• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Holky, já se tak těším na fotku, a hlavně na Májiný komentáře ohledně porodu!! Já vím, nechci to zlehčovat, ale bude to určitě směsice citu a humoru! Huž se na ně těším!
16. kvě 2009 v 05:09  • Odpověz
A my se nepletly, mi jí věřily, že to bude dnes. Ničemu bych se nedivila, kdyby to byla ta pul 4hod :slight_smile:
16. kvě 2009 v 05:11  • Odpověz
autor
Tak jo, zkusím usnout..
No, to jsem zvědavá, jak! Holky, tak by ji mohla vyfotit mobílkem zítra, ne? Chci ju vidět! Bože, já už zase myslím na sebe!
16. kvě 2009 v 05:12  • Odpověz
:wink: jsem rada ze to mela kocicka tak rychly a na ty hlasky se taky tesim. Ta nam to tak vylich,ze se na porod budeme tesit
16. kvě 2009 v 05:13  • Odpověz
Jdu si taky lehnout,dobrou a vlastně krásné ráno všem tetám Andulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 05:14  • Odpověz
autor
K tomu neléčitelovi bych pak ale chtěla jít, jestli to tak odhadl! Ale jen jestli to nebyla tak silná sugesce, že se Mája rozhodla, že ho poslechne!! :grinning: :grinning: Ale sugesce taky není k zahození! Já bych si vsugerovala, že otěhotníme! :grinning:
16. kvě 2009 v 05:14  • Odpověz
jdu taky zkusit usnout. Mejte se krasne pa pa
16. kvě 2009 v 05:16  • Odpověz
autor
Tak jo, berunky , teťulinky, dobrý zbytek nočky! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 05:16  • Odpověz
Holky sedim u pc a bulí jak malá holka.Májo hodně štěstíčka hlavně zdravíčka a at ti dělá Anička jen samou radost.Výtej mezi nás andělíčku malinkej.
16. kvě 2009 v 05:32  • Odpověz
Holky moje zlaté, já se nemohla připojit, ale už jsem tu. Bože, to je nádhera! Brečím jak malá holka a jsem strašně šťastná! Jsme to říkaly, že to bude ještě v noci. Přeju strašně, strašně moc štěstíčka v životě celé Andílkovic rodince:slight_smile:
16. kvě 2009 v 06:16  • Odpověz
Jsem to ale popleta popletovic:grinning: Ani jsem nepozdravila, jak jsem byla vzrušená:wink: Tetyyy, přeju nám všem krásný den plný sluníčka a myslím, že i kdyby někde padaly trakaře, tak ten sluníčkový den máme díky Anduličce:slight_smile:
16. kvě 2009 v 06:52  • Odpověz
Andrejko, nejsi žádná sobka, já jí chci taky strašně moooc vidět, Andílka maličkého a myslím, že všichni.:slight_smile: Andrej, Věruš, děkuju moc za sms, taky mi Májinka psala:slight_smile:
16. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz
JÉ ANIČKO A ŠŤASTNÁ MAMINKO MÁJO HODNĚ ZDRAVÍ ŠTĚSTÍ AŤ VÁS PROVÁZÍ ŽIVOTEM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 07:04  • Odpověz
Dobré ráno.
Já uplně hledím co má mačkání bodů a maliník za účinky :slight_smile:
16. kvě 2009 v 07:05  • Odpověz
Moni ahoj:slight_smile: To je dneska krásný den, viď? A jak se cítíš Ty:slight_smile: Jistě už jsou kulíšci hezky zavrtaní, moc Ti to přeju, holka zlatá:slight_smile:
16. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz
Ahoj Belli, je nádherně :slight_smile: takové zprávy prozáří i takový zamračený den jako je za oknem, teda za naším, vy máte určo zas hezky :slight_smile:
16. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz
Belli cítím se silně nenažraně, už jsem slupla půl balíčku esíček a to je teprve ráno :astonished: Já tak jím na nervy.
Holky můžu si dát po ET vanu ne moc horkou ? nebo radši jen sprchu.
Mája asi spinká, to měla krušnou noc. Ale Anička se jí určitě pěkně rodila, takový drobeček malý :slight_smile: vyklouzla určitě raz dva :slight_smile:
16. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooj rodinooooooooooooooooo :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já jsem to věděláááááááááááááááááá, nemohla jsem v noci spát, pořád se převalovala. Huráááááááááááááááááá Anička je na světě, to je tak krásnýýýýýýýý, hned po ránu jsem si pobulela.Mooooooooooooooooooooooooc grutuluju!!!!!!!!! Beluško, tak Tě to aspoň nekleplo :grinning: Teď mě štve, že jsem šla spát a nezůstala s vámi až do rána :cry: Ale jsem hrozně šťastnáááááááááááááááá
16. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahojka rodinka to je kráááááááááááááááááááááása že je už Anička mezi námi veliká gratulace Májinceeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojky tety,to je mi teda zpráva,já věděla že mě něco táhne zapnout notas hnedka z rána

MÁJINKO A ANIČKO HODNĚ ZDRAVÍČKA A ŠTĚSTÍČKA V CELÉM ŽIVOTĚ,TO TAKY TATÍNKOVI !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Majinko veliká gratulacééééééééééééééééééééééééééééééééééé. Přeji tobě a hlavně Aničce hodně štěstí a hlavně zdravíčko moc moc gratulujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobréééééééééééééééé rááááááááááááááno rodinko.
Mááááááááááááááááájo už jsem psala ale píšu znova.Velkáááááááááááááááááááááá gratulace a hlavně ať ti malá dělá jen samou radost.
Je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer zpráááááááááááááááááááááááva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
16. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Ahoj tetky!! Tak co , máte neteřinku, a já vnučku :grinning: :grinning: :grinning:
Dobréé ránko! Tak dnes sluníčkový den bude chca nechca, už to myslím psala Bellinka. :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Katy, jsi ještě tady?Chci se Tě zeptat, protože js´me na tom zhruba stejně, jen o pár dní, máš nějaké těhu příznaky?
16. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj babi :grinning: prahnu po detailech.
16. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Moni po ET bych si vanu nedávala raději jenom sprchu.
16. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Tety já mám takovou radost sté naší Andulky už se moc těším na fotečku :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Á jedna z nejmladších babiček je tu :grinning: :grinning:

Mony,ahojky,jo jo já mám nevolnosti jak z praku,prostě pořád mi je šoufl,sice neblinkám,ale je mi mizerně,no a jsem lemra-tož dneska mám udělat bábovku,jít si umýt hlavu a odpo na procházku s kamoškou a mimi a pak k nim na kafe,a to padnu jak zabitá večer,po obědě musím spát jinak migréna mi hlavu rozbije, a to nemusím dnes vařit,tchýně je zlatá,uvaří a díky Bohu za myčku :wink: Jo a tu zácpu taky,a co ty???

Mony jak je???
16. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Monči, žádné detaily. Bohužel musíme počkat na Májiny nenahraditelné komentáře, to si ale pak počteme :sweat_smile: .
Zatím proběhla jen ta sms.
Ahoj Luci, Regíí, Hanni. :slight_smile:
Bré ránko i těhulím MončiET a Katy :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Jinak Mony,mě dr. zakázali i ted vanu,takže jen sprcha :wink:

Lucy ahoj
16. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.