• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
http://www.youtube.com/watch?v=XsdKIqh8ukY&feature=related

Něco pro zkrácení čekací doby. Ať vidíte, jak se dojímám. To je taková malá Anička
15. kvě 2009 ve 23:23  • Odpověz
Věruško, já jsem tady pořád. Připadám si tak bezmocná, že ji nemůžu držet za ruku a pohladit jí a říct, že to zvládne a za chvilku bude držet Andulku v náručí a bude ta nejšťastnější máma pod sluncem, aspoň si to bude myslet, sluníčko naše:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 23:24  • Odpověz
Andrejko, poslíčci jsou, že může klidně rodit i za 2 týdny:slight_smile: ale já se pořád nemůžu zbavit pocitu, že je to už ono.
15. kvě 2009 ve 23:24  • Odpověz
15. kvě 2009 ve 23:26  • Odpověz
Ahojky UNHOSŤ :wink: .
Jsem byla ve sprše.Tak co je nového???
15. kvě 2009 ve 23:26  • Odpověz
Belluško, já jsem jí psala uplně ze začátku, že budeme s ní, její andělé a budem jí držet za ruku.
15. kvě 2009 ve 23:27  • Odpověz
Věruško, taky se toho pocitu nemůžu zbavit, prostě mi něco říká, že to dneska bude. Ale nezbývá nám, než čekat a čekat:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 23:28  • Odpověz
Ahojky Bellko.Jak tvůj pocit už znám tak máš určitě pravdu.
15. kvě 2009 ve 23:30  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=U6n3XHL1uLI&feature=related

:slight_smile: já snad budu zase bulet. Teda já mám dnes dnes den...bulecí. :pensive: vše mne dojímá.
15. kvě 2009 ve 23:32  • Odpověz
Věruška má pravdu,vlastně to momntálně vůbec nic neznamená :frowning2: Jen hnusná bolest!
Věruško ta bezzubka je dobrá :wink:
Regí novýho je to,že mi někam utekla cysta :wink: :grinning:
15. kvě 2009 ve 23:35  • Odpověz
Věruško mě to nejde otevřít :frowning2: .Tak to asi budu muset zkusit zítra.Ach jo.Já mám ale smůlu.
15. kvě 2009 ve 23:35  • Odpověz
Holky, já přesně před 14 dny taky rodila...
15. kvě 2009 ve 23:37  • Odpověz
Petruš to mi psala Andrej a jsem moc ráda.Tak moc gratuluju.Kdy se dotoho vrhneš?Zůsteneš u Apolináře nebo půjdeš jinam???
No a osobní strážce,super :wink:
Zatím zůstávám ale jen u toho jednoho doktora,jestli mi dají jinému tak zdrhám.A vrhnu se podle sliznice,když nerote tak další měsíc :wink:
15. kvě 2009 ve 23:39  • Odpověz
když NAroste
15. kvě 2009 ve 23:40  • Odpověz
Věruško je mi to hloupí ti to vracet do hlavičky a jestli nechceš tak to ani nekomentuj ale chtěla jsem se poptat to jsi měla normálně bolesti?Nebo jak to dělají?Promiň a douám,že se nebudete nikdo zlobit,že jsem tak neomalená :frowning2:
15. kvě 2009 ve 23:43  • Odpověz
Určitě nenaroste.Já věřím tomu že už se neobjeví mrcha jedna.Bude červen jak malovanej :wink: .
Holky jsem dneska pěkně utahaná.Jdu si lehnout.Kdyby se něco dělo tak mi prosím,prosím,prosím,písněte SMS.Děkuju moc.
Přeji dobrou noc a Máje ať jí to nebolí a vše ať je v pořádku.Papapa
15. kvě 2009 ve 23:44  • Odpověz
Věruško, já si myslím, že Tys porodila před 14 dny a nedopadlo to, že jako Mája má rodit teď s tím nejkrásnějším koncem:slight_smile: Mě něco nechce nechat jít spát, myslím, že má další kontrakce. Fakt mám pocit, že to dneska bude. Jdu si lehnout, ale telefon si nechám zapnutý, kdyby něco.
15. kvě 2009 ve 23:45  • Odpověz
A Bertíček už je zase v albíku :wink:
15. kvě 2009 ve 23:45  • Odpověz
Petruš, neomlouvej se, to já jsem to neměla připomínat. Měla jsem vyvolávaný porod s normál bolestma. teda, nevim, co je normál, nikdy jsem před tím nerodila, ale ke konci to bylo strašný. Celou dobu jsem se neotvírala.
15. kvě 2009 ve 23:47  • Odpověz
Bellí pa :wink:
15. kvě 2009 ve 23:49  • Odpověz
Bellí, určitě to bude mít Mája s tím nejkrásnějším koncem. To ani jinak nejde. Prostě život je takový, někdo odchází a nový zas přichází a tentokrát to bude naše malá kobylka Anička :slight_smile:
Petí, Bertíka jsem tam musela znovu dát, stýská se mi dnes po něm,ale mamka volala, že se jí třel o nohy a pobroukával si tam, to on dělá, když je spokojený. Tak snad se mu nebude tak stýskat jako mě.:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 23:50  • Odpověz
A co maminka? Jak se jí kouká?
15. kvě 2009 ve 23:51  • Odpověz
Kočičky si zvyknou rychle,má se královsky :wink:
Věruško a díky za optání,mojí mamince se kouká dobře,to Karoky maminka měla ten problémek.
15. kvě 2009 ve 23:54  • Odpověz
Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš. To teď bylo ve Forrestu Gumpovi. Jdu si lehnout. Dobrou noc berušky:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 23:55  • Odpověz
Jo jo souhlas,už chci rozbalit taky nějaký chutnější :wink:
15. kvě 2009 ve 23:57  • Odpověz
autor
Tak jsem se vyspršila a zalehla s noťasem, jak jinak. Taky mě to napadlo Věruško, chca nechca, Tobě se teď musí vzpomínky oživovat asi.
Jinak jsem slyšela od zkušenejch maminek, že vyvolávaný porod je , co se kontrakcí a bolestí týče, ještě mnohem horší. Tak pokud je to pravda, muselo to být Věruško hrozný dvojnásob a ještě ten pocit, že na konci nebude to štěstí musel bolest zhoršovat tisíckrát.
Májulce musí pomoc i pocit, že bude mít Aničku pak v náručí. Ale kdyby tak písla co, asi jsem sobka, ona trpí a já přemýšlím , jak uklidnit sebe.
15. kvě 2009 ve 23:57  • Odpověz
autor
Belíšku, dobrou noc, slibuju, že pokud dostanu zprávu, tak pokud nebudu spát , tak Ti to písnu. Hezký sny, kobylátko :slight_smile:
16. kvě 2009 v 00:00  • Odpověz
Já jsem debžot... promiň Petí, vlastně Karolka:slight_smile:
16. kvě 2009 v 00:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.