• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak Ty už jsi doma kanimůro? :grinning: Jsem si dneska zjišťovala jak stíhá naše sociálka s mateřskou, tak skluzy nemají, asi je to jen v Praze a větších městech, kde je těch sociílních případů plno, prý maj skluz až 3 měsíce, to je u mateřský fakt mazec.
Stejně si ale myslím, že ta krize je celá vyumělkovaná, aby se tu mohl dít takovej bordel, jako se děje. Nezdá se mi, že by lidstvo nějak trpělo a méně třebas nakupovalo. Pár bank se dostane do háje, bo blbě investujou a už je z toho celosvětová krize...
No nic, jdu si zkusit udělat ten maliníkovej čajík a zavolám neléčitele, co teda mám dělat.
Pak nám musí Regííí napsat, co to měl ten její pc za nemoc.
15. kvě 2009 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz
Maliník už je na stole, vynikající popitíčko :slight_smile:
Lůco, musím Ti říct, že ta akce na Milku je super, viď? :grinning: Právě jsem snědla celou čokošku na posezení, hrůza. Měla jsem karamelkovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a zjišťovala jsem, jak je tu u nás s těma nočníma a choděj se tu fakt minimálně, tož je tam porychtuj, a´t Tě nehoněj.
15. kvě 2009 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz
No kde jstééééééééééé, že vy se už někde véééékendujete? Kdyby bylo sluníčko, bylo by to veselejší. Tak jsem obeslala další firmy s žádostí o místo, snad se někdo ozve.
Dneska se ani žádní pracanti neozvali.
Kde máme Katy třebas? Tu docházku nějak flákaj.
Jdu se juknout na ten koš s prádlem zas, jestli někam nešel :grinning: , to by byla věčná škoda... :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 15:41  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky.Tak jsem to učesala a jsem zde.I obídek s kolegyňkou jsem zvládla :wink: Dnes jsem jí udělala melírek takže Máji na porod už je připravená.
Teda ty prachy co nabízí manžovy to je nějaký blbý fór ne???Já mam jen 8 hypotéku :frowning2:
Regí nazdárek,to bylo strachu jak na měsíc a huš si tu,to je dobře,asi šikovnej an opravář a nebo nebyl PC až tak nemocnej.
Majdalénko ty už lítáš po baráčku a kmitáš viď?Tak ať ti to jde od ruky.
Andrejko tak už taky padla?Se prdíš do politiky,bo co?Fuj na to nemam nervy.Já jí hlavně vůbec nerozumím a obdivuju každého kdo o tom dokáže mluvit,já odmítám na toto téma komunikovat :unamused:
Zdravím všechny :wink:
15. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
Máji co ten koš?Jestli odešel tak doufám,že jde sem.Ti nevim co mám dělat.Nu košík je krásný a hodil by se ale to prádlo :confused:
15. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
No nazdar, nojo, už jsem ho k Tobě vyslala, tož vyžehlit a poslat zpátky, koš si za to nechej :grinning:
15. kvě 2009 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz
Já chci taky melírek, abych byla pěkná k porodu. Ani to obočí a řasy jsem ještě nespáchala. A už se těší kamarádka? Co čeká?
Andrejka už kašle na soušl, chodí domů dřív a právě se rve do tý politiky, no. Vidíš, neni ani tady. Dneska bude obcházet lidi a nabírat je do svojí strany :grinning: , tož jak zazvoní u nás, jsem jasná a pak budu marně volat na centrálu, aby mi to členství stornovali :grinning:
Peti a co bylo na obídek?
Já zatím umyla nádobí a utřela, je tu nějak moc naklizeno, budu muset udělat nějakej bordel, abych měla co dělat. Jak mi teďka tolik otrnulo, tak jsem samej úklid.
15. kvě 2009 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Peťko:slight_smile: Tak už jsem zase na pastvě, protože u nás je to fakt jak u blbých na dvorku. Malý beránek vylezl z ohrady a nevěděl kudy se má vrátit, tak bečel jak na lesy, jsem myslela, že ho kradou. Tak hlavně, že mám dortík v lednici a jakž takž něco uklizené.
15. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
Jo a sluníček vylezl a svítí a strašně hřeje. Teď, když už jsem pověsila prádlo doma, no.
15. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Andrejkooo, pauza! Máš toho hodně??? A jak nakonec s chatičkou, jedete??? Jejda, tady je horko na tom sluníčku.
15. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
Máji, na řasy se vyprdni. Já mám barvu taky doma a nejsem schopná si je nabarvit, protože si na to vzpomenu vždycky nevhod a když mám čas, tak si jasně nevzpomenu:wink:
15. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoooj kozééénky, já bečím taky jak malý beránek :frowning2: Bertíček už zůstal u našich, sami to nabídli, aby si už zvykl, ale já jsem z toho uplně vedle. Přišla jsem domu a myslela jsem, že mne bude vítat u dveří a pak mne tak zabolelo u srdce, že vlastně ne... Jsem psychouš. Ale naši si s ním náramně rozumí, až mne to překvapilo. taťka mu večer u tv povídal, že se nemusí bát...atd. a mamka už chtěla, aby tam voblejzal, tak ho furt volala. Večer si to tam obhlídl, dokonce pak i už horní patra a dnes ráno teda chvíli byl zas zalezlej, jak slyšel nové zvuky, ale pak včuhnul a pomňoukával si. Já to tak prožívám...jsem blázen. Snad se tam bude mít líp, to jediné mne uklidňuje.
A co je tady nového? Mája má naklizeno, tož doraž k nám...
Bellka nahání ovečky.
Andrejka politikaří a Regííí už je tu zas s námi!!!
15. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Jo a Věrušky Bertík už vylezl a v noci prozkoumával terén, pacholek:wink: Si normálně sama vystačím, jak tak koukám:grinning:
15. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
Jé, Věruškooo:slight_smile: Bude trvat, než si zvykneš, že Tě Bertík nevítá doma, ale bude Tě vítat u vašich. Pořád si opakuj, že mu tam bude dobře a nedalas ho cizím, Ty beránku:slight_smile:
15. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Věruško a blázen nejsi. Chceš vidět bláznivku??? Já se ptám koz a všech zvířátek i slepic, když mečí atd., co jim je a Pavlík vždycky říká, že je zvědavý, co mi odpoví:grinning:
15. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Jsem tady, dala jsem si semínko lněné s piškotkovým jogurtíkem, zavolala neléčiteli, namasírovala bodíky a zase za 2 hodinky.
Satan mě teda točí, furt ječí a já nevím proč. :angry:
15. kvě 2009 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Věruško,nedivím s ti.Já si nedokážu představit kdybych musea dát pryč pejska nebo toho hajzla kocoura a to že mi pije krev.Tím nemyslím,žes udělala chybu,chápu tě.Kolikrát už jsem si říkala,že jsem si kočičku neměla pořizovat když chci miminko.Ale už ho nedám ksindla :wink:
Máji kolegyňce řekli ve 20 tt.,že chlap ale od té doby o nepotvrdili,měl buď skrčené nožky nebo ručičky mezi nožkama.Těší se moc,ale zároveň se i těší.Teď řeší jestli tatka u porodu jo nebo ne. :wink:
K obídku byl kuř.řízeček a br.salát,domácí,fakt super.Ale co se nám povedlo.Sedly jsme si ke kamarádovi a ono se mu s námi tak líbilo,že to za nás i zapatil :grinning:
Bellí ten beránek je teda trdýlko.Dortík hmmmm.Terka dělala žmolenkovou buchtu,tak už se těším až vychladne a dáme čajík.Jirka je v tahu a vrátí se až zítra,tož dámská jízda,doržteeeeeeee :wink:
15. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Peťko, trdýlkooo??? Mamlas je to, takhle mě furt lekat a nervovat:grinning:
15. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
Těší se moc ale zároveň se i BOJÍ.Běhám k tomu koláči a mrvim to.Jinak chybí písmenka sorry :wink:
15. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Jééééééééé, u Bellky je sluníčko, to je teda bordel, si ho tam syslí pro sebe.
Petjuno, to je Terka tak šikovná, že už sama peče? No vlastně je, že když se tak hezky narodila, to dá rozum :grinning:
Proč by nebyl taťka u porodu? To je snad bez debat :wink: No abych tak nedopadla já, když se mi chystá najednou odcestovat, navíc i ty práce jsou všechny mimo domov, co jsem mu tak slavnostně obeslala.
Jo petjuno, to je super, že máte takovýho kamaráda, mělas vzít o řízan víc a poslat mi ho, bych si taky dala. Tím jsi mi připomněla, že bych měla obalit ty sejříky a dát vařit brambuchy. To bude žrádlo :wink:
15. kvě 2009 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz
Jaká to je, žmolenková buchta???
15. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Vůbec si to Bellí neumim představit,stačí mi tohle a kolikrát si říkám,že sousedi mě mají asi za blázna.Copak chceš,co tě bolí,to nesmíš dělat,neskákej tam,proč to děláš,ty mi zlobíš......
15. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Nesyslím si ho pro sebe, huž posílám kousek tam, kde nejni:slight_smile: Ale taky mohlo vylézt dřív, teď mě štve to prádlo doma:wink:
15. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Jéžiši, já měla dát prát bundu Lubošovi, ještě že mluvíš o tom prádle Bellíku, ale pověsim si ji asi na hrb, bo venku fakt bude asi lijaveček.
15. kvě 2009 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz
Já myslím, že na nás si buď už zvykli nebo nezvyknou nikdy:grinning: Když ten malý dneska tak řval, tak na něho volám: Ježíš Maria, malý beran s malým pinďourem a řve jak najatý vrah:grinning: A tak je to se všema:grinning: Věruškooo, kde jsi se ztratila???
15. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Terka je šikovná na vše jen ne na školu :grinning: asistovala jsem ale jen pusou,rukama ne :wink:
Kamarád je prachatej ani to nepozná :grinning:
A taťka u porodu!!Rd by šel ale bojí se jestli to zvládne,nechce se sesypat a uděla ostudu ale on určitě půjde,je moc fajn a věřím,že si to nenechá ujít :wink:
Jdu najít ten recept Bellí
15. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Ježíííííš ona má zvířátka rozlišený podle pindíkůůůůůůůůůůů :grinning:
15. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
A nejen podle nich:grinning: Máji, tak to budeš mít 2 v 1. Uschne Lubošova bunda a Ty budeš mít ten pohyb:grinning:
15. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
500g pol mouky
15dkg cukru
20dkg másla
1 vejce
1 van.cukr
1 pr.do peč.
3/4 žmolenky navymazaný plech,na to nalít tvaroh a posypat zbytkem žmolenky
TVAROH
2 tvarohy
1 vejce
cukr
van.cukr
1/2 l mléka
15. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
Takhle kdyby uvažovaly ženský, jestli tam půjdou, že se můžou sesypat :grinning: , tak je celej svět pupkatej na věky :grinning:
No chápete to? Já ne, Luboš půjde, kdyby nevím co bylo, žádný argumenty neberu, já tam musím, tak on taky :grinning: Jsem to čůza co? Ale on se naopak těší.
Bellko, furt nic, zataženo, pošmourno.
Ten recepis hoď do placu, Petjuno, bo mě taky zajímá. Já si totiž už vyhlídla pec :wink: A pak uvidíte, jaká já jsem pečice.
15. kvě 2009 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.