• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Petralo to je mi líto ale další pokus určitě výjde :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahojky Petro.To mě mrzí kočko.Neboj ono to jednou vyjde.Já to měla na počtvrté ale tobě to vyjde určitě dřív.Naděje umírá poslední.Na tomhle IUI je dobré že můžeš každý měsíc.Aspoň tak pětkrát.Pak 1 nebo 2 měsíce počkáš a zas do boje ale ty to budeš mít na podruhé.Uvidíš.
Lůco krásná kytka.Škoda že já nemám svůj balkon ale na tvém je hezčí :wink: .
23. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
Věruško, to jsem ráda, žes mi rozuměla, hezky si odpočiň:slight_smile: Luci, krásná kytiškaaa. Na to volno se těším, musím dát dopořádku barák, už to tu vypadá, jak kdyby tady bouchla bomba:wink: Andrejkooo ahoooj:slight_smile: Petro, to je mi líto, ale výhoda je, že můžeš jít příští měsíc a to už jistě budeš hlásit // krásné dálnice, ju?
23. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
Peti nezoufej, byl to první pokus, asi neni tak drahej jako IVF, teda určo a navíc, jak píše Regííí se to dá rychle opakovat, tak tfuj tfuj tfuj a hurá do toho.
Lůco, 14 dní? No to ne, já počkám maximálně do 14-ti hodin. Jééééééééé a to už bylo, no neke, to už je odpoledne?
Tak Andrejka už jde domů..., no to je bordel, jak člověk nechodí do práce, tak upravěj hodiny bo co a všechno ubíhá nějak rychle!!! :angry:
23. dub 2009 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz
Nemluvte o bordelu, tady vybouchla atomovka už před 14-ti dny a pořád ještě vybuchuje a vybuchuje... Manža usnul, já jsem taky kapůt, co se to děje? Asi to počasí. Jdu se taky natáhnout a přečíst si teda ten seznam do porodky, manža zas plaší, já se furt ještě bráním té tašce, ale dneska už to fakt neukecám. Zase písnu, báááj.
23. dub 2009 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz
holky jdu pro pétu do školy dneska máme třídní schůzky jedou do školy v přírodě tak se dozvím co a jak nevím kdy přesně jedou ztratila jsem papíry to jsu macecha co? :angry:
23. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Táák a teď k pravidlům! Dnes má černý puntík Lůca za vidění všeho moc černě, ani u těch feťáků nevíte, co jim osud přichystal, a co je dohnalo tam, kde jsou. Někdy je ta vyměněná injekce to první, co jim kdo dal v dobré víře. Nápravné řízení: máš nádhernou zdravou dcerušku, voňavou kytičku od pozorného manži na balkóně a kamarádky na rodině!
Mááájo, strach z porodu - černá špendlíková hlavička. (taky ji budu mít :grinning: , jestli dojdu tak daleko jako Ty..). Nejdeme na chemorterapii, vrátíme se po pár hodinách-dnech domů, a budeme žít dál. Tou bolestí projdeme, prostě se jí prodýcháme, a pak uvěříme zkušenějším, , že v okamžiku přivinutí mimísky, budeš zaplavena tolika hormonama, který jsi ještě nikdá nepoznala, že bolest bude zcela mimo Tvé vědomí. A po celou dobu bude u Tebe Luboš. Jéé, budeš krásná máma!
Ještě někdo tady vzdychá????
Petjunko. Tobě černej puntík nedám, neb to, co jsi zjistila, skutečně muselo hrozně bolet. Vůbec nejde o to, proč to píšou, o tom nic nevím, ale každopádně jsem se do toho hned položila, a já bych se tím utrápila, a navíc by mě popadl amok a ještě bych těm kravkám udělala hysterickej výstup. To pozitivní na tom? Máma má Tebe, máte se evidentně moc rády! Pokud vím, jsou na rodině minimálně tři berušky, které toto bohužel říct nemůžou. Bellinka a Katy a Karolka. A to ani trošku. Ba naopak.
23. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Alfice IUI je zdarma,alespoň u nás v Plzni.
23. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Májo, já nejdu domů :frowning2: Já přišla do práce od homeopatky, domů jdu dnes ve 4!
23. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Máji, tak se hezky natáhni a odpočívej:slight_smile: Mě se kytišky moc líbí, ale já jim nerozumím, nevím jak se o ně starat. Pokud to nemečí, nebečí, neštěká, nemňouká atd., tak si s tím nevím rady, ale i tak mám doma krásné fialky, fíkus, ibišek, voskovku a něco, co nevím jak se jmenuje a daří se jim. Asi že nejsme pyšní:grinning:
23. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
Andrejko mamino naše už budu poslušná :grinning:
23. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Terezko tady u Apolináře je taky IUI zdarma jen platíme dárce.Mi totiž nemáme svoje domácí.
