• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Já jsem prd.Dokoukám ordinačku,vyžehlim jen ty tepláky a pokračování bude zítra :wink: Máji ta má kolegyně z práce má termínek skoro jako ty (28.5. a 6.6.)je to má hodně obrá kámoška a protože se Jiřinka brzy chystá do práce tak budu i teta hlídačka,já se tak těším :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Taky utíkám do pelíšku, opět se dostavila únava. Mimíska spí, musím toho využít. Dobrou nocku a zítra se tu zase sejdeme :zipper_mouth: :dizzy_face: A žehličky, moc to nepřežeňte, neni to zdravý :confused:
14. kvě 2009 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jé Petjuno, tak to má jako já. Já můžu rodit od 28.5. a termín mám do 11.6. A je taky slonisko?
14. kvě 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
Bellinko dorou nocinku.Máji Vám taky :wink:
14. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jaký slovinsko?
14. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Petjuno, slonisko, to je to mohutný zvíře s tím dlouhým nosiskem :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já jsem votrub.Já četla slovinsko :grinning: :grinning: Má na sobě asi 18 kg ale ona nikdy nebyla vychrtlina.Je celkově kulička :slight_smile: ale krásná kulička jak já vám ty kila závidím. :wink:
14. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Neboj, my je shodíme a hned je na Tebe flusneme :astonished:
14. kvě 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz
Klíďo budu jak tank :wink: :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tak informuj, jka na tom kámoška je, kdy bude ten den D a pak musíš vyzvědět, jaký to bylo :confused: Ale třebas nehodlá jet v úterý, co? :slight_smile:
Tak už fakt brou nocičku.
14. kvě 2009 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ne ona chodí ještě do práce tak nemůže rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měj se papa
14. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
No tak poprvé koukám na druhou šanci s těhulkou a řvu jak blázen.
14. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Dobrou noc ať vás blešky štípou celou noc :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Bellinko taky koukám.Pan doktor Ulryh co radil jestli tanec jo nebo ne,je primář kladenské nemcnice a to dětské centrum je tady v Unhošti. :slight_smile:
Karolko tebe taky ať koušou.
Mě je nějak zle.Bolí mi žaludek auuuu
14. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Berušky, humor došel, jdu spááááááááááát!
Dobrou noc rodinko :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Petjunko, to je z teho chlascu :grinning: :grinning:
Karolajnko, dobrou noc
14. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Hysterka konc.května, KET červen
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec,zatím šutérky,Dornovka,čajíček
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI, 3ledňáčci počkaj,Vyhlášen řád o bišonkovo jmééno:slight_smile:)Bertík se stěhuje:frowning2:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,čekáme odpověď z Jičína, kam půjdeme s myomem??.
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, budeme chvíli bez netu, tak už máme PC uzdravené!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce!15.5.konzult.v novém Caru, držíme palcee:wink:
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Jantarka(Leňulka),ReprofitBrno,2xIUI,7xIVF,cca 24.5.začneme stimulku!Huž se to chystá,gonal se třese v lednici!
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5 ET- 2 krásná embryjka u mámy
Manetka-dřív Iscare,1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB, stimulujeme,moc vajíček,obava zOHSS,OPU15.5.:wink:
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji 12.5.začínáme stimulováát na 1.IVF!Stříkáme sprejík!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU
Petjuna,Apolinář,1xIVF, Žádná cysta, folíky to byly!!!KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ

TĚHULKY
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku!20.5.kontrolní pásy,prej rodijó v úterek,tož uvidí se:grinning:
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., 20.5.UTZ , už nám chutnáá
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,15.5,kontr.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!!!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Máme průkajdúú!19.5.screening
Katy81,Kačer- Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 20.5.poradna, Klidový režim s noťasem!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 26.5.UTZ
14. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Andrejko jako nedostatek ju?????????????Myslíš,že si tělo říká,dolej????????? :grinning:
Dobrou noc
14. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Peťko, tanec ano, ale až ke konci těhu i kvůli porodu:wink: Máji, tak břišní tance, jo??? A vidělas ten hladký porod, úžasné:slight_smile: Andrejko, tak se krásně vyspinkej, zlatíčko:slight_smile: Už taky zalezu do pelíšku, ještě to dokoukám a dobulím. Pa, pa, pa:slight_smile:
14. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Dobrooouuu, sluníčka:slight_smile:
14. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Tak to dobře dopadlo viď Majdí a můžem jít chrnět.Papa :wink:
14. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Jejda jejda, na co to koukáte? Mě to vždycky rozčílilo, tož to nelseduju, ale tam se rodilo? No to jsem měla vidět.
