• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak to se máš, hlavně a´t máš všechno nafocený, ať vidíme, do čeho jedeme, bo my totiž přijedeme, chca nechca :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz
To já nafocené mám. Jsem fotila, jak jsme si to "zatím" zařídili, ale říkám, že práce tady máme tak do 50-ti a pak začneme od znova:wink:
13. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
A Manetka si to jako představuje jak, že nedá vědět, jak to s ní vypadá??? Doufám, že už přitlačila na to pití a je to lepší:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Achojda holky.Zdravím všechny snažilky a těhulky.Pořád vás čtu a pořád čekám jak dopadla ta naše kačeřice a ono pořád nic.Jsem taky koukala jak se tady pěkně večer a k ránu brebentilo.Tak Máji včera jsem šla na to cvičení a zbytečně,ono je to pondělí a čtvrtek já myslela že je to úterý a čtvrtek.Tak jsme se šli zase domů převlíct a šli na horký maliny.
Večer se pak moje drahá polovička opila a tentokrát mu bylo i špatně tak jsem ho opečovávala a dneska douklízela koupelnu.Jinak budu dělat knedlík,špenát a masiko.
13. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj Markytánko, tak to dopadlo dobře, horký maliny lepší jak zubožování těla :slight_smile:
V tejdnu chlastat, OMG a tu koupelnu jsi jako uklízela po něm? :grinning:
Tak dobrou chuť, já tu stále dřepim, zas píšou kámošky, to je děs ten net. Chachula stále ve stavu kalamitním, Bellko :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz
Majky ahoj, tak jste si udělaly aspoň hezkou procházku:slight_smile: Máji, já myslím, že až to příjde, nikoho nebude ta chachula moc zajímat a osekají Ti ji, přinejhorším, i v porodnici. Jim vysvětlíš, žes neměla čas, né:grinning:
13. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
To máš Máji pravdu že lepší maliny,ale já jsem byla tak zvědavá na to cvičení.Jo chlastal a v tejdu taky jsem ho tam vyhnala.Pač je jenom v práci bez volna tak že půjde na chvíli.Já tam měla kamarádku a tak nějak se i dobře povídalo.On je rostomilej když je napitej akorád že mu to v čera nějak nesedlo no.On si to po sobě uklidil sám ale né moc pečlivě tak jsem to vzala ještě jednou víš.Na tu chachulu ti poradím.Bouchni dveřma aono to opadá samo. :grinning: :grinning:
Jinak ahoj Běluško.Ta Mája je pořád dva v jednom.Regínka mě zaukolovala kdyby náhodou Mája už rodila tak at jí dám vědět a ono pořád nic. :confused:
13. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
No jo Majky, podle mě už měla rodit v neděli:slight_smile: Věruška už má po sezení a je to strašně silný človíček a nepotřebuje žádné léky, což je jenom a jenom dobře:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Koťátka tak tygři mě nenechali klimbat. Já si vždycky říkám, že už je po obědě nebudu brát, ale pak se mi jich zželí, a upěnlivě tlačím hodiny, ať je mužu odvezt do kroužku a jít spinkat :wink: Pokud je kobzol doma sám, tak se vyspím, ale dohromady s neteří je to smečka a k tomu, ona mě pořád chodí kontroplovat, jestli jsem ji neuzmizela. To má 7 roku, je nto jedináček a borak nic nesmí, tak si to u nás užívá :wink: Na zítra už mají slíbenou procházku do parku a na skluzavky, tak je nervozní, aby už byl zítřek :wink: Doufám, že bude hezky :wink: Marky zdravím, to víš, i chlapi mají své dny :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
No jo to měla ale Mája tě přemluvila at ještě chvíli vydržíš.Já taky hlídám jestli už něco a ono nic.Je už i unavenější což znamená že se tělo připravuje a zbírá energii.Tak Májo kdy nám konečně ukážeš Anýska?
13. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Je dobře, že šla Věruška k tý psycholožce, není jak se z toho vymluvit a i když, ji to přijde zbytečný, není nad svěřenou bolest, hned je člověku líp, než to dusit v sobě a za chvíli zjistí, že už není o čem mluvit, že jen zustala bolestná vzpomínka, která vlastně už ani tolik nebolí, jen nechala na dušičce malinkatý stín :wink:
13. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj Karolko já tě tak lituju ani nevíš jak.To že mejí své dny vím.Jsem na něj moc hodná a kluci mu mě závidí,že ho pořád vyhazuju na pivo kdež to jejich polovičky jim to zakazují.AAAApozor už my dorazil domů.Chudák jak je mu zle a jak je bledej.Tak šup do sprchy a dohajan.
13. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Stejně před Věruškou klobouk dolů.Je odvážná a silná.Je dobře že plánuje další boj a nevzdává se.Jen se Věruško šetři a odpočívej.
13. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Marky alespoň si to bude chvíli pamatovat a dá si pozor. Ono není nad ponaučení. Mě se milášek ožere jak hovado tak 3 krát do roka a pak dá chvíli s mícháním alkoholu pokoj :wink: Ale protože nám hoši nechodí do hospudky pravidelně, tak jim to tolerujeme :wink: Já mám celkem negativní postoj k pití, tak se musím hodně přemáhat, abych nebyla hysterka, kdzž jde smočit čumáček v pivíčku, ale mám pro to svoje duvody :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Marky moje řeč, je to holka silná a proto to zvládne a v září se bude těšit znovu :slight_smile: Já měla spolupracovnici, která takhle přišla o mimi 2krát a vždy po šestinedělí do toho vjela znovu, takže Věrušku chápu, jediný lék je nový boj, ale boužel, mi tomáme trochu ztížené , že k tomu potřebujem lékaře, ale i tak všechny překážky porazíííííííííííííííííííííííííííííííme. :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Se mi to nějak sekalo. Karolko, aspoň máš doma veselo a stejně už je pozdě na spaní, tak večer usneš jak mimino, protože jsi z těch nočních přetočená. Tak bys nemohla spát a zbytečně bys škludila a zítra bys byla zase unavená:wink:
13. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Belíšku to neboj, já si pinknu odpoledne a v noci budu zas spát, já mám spaní ráda a za 2 dny jsem naspala 6 hodin, tak to do zítřka dotáhnu. Takhle bych miláškovi usnula už v 8 hodin a od pondělka jsme se pořádně neviděli :slight_smile: A já naštěstí ráno nevstávám až v 8,00 tak mužu jít spát později :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
Achoooj holky, moc moc všechny zdravím!!!!
Tak se dočítám, že Anýsek je ještě u maminky, jsem tu od pátku nebyla, tak jsem myslela, že už je třeba od neděle na světě!!! Jak psala Belka. :wink:
Jinak já byla dnes na krvičce a na kontrole - UTZ mě dnes nedělala - jdu příští týden na ten velký, ale dostala jsem průkazku!!! Jupííí!!! A co se mě nelíbí, tak musím chodit každý měsíc jako do poradny - někdy uprostřed měsíce, a ke konci měsíce si musím jet vyzvednout papír na peníze i s kontroličkou!!!! Takže musím zkrátka každých 14 dní!!! FUJ!!!
13. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Aha, tak to máš dobré, já kdybych teď na chvilku usnula, tak v noci koukám do stropu a zítra mám ranní, tak to by zrovna nebylo to pravé ořechové:wink:
13. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Dady, tak to je skvělé, že máš průkajdu. To musí být pocit, viď? Jejda, já jsem pořád zvědavá na ty pocity. Jsem zvědavá, kdo mě s tím pošle do háje:wink: No jo a Májinka je pořád 2 v 1, teď si zrovna osekává chachulu:grinning:
13. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Cháchuly :grinning: , jsem tady. Ještě vyfučet palici, natáhnout šaty a můžeme jet, ale ještě mám nakonec čas.
Dady a proč si musíš jít extra pro lístek na peníze? já taky chodím uprostřed měsíce na kontrolu, ale vždycky si o lístek řeknu a když ne, tak se mlátim do palice a letim tam extra posledního no...
13. kvě 2009 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, vy by jste mě nejradši už viděly poroděnou. Ale jukněte na to numerko vedle alfice, to ještě neni na rodění přecivá, nejdřív jsem měla vydržet a teďka mě honěj jak nadmutou kozu :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
No Petjuno, vítej, kde jsi pořád? Jsi tu nějak dlouho nebyla? Copak? MOc hlav?
13. kvě 2009 v 15:01  •  1 dítě  • Odpověz
Ne ale ani to nemůžu napsat,bo si budete myslet,že jsem vypítko :grinning:
13. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Zase chlastala? :grinning: tak kolik jich bylo tentokrát? S kým jsi se nalejvala? Tě už známe OMG, nás nepřekvapíš.
13. kvě 2009 v 15:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jak jsi dopadla s pojišťovnou?
13. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Peťko ahoj:slight_smile: Konečně doma, viď? Máji, se divíš? To my moc dobře víme, že máš ještě čas, ale když my už se tak strašně moc těšíme na první miminečko Anduličku, že to není možné. Teda aspoň já, strašně moc:slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Pojišťovna štěstí :grinning: Pani volala, tak jsem jí řekla, a´t to rovnou hodí do koše, co tam má za pacholky, něco chtěla vysvětlovat, ale jasně jsem jí připomněla, že nemám zájem, tož mi prej pošle sms a já jí pošlu ty smlouvy.
13. kvě 2009 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz
Tož já se teda dneska optám, kdy tak asi pojedu :grinning: Od pátku budu volat neléčitele a budu se připravovat na porod, masírovat body na otvírání se apod. Pilule na mlíko už papám třetí den, tož ono to už dlouho trvat nebude.
13. kvě 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.