• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věrko to je fajn že jste se s Míšou vyvenčili.
V pondělí v Sama doma bude téma Těhotenství po onkologické léčbě, vím že tu tím někdo prošel, ale nemůžu si vzpomět :confused: koho se to týkalo.
Bellko to je teda beránek trdélko :slight_smile: , já jsem odpoledne vytuhla na 2hoďky,a před chvilkou jsem byla u bráchové Belli, už je velká, musím ti ji vyfotit
Ten můj chlap před x rokama byl u porodních bolestí a na sál došel jak malý vyklouzl, měl bobky tak stál za dveřma. Ale i tak mi to pomohlo, je lepší když i ten doktor má za zadkem ochranku rodičky.
Dneska už nemám žádné píchání v břichu jen mě bolí pořád prsa ale to už od stimulky, pomalu začínám panikařit, ještě týden :astonished:
15. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
ahojte berušky,
všecinky moc zdravím a přeji příjemný podvečer :wink:
15. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Bellinko děkuji za info a jak se máš ty?
15. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Moni, fotečku chci moooc:wink: Nepanikař, beruško, bude to dobré, uvidíš. Mocinky Ti držím pěstičky a věřím, že to vyjde:slight_smile:
15. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Katuš, já hlavně pracovně a když jsem doma, tak je v práci Pavlík, takže se skoro nevidíme. Ale červenec už je skoro tady, tak už se těším, že se zase bude něco dít a budeme v boji o mimuško:slight_smile:
15. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Moni, to byla Věruška, po té onkologické léčbě.
15. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
Jé, Katy ahoooj:slight_smile:
15. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
No a zase si píšu sama:grinning:
15. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
jj to já znám nám to s manželem už taky začne.To víš že mi to nevadí :wink: :sunglasses: Ty jo tak my možná v červenci budeme bojovat spolu akorát každá jinak. A ty budeš stimulovat na začátku nebo na konci měsíce?
15. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
Majdí ahooojjj

holky,teda za chvíli tu je červen,jejda to zase budu mačkat palce :wink:

Manetka tu nebyla,co?Měla dneska mít to OPU,tak snad je vše ok a žádné problémy
15. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Bellko díky, no a jak to máš o víkendu bedeš mít službu? Jé a díky za uklidnění, sice to moc nepomůže ale to je tím že jsem sama doma, ten můj se zas zdržel někde na pivku :unamused: No tak jdu prohnat aspoň vysavač po bytě, samozřejmě pomalu v klidu :wink:
Věruško v pondělí koukni na Sama doma.
15. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Mony,uvidíš že to bude ok,já taky stresovala a pozorovala se,bych totiž chtěla po pravdě vidět tu která to nedělá,jako že se vůbec nepozoruje a tak. Možná také jsou,ale já to prostě neumím a myslím že když se tak moc těšíš a zároven bojíš tak se musíš pozorovat :wink: :wink:

Jinak konečně jsem se odhodlala zavolat na ten prenatální screening a jdu 10.6. v 7:30,mám vzít manžu je to UTZ přes bříško,tak se už manža těší,jen aby vše bylo ok
15. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Tak jsem si zase pobulela, ale už je to lepší. Asi dělaj své i ty hormony...
Pejsek bude příští týden možná už ve středu. zátra se na něj jedeme kouknout. Holky, já už jsem 3krát volala našim co Bert, jsem magor...
Ahoj Moni, dík za info o Sama doma, taky jsem to slyšela, Doufám, že to stihnu, budu dopol. na kontrol. u gyndaře. A jak je kočko? týden je srááášně dlouhá doba, ale ty to zvládneš:slight_smile:
Zdravím Káťu.
Bellí, díky.
15. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
Ve středu jedu na onko. na homolku, kde mi udělaj podrobnou genetiku a taky posouděj, jak moc mohla ta chemo. poškodit vajíčka. Škoda,že jsem si je tenkrát nenechala zamrazit,ale už je to 8 let a neměla jsem tentkát vůbec ponětí, co to obnáší a Dr. onko. chtěl co nejdřív radši nasadit léčbu. No, to už je pasééé
15. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Katuš, 1.7. mám dostat ms, tak na začátku. Katuš, tentokrát ten boj vyhrajeme, musíme a já tomu opravdu věřím:slight_smile: Moni, v neděli mám denní, ale zítra ještě volno. Jo a Manetka měla na UTZ cca 30 folíků a hrozil jí silný OHHS a od té doby se neozvala, tak mám strach, jestli není v nemocnici.
15. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
Katy, to se manža už těší, co:wink: Věruško neboj, jistě to všechno dobře dopadne, kočičko.
15. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
Holky, jdu bonznout místo Máji. masíruje body a něco se jí děje v bříšku. Asi to bude brzo. Jsem z toho uplně vzrušená :slight_smile:
Jdu něco dělat, asi čistit akvárko, tuhle práci nemusím, ale aspň zaměstnám mozek. Dnes je těch vzruchů na mne nějak moc.
Jo, Bellí, stou Manetkou je to divný...
15. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
Ty jo, tak to bude co nevidět Andulka tadyyy:slight_smile: Úplně se mi postavily všechny chlupy a mám husí kůži.
15. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Já taky, Bellí! Naše první kobylové díťátko :slight_smile:
Myslim, že bysme se měli už hromadně vypravit do Třebíče :grinning:
15. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Jejda nemasíruje ta Mája nějako brzo? Každopádně Aničce pokud se zachce tak přijde na svět :grinning: to bude fajnéé
15. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
Věruško to jsi nemohla vědět. Jen kdyby to člověk věděl. Doufám, že vajíčka budou v pořádku a mražáčci už zaberou až do konce.
Bellinko tak to ty už budeš těhulit a já půjdu do boje.
15. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Ten maliník teda zabírá s bodama světelnou rychlostí :astonished:
15. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Katuš, to máš prvdu, ale mohli mne tenkrát upozornit na možná rizika, ale to už je jedno. Snad se tam nějaké kvalitní vajucho ještě najde. Já stále doufám... a když ne, tak jsou i jiné způsoby oplodnění s dárkyní, ale na to je ještě dost času.
15. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdu na to akvárko. Kdyby se tu rodilo, tak hned volejtééééééééééé. Chci být u toho :grinning:
15. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojte koťátka, všechny zdravím, přeji krásnou noc :slight_smile: My jsme teď přijeli a chystám se na noční :slight_smile: Jinak začínáme odznova, odběrky a pak konzultace :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Věruško musíme doufat, já zase kvůli tomu genu. Snad mražácci jsou v pořádku a už se uchytí. Já to stejně pořád nechápu že ti tak dlouho bije srdíčko a najednou přestane.
Bellinko kde jsi utekla
15. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
:slight_smile: MÁJA ASI UŽ DOOPRAVDY RODÍ :slight_smile: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
No tak zase si mě nikdo nevšímá, tak se jdu ospršit a hurá do práce, kde není žádná legrace. :slight_smile: zatím papa
15. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Mám vás všechny informovat,zatím je doma, ale funí po bytě, je jí blbě... Už je vyspršená a asi už pojedou, Prý Anička bude dnes v noci,nebo do rána. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ,mám husinu. MÁJO, držíme palceeeeeeeeeeeeeeeeeee
15. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Májenko držím palečky a celou noc na tebe budu myslet. Neboj pokud začneš rodit, tak to zvládneš, jsi holka šikovnáááááááááááááááááááá :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.