• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Luci nugeta v akci to je děs já na ni Májo ijíždím taky už od dětsví,ale neměla bych,ale vždy mě krásně uklidní
13. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Lůco si děláš srandu :confused:
13. kvě 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už to vidím, byla sis udělat radost, to je hezké:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj Beluško dneska jsem byla na smikách :grinning:
Máji je v akci nutella origoš od Ferrerra ta kvalitní :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Holčiny musím se rozloučit jdu dát malého do pelechu a pak odpočívat.
Tak se mějte krásně.
13. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Leontýnko tak ahoj a hezky si odpočin :wink:
13. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahoooj všem.
Tak Mája ok,bude tady s baťohem lítat ještě něsíc...
Zdravím Lůcu a Leontýnku:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Leontynko, papapapapa a zase se brzo ukaž:slight_smile: Měj se krásňoučky:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Věruško tak co už máš vybrané jméno pro psíka?
13. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Věruško, už sis aspoň trošku odpočinula? Neboj nebude, pojedeme za ní a budeme ji honit kolem baráku:wink:
13. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ještě nemám, vyhlásila jsem soutěž. Můžeš taky vymejšlet:slight_smile:
Jak je?
13. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Mě je super přibrala jsem po stimulce 6 kilo a pořád papám už se do ničeho nevlezu :grinning: Manža si ze mě dělá srandu že za chvilku budu potřebovat porážkový list :angry:
Bude to psica ne pesan? At vím jaké jméno mám vymýšlet :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
pesan, malej boloňáček, takže žádný jména pro rafany:slight_smile:
To já mám zas opačnej problém, zhubla jsem až nezdravě moc, tak se zas vykrmuju
13. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Berušky, tak už si jdu lehnout a spinkat. Přeju vám dobrou nocičku a hezké sníky:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj Beluško přeji to dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Dobrou noc Belluško. Tak už předběžně máme vybrané jméno- Miki jako po Míšovi a abych se neopičila po Máje s Maikým:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Beruško jdu se ospršit a pak spinkat dobrou noc. zítra mám odpolední tak na vás ráno kouknu pá pá pá.
Věruško je dobře že je genetika ok :slight_smile:
Katy kontrola dopadla na 1 to je super :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tady se už spinušká, já jsem taky kapůt, ot je něco, tolik únavy najednou... Jdu tedy do pelšíku.Brou nocku...
Andrejko, doufám, že už jsi doma a můžeš jít taky do pelechu, dneska je Ti nástěnka odpuštěna :wink:
13. kvě 2009 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko přeji vám krásné sníky :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
bobrou noc a sladké sny :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Ahoj berunky, tady už se chrupká. Tak dnes mám dost.Snad vás dočtu, než usnu...
13. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Dobrou nočku všem. Já jsem vytuhla u tv, tak se jdu jen přesunout do pelíšku.
13. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
KOčičky, já četla a usnula... až mě vzbudil manža..
Tak jsem si jen rychle udělala poznámky.. Máji, když nechceš čekat na nabytí právní moci, můžeš zajet podepsat převzetí na úřad. Pokud se na místě vzdáš odvolání, okamžitě nabývá právní moci. Né, že bys teď někam jezdila s pupíkem, ale do budoucna jen pro info.
Belíšku, plán dobrej! POrodit (nebo adoptovat) a odstěhovat na chatu. No, ale musel by dojíždět Honzí :frowning2: , ale on by to pro mě aj udělal.
Věruško, tak psycholog dobrý, to jsem ráda :slight_smile: , A pesanovic jméno? Ten Tvůj Miki mi připomněl dětskou knížku Muki, nebo Muky? Jednoho pudlíka jsem znala , když jsem byla malá a byl Muky, a moc se mi to líbilo. Nebo Bublina, nebo Kapka. Nebo Hope a můžeš mu říkat hopík :grinning: . Já vím, řád nedostanu :frowning2:
Jinak jsem ráda, že všechny výsledky dnešního dne dopadly dobře, je vidět, že se Rodina :slight_smile: ze všeho vylíže a zase se vše v dobré obrátí.
Leňulko, tak zítra dobré pořízení!! A pak už jen rychle ms!! A jdem na tóóó!!
Moc zdravím Kačera, Leontýnku, Karolajnku naší, , Majkýý, těhuli MončuET, Terezku.
Petjunka chlasce :grinning:, Janninka stříká, Monča hýčká embryjka v bříšku, Manetka doufám!! pije, nebo :angry: , Danuss se vrátila.
Dady, gratulace k průkajděěě!
Katuško, tak co? Už víš něco z Jičína???
Kuřátka jdu hodit tabuli a pokračovat v chrupčení. Hezky se vyspinkejte!!!
13. kvě 2009 ve 23:19  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Hysterka konc.května, KET červen
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec,zatím šutérky,Dornovka,čajíček
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI, 3ledňáčci počkaj,Vyhlášen řád o bišonkovo jméééno:slight_smile:))!! :grinning:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,čekáme odpověď z Jičína, kam půjdeme s myomem??.
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, budeme chvíli bez netu, PC musí k doktorovi
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce!15.5.konzult.v novém Caru
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Petjuna,Apolinář,1xIVF, Žádná cysta, folíky to byly!!!! HURÁ!!, zapíjíme úúúspěch!!:slight_smile:
Jantarka (Leňulka),Reprofit Brno,2xIUI,7xIVF,cca 24.5. začneme stimulovat! HUŽ BRZYYY,14.5.kontrola:wink:
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5 ET- 2 krásná embryjka u mámy
Manetka-dřív Iscare,1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB, stimulujeme,moc vajíček,obava zOHSS,OPU15.5.
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji 12.5.začínáme stimulováát na 1.IVF!Stříkáme sprejík!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU

