• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Teda vy jste dvě můry :grinning: , toho moc nenaspíte. Dneska máte už doufám volno...
Karolko, Ty na sobě teda makáš, po porodu k Tobě půjdu do cvičení :wink:
Já jsem právě zdolala tu příšernou hromadu nádobí a rovnou ho i utřela, vidíte, o co všechno přicházíte, vy které máte doma myčku, taková slast po ránu a mám i varhánky :grinning:
Donesla jsem si konečně snídani, rohlíček se šunkou a mamča donesla nějaký spešl máslíko.
Při tom mazání jsem si vzpomněla, že mi Bellka ještě neřekla, zda si dělaj sami ty výrobky z kozího mléka...
13. kvě 2009 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz
Je Belíšek už rtak y vylezl s pelíšku, já se jdu něčím nakrmit, včera mi milášek donesl střapáčka se zelím, mňam, pak vyzvednu tygry ze školky a pak mám utrum, bo mě nepustí k počítači a rohlíky nemáme, ale já je vypendím ve 15,00 do keramiky a bude klid a konečně se vyspím :slight_smile: Království za spánek :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Co je střapáček?
13. kvě 2009 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, děláme jenom tvaroh, sýr neumíme, ale pídíme se po tom, chtěli bysme se to naučit. Jinak taky sháním kolovrátek, abysme nemuseli tu vlnu vyhazovat:slight_smile: A zítra jdu hned na denní, hm. Karolko, jo jo, spala jsem cca 2 a 1/2 hodiny, však jsem se vyspala včera, né?
13. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Beli to nechápu, oči chcou spát, tělo chce spát a mozek pracuje, ale taky jen na zkrácený úvazek, stačí ty hovadiny co píšu :slight_smile: Dneska už budu v noci s miláškem, a on mi slíbil 7 div světa, ale jak uvidí, muj nákup, tak mi jedině tak napúlacá na holou :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
To jsem se taky chtěla zeptat, co je strapáček, mimo to, že jsem to já po ránu:grinning:
13. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Májenko střapáčky jsou halušky se zeliím, zélím kyselím, to koukáte, to koukáte co jsem měl dnes k obědu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Tak to jste šikulky, tvaroh a ten prodáváte? Kolovrátek, no tak to bude úplnej pohádkovej žížátkov :dizzy_face: Přadlena s tlustym palcem, jako v tý pohádce :slight_smile:
A ještě kozí sýr, to si pošmáknem, až pofrčíme na kontrolu do žížátkova :wink:
13. kvě 2009 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz
No to teda koukáme, tak to já nemusím, ale Luboš s mamkou, ti by se toho jistě užrali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dobrou chuť, pravda, už je téměř doba oběda, ouřadové už mají dokonce po :grinning:
Tak je ta Andrejka v olejovce bo tolik dneska rozdává, páááááááááááááni sociááááááááááááálko, kde jstééééééééé?
13. kvě 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
Beli zítra denní, no fuj, já mám zítra volno, ale pak mám 3noční, protože jsem si kvuli te Olomouci musela vyměnit službu. V pondělí padnu za špitál :frowning2: Jdu papat :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Jé, tak halušky, aha. To jsem jedla jednou v životě a už si ani nepamatuju, jestli mi to chutnalo, ale asi jo:wink: Andrejka by měla mít za chvilku pauzu na obídek, tak doufám, že stihne nakouknout:slight_smile: Katy už by měla hlásit, že kontrolička dopadla na jedničku, né:slight_smile: A Dady takyyy:slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Máji, nejenom ten palec, ale i noha a ten pysk, OMG:grinning: Karolko, no jo, měla jsem mít volno, ale nejsou lidi, tak jdu na ňu. Ale mají nastoupit nějací nováčci, tak prý dostanu volníčko, huž se na něho i těším:slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahooooooj belunko a karolko, tak jsem si odskočila z kuchyně :rolling_eyes: rozhodla jsem se dělat generální úklid, ale teda vůůůůůůůbec se mi nechce. Holky chci se vás zeptat, je normální, že nemám žádný nevolnosti? Pořád jenom žeru, ale blbě mně není.
13. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Mončoet, buď ráda, že Ti není špatně a když se Ti nic nechce, tak nic nedělej a hýčkej si broučínka:slight_smile: Máji, neprodáváme, Pavlík to všechno sní:grinning:
13. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Jak říkáš belunko, tak já jdu hýčkat, dás si čajíček a jdu si odpočinout, zase juknu, jsem zvědavá jak dneska dopadly holky :confused: tak zatímmm a karolko dobrou chuť
13. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Mončo, až teď jsem si všimla, že máš albíčko. Moc hezké foteškýýý a synoveček úžasný:slight_smile: Tak si pěkně odpočiň:slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
No a to mi připomíná, že jsem chtěla taky vložit nějaké obrázky, jak to tak nějak doma máme zařízené. Sice to nemáme tak noblesní, ale vám to nevadí, že ne:slight_smile: No, budu muset počkat do příštího týdne na další noční, dám si to do upomínek:wink:
13. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Mony taky jsem jukla do albíčka mimuško je nádherné a se segrou jste každá ulně jiná :slight_smile: Neboj špatně ti být nemusí, a klidně se na všechno vybodni jsi přece těhulééééééééééééééééé :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Jééžiš, tak dlouho čekám až bude noční a ona je s těma foteškama prošvihne, tak zase do dalšího týdne, nechceš si vzít nějakou noční navíc? :grinning:
Všechen tvaroh sní, vy jste Přadlena a Otesan :grinning: To byla moje strašně oblíbená pohádka, babička mi ji vždycky vyprávěla a už ani nevím, jak to tam všechno bylo. Od koho vůbec je?Musím prohledat knížky.
Monco, mně bylo blbě až od prvního dne 12.tt, takže máš čas, neboj, dočkáš se, je to pak supr :sweat_smile:
Kačer se někde fláká, už aby došla a písla...
13. kvě 2009 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz
Nechci:grinning: Jejda, vlastně to už taky můžeš být v........:grinning:
13. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Ahoj berunky! Hezké poledne přeji :slight_smile:
Ano, Belíšku, mám pauzu, ale jak to, že ty nechrníš??, Karolko rovněž tak, jéžiš, proč nechrníte! Máji, co jsou varhánky?
Danuss, ahoj, tak OPU se blíží, huráá :wink:
Mončíet, čau těhulko, to je dobře, že Ti není blbě:slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Andrejkooo, dobrou chuť:slight_smile: Varhánky jsou na prstíkách, když je máš dlouho ve vodě, že jo, Máji:wink:
13. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Jéééžiš páni sociááálko, varhánky josu přece na rukách, když se dlouho koupeš a máčíš je ve vaně. to bylo přecivá v nějakym filmu, ještě nemám varhánky....
13. kvě 2009 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz
jojo Bellko, jak povídáš :grinning:
13. kvě 2009 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jak dlouho se zdržíš? Do kdy máš pauzu, než začne někdo zvonit, že chce prašulééé? No jo, nechrním, jsem si nadespala včera, no:wink:
13. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Mám pauzu do půl jedný, ale stejně průběžně dělám. Dneska je to šílený. Jak kvalitou , tak kvantitou :angry:
13. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
A to jsem vám ještě neřekla, že mě bolí pravé ouško.
13. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
To asi nechceš něco slyšet Bellíšku...Tak já Ti teda něco povím :grinning:
Andrejko, odpočni si chvilenku..., ale já to znám, taky jsme makaly, pauza nepauza...Stejně nejsou nikde prašule, prej všechno chodí pozdě, už vidím jak čekám na mateřskou, se nedočkám. brácha zas dostal nemocenskou za leden až v dubnu, boredel, je to...
13. kvě 2009 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už ať je večer a jdeš domů. To je stejně zvláštní, že děláš do 18.00. U nás v 17.00 zamčou a šmytec. Mě dokonce jednou vrátný na pojišťovně řekl, když přišla v pátek 10 minut před koncem prac. doby: no, to z vás budou mít radost. A já říkám: jejda, já taky musím v práci odejít po pracovní době. No a za pět minut jsem odcházela a ani jsem mu neřekla nashledanou. To jsem ale, co?
13. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Jéé, já chtěla odpovědět to samé, že nechceš něci slyšet :grinning:
Máji, už víš tu kytku?? Zrovínka mám tady knížku o pokojovkách, půjčovala jsem ji holkám v práci..
13. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.