Andrejko ahojky kočko.Jak bylo v práci?
23. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
Andrejko, rozplakala jsi mě. A vůbec to nemyslím zle, prostě máš citlivou dušičku a nazýváš věci pravými jmény a za to Ti ode mě patří veliké DÍKY.
23. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
Andrejko krásně jsi to napsala.Nemám na to ani slovo.Krásné a upřímné.Klaním se a smekám :wink: .
23. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Správně Lúco :slight_smile: , a předpokládám, že mi to vrátíš, až zase budu remcat já :confounded:
Co záclonky, látku nám nevyfotíš?
Holky, mě se chce děsně spát! Počásko, ale opět pozitivum, máme zasetou travičku na chajdě, tak nám hezky poroste. Stejně je to blázinec, byla jsem na druhé straně Prahy u té homeopatky, a zmokla jsem totál, a tady v práci nic.
23. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Jejda Bellí, slzičky jsem nechtěla! BO chtěla :grinning: ? BO nevím? :grinning: Jejda mě hrabe. Regínko, moc Tě zdravím, tak v červnu, pane jo, to je přeci BOMBA BOMBASTIK!
23. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
Regí, také jsem přemýšlela zda nejít do IUI,ale zkusila jsem hned IVF, tak uvidím jak to dopadne. Jinak se mějte všechny moc hezky a příjemné odpoledne za chvilku jdu už domů. :wink:
PS:Docela mi teď chybí, bazén,tenis,kolo a basket,ale zase mám více času. :wink:
23. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
Haló, haló, haló, kde jste se ztratily???
23. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
Regí,v červnu jdeš do boje nebo co, nějak nestíhám vše číst a začínám být mimo. :frowning2:
23. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Terezko, ahooj, tak vydržíš, až do kontroly? Klobouk dolů, ale děláš správně. To znamená v pondělí? No, budeme načumovat!
Holčičky, já jdu ještě něco porobiť, nakouknu před odchodem.
Jo, mrcha se nerozjela, tak fakt nevím, co si o tom myslet, (těhu určo ne, to píšu, kdyby někdo vhtěl nechat fantazii bez řetězu :grinning:). Ale teď se tím nebudu trápit, po tom adopčním víkendu a psychotestech se nějak rozhodnu...
23. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
Terezko, tak se opatruj, pa, pa, pa:slight_smile: Andrejko, to je naprosto v pořádku, trošku jsem si poplakala, aspoň budu míň čůrat:slight_smile: Hlavně se nenachlaď, víš že musíš pro kulihrášky:wink:
23. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jééé Andrejko a červené puntíky nebudou:grinning:
23. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Andrejko zdravím, vydržím až do kontroly,nějak nemám sílu si kupovat test - prostě posera.
23. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Andrejko, ještě jsem přehlédla jeden dotaz, ano 27.4. jdu v 08hod. na krev,ale nevím kdy budou výsledky.Mějte se hezky a zítra ahoj. :wink:
23. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
Terko, budu držet pěstičky, určitě bude krev pozitivní a přidáš se k těěěhuuulkááám:slight_smile:
23. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
Bellko uvidíme co a jak. :wink:
23. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
Tož nespím. Andrejko, Ty jsi to ale děsně napsala :grinning: :grinning: :grinning: , musí tu někdo kritzovat, ještě jí naroste nos a pak s ní bude k nevydržení. pravda no, vrátím se, pokud to přežiju, i domů :slight_smile: .
Bellíšku, já si dělala srandičky, já těm kytiškám totálka nerozumím, mám tady palmu bolakousi a ona mi roste, jako všechny konec konců kytišky, co nestačil satan sežrat, tím stylem, že maj stále tenší tu hnátu a nahoře listy, jsou to takový vychrtlinky a pak lupení. Nevím, co s tím ba dokonce je ani na jaře nepřesazuju, jelikož nevím do jaký země, jak hluboko, vysoko, doprava, doleva :grinning: , no prostě antikvětinářka.
Tak IUI je zadarmo dokonce, to jsou vymoženosti, tak to se v pohodě a bez nervíku iuiujte.
23. dub 2009 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz
Tož je toto možné? Jakto, že nespinkáš??? Tak to jsem ráda, že nejsem sama květinový antitalent:grinning:
23. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
Ale já jsem antitalent i na zvířata :sweat_smile: Mám problém některý druhy rozpoznat a na dálku, jak blbě vidím, tak si spletu i koně s krávou :wink:
Umím jen ovládat satana, nasadit vodítko a to i vysouvací :sunglasses: , umím ho pustit do dálky až 8metrů a pak ho i stáhnout zpět. :confused:
23. dub 2009 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz
Zase nepřeháněj, myslím, že bys rychle rozpoznala krávu od koně, kdybys ji musela podojit:grinning:
23. dub 2009 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.