• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
já viděla Aničku, holky já nemám slov.. Ale z mobilu neu´mím předat, tak Věruška musí...
16. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Leontýnko tak to pěkně oslavte :wink:
Věruško gratulace,pěkně ses trefila,že vy jste to měly s tou Májuchou domluvené :grinning:
Vstávala jsem v 9 ale spaní na prd.Jse měla před očima jak to vlastně vše probíhá :wink:
Tak to aniMája neví jak ty porodní bolesti vypadají,tohle bolel slepák,ona si na něj někdy stěžovala??To je svinstvo.Hlavně,že jsou v poho :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Andrýýýýýýýýýýýý, nenepínej, jaká jeeeeeeeeeee??????????????,
16. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Tak holky, já se odpojuju fyzicky i psychicky, protože jsem na měkko, řvu a za půl hoďky jsou tu naši, musím se dát do cajku. Dostalo mě to, Věruško, Ty musíš bejt tuplem v .. Já přijdu odpoledne.
16. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
pošli mi interkem mobil, pošlu Ti ju hned
16. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Holkýýýýý, Anička je v mém albíku:slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Tož jo. tak já jdu "odpojit" :wink:
16. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nemám slov, je náááááááááááááááááááááádhernááááááááááááááááááááááááá
16. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
KDO CHCE VIDĚT ANIČKU, JE V MÉM ALBÍKU

Andrejko, jen si pobreč, já už to mám taky za sebou. :wink:
16. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Petjunko děkuju určitě to bude pěkná oslavička,protože se nám taky vrací dnes tatínek po 3měsících práce trak malí má dvojnásobnou radost.
Holky ta Anulka je krásná hned bych si ji pochovala drobečka malího.
Musím jít připravovat tak se tu mějte.
16. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak to bude Leontýnko krásný den ,užije si to :wink:
Anička je krásná,já bych jí poňuchala :wink:
16. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Andrejko díky za MMS :wink:
16. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ovečky to je nádhrný já bulím jak kráva :slight_smile: Andrejko díky za sms, je to krásná princezna, celá Mája :slight_smile: I když to bylo císařem, tak užto má za sebou a Anýsek sekouká na svět :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Se musím přiznat,mooooooooooooc Májince závidím a to nejsem závistíví tvor :wink:
16. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ta je kráááásnááá, takový drobeček krásný. :slight_smile: já chcu takýýý
Leontýnko tobě pěknou oslavu :slight_smile:
Belli doufám že vyhrajou ti vaši břichošci :slight_smile:
Lucko tobě krásný výlet, doufám že vám nebude pršet.
Věrko no máš v albíčku i kucourka, ten je ale hezoučký určitě se na něho už těšíš.
Peťulko na tebe mám prosbu, strašně mi padají vlasy nevím jestli je to hormonama či čím, co stím, než vypelichám?
16. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Mončo bohužel,na to nic není :frowning2: a hlavně ty do sebe teď nic necpi.Jedině se poptej v lékárně,hořčík,zinek,vápník ale nevim jestli se to smí kdybys byla těhu.Asi jo protože to jsou jen vitamíny ale to by ti řekla Hanina myslím(nebo která je ta lékárenská??? :grinning: )
16. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Možná je to i po té narkozce,ikdyž je slaboučká tak je to sajrajt do těla.Nebo už to máš dýl?
Tady je mrtvo bez té ZUBOŽENÉ :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Ták holky, jsem koza Líza, jsem dala do bábovky skoro 2x víc mléka, a teď se celkem logicky rozsypala, tak honem honem jsem vrazila Honzovi peněženku a klíče od auta a jel koupit kupovanou :sweat_smile: . No, naši se zdrželi, to su ráda. Tak jsem aspoň nakrájela sekanou s rajčatama, aby něco bylo. Jsem ostuda, ale já si řekla,že tento víkend nevařím, a koupila samé polotovary, smažák a hranolky apod, no to fáákt nejde nabídnout :grinning: :grinning: . Tak uvidíme, jestli bude rychlejší manža či naši :grinning: :grinning:
Huž je mi líp, už abych měla tu hysterku, byla ok a mohla dál bojovat!
Monči, Věruška právě kocourka Bertíka dává k rodičům, bo je to anděl s ďáblem v těle a škrábe. A jede si pro pejska.
16. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
No, jinak vím, co bude k večeři! Bábovka polívkovou lžicí! :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Peti, taky závidím, neboj, ta mateřská touha je prevít, ouplně to natahuje ruce po tom uzlíčkovi a přivinout a nepustit.
16. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Andrej to se tak stává když to chce mít člověk hezký tak se zrovinka nepovede :wink: bábovba lžící???No ještě jsem nepapala ale nemusí to být zlé :grinning:
Ani jsem Vám nepsala,že večer jedu s maminkou na Travesty,se těším.Ale řídím takže se nebojte,nepiju :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Leontýnko, malému přeju všechno nej nej k narozkám! To je přece úplně fuk, že Tys u toho nebyla, Tvůj syn slaví narozky!! A taťka k tomu přijede, krásnej den! Beruško, uvidíme Tě někdy na fotečce? Já potřebuju oči vidět, pak se mi líp "povídá".
16. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Safra o jsou pudy Andrej :wink:
16. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Mony já na vlásky a nehty papám Biosil plis, není to drahé a je to zaručené :slight_smile: Je tam zinek a pantotel, stojí to tak 60 kč a všem co sem to poradila, tak to pomohlo :slight_smile: Já hned poznám na nehtech, když to vysadím, záděrky, lámou se atd :slight_smile: Jinak mě u stimulky vlasy nepadaly, až teď :slight_smile: Anička je krááááááááááááááááásná, já chcu taky pomuchlovat :wink:
16. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Peti, s mamčou na travesty? No to je bomba, moje mamča na to by nebyla, ona měla jednoho muže - taťku celý život a vždycky jen káravě koukala, když jsem začala o sexu. Já byla na travesty a aj na mužským striptýzu a vytáhl mně chca nechca na pódium, byli jako hasiči, a svlíkali se, a pak mi dal do ruky ručník, a já mu musela ten ručník protahovat mezi nožkama. Ale byla to fakt prdel, kdyby mi to někdo líčil, měla bych strach, ale byli moc příjemní ti kluci, homosexuálové. Ale to už je tak 10 let.
16. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Karolko, tož já taky koupím, mně se staršně zhoršily nehty od první stimulky. Vůbec už nenosím delší, naopak pořád jak okousané. A už jsem i železo jedla, bo jsem myslela, že je to tím krvácením, že mám málo železa, ale nezlepšilo se to.
16. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Holky tak dneska premiéra buchty.Je tříbarevná s tvarohem.Tak jsem zvědavá co z toho bude.Docela mám strach že se nepovede.Dneska přijede mamka s kamarádkou a s bráškou.Tak to se nepovede na 100%.
16. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Regí, nepovedenou buchtu už jsem vybrala já, ta Tvoje vyjde!
16. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Andejko mamča dokud žil taťka taky nikam nechodila ale jsem ráda,že se z toho alespoň trochu vyhrabala. :wink: A mě vytánout na podium tak tak omdlím ostudou,ježiš mankote já snad nikam nejdu :frowning2:
16. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
A jé tak já raději dnes nic nedělám.Možná obarvím prádlo :grinning:
16. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.