• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak kdo ještě vydržel? Já zatím neodpadla, Andrejka je s noťasem v pelíšku a Petí ta rozbaluje chutnější bonbónek? Všem nám přeju chutnější a na hooodně dlouho.
Andrejko, máš pravdu, chca, nechca, vzpomínky se mi vybavují a doufám, že Májuška se tak netrápí a hlavně,pak bude ten neeeeeeeeeeeeeeejšťastnější človíček.
16. kvě 2009 v 00:09  • Odpověz
autor
Peťulko, a jak dlouho můžou trvat poslíčci? Třeba do rána a pak nic??
16. kvě 2009 v 00:13  • Odpověz
autor
Věruško, Tvoje videa si prohlídnu později, bo noťas to nezvládne :unamused: . Věruško měla jsi někdy zánět zubu? Jsou ty bolesti horší, než ty zuby? Páč to jsem fakt třískala hlavou o zeď, a nezamhouřila oka, a k zubaři přijela v 7, ač měl od 8 a vyhlížela ho a pak už jsem jen otevřela hubu a brečela :grinning:
16. kvě 2009 v 00:18  • Odpověz
Andrej to je u každého jinak.Já je neměla třeba vůbec ale kámoška jo.Trvalo to pár hodin a rodila až myslím za 10 dní :frowning2:
16. kvě 2009 v 00:18  • Odpověz
Andrejko nevyzvídej :slight_smile: Prostě to za to stojí :wink:
16. kvě 2009 v 00:20  • Odpověz
16. kvě 2009 v 00:21  • Odpověz
autor
Holky, to jsem teď našla...

Krom sprchy mi celkem pomohlo zkusit usnout. Poslíčky jsem měla opravdu mnohahodinové, klidně celou noc po 5minutách, jednou i častěji. A dost. Někdy to vana zastavila, někdy ne. Někdy se to povedlo "zaspat", ale taky jsem jednou čumákovala od 22hod do 6ráno, kdy jsme vstávali na cestu do poradny. Tak jsem čekala, že se uvidí v poradně, že nikam plašit nebudu. Cestou to přešlo. Intervaly byly přesné jak hodinky, bylo to velmi silné (pokud jsem se pokoušela usnout, budila jsem i manžela, kterej z toho byl vzteklej, protože "tak už jedem nebo co" a odpověď typu Já nevim ho vytočila do vrtule "kdž už jsi přece jednou rodila a poznáš to").

Po jednom vyšetření (kdy si mě tam chtěli i nechat - na 4cm, kontrakce nějaké byly, ale následkem vyšetření v tu danou chvíli a po zkušenosti předchozích 2 týdnů jsem si prostě myselal svoje, navíc jsem to nechtěla, jak mi navrhli - uděláme vám přípravu a ono by se to rozběhlo) mě to zas chytlo. Odmítla jsem tam zůstat. Jeli jsme nakoupit. V obchodě fakt masakr. Tak jsem se rozhodla, že odvezem holku domů a vrátíme se.

Doma jsem pořád vyčkávala. O půlnoci (po 8hodinách od propuštění z porodnice - pohotovostně kvůli tlaku) zas do mě manžel ryl, jestli teda jedem, tak jsem řekla, že jo. Osprchovala jsem se, oblíkla a on se mě zeptal, jestli jsem si jistá! Zabila bych ho, vytočil mě do vrtule. Svlíkla jsem se, zařvala, že ne, že kruci nevim a šla jsem si lehnout. Chvíli jsem si hekala, pak jsem usnula a bylo po všem.

To byla sobota. V neděli jsme zvládli zoo, kontrakce byli, ale tak pro mě normál. V pondělí začaly zas, celé úterý po 5minutách, ale jistá jsem si nebyla a kdyžj sem myslela, že...tak se intervaly protáhly...ve středu mě doktorka vysvobodila.

Někdo by to pak nazval porodem za hubičku, odměnu, bo za 2hodiny od odeslání na sál bylo hotovo, připravená jsem holt byla tak akorát

Takže těžko říct....já se řídila vnitřním instinktem, bo podle příruček bych tam musela bejt a to bych tam byla asi pořád a po zkušenosti, že to pak přešlo...jsem si jistá nebyla ničím. Instinkt mi říkal, když si nejsi jistá, počkej na vodu (ještě, že mi doma neprdla:D )
16. kvě 2009 v 00:22  • Odpověz
Jdu do postele je mi tady zima a navíc nechci tady Terče svítit tak ťukám potmě. :pensive:
Věruško písnu ti číslo,Andrejka má a kdyžtak mi prosím písněte.Já budu ještě jukat z mobílku :wink:
16. kvě 2009 v 00:23  • Odpověz
autor
Tak koukám, že je to fakt asi hrůůůzaa!! No, dobře!

Jinak teď projíždím net a fakt mám pocit, že to tedy klidně můžou bejt jen poslíčci...

