• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: Máji ten Satan se ti fakt tlemí :grinning: Sakra má z tebe vůbec někdo respekt????
14. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: To jsem magor.Katy kdy píšu květen tak jasně,že myslím červen :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
berušky se loučím,jdu chrupkat a pak hurá do víru města s deštníkem :unamused: přeji pěkné odpoledne
14. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ovečky psala mi Regí, zítran už bude mít PC všechna vás zdraví. :slight_smile: Peťulko ahoj, vidím lepší nálada, cysta fuč a Ket v dohledu :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Katy,na netu jsem vyčetla co vše se může v těhu stát a pak tady ty smutné zprávy mi také moc nepřidaly a šílení je na světě.
14. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Terez klííííííííííííííííd :wink:
Karolko musím říct,že jsem byla navenek hrdinka ale uvnitř.......
S tím KETem nevím,mam prášky ale vždy mě ta sliznice rostla nějak málo,tak uvidíme.
14. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak jsem z pátky.Pták je nacpanej a polívka uvařená.Jé Petul tak to ti gratuluju a červen je za chvilku.Karolko mě taky Regí psala ale koukám že jsi rychlejší já se zdržela v kuchyni.
Terezko to nemůžeš takhle brát co se kde dočteš já to dělala taky a byla jsem ještě víc vyklepaná a vystresovaná.Ty musíš být v klidu a usměvavá veselá maminka co se těší na malího kulíška co má bříšku a co ho nosí pod srdíčkem.Tak že kllid a sýýýýýýýr. :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jinak jak tady psala Věruška o kočičce,tak já mam taky kocourka,ale je strašně náladovej a začíná na mě bejt i zlej.Podrápaná jsem až do aleluja.Tak jsem to probírala se Zdenkem a říkala jsem že ho zatím nechám,ale až bude mimi aby mu něco neudělal.Hlavně mám strach aby k němu nevlezl do postýlky a třeba ho neudusil.
14. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Marky, už na netu nic nečtu, nemám od toho nadhled a všechno si ohledně těhu beru.Jinak moc zdravím Petjunku, to je radosti viď. :wink:
14. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
To já si to čtu jen ze zvědavosti jinak se pořád hloupě na všechno ptám tady.No jo no jsme přeci jenom poprvé těhu a každá jsme jiná.Co jinak jak se máš?Už ti začíná být špatně nebo máš chutě?
14. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Marky, špatně je mi průběžně, ale nejhorší je to ráno když jedu do práce tramvají, někdy musím tak 2x vystupovat a nadýchat se čerstvého vzduchu a strašně se mi chce spát,ale to prý mi dělá utrogestan, který beru,jinak chutě nemám. :slight_smile: :slight_smile:
Marky je něco důležitého co bych měla vědět,snažím se jíst hodně ovoce,ale jinak nic.
14. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Petjuno, super zprávy, tak vše dobře dopadlo.
Jaký cpu? Já se nikam necpu, to tady sourozenkyně z rodiny mi tu hnedka ráno psali, co tu ještě dělám v hromadě a udávaly mi rady k rychlému porodu, tož já jen komentuju. Sex neprovozuju, to se neboj :grinning: a na ty schody bych taky nešla, bo jsem líná jak vešisko. Ale do úklidu jsem se dala, MUDr. včera říkala, že už rodit můžu, ale neni ani náznak, že mám mít hoděn pohybu a tvrdnutí břicha jen dobře. Takže už to neřešim a prostě tady tu špínu dneska drtím :wink:
14. kvě 2009 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz
Tery z tím jídlem ti neporadím.Já baštím normálně jako před těhu.Ale ovoce zeleninu by jsme měli to je pravda.Taky mléčné výrobky a hlavně hodně pít.Mimi si stejně od nás veme co potřebuje a to co potom chybí nám zase nahlásí tělíčko samo.Třeba droždí nemusím ho ale minule jsem na nj měla šílenou chut tak jsem si udělala polívku.Když jsem to říkala doktorovy tak řek že mi chybělo béčko a tělo si o něj pouze řeklo.Já baštím z ovoce banány jsou dobrý i proti zvracení a doporučujou se,pak jím jabka protože nemůžu na velkou.Jinak normálně jím.
14. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Děkuji Marky, já si ještě beru kiwi mají víc vitamínů než citróny, ty já mám hodně ráda a pak ještě česnek kvůli chřipce, je teď takové nevlídné počasí a včera jsem se doslova "nabouchala"zelím. :grinning:
14. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
Terko hlavně tu kyselinu listovou jestli jíš.
14. kvě 2009 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ty máji ta kyselina listová je v salátu že jo pak myslím v brokolici,fazolkách a ještě v něčem je né.Tery z tim česnekem bacha snižuje krevní tlak.
14. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jo to je, ale měla by se brát denně, takže v tabletkách.
14. kvě 2009 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz
Je já vás neuměla najít, byla jsem už na třetí stránce :slight_smile: U nás se to už taky kaboní, snad ten trening přežijem ještě bez deště :slight_smile: Já se dívala na roš´táky, jsou tam některé holky ze staré diskuze a Dudynka je přirozeně těhotná, vy jste to věděli? ještě nedávno jsem tam četla, že ji nevyšlo IVF a teď tohle, holt zázraky se dějí :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
Holkýýýýýýýý, to počasí si ze mě dělá pr.... u nás je fakt hnusně, lije a sluníčko odešlo někam do teplých krajin. Já jsem dnes úplě nepoužitelná, celý den se válím, jedinné na co jsem se zmohla bylo uvařit :frowning2:
To co se stalo Berušce mě moc mrzí, ach jo, tím větší mám strach z utz, doufám, že uvidíme taky srdíčko. Mimochodem Terezko mocinky gratuluju.
