• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Leňulko, u nás neprší. Je sice trošku pod mrakem, ale sluníčko prosvítá:slight_smile: Jo, ale ráno v 5.00 jsme tu měli 1,5 stupňů a škrábala jsem auto, no mazec. Jsem musela zase vytáhnout škrabku.
14. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
A ještě Peťka, koukám, může na KETík:wink: Výborně! Leňulko a jak pochodila Ája?
14. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
Ty jo, Věruška vezla Bertíka k rodičům, hm. Tak snad to bude dobré, loučení se žížátkem nemám ráda. Kam jste zmizely???
14. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
Koťátka tak u nás nepršelo, udělala jsem si krásnou procházku s malým na trening, teď jdu péct tu buchetku pro mamku :slight_smile: Operace se povedla, zítra snad začnou s laserem, světlo a tmu už rozezná :wink: Taťulda nic vyprat nechce, a uvaří si sám, to je fajn, protože nestíhám :wink: Andrejko v tomhle ti neporadím, já jsem z toho taky daněk, toto je pro mě brazilská vesnice :wink: Leňulko já se přimlouvám 6.6 to mám narozeniny a někdo měl jít 24.5 na Janinku :slight_smile:
14. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Karolko, to je fajn, že to tak dobře s maminkou vypadá:slight_smile: Holky, nevíte něco o Manetce??? Já se obávám, jestli nemá OHHS a neskončila, beruška, v nemocnici.
14. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj koťátka,tady vaše maminka :slight_smile:
Hlásím se od ségry,zabavila jsem synovci notebook :slight_smile:
Bertík zalezl pod gauč a ještě nevylezl :grinning: ,nechci ho násilím tahat,musí si to vše nejdřív očuchat. Já jsem si mezitím dala s mamkou červené vínko na krvinky,tedaaa stačilo mi jen málo a už bych jí měla.Nejsem trénovaná. Přeci jenom už skoro ř5 měsíců nepiju.
Mám radost z Petjuš, to je dobře, že není cysta...
Leňulko, ty jsi taky ráda, že už se bude něco dít, viď.
Karolko,tak maminka dobrý,to je fajn taky...
O dudynce vím,ale zapomněla jsem vám to sem napsat.
Berušky mi je líto....
14. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahojky zaltíčka, kámoška odešla, poměřily jsme si pupíky, překontrolovaly hadříky. Manža se vártil od kámoše, jsem plánovala, jak budeme muset jet na nákup, bo jsem byla mrtvá hlady a on nakoupil, to i udělal radost, dovezl Kaisrovky křupavý, Poličan a Debrecínečku, tak jsem to nakombinovala a spásla tři kousky :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A teď už budu jen odpočívat.
To je dobře, že už jste všechny doma z práce. Zítra pátek opět, tak je to veselejší ne?
Leňulko, to jsou také dobré zprávy, tož paráda a Dudynka, to je super.
14. kvě 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Jéé Věrká, to je jak naše kozy kočičí :grinning: , nejdřív zalezou pod postel a trucujou a pak začnou vylejzat druhej den a zajímat se o okolí, no a pak už nezbejvá moc, aby můry zdomácněly a lezou i kde nemaj. Tak ať už Berťas vyleze a začne můrovat...
Jen si dej do šňupáčku, ale ne jak Petjuna :grinning:
14. kvě 2009 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě gratuluju Terezce ! Samé dobré zprávy,to je fajn
14. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Jsem normálně zapnula topení, se divim, že ještě teda topěj, ale zkusila jsme zatočit kohoutem a už je teploučko. To by jeden nevěřil, že v půlce května bude taková zima. tady chodím ve svetru jak blbec a asi si půju dát teplejší spršku.
14. kvě 2009 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Hóólky já normálně usnula u noťasu, a spala asi hoďku! No, to nejni normální. A jsem unavená jak prase, no snad to počasí, či co.
14. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
To je předvolební únava :grinning:
14. kvě 2009 v 19:25  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jé, Věruško, tak synovec má noťas, bezva. A Bertík tam nikdy nebyl? Jinak já totéž řeším s Tairou, ona není moc k dětem. Ale nechci dopředu nervíkovat, kamarádka mi řekla, že když budu držet v ruce miminko, bude proti tomu rozhodnutí dát ji někam... jednodušší, ať se tím teď netrápím. Ona je z útulku, a má občas reakce, no s malým dítětem bych ji nikdy nenechala..
14. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Máji, i to je možný, zjistila jsem totiž, že to nebude až taková sranda. Prostě se ty příručky naučit musím, no.
14. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Karolajnko, co mamča? Mluvila jsi s ní? Díky za info ohledně těch antibiotik. No, musím si zavolat do pronatalu, ale já tam tak nerada volám, vždycky je to na 10x.
