• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jí vidím s tou mokrou bundou na tom hrbu u toho PC :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
Vy jste blbky, ze zubožený si dělat legrácky. Kdyby jste ještě viděly, jak je ta bunda megácká.
Petjuno, ta první část je jako ta žmolenka jo? Z toho vznikde prostě drobení a ne těsto? a na to se nalije ta tvarohová hmota? Nepřipeče se ta žmolena? Jsem to Dupa co? Sice hezky narozená, ale ten ročník asi hraje velkou roli :grinning:
15. kvě 2009 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz
Se mi mimíska nějak moc hejbe a stěhuje se, že by to tak rychle působilo? No pomalu startujte káry a vyrážejte směr porodka. Bellko, doufám, že máš nablejskaný auto. 5. patro je to jo?
15. kvě 2009 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já tě chápu,že ho tam chceš ale když se na to ten chlap necítí tak to nemá smysl.Aby pak místo miminka nechytali manžílka víš :grinning: Jirka takovýhle věci úplně nesnáší.Myslím,že by se mnou nešel.A ani ti nevím jestli bych ho tam chtěla.Ale asi jo.Ikdyž si říkám,že na ten samotný porod možná ani ne :wink:
15. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
Mám, Máji, stačí zavelit:wink: Jen ať je u porodu, však v tom má taky prsty, né? Vlastně prsty né, ale jen ať tam hezky je:grinning:
15. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
Ne ročník 78 je super :grinning:
Je to jak píšeš.Je to drobení a bacha ten tvaroh je jak mlíko tekutej ale nalij a pak zasyp ještě tím zbytkem žmolenky.Hodím foto
15. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Pavlík chce být u porodu, říká, že to nemůže být nic jiného, než když rodí koza. No, ale kozu nemusí držet za kopýtko a po porodu ji líbat, že jo:grinning:
15. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Máji kliiiiid,než se to rozjede to bude doba :grinning: :grinning: :grinning: bojíš se?????????????
15. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
Bellí tak to máš pravdu to je stejný.Porod jako porod,ne že bych tě přirovnávala ke koze :grinning:
15. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
Žrádlová v albíku
15. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Co je?????????sem sama????????
15. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Vypadá dobře, žmolenka, udělám ji určitě taky:wink: Máji, teď mi vlastně došlo, proč po mě chtěla kamarádka, když byla těhu, listy z maliníku:wink:
15. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
Obalený sejry. manža zpět, jsem ráda, nějak mě chytly zas kontrakce, jsem to balila na balooonu :grinning:
Bellko, co já vím, kdo všechno v tom má prsty? :grinning: To u toho IVF právě jistý nemáš :grinning:
Jdu juknout na tu buchtu.
Jo a Luboš taky říkal, že rodil krávy,kozy,prasata, ale prej je to u lidí trošku jiný :grinning: No to jsem ráda, že to dodal :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, já to nemyslela, jako že jsme koza nebo nějaké zvíře, ale že je to podobné, jen u lidí trošku jinak, ale jenom kapečku:wink:
15. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
Ježiši ta je žravá a čím to tak naběhne? Luboš sice nejí tvaroh pečenej, vařenej, ale jak to uvidí, tak neodolá, to ho už znám. A kdyby mu to nejelo, tak se to stejně nezkazí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kde je Katy? Ani Terka dneska nebyla bo jo?
A Andrejka tu politiku teda bere hodně vážně. Asi si chystá nějakej chemopren, bo Paroubek včera dostal vajuchem a rajče ho, bohužel, minulo :grinning:
15. kvě 2009 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, tak u nás ještě zítra 24 stupňů a přeháňky až večer, tak to můžeme fandit o 106:grinning:
15. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Terka tu byla dneska jenom ráno, ale Katy zase někam šla, už nevím kam, ale je tam už dlouho:wink:
15. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
To ani nevim že dostal vajuchem :grinning:
Čím to nabyde netuším asi tím prdopeč.A to já ho mam ještě nízkej,babička mívala vyšší.Dělám ho do velkýho pekče.Nenech ho moc vysušit.
15. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
24? To nevim nevim. :frowning2:
15. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Máji, Andrejka musí, tuším, ty lístky i rozdělit do obálek. Aspoň doufám, že jsem to pochopila dobře.
15. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Tož teď to říkala Mráčková na nově:wink: Máji, tak já mám výhodu, že sladké moc nemusím, takže je všechno pro Pavlíka. Kdybych spořádala tolik buchet jako on, už bych asi jako buchta i vypadala:grinning:
15. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Milááááášci jdu žehlit,opravdu nutné.
Máji tvůj koš nedorazil :frowning2: škoda už jsem věděla co do něj nacpu :grinning:
15. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Ztratila jsem se na nákup. Přijel Míša a vytáhl mne ven, prý , že půjdem nakoupit věci pro hafíka. asi mne chtěl rozptýlit, když viděl jak tady sedim sklesle. Tak jsme koupili misky,pelíšek zatím ne, prý až později nám poradili, tak jsem nakoupila světlo do akvárka,rostlinky,tapetu,budu vylepšovat. Bertíkovi dobré granulky...
Holky, omlouvám se , že pořád píšu o těch našich žížátkách, ale nějak to prožívám. A dííííky , že mne chápete.
15. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
Proč se omlouváš ty ťunťo.Jsme rádi,že si vylepšíš náladu hafíkem,moc ti přeju aby byl už doma.Kdy pro něj jedeš?
15. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Jejda, já četla, že jsi ztratila nákup:grinning:
15. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
Věruško, Ty moje ovečko, cokoliv máš na srdíčku, to klidně napiš, vždyť jsme na jedné lodi a dneska se potřebuješ vypovídat o zvířátkách (já o nich melu denně) a zítra už Ti bude líp a budeš se zase o trošičku snadněji dívat na to, že je Bertík u vašich:slight_smile:
15. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky,
Andrejko v pondělí jdu už do práce a do Jičína jednu 5.6. takže počítám konec července začátek srpna operace
a co ty kdy bude hysterka?
15. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Věruško co pejskek? Máš někde fotečku?
15. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Katuš ahoj:slight_smile: Andrejka tu teď není, protože dává volební lístky do obálek a vypadá to, že toho má hodně, beruška. Andrejka teď čeká na ms a pak hysterka. Tak to je za chvilku a tfujtfujtfuj, ať Ti tam pomůžou.
15. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Doufám, že nevadí, že jsem Ti odpověděla za Andrejku.
15. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.