, tak samozřejmě v 10?30 oči jak tenisáky a čumákuji co tu píšete, jemn jsem to musela číst 2krát, aby se mi to dostalo do mozkovny :grinning: Někoho nepouští děda k Pc dám mu rohlík a poslat do parku krmit holuby :wink: Májenka zas má hnaty křivé, pod plachetkou osobam ,malá se opila plodové vody, a Luboš zaspal rekvalifikaci :slight_smile: věruška vaří něco dobrého a Mony se chodí juknout :slight_smile: Přišel mi balíšek, krásné kalhoty a mikina a tepláky, už mužu chodit ven, už nebudu dělat ostudu. :slight_smile: Jo a vlezla jsem se do své riflové pidi sukně, co mám na koupák a dovolenou, jen ještě 2 kilečka shodit, a bude to OK :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Karolko ahoj, taky mi hlavička funguje, zatím, tak na 70%:grinning:
13. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.