• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo jasan,jde o houby ale já se třesu,že bych je šla všechny proplesknout. Nejhorší je,víš kdo to odnese????????????????Doma!!Páč nálada na prd.Jdu do práce,tam se budu chvíli přetvařovat a pak rychle za vámi.Pa a holky mam vás ráda díííííík drahouškové moji :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Berušky dneska jsem si udělala radost a koupila si závěsy do kuchyně jinou barvu než jsem chtěla a ted mi volali že tu barvu co jsem chtěla dostali tak že si to můžu jít vyměnit já mám takovou radost :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Peťko, tak ať máš dneska aspoň samé příjemné zákaznice a opravdu, beruško, už se tím netrap, fakt si myslím, že to dobře dopadne, určitě:slight_smile: Tobě taky posílám pohlazení, tak snad to aspoň trošku pomůže:slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Májo kočičko nebreč.Ty to zvládneš.Já si myslím že je to normální.Káždá ženská se bojí a je to možná někdy dobře než se těšit a pak být překvapená že to je jiné a že to bolí.Říká to jeden doktor na Kladně který tady rodí.Jinak se zatím nestrachuj.Ještě si to užívej a nemysli na to.Májí běž si odpočinout a uvidíš že to bude dobré :wink: .
Holky jsem moc ráda že to takhle dopadlo.Tak se dneska domluvím s Kájou jak to bude ale myslím že červen to jistí.
23. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
Nojo Lůco, ale jak přežiju tu nepřežitelnou bolest? Tolik hodin oooobr bolesti?
23. dub 2009 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz
Teda, Andrejka o obídku ani nenakoukne, to beztak zasejc někdo zvoní. Andrej, doufám, že mrcha dorazilaaa:wink:
23. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Májo taky jsem měla strach každá žena ho má a ta co říká že nemá strach tak lže! ale jak máš naprsou to krásné miminko tak to stebe všechno spadne a je ti užasně neboj máš luboše ten bude celou dobu u tebe a když rodíš můžeš mu nadávat aspon se ti ulevý :grinning:
23. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Májinko neboj se.Každá bolest se může nějak tlumit.Ty to zvládneš neboj.A pak nám napíšeš jak jsi štastná a že jsi nic necítila.
23. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
Májo nejraději bych za tebou jela a objala tě.Možná by to lepší než tyhle slova.
Víš moje mamka říká že když se třeba řízneš nebo když máš vykloubené rameno a nebolí tě to tak aby jsi křičela tak tohle se dá zvládnout.No ale dost už o tom.Prostě ty na to máš a zládneš to.Budem všechny s tebou a klidně pudem s tebou i kporodu.CHCEŠ????????????????????? :slight_smile: .
Bellko dneska není přece úřední den né?Tak kde se toulá naše mamka????
23. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj Marký tak jak je ? a co Zdenda už je zdravý? :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
No jo, úřední den sice nejni, ale znáš lidi a Andrejka neumí někoho jen tak odmítnout, to si myslím já:wink: Já chci taky s Májou, jedemeee:wink:
23. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Majky, Majky, Majky, už se těšíš na víkend k mamince, viď:slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Peti já vím,někteří lidi jsou zlý,ale na všechny dojde.
Máji,ty taky nebul,holky bude Vás bolet hlavinka a to není dobré.

Se pomalu loučím,jedem na stavební veletrh :wink:
23. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Luci a jdeš si tu látku teda vyměnit:wink:
23. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Katy, tak přeju hezký den a ať se vám tam líbí:wink:
23. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj Luci.Je mi dobře,už dobře baštím a mám pořád hlad a strašný chutě.Mylím jen na to žrádýlko.Jsem jako Mája.Zdenda je pořád nakřáplý ale je to dobrý.
23. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Holky já jsem teda trdlo,pořád koukám na předešlou stránku :confused: :confused:
23. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj Běluško.Těším se a jak.Nabaštím se pořádně a dostanu ještě domů.K tomu mi v neděli přijede bratránek z přítelkiní tak mám výken postaranej.
23. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Katy, nejsi sama, to se stává skoro všem:wink:
23. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
katy asi se to stalo každé tady.Mě už taky :grinning: .
Tak holky jedem všechny za Májou co vy na to??????????????
Bellko máš pravdu.To je celá Andrejka.
23. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Majky, tak to Ti věřím, že se těšíš:slight_smile: A má být hezky, tak můžete být venku, no paráda:wink: Holky, já vám musím něco říct. Ráno, když jsem přijížděla k baráku, tak jsem nám shodila popelnici, jejda já koukala jako blázen a naštěstí autíčku nic není, jen jsem ji tak lízla zadkem:slight_smile: Tak jsem se tomu řehtala, no:grinning:
23. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ach jo, u nás je tak pod mrakem a já jsem líná, nebojím se říct, jako veš. Vždycky jsem po té noční jak pytlem praštěná. Ale překvapení, díky přesčasům mi zrušili služby a do práce půjdu až v úterýýý:slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Bellko ty jsi ale šikovná holka :grinning: .Takže máš teď louhé volno jo?To je skvělé né???????????Vždyť si to zasloušíš.Tady na Kladně je tak střídavě.Chvíli svítí OSKAR ale pak zas prší ale zima je.O víkend si to vynahradíme.
23. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
Bellko, tak to jsi jako já, já zase nabrala celej kontejner jednou u mamky a to předkem, nechápu, jak se mi to teda stalo, ale taky jsem se řehtala, jak popojel :grinning:
To se teda máš, až v úterý, tož si to užijeme.
Jinak Vás čekám, když nad tím tak přemýšlím, byla by to třebas aj sranda, tolik bab tam a já rozčapená, zubožená:grinning:
23. dub 2009 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz
AHOOOJ RODINO, HUŠ JSEM TU.
Výsledky až v úterý, mám si volat, ale prý mne pravděpodobně budou nabírat ještě jednou, protože to budu mít asi ještě zkreslené tím, jak tam byli dvě mimi, takže se nemám nervovat-to se jim řekne.
Holky a potkala jsem 2 známý a poznali na mne, že jsem těhule, už se to bříško nedá schovat, ale to mi vůbec nevadí.
Co je tady nového? Májo, ty už rodíš? :slight_smile: Žádný strachy, ty to zvládneš.
23. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
Májo stačí jen říct a jsme tam.Já to myslím vážně.Já si srandu nedělám. :wink:
23. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj Věrko, počkej na 34.tt :unamused: , neni to prdel no. Ale zatím si to užívej, to je hezký, že ten obrácenej lavorek už poznaj. Taky jsi musela bejt vychrtlinka, tak ještě aby to nepoznaly.
Jsem ti říkala jdi na NT plus, zbytečně se budeš nervit genetikou a výsledky ještě tak pozdě :confused: , tam by Ti to řekli hedka a z krve do odpoledne.
23. dub 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrá, já dám znamení a pane Košťál....všechny vyrazíte směr porodnice :grinning:
23. dub 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz
Regi, víš jak jsem se smála? A před chvilkou mi volal Pavlík a říká: je tam ten bourač popelnic:grinning: Ten příjezd máme tak blbý, že se tam musíš otočit skoro o 180 stupňů na úzké cestičce a zrovna tam máme postavenou popelnici, no. Když jsem se učila jezdit starým autem, tož to jsem ji shodila 2x, ale nebyla jsem tak vyjevená, jak dneska s tím novým. Máji, tož to by asi fakt byla sranda:-
23. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jéé Bellko, já když poprvé bourala s Boženkou, tak jsem to narvala do dvou konťáků, který o sebe ještě pěkně žďuchly, to byla sranda, ale Božence se taky nic nestalo, jen rána jak z děla :grinning:
23. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.