• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Já mám Bellí, dnes jen do půl 5, ale od 6 mám šklení kvůli těm volbám... Odhaduju tak do 8. :frowning2:
13. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Aha, ale to je jedno, máš v pondělí do 18.00. Nebo jsem zase něco popletla:grinning: Chci slyšet všechnooo:wink:
13. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jo vlastně, Ty se budeš dneska ještě šklííít:grinning:
13. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Koťátka, tygři mě vyhazují od počítače, takže všem držím palečky, volala jsem mamce, je to na dobré cestě, už rozeznává světlo a tmu a skoro vubec ji to nebolí :sunglasses:
13. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Mám do 6 v pondělí, to sedí, ale místo toho kratší pátek, jen do 14.30. Což já vítám, kvůli chajdě. Honzí má v pátek taky kratší, takže razíme hned! Holky, ve mně se furt pere.. Chtěli bychom do baráku, oba jsme v něm vyrostli. I bychom to dali dohromady, kdyby se prodala chata, a dva byty co máme. Ale já se neumím vzdát chaty, kam jsem jezdila od mala. Ale musím říct, proč o tom píšu, že je to vysilující to cestování. V pondělí mám do 6, takže den zabitej. Pak jen úterý a středa, páč ve čtvrtek už gruntuju a žehlím a balím na chatu, a v pátek razíme. V neděli odpol už začínám uklízet chatu a tak pořád dokola. To si nestěžuju, chraň Bůh, jen , že barák bychom si fakt užili a necestovali...
13. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Jé, Karolajnko, to je dobrá zpráva, to se Ti ulevilo, viď? Pozdravuj mamku od rodiny :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jsou to drzouni, co? Člověk aby si bral kvůli nim dovolenou, nejvíc mě štve místní pošta, jen do 17-ti hodin a když člověk má stejnou pracovní dobu, tak je bez balíku, bez dopisu. Já jako nechci , aby tam dřepěli do noci, ale mohli by mít třebas jeden den v týdnu déle otevřeno, něco jako odpolední směnu nebo v sobotu...
13. kvě 2009 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz
Karol, dobrá zpráva, to je super.
Kytku mám vyfocenou, teda toho zubožence hubenýho, můžu na momentík vložit, tak vlastně nemůžu omg, manža vyklidil foťákovi paměť....
Ale mrknu na net.
13. kvě 2009 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz
Héééézky, u nás se právě vstává, no to je teda brzo!!!OMG
13. kvě 2009 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, jen takový nápad. A nešlo by bydlet na chatičce, jestli je zďená, dá se k ní třeba přistavit. No ale záleží, jestli k ní máte silné citové pouto, což si myslím, že asi určitě. Je tam i Barunka.
13. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Máji, balík si můžeš nechat dopravit kam chceš, ne? Třeba i do práce. Tož aspoň si to myslím.
13. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Karolko, super zpráva, jen tak dál, tfujtfujtfuj. Máji, máš pravdu. Třeba ať mají ve st 10.00 - 20.00. V pátek chtějí všichni brzo domů. Ale mě by to třeba bodlo, když dělám do 18.00. No, ale víš jak to je, mužem mít návrhy, ale to je vše:wink:
13. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Nojoooooooo, ale doporučenej dopis přinde a co pak s ním? Ten bráchův jsme museli zažádat, aby ho poslali znova a do práce a oni nemaj zase peníze na poštovný, krize ne? :slight_smile: , tak stále čekáme, už mě to štve, já si ho vyzvedla před 16-ti dněma, dneska už mohl nabýt právní moci a takhle furt čekáme...Až ho dostane, teprve běží 16 dnů na odvolání.
