• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ono se to nesmí ale láká to.Stím nic neuděláme.Tělo si to žádá :wink: .
15. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Berušky loučím se sváma za dvacet minut jedu do rachoty pa pa pa :wink:
15. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Luci, ať Ti to rychle uteče:wink:
15. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Bellko ahojky.Tak už vyspinkaná jo?
Lucko ať jsi brzo doma.Dneska je pátek (malá sobota) tak to moc nepřeháňej :wink: .Papa.
15. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Regi, já normálně odpadla jak špalek, spala jsem 2 hodiny a mimo žížátka a zapnuté pračky jsem nestihla ještě nic udělat. Jo, ještě jsem se najedla:slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
No jo, já měla mít včera volno a točila jsem se po nočních hned na ranní a to mě vždycky úplně odrovná, že ani nevím, co je za den, natož nějaký datum:grinning:
15. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
A Regi, já Ti to nenapsala celé. Každý, kdo tady chodí, když najednou zmizí, tak strašně chybí a vždycky máme takové nějaké divné pocity, jestli je všechno v pořádku atd. Však to znáš taky, ale hlavně jsme věděly, že jsi v pořádku, že nemocný je PC:wink: Andrejka nám všechno řekla, zlatíčko. A to mi připomíná, že se bojím o Manetku.
15. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Krásné pravé poledne!!!
15. kvě 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj už skoro mamino, tak masíruješ boky, chodíš a tancuješ:grinning:
15. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
budu masírovat body na otevírání se, ale ještě jsem mu nevolala, zkusím po o. jinak mám semínko od mamky a maliník jsem taky sehnala.
Sežrala jsem půlku nákupu, než jsm edojeli domů :grinning: Luboš začal dávat nákup do kufru, dřív jsme ho vozili na zadním sedadle, ale to by jsme dojeli s prázdnou taškou :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz
Karolka jela do toho Olmíku, že? Tak ať se jí pohovor líbí a může porovnat a vybrat CAR.
15. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
No jo, já napsala boky:grinning: Andrejkooo, pauzaaa obědovááá:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Dneska volali Lubošovi s nabídkou práce, to by se z nich jeden po.....l, normálně by jezdil denně 70km, což by mu nevadilo, je to práce na benzince, takže směny, noční apod. a 8tis. hrubýho :confused: :confused: :confused: Chápete to? Lidi využívaj krize, snižujou se platy, vyhazujou lidi. By 3 litry projel a tři donesl, si snad dělaj srandu, OMG. Takže mé nadšení, že konečně někde něco klapne, bylo v tu ránu v čoudu. Ale našla jsem, že hledaj skladníka do Ikey, tož tam mi je ten plat jedno :grinning: , bych mu i svačiny vozila :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz
Já vím Bellko.Jen jsem vás trochu pozlobila.
Co je s Manetkou????
Ahojky Májo?Nebo jak napslala Bellka skoro maminko.
15. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Máji, ať si udělá rekvalifikaci a jde do zdravotnictví, určitě by chlapa brali všema deseti, na zvedání atd. To je snad jediný obor, kam se nikdo nehrne. Jinak to je šílené, si nedovedu představit 8.000 hrubého, jo???
15. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Regi, naposledy měla Manetka cca 30 folíků a hrozil jí silný OHHS a od té doby se neozvala. Tak si myslím, že skončila, beruška, v nemocnici na kapačkách a tím pádem nemůže na ET, ale až na KET.
15. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Dneska vlastně měla mít Manetka OPU, tak snad...se nic nepotento a objeví se. A u ouřadů se v pátek neoběduje???
15. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ouřadové asi ouřadujou.
u nás se taky nepapká, ale koupila jsem si Hermoš, tak si ho osmažím, se těšim, koupili jsm esi nový brambory, to bude mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Venku je pěkně škaredě, šedivo, asi bude poprchávat.
