• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko, únava je pryč:grinning: Uvařila jsem si čajíček, ať nejsem nemocná a lupla bylinky a jsem v pohodě. A to to vypadalo, že odpadnu jak štěně:wink: Jo, jo, Monča bude mít //, musí!!!
14. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Belli, a jaký čajík jsi pila? Já mám 5 věcí vyžehlenejch a huž hážu pauzu s váama. Maji, co má Luboš za prácu, že jede pryč? Jak daleko bude?
14. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tady bylinkujete a já si tedy nastudovala konečně maliník, už tři týdny ho můžu pít, tož ráno jedu do lékárny a začnu a k tomu lžičku lněného semínka denně, hodně zapít a to bude porod, takovou rychlovku jste nezažily :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, to bude jenom nějaká brigádka a nejhorší na tom je, že nevíme, kde to bude, to se dozví asi až den předem vždycky. Tož je to sázka do loterie, ale nedá se nic dělat, do práce prostě musí. Nějak to tu zmáknu a on kdyžtak dojede odevšad, ale zas když chystám tu rychlovku...
14. kvě 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, zapadá to do sebe, mamka celý den v úterý volno, Luboš v tahu, takže mamča se mnou bude v porodce, pak dojede Luboš :slight_smile: ...ajajaj
14. kvě 2009 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz
Teda tady je nářez,teď zrovna cvičej kabáty,přála bych vánm to slyšet :slight_smile: To jsou děti ze základky ještě,bubeníkovi je 11 let a řeže do toho jako profík
O Dudynce nic nevím,ale myslím, že je v začátku. Ségra bydlí vedle našich v baráku a brácha bydlí s našima.Tož celá familia skoro pohromadě.
Jdu juknout k našim na Bertíka,prý je pořád zalezlý. Na noc si ho vezmu k sobě do pokojíku, snad bude v klidu. On už u našich byl, ale jako kotě asi tak 4 krát a opak už ne.
Andrejko,ty moc pracuješ,proto jsi tak unavená.
14. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Májo,tak v úterý??? :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jééééééééé to musí bejt super, tam máte živo, Kabáty miluju, závidím :wink:
14. kvě 2009 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé, Májo, ta nová foteška je suprová. A pak , že nejseš anděl, vždyť máš levendulovou svatozář a Satan se tom u jen chechtá
14. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Andrejko, ten bylinkový čajík přece a mám pocit, že i díky němu jsem pořád schopná fungovat:wink: Holky, teď tu letěli lidi v balónu, to jsem nikdy tak blízko neviděla, tak jsem to byla točit, paráda:wink:
14. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Kabáti, to jo, to můžu. Dobrá volba:wink:
14. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jasan, v úterý rodíme, tož dojeďte :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz
Satan je bestie vychechtaná, si s pánečkem přizvukujou. Maj ze mě srandu no.
Ty balooony jsou super, letěli nízko :confused: ? Já už delší dobu přemýšlím, že bych letěla , ale nedovedu si to představit v reálu, asi se to dosti houpe.
Věrkoooo a co od Kabátu vejou? :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, Ty ještě nemáš nacvičenou porodní hymnu? :confused: No tak to je na čase, si to nacvičit :zipper_mouth:
14. kvě 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
Tož v úterý jedem všichni hromadně :grinning: :grinning: do Třebíče

Se s váma loučím,jdu za chlupatým miláškem. Tak zítra odpoledne ahoooooj.Dobrou všem kozééénkám
14. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Jejda, tady to ožilo. Holky, já mám dalších 5 kousků vyžehlených a fakt to asi zabalím. Asi je něco ve vzduchu, bo Honza usnul u sportu!!! Toho bohdá nebylo :grinning:
Aha, Bellí, já myslela nějakej spešl vyprošťovák proti únavě! Tak balóny tam lítají, hezkýý :slight_smile:
Májulenko, nejhorší je, že ta práce je fakt v řiti. Co já vím, tak i popeláři chtějí čistej rejstřík, no to přece odjakživa byla přestupní stanice z trestu. Prostě je tolik nezaměstaných, že si to můžou dovolit. Hele a nešlo by něco provizorního, jako malovat pokoje apod?