TĚHULKY
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku!20.5.kontrolní pásy, kdóó chce pojistit!?!?
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., 20.5.UTZ , už nám chutnáá
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,15.5,kontr.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!!!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Máme průkajdúú!19.5.screening
Katy81,Kačer- Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 20.5.poradna, NEUKLÍZET!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 14.5.UTZ :wink:držíme palce
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!
13. kvě 2009 ve 23:28  • Odpověz
autor
Dobréééééééé jitroooo, berušky, potencionální mamušky :slight_smile:
Kde jste kdo? Dnes žádné noční brebentění? :confused:
Žádné noční můrování?? :pensive: :sweat_smile:
Tak hezký den všem, kontrolkám dělám křížek na čelíčko, a hlásit výsledky!
Ostatním žádné prů..ry, to stačí :wink:
14. kvě 2009 v 06:58  • Odpověz
Dobrééé ranko Andrejko,holky si dneska nějak vychrupávají já poslední dobou špatně spinuškám,protože mám přítele v řecku a to samotění nesnáším tak jsem vždy asi od půl 4 po hodině vzhůru.
Zítra mám zkoušku na výšce tak mi držte palečky,ještě mám před sebou 3 roky tak to bude s mimískem asi sranda. :frowning2: :sunglasses: :confounded:
Pěkňoučký den a kdypak nám porodí naše Májinka ?už se jí to krátí.
Tak pap udělám si snídaničku a půjdu se učit. :fearful:
14. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ráno koťátka, vyspaní jak kuřátka, slnéčko už pěkně svítí, brzo bude teplo v síní, prádlo už se v bubnu máchá ještě odvest předškoláka, potom hadr do ruky a utírat prachulky :slight_smile: Zdravím všechny
14. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno.
Andrejko holka ty toho moc nenaspíš, už ouřaduješ, viď. Já spala 20:30-6:40 :slight_smile: No doufám že to embrískům prospívá takový medvědí spánek. Včera jsem musela oběhat novou občanku a řidičák a odpo ještě pohřeb. Ale dnes už budu jen vegetit a navařím kotel zelňačky.
Hani tak hodně štěstíčka zítra u zkoušky, určitě to dáš :wink:
Věrko známá má jorkšíra Beníka. Jinak je fajn žes nedostala žádné oblbováky, to ti řekla hezky že jsi zocelená životem.
Manetko doufám že se hyperstimulák nerozjede.
Danuss ty budeš přesně týden po mě, tak to ještě půjdeš na UTZ?
Leontýnko tak to je hezké, tak vy už plánujete holčičku, a jak starou?
14. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Karolko ahojky ty naše poetko po ránu, to byla noc snů...
14. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
Bréééééééééé ránko milé kočenky, tak jsem si pročítala včerejší drbárnu a teda musí pogratulovat Kačence(máš krásnýho mimíska) a Májince. Snad mi to 26.5. taky dobe dopadne, jinak mě trefí.
Máji, ségre doporučoval doktor, aby chodila ze schodů a do schodů, prý to pomáhá nebo taky sexík, je to prý zaručené.
No já včera byla na tom poháru, byl mňam mňam, dala jsem si čokoládovýho s babánem a vanilkovou zmrzlinou :grinning: a pak jsem se večer zvážila, z mých krásných 49kg je během těhulení 52kg :sweat_smile: mimísek holt vyžaduje kalorie.

Jinak Věruško z těch jmen pro hafíka mě napadá, Ron nebo Endy, ale dej si v seznamu do vyhledavače psí kalendář, tam je jmen, určo si vybereš.

Andrejka a Belunka by to s tou prací neměli tak přehánět, pač je to na hlavu :rolling_eyes:

Terezce moooocinky dnes držím pěsti. a všem přeju krááááááááááásný čtvrteček
14. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.