• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Volaly mi spolužačky ze základky.(sice máme sraz za týden ale jsou obě na mateřské a po roce vyrazily mezi lidi)dal jsme vínko,no a pak druhý................................................dorazila jsem v půl 3 :grinning: Ráno na 8 do rachoty :angry: jouvej,ale chvíli jsem si připadala jak těhotná :grinning: :grinning: :grinning: (víš proč?????)
13. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
No nic, tak já zas letím, vyfučim kokosíno, natáhnu punčocháče :sunglasses: a šaty a pojedem. Al enevím, jak s těma šatama na pásech, tam budu sedět s vyvalenejma kejtama, ale on tam asi nikdo nebude, myslím, že tam maj jen jedny.Tak páčko zatím, čekám ještě kolik kousků ta Petjuna dala, asi hodně, když to numero sepisuje tak dlouho...
13. kvě 2009 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz
Bo si blela jak Amina :grinning:
13. kvě 2009 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak dobrý bylo t vínko a zdá se v litrech, nojono, násoska naše :grinning:
13. kvě 2009 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz
Jooooo :angry:
13. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Hlavně žes nepoblela někomu hlavu :grinning:
13. kvě 2009 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz
Belko, je to zvláštní pocit a tak nějak tomu teprve začínám věřit - už to mám asi 3x přečtený - magor no.
No Máji, mě řekla Dr. že to nemůže psát tak dopředu ten lístek a že si vždycky udělá kontrolu, tak nevím!! Příští měsíc jí to navrhnu, páč bude léto a nebude se mě tam chtít jezdit pořád.Uvidím,co s tím zmůžu.
13. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
Máji, tak ať je všechno OK a hned domů, jasné:wink: Peťko, tak už je Ti líp?
Májinko tak mazej a pozdravuj Aničku.Násoska :grinning: je to divný ale já nepiju.Těžko to tady budu teď vysvětlovat po tom co jsem tady posledních 14dní psala ale alkohol nesnáším :wink:
Ahojky Majdí.
Dady, já myslím, že to snad půjde domluvit, že bys chodila koncem měsíce na kontroly. Jen čti, a pěkně pořád dokola:slight_smile: Peťko, tak hlavně, žes to v práci přežila:wink:
13. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
Majdí je mi skvěle :wink: Fakt musím říct,že ze mě nějak spadl balvan.Holky mi včera vysvětlily,že musím začít myslet pozitivně a když si budu do hlavy cpát negativa tak se budou dít.Když si prý začnu říkat,že mám nejlepšího chlapa a nejhodnější dítě tak to tak bude.Tak si dnes říkám,že mi vlastně NEBOLÍ HLAVA a je mi dobře :grinning:
13. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Hlavně, že to funguje a žes na to přišla. Prostě všechno dobře dopadne a hotovo. Jen ta cestička je trochu trnitá a kamenitá, ale my dokážeme, že se po ní dá jít a hlavně dojít k tomu našemu vysněnému cíli:slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
Jasně že jo,nejsme žádný padavky.Jedu nakoupit a vařit,ať nemám zase dusno :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Tak pa, pa a hlavně ať už je doma všechno v pohodě:slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
Bellí díky.To asi ještě chvilinku potrvá ale už se komunikuje,tak alespoň něco :wink:
Měj se krásně a pozdravuj ZOO :wink:
13. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Holky začínám mít strach o Katy.Že se potvora ani neukáže a nedá nic vědět.Vždit byla na kontrole v půl desátý ne?
13. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
No jo, Majky, taky už jsem si říkala, že by mohla být zpátky. Nezbývá, než čekat a určitě je všechno tak, jak má být, v pořádku:slight_smile: Jen je venku krásně, tak šli s manžou jistě někam na obídek a pak na procházku nebo kouknout po obchodech:slight_smile:
13. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahojíček :dizzy_face: Tak jsem dopracovala a mám už volníčko až do neděle :slight_smile: Ještě zítra musím vyřídit Kouďase a pak už jen čekat na ms :confounded:
Beli dneska máš volníčko nebo zase noční? Máš to s těma staříkama pořád rande jen v noci? :grinning:
Jinak zdravím všechny :wink:
13. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahoj Leňulko:slight_smile: Tak si aspoň odpočineš a zítra na Tebe budu myslet. Zítra mám "rande" se starouškama ráno:wink:
13. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
Tak jsem zpátky od psycholožky. Tiky z toho nemám :grinning:
Docela dobře jsme si popovídaly a zjistily jsme , že máme i hodně společného. Ona má taky o 5 let mladšího muže a taky měla v mládí sarkom, jako já. Dost zásadní věci, takže jsme si rozuměly. Rozloučila se se mnou se slovy, že já žádné prášky nepotřebuju, bo jsem prý zocelená životem :grinning: To mne rozesmálo, no ale někdy bych radši takhle zocelená být nechtěla...
Domluvila mi na příští týden schůzku se svým manželem, on je onkolog na Homolce-primář, už jsem to tady psala a tam mi udělaji pořádnou genetiku a taky posouděj, jestli ta chemoška nepoškodila moje vajucha. Tak jsem si hned zašla v Bene na onko. a vyžádala si pro něj dokumentaci.To víte, že se jim moc nechtělo mi to dávat. Já ty některý doktory nechápu, o co jim jde? Vždyť to je moje tělo,moje nemoc atd. No ale nakonec mi ofotili to nejdůležitější. Takže příští středu zas frčíme na Homolku.
Psycholožka taky řikala, že co teď jediný potřebuju, tak je, se opřít o Míšu a aby se začalo něco dít ohledně mimi. A to se taky rozjíždí, tak jsem ráda. Ale můžu vám říct, že mne ten výlet zas pěkně unavil.
Ještě jsme si zašli s Míšou a ségrou na jídlo a tam polemizovali, že kdybych neměla ty vajíčka kvalitní, tak by mi mohla darovat ségra. Holky, i ta psycholožka řikala, že když se chce, tak jde u nás všechno!
A co tady nového?
Mája už se někde roztahuje :grinning:
dady má průkajdu, to je supr
Andrejka řeší chatu, bo baráček-těžká volba, ale chápu
Kde je Kačer? Hej,doleť už!
Karolko, co maminka?
Petjuna se ožrala?
13. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
A zdravím Leňulku a Bellušku. Bellí, ty jsi mi uplně zamejlovala maily :grinning: Poslala jsem ti taky jeden, s mým hafíkem:slight_smile:
Holky, on je to papírák a jmenuje se Caesar :grinning: Asi ho přjmenujem. pomožte mi vymyslet jméno.