Jinak jsem asi exot holky, ale já ty kabáty nemusím. Honza je taky jejich fanda, ale to nemusím. Tak v tom případě vás odhaduju i na Psí vojáky, což?
14. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
No já už se vidím zase na plese....Když se o nás chlapi poperou, tak jenom nožem a nebo sekerou, v zimě tam dlouhý noci jsou a tuhej mráááááááááááz a tam já to mám rád........WOW, já bych jela, letos mi ty hopsací plesouny chyběly, si snad pustím Anděla bo co!
14. kvě 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko od zítra si dám proveru na 8dní.Pak dostanu MS a od druhého dne tablety estrofem,no a 10 až 12den UTZ a huvidíme.
Nedávno jsem na Dudynku myslela ale nemohla jsem si vzpomenout na ty stránky,tak gratulace :wink:
14. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Hrajou" Divou Báru, Pohodu, Kdo ví jestli...
Další pecky jsou od Chinasek- 70 léta. Nebe nad Prahou, Stejně jako já..
a nejlepší pecky jsou od nich Avril Lavigne, maji zpěvačku....no je to sranda.
Taj já jduuuuu užžžžž Pa
Jo a omlouvám se za překlepy, neumim na téhle klávesnici :wink:
14. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Andrejko, tady o práci nezavadíš, natož o brigádu, fakt bída děs. A o popelářích mi zrovna psala dneska kámoška, její brácha je taky nějak bez práce, udělal si rekvalifikaci na C a právě chtěl k popelářům jezdit a oni chtěj ale maturitu!!! Takže utřel hoch.
Ty nemusíš Kabáty, no tak to mušíme pustit magič :grinning: u Bellušky v žížátkově a hned je budeš žrát, takový hopsací písně. Já teda můžu všechno, co je prostě český a hopsací :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééééé Kdov ví jestli , jestli jsou na Měsíci vůbec ňáký stopy... no toto se mnou šije, že bych vyrazila na diskošku :grinning: To by asi čuměli.
14. kvě 2009 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz
Věrko papapa a dobrou noc v domečkujavascript:addEmoticon(':zipper_mouth:','vBody')
javascript:addEmoticon(':zipper_mouth:','vBody') :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz
Co mi to tu napsalo, OMG? Ono to asi překládá držky Bellce, vidíš Bellko, tak to znamená pusinková a očičková držka.
14. kvě 2009 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz
Snad jsem vás nevyděsila mým zpěvem :grinning: Se snažím pěkně zapět a ony jsou v čoudu :confused:
14. kvě 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, pěkně se vyspinkej:slight_smile: Mája řádí, bachááá:grinning: Děkuju za perfektní překlad držtiček:wink:
14. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Belluško u vás je to prostě ráj na zemi, žížátkov, duchny na klandru, do toho tam lítaj balooony...ještě ten kolovrátek a už to fakt nevydržím a jedu tam natočit snad nějakou pohádku :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Pohádka o neskutečném dvorečku:grinning:
14. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Se mi to nějak zaseklo :grinning: Kabáty miluju a Kdo ví jestli je má oblíbená,dnes mi ji kluci zpívali celou cestu z Prahy :grinning: Taky jdu žehlit,manžílek jede v noci na Slovensko a potřebuje zrovna ty zmačkaný tepláky.Máji kam jede ten tvůj chlap?Už má práci jo?
14. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
No právě nemá, ale naskytla se asi brigádka...Ale nevím, kam to bude, on taky ještě neví.
Vy jste ale žehlice :rolling_eyes:
14. kvě 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky zlaté, jdu do pelíšku. Přeju vám dobrou nocičku a krásné sníky, sluníčka moje:slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.