• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Majenko neboj naše babi říká dovnitř mohlo, ven musí a až uzraje, tak upadne, takže srpen to jistí :grinning:
13. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
No dík :grinning:
13. kvě 2009 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jenom to né, ještě měsíc by klidně Anýska držela v pupíku:grinning:
13. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Májo teď vážně v podstatě stačí ještě týden vydržet a pak mužeč každý den rodit, plíce už jsou vytvořené, takže už nic nehrozí. Ale Andulka chce být blíženec, tak to ještě chvíli vydrží :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
:grinning: Ti dám blížence :grinning:
Plíce už snad má dávno, z těch steroidů posranejch, co jí zbytečně rvali...
13. kvě 2009 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz
Chudák Andrejka, takhle dlouhej den a ještě školení, bych tam asi usnula. Ale zas je supr, že si i přivydělá, tady je to bída. Já už dneska chtěla volat na poloviční úvazek na prodavačku, aby byly prašule, ale ještě jsem neporodila :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, teď jsem na to myslela. Už mohla hezky sedět vykupkaná v pelíšku s noťáskem a místo toho se musí školit, blé. No ale zase, každá korunka se hodí, jen mohla mít to školení v den, kdy není ouřední a nemusí být od rána do večera v jednom kole.
13. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Právě, ale zas je dobrý, že je už konec středy a blíží se víkend, kdyby byl opět prodlouženej, bylo by to veselejší.
13. kvě 2009 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz
Máji a myslíš že to bude schůdné malušký mimi a práce?

Karolko,jsem si vzpomněla jak si psala o blížencích,švíca je taky a teda sedí to na ní,no někdy jste na ranu a mele se to ve Vás,co?
13. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Hola hola zdravím vás všecky po delší době .Máji a Karolko já jsem též blíženec a malí taky ten má ted v sobotu narozky.
Mám ted méně času nebot tu mám řemeslníků a pořád jim musím stát za zadkem,ale v neděli se mi vrací manžílek tak příští týden zahajíme podáním žádosti o druhou adopci.
Truchu jsem vás prolítla ,ale už si moc nepamatuji co kdo tak alespon přeji všem těhulinkám bezproblémové těhulení a všem snažilkám klidné a úspěšné snažení.
13. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Byste chtěly už moc, né? Zase prodloužený víkend a my co děláme víkend nevíkend, svátek nesvátek budeme mít jako co? Prodloužené pondělí, co:grinning:
13. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Katy, no nebude, však říkám, ještě jsem neporodila a už bych si domlouvala práci, jsem magor. To víš že budu doma s mimískou.
Hele, co to je za novoty v tý Repromedě? CD s tím, jak se bodat, dneska jsi zas dostala jakejsi balíček. já nic!!!Jedu tam :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ale Bellíšku, Ty máš ty příplatky sváteční přecivá :wink:
Zdravím Leontýnku, co řemeslníte?
13. kvě 2009 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz
Leontynko, ahoj holka zlatá:slight_smile: Tak řemeslníky máte doma, co děláte??? Tak už příští týden se žádostí, toto letí:wink: A jak zdravíčko, je to lepší? Holky, kde je dneska Lůca???
13. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj ahoj doděláváme si na dvorku pergolu s grilováníma fasádu na celém baráku,pak dodám foto a konečně i svého ksichtíku.
13. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Máji mě teda taky nabízeli to cédo,ale jsem řekla že nechci.Jo ten balíček jsme se divili,ale super,je tam dudlík,plínka,olejíček,vlhčený ubrousky,šamponek a plno brožurek a taky 1l nápoje pro maminky-tož moc dobrý teda není :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si dala kousek ze zítřejšího obídku rejžu s krevetkama a fozolkama,mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
No jo, Máji, vlastně ty příplatky:grinning: Leontynko, tak na tu Tvoji fotečku se opravdu mocinky těším:slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj Belinko pořád doma něco pedělávám jinak bych se asi zbláznila a zdravíčko je trochu lepší děkuji za optání.
Už se strašně těším na tu adopci a malí chce strašně moc sestřičku on je takový ochranitelský tip tak snad to půjde hladce.
13. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
jo tak to je ten balíček, jak jsem dostala přecivá na kurzu.Já to vypila, ale hnus to byl.
13. kvě 2009 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz
Aby jsi se mě spíše nelekla nejsem fotogenická a 20let hormonální léčby mě taky moc nepřidalo.
13. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
V Olmíku jsem taky měla CD, jak si aplikovat injekce. Jen ta paní, co to tam předváděla se usmívala jak blbá, jak kdyby si ani nic nepíchala:grinning: Sice jsem to zvládla levou zadní, ale určitě jsem se nesmála:wink:
13. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Jé Leontýnko,tak to budete mít čačí,pergola moc dobrá věc,my jí měnili střechu asi tak 14 zpátky,je to super.A brášci jsou takový ochranitelský,však uvidíte a půjde to hladce :wink:
13. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Vložila jsem čerstvé foto, jakou má ze slonice satan srandu :angry:
13. kvě 2009 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky  jdu vás všechny moc moc pozdravit. :wink: Jak se tady dneska máte :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Nugeta je tady, jsi zas makala bo co?
13. kvě 2009 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz
Leontynko, já soudím člověka podle jiné krásy než té, která je vidět jen na fotkách. Takže na to, jestli vypadáš tak nebo onak se vykašli, protože jsi moc hodný človíček a to je mnohem důležitější:slight_smile: Tak to je dobře, že malý chce sestřičku a ještě ji bude ochraňovat, nádhera:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jo to víš Katynko já jsem ráda za dvorek strávím tam hodně času nebot bez doprovodu se moc ven nedostanu..
Ty bydlíš někde u Olympie mi tam dost často jezdíme třeba se někdy uvidíme.
13. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj Máji jsem po noční do 1300 jsem spala a pak šla ke kámošce na nechtíky a na kafé ted jsem dorazila. Od soboty je nugetta v kaufu v akci :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Belinko moc krásně jsi to napsala a moc mě to potěšilo děkuji.
13. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Luci ahoj, už jsem si myslela, že snad nepříjdeš, než půjdu spinkat. Byli jste asi na zahrádce, viď:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.