• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ránko milá rodinko.Koukám Karolka nám pěkně po ránu básní,Hanina se zase po ránu učí a Andrejka nám zase pracantuje.
Zbytek je jako kde? :confused: :confused: To nejsou žádní ranní ptáčátka jak říká Andrejka.U nás je zatím zima,ale ptáci spívaj jak pominutý a ono i to sluníčko snad vyleze.
Tak že VSTÁVAT A CVIČIT MILÁ RODINO JE RÁNNO.
14. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
Zdááááááár, já nechrněla, jen mi přišla nemocenská, tak jsem se asi deset sekund pomuchlovala s penízkama, ale prej se maj otáčet, aby zase přišly, tož jsem je opět do koruny rozeslala po složenkách a spočítala, kolik nám ještě chybí :grinning: Je to sranda, ale žijem, tak OK. Manža mi odfrčel se sataniskem k mamině, tak mám klid na úklid. pani doktorka říkala hodně chodit, jinak neporodíte ani za měsíc, tož jdu pro vysavač a pak vytřu země. Prostě dneska to bude do zubožení těla.
zdravím Hanku, nj 17.tt to už nespací období, já chodila v jednu do pelechu a ve 4h. vyspáno. Dneska už je to zas opačně, chodím spát se slepicema a vstávám relativne pozdě, až o půl 7.
Karolko, Ty jis se nám dala na básně, neni Tě u těch motačů štětiček skoda? :grinning:
Andrejs zdravím, Ty jsi šikovná, nástěnka vystavená....jo k tomu odvolání to není tak easy, bo musí přijít všichni 3 se vzdát té odvolací lhůty, jistě chápeš, kde tedy vzniká problém :wink:
14. kvě 2009 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz
Taky zdravím obě monči.No jo Terezka tady dlouho nebyla. :confused:
14. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj Májo.Zase to stím úklidem nepřeháněj aby jsi nám dneska naopak neporodila :grinning:
14. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
taky Tě zdravím markytankakajky :grinning: , ježííííííííš to je dlouhýýýýýýýý, je na to nějaká zkratka?
14. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Jo je bud Markéta a nebo Majký
14. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Tak já než to sepíšu, vstane dalších několikero sourozenců :grinning:
Takže zdravím Monču a nestačím se divit, jak pobíhá po ETu, to snad ne? Já si takhle vyšlápla na 15 minut po městě a odnesla jsem to horečkou a dostala jsem sprdunk...
Moncoet, Věruška si právě na netu ten kalendář našla a prej je tam snad 5tis. jmen, tož chápejme, že si neleze vybrat :grinning:
Dík za info, o sexíku vím, ale to nechápu, jak se provozuje, když sotva ležím, natož abych provozovala nějaký sport, to bych spíš umřela bolestí, než porodila...a schody tu máme, máme jich 8ks a než je zdolám, tož to je taky doba, zkusím si je tedy vyjít 2x :grinning: Kdbych tu dlouho nebyla, ležím pod schodama, manža neni doma, tož volejte o pomoc, jen ne Boha jeho záchranku :grinning: , to radši porodím na schodech :grinning:
Marky taktéž zdravím...
14. kvě 2009 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz
Moncoet, ten pohár teda zívidím, ten bych slupnula hned :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jsi teda pěkná tlusťoška :grinning: , 49kg, OMG. Kolik měříš?
14. kvě 2009 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jsem konečně shlídla fotečku Kačerky, no to je už kusaneček, vypadá to už na človíčka, co? Má všechno, co potřebuje, pěkně tam sebou mrská...Supéééééér!
14. kvě 2009 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz
dobré ráno berušky moje. Jdu vás všechny moc moc pozdravit :wink: Máji kámoška sexovala asi hodku před porodem a málá byla na to tata venku :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Máji, Ty seš éto, chytám záchvaty hned po ránu, neblbni, ještě Tě budu mít na svědomí í s mimískou. Na ten sexík by to chtělo nějakej akrobatickej výkon, tak gaťky dole, nožky hore a jak přijde manža šupky dupky na to, to bude jistější než schody......... :grinning:

Marki je určo lepší než makytankakajky :grinning: takže dík za info
14. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Měřím 165cm jsem prcíček, ale manža má 2m, takže se dopňujem :grinning:
14. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Je Mony takové dlouhé spaní, ale já taky spala jak medvědice :slight_smile: ja si sice naplánovala uklid, ale očička se klíží, holt si ty noční vybírají svou daň, takl ještě uvidím :slight_smile: Odpoledne chcu jít s tygrama na procházku, a ješte upect mamce koláč, zítra jak pojedem z Olomouce, tak se za ní stavíme. :wink: Ješte musím brnkonout taťkovi jestli chce něco vyprat, on je vcelku samostatná jednotka, vaří si sám, takžeasi nic nebude chtít, ale jako vzorná dcera se zeptám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak ti je, kromě toho spaní :wink:
14. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
No nic krasavice moje, jdu udělat manžovi snídani, pak juknu.
Ahoj karolko a luco, i vám krásný den
14. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Mončo jdi se postarat o manžílka.