Co kutíte, když je tak hnusně? Že bych se nechala inspirovat.
14. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Mončooooooo, tady je taky hnusně, nic si z toho nedělej. Já slavnostně dovytírala, ještě mi zbývá ložnice, ale na to už kašlu, asi zapřáhnu Luboše. Kluci už jsou doma, satan zuboženej padnul, taky tam měl dva psy na hlídání, tož to je jasný :slight_smile:
Dudynka je těhule? No tak vida, že se jí to povedlo, toje dobře.
Mimíska se mrská, jen co Luboš s Maiklem dorazlili, začala bejt děsně akční, snad fakt slyší, že jsou tady. Měla bych teda hodně chodit a venku takovej hnus, takže smůla, jdu se projít aspoň po bytě.
Jo Luboš odjíždí pracovat na tři dny a to v úterý, tož čekejte ten porod :grinning:
14. kvě 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahooj breberky :slight_smile: . Jsem kónečně tady! Jdu rychle prolítnout!!! J
14. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
Holky, tak jsem zpátky a ščasná :dizzy_face: Děloha je ok a může začít stimulka. Budu mít opět krátký protokol a tak OPU bude kolem 5.6.-6.6. Když bude víc vajíček, tak bude PK a začnu na 225j Gonalu. Odešla jsem spokojená a natěšená. Pak jsme si dali ještě s Ájou kávičku a už jsem doma.
14. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
Tady nikdo nejni, jo?? Tak Věruška se chystá psychicky zabezpečit Bertíka tedy poctivě, když se stěhuje na chvíli s ním. Ale asi je to dobře, ještě by Céésara škrábnul do čumáčku. Májuš, teda ta fotka se Satanem je éňuňéňu :grinning:. Holky, Belíšek je v práci, že tu nebyl, já jsem nějak mimo..
Hanni, tak Ty máš přítele v Řecku? Řecko já miluju, a co tam dělá? JInak držím palce na zkoušku! Co děláš za VŠ?
Mončí, nezbyla by nějaká ta zelňačka ?? Jé, já bych si dala! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karolko, co mamka? Už jsou nějaké výsledky?
Terezko, gratuluju k srdíčku!
Taky jsem zaregistrovala dvě zcela odlišné reportáže z rošťáků.. tak Dudynce gratulace, to je zase naděje pro ostatní veliká, co? S Beruškou je mi to líto.
Petjunka už baští prášky? Jaké??
Regí tedy už zítra pojede zase na kobyle, jo?
Leňulko, jsem asi přehlídla, Ty už jsi byla u toho Koudelky?? A?
14. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Ahooj Leňulko!
Tak to jsou dobré zprávy! To máš tak přesnou ms, že už odhaduješ OPU? Tak to tiše závidím :slight_smile:
14. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Hihihi beru Divinu. To je jak antiko, má 21 tablet a do 2 dnů mám ms :wink: Takže to je skoro přesné :sweat_smile:
A ty co teda? Kdy bude ta hysterka?
Jj Dudynka je po 4. IVF a otěhotněla přirozeně!!!
A beruška, no co na to říct. Přestalo bít srdíčko.
14. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
No já právě čekám na tu ms, jenže ona mrcha si chodí jak se jí zachce, kráva :grinning: . No, ale odhaduju tak do týdne. A hned si mám volat a objednat se na 6dc na tu hysterku. Já vím, že Ty jsi psala , že u vás se chodí 12dc, tak nevím. Já jsem pochopila, že chce vidět tu mou sliznici co nejnižší, kvůli tomu krvácení mimo cyklus. Ještě mi dala antibiotický bobule, proti infekci z tý hysterky, prý 6 dní před ms zavádět, ale já mám pocit, že říkala předem, jako tedy teď před ms, ale to snad nemá logiku, ne? To spíš ten další cyklus PO hysterce, ne? Snad mi poradí Karolka, až dorazí..
14. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahoj babušky:slight_smile:Andrejko, ahoj zlatíčko. Jo jo, Belíšek byl v práci, potom nakoupit jídlo, popást žížátka a ve vaně a huž jsem tu. Leňulko, to je super zprávička:wink: Terko, veliká gratulka:slight_smile: Dudynce taky veliká gratulka. Holky, vám říkám, že ty bylinky mají něco do sebe, tak šup, šup:slight_smile: Berušky je mi moc líto, ale snad jí bude aspoň malou útěchou, že ví, že to jde přirozeně a příště už to vyjde.
14. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
Jaj, tak to jsem z tebe jelen, daněk a srnec :grinning: Já jsem nebrala před hysterkou nic a měla jsem ji tady i v Brně 12.den cyklu. A to mě právě na té první spravovali tu sliznici, páč mi na jedné straně nerostla :angry: A teď na té druhé mi prostříhal stůsty. Brala jsem u té první utrouš a estrofem a nyní beru Divinu.
14. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
Belli ahojíček :slight_smile: U nás celý den poprchá a prší a mrholí a někdy mezi tím je pauza a nic nepadá :grinning: A ty paseš i v dešti žížátka? :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
A jejda, Mája se rozcvičuje úklidem:grinning:
14. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.