Belíšku, haló haló? Tady orel, jste tam? Hlaste se! :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Jé, vy čučíte na zprávy, ne? Tož já se jdu taky teda podívat..
14. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Jé, Májo, a to máš tak velkej svetr? Jo, Ty máš Lubošův, viď :sweat_smile: . Hm, to mně jsou Honzíkovy už skoro malé :frowning2:
14. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Hurá, uděláme si výlet s našima do Hamburgu, tam jsem pracovala před skoro dvaceti lety! Za 14 dní o víkendu, tedy pokud už budu po hysterce :slight_smile: . A já se těším, co všechno Honzíkovi ukážu, a on mi povídá, že chce vidět ten jejich fotbalovej stadióóń, no je tohle možnéé?? No, já právě doufám, že by si naši Tairunku vzali, táta by moc rád, ale máma ňák na to zatím neslyší :rolling_eyes:
14. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Andrejko já taky před hysterkou nic nebrala :unamused: . Mě dr. řekl co nejdříve hysterku po MS udělat dokavaď je sliznice nenarostená, tak se může dělat asi do 12.dne cyklu, pak už je vyšší, Leňulce možná právě tu sliznici chtěl zkontrolovat, tak to měla trošku jiné.
Karolko váš malý má tedy hodně aktivit, ale to je dobře, Je fajn že je mamči líp.
Belli tys musela škrábat? ty jo. u nás konečně prší, zem suchá tak doufám že bude aspoň ještě celou noc.
Mája zapíná topení, no ti zmrzlý fakt došli
14. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Hmm, tak teď se fakt bavíím, já si naprosto vystačím :grinning: :grinning: :grinning: . Andrejko, tak co, jak se máš??
Děkuju za optání, to víš, občas se cítím sama :grinning: , většinou k tomu dojde na kobyle :grinning: :grinning: :grinning: .
To nic, to si neber osobně, to oni děcka čučej na telku, néé, že by zdrhaly před Tebou :unamused: . Myslíš??? :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Tady jsme a bavíme se právě, jak se bavíš, tož škoda Ti do toho skočit :grinning:
14. kvě 2009 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz
Haló, haló:grinning: Andrejko, já jsem taky dneska děsně unavená, celé dopoledne se mi, holky v práci, smály, že mám těžká víčka a špatně se mi koukalo:grinning: Věruškooo, Bertík určitě vyleze a vycítí, že mu tam bude dobře, oni na to mají zvláštní smysl:wink:
14. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Já jsem byla v mailíkách a následně nakukuju, kdy přijde brácha z kina. Šel na to Andělé a Démoni, bo jak se to jmenuje, zrovna o tom mluvili ve zprávách. Čekám, že zahlásí, že mu přišel konečně dopis, ale šel s nějaou kočkou, tak kdo ví, kde ještě blouděj.
Andrejko, svetr mám naštěstí dosti velkej, ukořistila jsem ho v Bershce asi za 250Kč z 1600Kč a je hlavně dlouhej, počítala jsem s ním právě na jaro, místo bundy, kterou samo neobleču.
14. kvě 2009 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem na chvíli musela dolů k synovcům,maji zkoušku se skupinou a hrajou ,to je rámus :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Jé, huž došla Monča! Ahooj, tak Moni, Ty musíš mít dvě čáry, prostě musíš. Ať můžeme uspořádat rodinnou oslavu! Navíc druhý pokus, to statisticky přece vychází nejčastěji, ne? Já jsem si taky říkala, že při dalších pokusech nebudu ležet. Jen tak dva dny, a pak půjdu do práce a nebudu se na to upínat. Budu si moc dovolit vypnout trošku mozek, protože máme 6 ledňáků a můžeme zavádět po sobě tedy 3 měsíce, nebudu tedy pod tak strašným tlakem.
14. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Nevíte, jak daleko ta Dudynka je s tím těhu?
14. kvě 2009 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz
Je ledňáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: To manža nekoupil, nemám ani nic sladkýho :angry:
14. kvě 2009 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, to ségra bydlí s Vašejma v baráku?
14. kvě 2009 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
Moni ahoj:slight_smile: Měla jsem normálně zmrzlé palušky a přitom jsem byla v tričku a krátkých kalhotách a bláznivce se mi nechtělo pro mikinu, zase budu nemocná. Máji, to je Lubošek hodný nebo má strach, že bys ho snědla???
14. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
No, Bellí, že Ty jsi unavená, to se přece nejde divit. Já si myslím, že nejde jen o tu jednu či dvě nočky, ale vůbec celkově, já bych měla tak narušený cyklus!
Májuš, tím andělem jsi mi připomněla..Zítra si pustím na PC tu písničku!
Věruško, vy jste všichni muzikální, viď?
Holky, chca nechca, jdu aspoň vyžehlit! :frowning2: . Mám tu 3 pračky, brr.
14. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.