15. kvě 2009 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz
Tady je taky šedivo, sluníček se někam schoval, no. Hermelín, jo???
15. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jsem si řekla, že ve 13.00 vypnu mobil a začnu makat, ať to fakt stihnu. Ještě chci udělat Pavlíkovi dortík, tentokrát s banánem a jahodama:wink: Zítra máme volno oba, ale mají fotbalový turnaj proti jiným policajtům, hasičům, fotbalistům, učitelům atd., tak jedu dělat "roztleskávačku":grinning:
15. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
A budeš mít sukýnku z krepáku a rumbakoule? To bude super, ale aby nelilo, má bejt hnusně. My jsme měli jet na grilování, ale asi to tedy neklapne, tak půjde manža na oslavu narozenin. Já budu trčet doma.
Ty furt vypejkáš a vyváříš, mi řekni, jak se ten Tvůj Pavlík může ještě hnout? :confused:
15. kvě 2009 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz
Chudinka Manetka.Možná mi to Andrej psala ale nejsem si teď jistá.To mě moc mrzí.To je opravdu hrozné čím musí člověk projít aby se mu splnil sen.
Dortík s jahodama a banánem jo?Tak tomu bych taky neodolala.Tak roztleskávačku jo?Páni to budou jen vyhrávat ty pravý co?Tak pak nějakou fotečku jo?
Májo tak to je opravdu hnusný plat na chlapa.To ta cizina tady u nás má víc.Normálně se nám vysmívaj.Jsou to pěkný hajzlové.
15. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Však jsi ho viděla, že není tlustý, ne? Máji, on je pořád v pohybu a 2x týdně hraje fotbal, má jen takové malé bříško:wink: No už jsem mu řekla, že jejich tým se bude jmenovat "břucháčci", tak mi řekl, že mám zaracha a nejdu nikam, ale já příjdu a už jsem zlanařila další manželku, no to bude sranda:grinning:
15. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
To je ale krásnej název.Ten se mi líbí.Tak to by měli všechny manželky fotbalistů né????
15. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Regi, my jedeme jenom fandit, to má akorát Pavlík strach, co jsem zase vymyslela:grinning: Jsem mu to tak nakukala:wink: Už se vidím s těma střapcama všude:grinning: Ale "břucháčků" se nevzdám:wink:
15. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
To já jim řeknu, až tam přijedeme, neboj:grinning: To mě vždycky baví, vymyslet nějakou kravinu, nějak se zabavit musíme, né??? Nemůžeme být furt vážní, to bych ani neuměla:wink:
15. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak já myslela že ty roztleskávačky proběhnou.To je škoda :frowning2: ale bylo by to hezké :wink: .To je jasné že se musíme bavit.Jinak by ten život nestál za nic a sranda musí být i kdyby na chleba nebylo.Je to tak?
Tak holky zlaté.Já se sváma loučím.Musím do práce.Poslední odpolední.Tak sned bude klid a nikdo nebude prudit.Tak se opatrujte a ty co dneska tady nebyly tak moc zdravím a přeji hezký den i když není slučený.Papa.
15. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Regi, ať Ti to uteče a směna ať je pohodová:wink: Berušky, vypínám, mizím uklízet. Pa, pa, pa:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Ahoj rodinko :slight_smile:
Huž jsem doma, páč máme přímo ouřední volno, bo jsem si byla vyzvednout ty volební lístky.. Mám tři krabice, budu lepit sáčkovat, ani nevím, jestli pojedem na chajdu nebo budeme doma. Manža dorazí ve 3. Tak uvidíme. Teď jdu uklízet, bo bordel, jak :rolling_eyes: :angry:
15. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
REgí, tak počítač uzdravenej, to je viď, když se člověk nemůže spojit..
Bellí, půjde roztleskávat, či co? Foto chci!!! :grinning:
Máji, to si dělaj pr...8hrubýho???!!! :angry:
15. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.