• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ráno znovu všem tetuškám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
AHOJKY TETY.
Je to paráááááááááááááádááááááááááááááá.
Všechny moc zdravím a všem přeji hezký den i když dneska nebude žádný OSKÁREK.
Jedem mrknout na auto.Tak zatím papa a snad se Mája brzo někomu ozve a pošle fotečku.
16. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Já nevolnosti nemám, ale zácpu, únavu a bolí mě prsa, někdy je to lepší a někdy horší. Jinak se cítím normálně, už abych měla ten utz za sebou, se ho úpně děsím...
Taky vás všechny zdravím.
Musím teď jít, jedu pro tchýni do práce, tak se mějte královsky tety.papa
16. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Ahoj Věruško, jak jsi se dospala tu slavnou noc?
Monči, já bych určo jen sprchovala.
Na zácpu je holky nejlepší sušené ovoce (švestky, meruňky), taky med je projímací velmi. A hodně pít.
16. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj babííí:slight_smile: Nejdřív jsem nemohla vůbec usnout, ale pak jsem spala do 9.00. Mája určitě taky, musí nabrat sílu, ale ona se nám určitě ozve sama.
Ráno jsem voalal našim, tak Bertík udělal velký noční průzkum. Vyskočil na tu nejvyšší skříň a mamka ho nemohla nejít :grinning: a pak ho musela z tý skříně sundavat. :grinning: Už se kamarádí,tak jsem ráda.
Teď se jdu vyspršit a pak do města pro kytičky,ale mobil nespustím z očí. A odpol. se jedem kouknout na toho našeho krasavce.
16. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Holčičky, dovolila jsem si Májušce poslat pozdrav jménem celé rodiny, a mám vypnutý mobil. Tak víc psát nebudu, ví,že se těšíme na každou zprávičku, tak až si ho zapne, bude vědět, že na ní myslíme, a dál už to necháme na ní. Musí být vyřízená, ale to by nám spíš popsaly naše maminky jako Monča, Lúca, Petjunka... Já si teď připadám jako malej bezvýznamnej teoretik. Ale mlíčko prý vznikne až druhý den, ne? Tak se může pořádně propchrupnout, pokud to namožený těéélo dovolí..
16. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Tak Bertík si hraje na opičku? :sweat_smile: . Máš ouplno pravdu, že se ozve sama, snad ta jedna sms nebude obtěžovat. No jasně, navíc my (nebo já) si ji přivlastňujem a ona má jistě spooostuuuuuuuuuu přátel, no to by jí hráblo, kdyby všeci psali.. Tak pozdravuj Césarovskýho Mikiho :wink:
16. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Musíme ji nechat odpočinout. Vždyť nejsme jediný, kdo chce vidět Andulku a mluvit s Májou :slight_smile: Taky se teda nemůžu dočkat...ale ona ví, že jsme s ní a pak nám všechno barvitě vylíčí. Vždyť bez nás taky nemůže být, i když teď už má svojí Aňulku :slight_smile: a ta jí dá zabrat.
16. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Andrej jako první teče mlazivo nebo jak se to píše a to je taky hodně výživné pro miminko. Bude odpočívat nejhorší je si sednout to bolí celá zadnice :grinning: Aninulka je maličká takže moc stehu mít nebude musela vyklouznout uplně sama.
16. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Holky, tak Danusska má dneska OPU, ne?? Tak držíme paluchy (Belinčino slovíčko)! My tady to nářečí promícháme, což? A Manetka, kdo ví? Třeba už je líp, když vzali vajucha ven. Nebo jak se to pak vyvíjí s tím hyperstimulákem..
16. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Věruško máš naprostou pravdu.
Aha, tak já myslela, že i to mlezivo nejde hned, že třebas až druhý den, no vlastně to by asi mimi mělo hlad, že jo.
Taáák , Májinka si zapla mobil. Tak je vzhůru.
No, chudínka, teď jí bude jistě naskakovat milióny sms.
16. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Tak kočičky, jdu se spršit. Můžu ještě poprosit o zpravodajství o počasí? Jako jestli se to tady vybere, páč na Nymbursku prší...
16. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Karvinsko hlásí pod mrakem ale zatím neprší :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Andrej nad celou republikou hlásí zataženo a déšt
16. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Aháá, tak já právě myslela, že někdo napíše, "tady pršelo taky, ale už se to vybírá" . To neva, jen musím vymyslet náhradní program, na zahrádku to zatím nevypadá.. Tak já lezu do té sprrrškyyyyy.
Belíšku, hezký fotbal, pořádně to tam roztleskej :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Já už jsem ospršená:slight_smile:
U nás už pršelo,teď pod mrakem, ale vidím to zase na déštˇ, asi nebudu prát.
16. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Dík Luci :slight_smile:
Tak já zasejc nakouknu...