13. kvě 2009 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bellí, ono by tam šlo i nějaký čas bydlet, je to zateplené, v pohodě. Ale to dojíždění pak do práce. No, když jsem byla těhu, zrovínka jsem byla bez práce, tak jsem hledala tam, už jsem měla nastoupit do MŠ jako učitelka, ale pak jsem potratila, tak jsme šli do Prahy. A teď by se tam hledalo místo blbě. Všude je nezaměstnanost, natož mimo Prahu. Ale je to taková rozmazlená poznámka ode mě, manža taky říká, kdybys neměla na výběr, byla bys ráda, že máš byt a konec. On to dokázal se vzdát. Měl maličkej baráček, když jsme se poznali, kterej koupil za pakatel na vesnici, pak ho prodal a koupil se za to byt, který pronajímáme. Ale já to nedokážu, zatím ne. Chatu stavěl děda v 67 roce. V betoně zídky, kterou dělal můj táta před deseti lety jsou Barunčiny stopy, když se tam madam prošla :grinning: :grinning: , teď je tam v hrobečku. Ale i spousta jiných pocitů, mám tam pocit až iracionálního pocitu bezpečí, zkrátka ten pocit se se mnou vleče od mala.. Holčinky, musím končit!
13. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tož se rovnou optáme, máme na to minutu :grinning:
Co bys řekla na to, že bys Andrejko chodila třebas ve středu do 20-ti hodin? :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz
Anebo lepší v pondělí, protože je po víkendu. A stačí jednou v měsíci. Jsem to hezky vymyslela, že? Jen je mi to prd platné:grinning:
13. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky Andrejko, už tu po Tobě byla sháňka, ještě, že už jsi tady.Já se Ti nedivím s tou chalupou, je to prostě nostalgie, já bych se toho taky nedokázala vzdát, jsem na takový věci hroznej cíťa. A kdepak je asi Katy?Holkyyy, volala mi kámoška, a domluvily jsme se, že jdem odpo na pohááááááár mňáááááááám, to zas bude, sakra za chvilku budu jak almara :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Je tu nějak ticho, tak se jdem napapkat, namalovat si na ten ksicht obličej a razím na pohárek, tak doufám, že až přijdu, tak tu bude něco k počtení babnulky moje.A jiné než dobré zprávy neberu, takže paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
13. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Mončo, jen si dej do nosu:slight_smile: Už jsem to 2x, Andrejce, tak krásně vymyslela a ono mi to zmizelo.
13. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak po třetí. Andrejko, teď bude hysterka, kéž něco najdou a opraví, pak KETík a budeš těhulka. No a to už se můžete přestěhovat a nebudeš muset řešit práci, protože pro prcka bude nejlepší čerstvý vzdoušek na zahrádce. Líbí??? Teď vyplácíš prašule a nemůžeš si to přečíst. A večer to snad nepřehlídneš, když budeš unavená:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jéééééééééé na poháááááááááááááááár, já chci takýýýýýýýý, to nám pak musíš napsat, jakej jsi měla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Věruška je už je u psycholožky...
Katy se nám někde sekla, beztak šli na obídek nebo někde něco nakupuje...
Jedna hodina, satan vyvenčenej, jdu do vany, to je tak na hodinu :rolling_eyes:
13. kvě 2009 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz
Dneska tu nebyla Majky a Terka. Luci asi ještě spí a Peťka dělá krásné hlavinky:slight_smile: Regi, beruška, nemůže. Vůbec si to nedovedu představit, že bych tu měsíc nemohla být.
13. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jejda, zrovna jsem Věrušce psala, že doufám, že se jí strašně moc uleví a bude ráda, že tam šla, kočička. No jo, Ty už musíš mít tu chachulu pořád přichystanou, viď:grinning:
13. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Chachulu :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz
Je tam nějaká držtička???
13. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ještě nemám varhánky - nebylo to v Koljovi?
13. kvě 2009 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz
Roztlemená držtička tam byla.
13. kvě 2009 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz
Možná, že jo. To už si nevzpomenu. Ale asi jo:wink:
13. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Bože to je lenoooora, Věruška stihla od půl jedenáctý uvařit a vypravit se a jet do Bene. Já houbelec, jen to nádobí jsem přemohla a vyvenčila. Plotna zeje prázdnotou a chachula je pořád neosekaná :grinning: (roztlemená držka)
13. kvě 2009 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to já nedělám nic. Pavlík je v práci a žížátka se venku žížátkujou:wink:
13. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.