Karolko taky bych spala ty noční to je děs :frowning2: Dneska mám odpolední do devíty už aby bylo devět :unamused:
14. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Ovečky tak poprvé jsem psala na druhou stranu a pak jsem se divila, co jste to všechno napsali :slight_smile: Máji s tím sexem to zas tak pravda není, musíš mít orgasmus a mě to stejně nepomohlo a na miláška jsem zařvala, že do porodu už na mě nevleze a to jsem přenášela 4 dny, takže klidfně sexuj, Anýsek to do června vydrží :slight_smile: Mony to si na tom stejně jak já, já mám 164 a 49 kg a ve stimulce jsem přibrala na 56 ale já taky žrala, teď ty pecny shazuji :wink: Luci dobré ránko, dneska odpolední, tak ty otravy otrapy nezabij :stuck_out_tongue_closed_eyes: Marky ahoj ovečko :wink:
14. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Tož jak myslíte, když chcete sex, tak bude, ale sežeňte mi před ním už ten epidurál, abych necejtila bolesti pánve a pi...í kosti, bo to je mazec, jen ty nohy uložit do postele, natož do vyšších sfér je vznášet :grinning:
Jdu nastudovat maliník, to prej taky pomáhá, ikdyž někde jsem četla, že to taky není pravda, ale aspoň ten pocit, že něco dělám, abych už to měla za sebou, zas nechci rodit nějakou Lovosici, přeci jen tu mám velikosti i 50+54, tak abych si je nemusela narvat víte kam... :grinning:
14. kvě 2009 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno. Tak vám píšu pozdrav, jako ,že ještě všichni chrníte krom Andrejky, která tvrdě pracuje a vy jste na všichni na další stránce :grinning: Tak pěknééé rááánko.
14. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
holky taky se mi stává že si něco čtu a odepisuji na něco co jste psali a stránku pozadu :grinning:
14. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
No nic kafíčko vypito, jdu si zacvičit a pak uvidím, jestli budu ty kocury utírat a tím velkým fukacím heblem vysavat, ono to nacucne a fí je čisto, mám ráda tohle žížátko :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Věruško ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
14. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Věruško dneska se mi to taky stalo moc tě zdravím :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooooooooj. Tady se souloží? Májo, tobě zbývá jediná poloha-ze zedu :grinning: Na těch schodech to nepřeháněj, bo by se mohla zauzlovat pupeční šňůra, radši masíruj a sexíkuj. Spermie prý obsahují nějakou látku, která popdporuje porod. Ale ještě nerooooď, já tu dnes nebudu na netuuuu!!!! Víš, že bych tě pak nemohla rodit po icq! A na telefonu budeš mít neléčitele. :wink:
karolko, na úklid se vyprdni, já tu už neuklízela několik týdnů a je mi to teď i šumák.
Holky, dnes je to 14 dnů, co jsem se dozvěděla, že mímísek nežije :frowning2: ale nechci sem zanášet chmury. Nezdá se vám, že to nějak letí?? Aspoň mi to utíká, už abych měla aspoň první ns za sebou.
14. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Všechny Vás zdravím a hlavně Marky,mám hodně práce tak jen občas nakukuji, dnes na 10:30 jdu na kontrolu tak už mám nerva co a jak. :cry:
14. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Kočky, musím se pro dnešek odpojit, bo jedu s mým dosavadním miláčkem Bertíkem k našim a budu tam s ním přespávat, aby si zvykl. Už teď z toho mám trauma větší, než on, ale tak jsme se s Míšou dohodli, že až bude mimi, tak kocour půjde stejně pryč. On je to takový divoch, nemazlící a někdy zákeřně sekne, ale já ho mám stejně ráda. Teď nastala obdobná situace, když tady bude hafík....Máme totiž 2+1,ale být na mě, tak jsou tu všichni.Naštěstí mám naše kousek a jezdíme tam každý týden, tak ho nebudu mít daleko, ale stejně si musí zvyknout. Jsem macecha....ukamenujte mne!
Jdu mu balit čemadán.
14. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Věruško to je dobře, že to letí, páč se budeš moci za chvílku těšit do nového boje :confused:
Májo ségra dala taky večer sexík a v noci už rodila :grinning:
Luci ahoj.
Všem těhulkám přeju pěkné pokochání na kontrolách :wink:
A nás všechny čekatelky a snad snažilky zdravím :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj Leňulko, tak dnes jdeš na kontrolu? Tfuj, tfuj, ať můžeš už začít!!! Co si budeš píchat? Já měla naposled Menopur a koňské dávky.
14. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Věruško to víš že o letí, za chvíli přestaneš počítat, jak dlouho to je, protože čas je všemocný lék a všechny rány zahojí :slight_smile: bertíka je mi líto, myslíš, že by se s hafanem nesnesli, ale v rámci mimuška je to lepší, pak byste ho stejně museli dát pryč a hafíkovi by se stýskalo po kočičce a naopak, takže takhle je to lepší :wink:
14. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Terezko tak ať kontrolička dopadne na výbornou, :slight_smile: Leňulko zdravím, je zvláštní jak se všichni těšíme na píchání a přibýrání, je to nádhera :slight_smile: Já shazuji ať mužu beztrestně v září přibrat :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Karolko, jsem z Bertíka uplně vedle. Uvidíme, jak se tam bude mít. kdyby dobře, tak budu jen šťastná, lae kdyby něco, tak ho beru zpět a ať se Míša klidně potento... Oni se moc nemusí a je pravda, že s Míšou má Bertík tak trochu i teror, ale nechci se na něj vymlouvat.
14. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.