Volali mi naši, že se staví na návštěvu, tak půjdu něco upéct. Takže nový program se vytvořil sám :grinning:
16. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Jo a je slyšet na dálku vlak, takže tutovka bude pršet!
16. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Já mám na dnešek program doufám že nebude pršet na Moravskoslezkém hradě v Ostravě je dneska nějaká akce tak tam chceme vyrazit :wink:
16. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak si to Lůco užij, ale pro jistotu, pláštěnky s sebou:slight_smile:
16. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Holkýýýýý tetkýýýýýýýýý! Tož na vědomí se dává toto!!
Tak Májuška volala, jsem jí poprvý slyšela!!! To je tak zvláštní, no ale.. k věci.
Ta naše beruška si užila! Měla císaře, protože ty poslíčci, to byl slepák! Tak jí vzali císařem Aninku a rovnou aj slepák. Takže má tu jednu velkou jizvici, kterou vzali i ten slepák. Ani tedy přesně neví hodinu, odhaduje tak kolem druhé hodiny, že Anička mohla vylézt na svět. Takže teď už se jen domnívám, že opravdu nešlo o poslíčky, ale o slepák. Pane Bože díky, že nepraskl. Odhaduje, že domů půjde tak v pátek. Zněla hodně unaveně, ale to je za prvé logické, a za druhé jsem ji nikdy jindy neslyšela, tak nemám srovnání. Anýska viděla 3x ji ho přinesli ukázat, Je to prý drobeček. Díky Bohu jsou jinak v pořádku. Ještě aby se jizva dobře hojila a energie se vrátila a mlíčko teklo a žádná miminkovská komplikace ani žloutenka nepřišla. Takže tak.
16. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
:slight_smile: Právě jsem mluvila s čerstvou maminkou Andělkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak holky, podržte se, ty ukrutné bolesti, to byl slepák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takže malá Anička se musela narodit císařem a k tomu Máje vyřízli i slepák.
Má se dobře, ale podle hlasu je unavená, není divu. Malou Aničku nám vyfotí a pak jí dám na stránky, nebojte:slight_smile: Ptalal jsem se , jak vypadá a prý nemá velký nos :grinning: řikala Mája
Jo a na sál šla ve 2.00 tak kdo vyhrál sázku ???????????????????????? No přece jáááááááááááááááááááá :grinning:
16. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Koukám, že zpravodajství funguje dobře:slight_smile:
16. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Andrejko Věrko to už jste vyspané, vy jste tu dnes měli noční směnu i s Petulou.
Dala jsem teda jen spršku.
Miminko se musí dát k prsu myslím do hodiny od porodu :slight_smile: ale pak jí Aničku určitě zaopatřili sestřičky, aby si mohla Mája zdřímnout, určitě je teď s taťkou a užívají si rodičovství.
16. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
jé další info :slight_smile:
Tak slepák to nakonec způsobil a rozjel i celý porod. Kdo by to byl tušil. Hlavně že jsou holky v pořádku
16. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Věruško, tedy fakt, zaplať Pánbůh, že se nedala a jela znovu do špitálu! Ty doktoři někdy, dát jim na zadek. Ale nechci kritizovat to ne, jen no, zkrátka dobře, že je vše v pořádku!!
¨Tak a já teď chca nechca jdu vařit a péct aspoň bábovku, bo v půl jedné jsou tu naši. Pápá
16. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
To je hlavní. Ještě, že hned jeli do porodky a tam na to přišli.
Teda holky, pořád je to nějaké vzrůšo. Než se nám podaří otěhotnět, než se emryjka chytnou, než přečkáme nejkritičtější období, než se narodí a pak vlastně celý život už máme strach. Ale stojí to za to, NE??? :wink:
16. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Monči, já spala až do 9, takže jsem vyspalá dost. Tak Moni, jsi další na řadě s čárkama. Ale máš recht, jdeš do práce a prokrvovat hezky dělohu, jako přirozené početí :slight_smile: .
Berunky, jdu na tu bábovku.
16. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Slepáááááááááááák??????????????tak to je teda něco, to by mě ani ve snu nenapadlo........hlavně, že jsou v pořádku. Slepák bolí jak čert, já ho měla před dvěma lety, ale k tomu ty porodní bolesti........to si teda musela užít :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už se těším na fotečku a Věruško, gratuluju k výhře, holt jsi holka šikovná
16. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojte tak jsem jen koukla a do to nečtu takovou krásnou zprávičku VÍTÁM MEZI NÁS ANIČKU A PŘEJI HODNĚ ZDRAVÍČKA A ŠTĚSTÍČKA CELÉ RODINCE.
Všechny vás zdravím vidím že jste strážili celou noc.
Mi dnes taky slavíme narození ,které bylo před 10ti léty.
16. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.