Koťátka obávám se, že usnu, ale noťas nevypnu a mobil taky ne, tak snad se občas proberu a nakouknu.
16. kvě 2009 v 00:26  • Odpověz
No tak ta si užila.To bude Mája zítra čučet až to přečte :grinning:
16. kvě 2009 v 00:27  • Odpověz
Hlavně se Mája bude smát tomu, jak ta pani chtěla zabít manžela, bo dnes se jí prý Luboš se ptal uplně stejně.
16. kvě 2009 v 00:32  • Odpověz
Protože ty chlapi jsou vyjukaný víc jak my :wink:
16. kvě 2009 v 00:33  • Odpověz
autor
Péťo, no dyk je to optimistický, sice poslíci byli , ale pak porod jen dvě hoďky! Já to psala, páč mě to uklidnilo, já nevěděla, co poslíci jsou , že jsou až tak silný, tak jsem měla strach, ale teď vidím, že je to sice asi krutý, ale normální, no.
16. kvě 2009 v 00:34  • Odpověz
Nechávám si taky zapnutý mobil,ale jdu do betle,jak by řekla Mája. Kdybych se v noci vzbudila, tak hned zapínám PC a píšu, nebo čtu. Tak zatím papapapa a Májo, držžžžžžžžžžžž seeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!
16. kvě 2009 v 00:36  • Odpověz
autor
Věruško, tak dobrou, stejně a kdyby něco, tak si písneme,,, pápá :slight_smile:
16. kvě 2009 v 00:39  • Odpověz
Papa Věruško.
Andrejko i tobě krásnou nociku.Se taky valim :wink:
Máji ty se drž,myslíme na tebe :wink:
16. kvě 2009 v 00:40  • Odpověz
brouuuuuuuuuuu
16. kvě 2009 v 00:46  • Odpověz
:wink: Já stále myslím
16. kvě 2009 v 01:23  • Odpověz
autor
tady orel, tady orel, žádný pohyb nad Třebíčí, tož zase spíme.....
16. kvě 2009 ve 02:55  • Odpověz
autor
UŽ JE TO TADY!!! ANIČKA JE NA SVĚTĚ! JDU OPSAT SMS!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 04:49  • Odpověz
autor
Všichni slyšte novinu, máme větší rodinu! Dneska právě byl ten čas, kdy další člen přišel mezi nás. Je to malý uzlíček 47 cm, 2,55 kg, říkáme mu Anýsek (Anna).

konec citace :grinning:
16. kvě 2009 ve 04:52  • Odpověz
Anička je mezi Námi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naše první kobylovské miminkoooo
16. kvě 2009 ve 04:58  • Odpověz
Jaké jsou dojmy, teto Andrejko?:slight_smile: Já jsem dojatá.
16. kvě 2009 ve 04:59  • Odpověz
V kolik přišla na svět ,neposlala, kanimůra:slight_smile:
16. kvě 2009 v 05:00  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile: DNES MÁME VELKÝ DEN! RODINA MÁ PRVNÍ MIMINKO!! PLAČME, SMĚJME SE, RADUJME SE

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Hysterka konc.května, KET červen
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec,zatím šutérky,Dornovka,čajíček
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI, 3ledňáčci počkaj,bišonek přijde už brzy,Bertík se má dobře u rodičů:slight_smile:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají nejdřív porazíme myom! 5.6. konzultace v Jičíně
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, budeme chvíli bez netu, tak už máme PC uzdravené!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Jantarka(Leňulka),Repr.Brno,2xIUI,7xIVF,cca 24.5. začneme stimulovat!Huž se to chystá,gonal se třese v lednici
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5 ET- 2 krásná embryjka u mámy
Manetka-dřív Iscare,1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB, stimulujeme,moc vajíček,obava zOHSS,OPU15.5.???tak co?
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji 12.5.začínáme stimulováát na 1.IVF!Stříkáme sprejík!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU:slight_smile:
Petjuna,Apolinář,1xIVF, Žádná cysta, folíky to byly!!!KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ

TĚHULKY
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., 20.5.UTZ , už nám chutnáá
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,15.5,kontr.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!!!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Máme průkajdúú!19.5.screening
Katy81,Kačer- Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 20.5.poradna, 10.6.screening
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 26.5.UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI, Milá Aničko, vítej holčičko! 16.5.2009,47cm,2,55kg Jsme Tvoje rodina č.2:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
16. kvě 2009 v 05:04  • Odpověz
jupiiiiiii,ahoj tetky
16. kvě 2009 v 05:05  • Odpověz
Tady už se zase spí, tak já se jdu taky kochat do postele :slight_smile: Pa ráno, Andrejko,tetuško.
16. kvě 2009 v 05:05  • Odpověz
autor
Ahóó´j tety!!!!!!!
16. kvě 2009 v 05:06  • Odpověz
Jéé. tady se dávala nová,krásná tabulka :slight_smile: To je nádhera. A zas bulme:slight_smile:
16. kvě 2009 v 05:06  • Odpověz
ahoj tety :slight_smile:
16. kvě 2009 v 05:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.