VYHLAŠUJI SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ JMÉNO HAFÍKA

Kdo to vyhraje, dostane řád zlatého psího ocasu :grinning:
13. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
nazdárek berušky,teda jste pisalky :wink: po mě sháňka,jste zapomněly že já jsem lemra musím odpo spát a dnes v noci jsem nespala tak po obídku-mamka dělala tvarohový knedlíky s jahodama :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zalehla a chrněla pěkně dlouho
Jinak srdíčko máme,bušilo o 106 :grinning: :grinning: se to tam mlelo :grinning: ,z caru nás vyřadili,dostali jsme dárkový balíček pro nastávající maminy a 20.5. jdu ke své doktorce do poradny,jinak termín máme 25.12. tož super na Vánoce,manža pořád že ten Silvestr je lepší :slight_smile:
13. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
Jinak všechny zdravím, Dady myslela jsem na Tebe a super že máš průkajdu,Věruško to je fajn že takhle dopadlo a taky s tou genetikou je to super-takhle to bude určo líp udělaný a Ti doktoři taky nevím co dělají že se takhle divně chovají,no asi žárlí. Mája si užívá bušení Aničky a určo lituje těch šatů že je tam v punčochách :grinning:

Jinak v albíku mám novou fotečku :wink:
13. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj Kačere. To je supr, že máte srdíčko, určitě jsi iá klidnější. Jen tak dál. Já si jdu taky lehnout TAk zatim pápápápá
13. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Katy, tak mocinky gratuluji!!!!!!!!! Pořád chodím nakukovat, kde jsi a Ty nikde, ale napadlo mě, že asi spinkáš!!!
Tak se opatruj!!!
13. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
Věrulinko, nezlob se. Já vím, že je těch mailů moc. Jenže to jsou ty, co se bojím neposlat a věřím tomu, no. Jsem bláznivka, co? To je moc dobře, že sis mohla popovídat, zase bude dobře, zlatíčko, uvidíš:slight_smile: Jo a jméno mě napadá jen jedno: Lucky:wink: Katy, no konečně, veliká gratulka:slight_smile:
13. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Věruško,pěkně se vychrupkej :wink: a jo klidnější jsem o hooodně,pořád jsem měla trošinku strach

Dady,no jo jsem lemra jsem to říkala i dr.Hromadové tak jsme se smály,prý byla taky do 12tt,takže ty už začínáš nabírat plno energie??? Já jen že i manža si začíná trochu vymrčovat,jako že bych mohla něco udělat,protože večer bývám protivná,takže mám od dneška trochu jiný režim,v posteli musím jen spát a jinak se v ní neválet :unamused:

Jinak Máji je mi 27,ta 81 za Katy je rok narození,tak zkus počítat,ty andíllku :grinning:

Jo Hani gratulace k super výsledkům :slight_smile:
13. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Jsem to musela zkrátit, Baroš zase letěl, tak si musím dávat majzla:grinning: No a už nevím, co jsem to chtěla. Jo, Lucky proto, že bude u vás:slight_smile: Ale to je jenom takový můj blábol:wink:
13. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Belluško, já se nezlobím, spíš se nezlob ty, že je někdy nepřeposílám. Já tomu zase až tak moc nevěřím. Vím, že to myslíš dobře, ale já si řekla,že nejsu pověrčivá, tak takovéhle maily mažu, no :frowning2: PROMIŇ
Jo Lucky to je moc pěkný a určitě trefný,ale pod námi maji sousedi jorkšíra Lucky :grinning:
13. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
No tak potom ještě Happy, ale to má Katka:wink:
13. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.