Já jsem vzhůru bo mimíska měla dlouhou škytavku, vstanula jsem a nic, můra jedna :slight_smile:
Satan věrně odešel s paničkou k noťasu a hlodá se tady, ho přetrhnu. Páneček spí, že?
Andrejko, mám strašně rychlý vedení teď :grinning: , jsem zalehla a vzpomněla jsem si na tabulku, 13.5.pásy, chce někdo pojistit? A já nad tím tady přemýšlela ve spojitoti s pásama v autě a jako že bych se měla pojistit třebas před policíí, že je nemám, OMG, ale ty pásy jsem jako pochopila, ovšem to pojištění ne...No a pak mi docvaklo, že se to jistě týká mého důchodcovského skočení na špek těm dvoum lhářům :grinning: , takže tak, jsem se mušela v pelechu ještě smát. To jsem fofrník, co? Už v noci jsem měla jasno :grinning:
15. kvě 2009 ve 04:14  •  1 dítě  • Odpověz
Tady se nevstává bo co? Nejde nikdo do práce? Nějak nemám přehled...Ani Bellík nejde, že by měla konečně volno? Už je páteček, tož lezeme z pelechů a honem, ať už je to za náma a nakočíme do vééékendu.
Andrejs, jedete na chajdalupu bo máš zas něco s tema volbama?
15. kvě 2009 ve 04:16  •  1 dítě  • Odpověz
A navíc je 15., mám začít dneska volat neléčitele, budeme se připravovat na porod každý den, takže masáž bodů, tabletky na mlíko a ještě si koupím ten čaj z maliníku a lněný semínko. Ale zavolám mu později, ještě ho nechám vyspat :wink:
Doškytáno, můžu se odebrat zpátky do ložnice, ale ještě prošmejdim Mimáč a počasí. Brou noc a bré ráno!!!
15. kvě 2009 ve 04:18  •  1 dítě  • Odpověz
Právě odbilo pět hodin! Vstávat! U nás se začíná topit, pěkně to tu hučí, zřejmě se očekávají mrazy. Hezký den všem!
15. kvě 2009 v 05:06  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrééé rááánkooo:slight_smile: Přeju všem krásný páťulínek. Máji, Ty můro jedna, Ty prostě spát nebudeš a nebudeš:wink: Jo, jo, Belíšek má dneska uklízecí volníčko. Andrejko, ať Ti to dneska uteče a honem na chatičku:wink: Věruška se dneska vrací domů, jsem zvědavá, jestli Bertík už vylezl. Regi už by měla mít PC, tak to je super. Všechny vás mocinky zdravím:slight_smile:
15. kvě 2009 v 06:48  • Odpověz
Jo a ještě něco. Zatím je venku zima, ale obloha modroučká a sluníček se drápe a drápe, tak snad se vydrápe:slight_smile:
15. kvě 2009 v 06:51  • Odpověz
Dobré ráno všem, Marky včera už jsem tu nebyla, musíš si kupovat ještě tabletky s kyselinou listovou(Mamavit,Femibion,calybrum babyplan). :slight_smile:
15. kvě 2009 v 06:53  • Odpověz
Terko ahoj:slight_smile: Tak jak je, těhulko. Konečně pátek, viď:wink:
15. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahoj Belko, až na ten můj stres v celku dobře. :wink:
15. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.