• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrej uvidíme.Vždycky musí být něco TŘIKRÁT.
16. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Teda Petruš a Andrejko, to musí být bomba travesty. Taky bych klidně šla, ale na podium bych se styděla.
Karolko, ty vitamínky si píšu. Já ještě dobírám mamavit, ikdyž nejsem těhu, tak mi to uškodit nemůže a k tomu železo, prý jsem ztratila víc krve.
16. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
No, právě to říkám, kdybych to věděla dopředu, nešla bych. Ale vše bylo tak v pohodě, protože ty kluci byli moc milí a nenafoukaní.
Tak manža dorazil, jdu kouknout na nákup, co půjde nabídnout..
Honzík právě řekl, nepřímo, že už fáákt žárlí, prej, co bych dělala, kdyby si on neustále psal s nějakejma klukama na netu o pivu :grinning: . No, ušlechtilý zájem :grinning: . Ale jdu za ním...
16. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Za chvíli jedem do Ledče na hafíka, tak se snad potěšíme. Je nám s Míšou nějak dnes oběma smutno.
16. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Loučííím se. Pak pošlu fotešku. Páááááá. Kdyby něco, tak mne informujte:slight_smile:
16. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Nadrejko bábovka lžičkou tak to je mazec, to jako bude tvůj jest :grinning: ?? Věrka půjde dnes k rodičům na návštěvu, tak jsem myslela že už se na kočičáka určitě těší.
Holky díky za rady, jestli nebude test pozitivní, koupím biosil. Nehty mám od přírody strašně jemné tenké tak mi tam ani lak ani gel nedrží, ale ty vlasy až teď.
Peťulo my na takové travesti chodíme s holkama vždycky před Vánocema, už je to takový zvyk. A je to super, ale za boha si nemohu vzpomenout jak se ta jejich skupina jmenuje. a na pódium netahají, neboj.
16. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Promiň ANDREJKO
16. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Věrko tak si to užij a těšíme se na fotečku
16. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jinak bábovka se lžičkou je moc dobrá.Taky se mi jednou povedla a docela nám chutnal :grinning: :grinning: .Vydržela nám dlouho :grinning: :grinning: .
Mončo neboj test klapne.
Věrko fotečky určitě vlož,protože ten pejsek je kouzelnej.
16. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Věruško hlavně nezapomeň ty fotečky.To Vás smutek přejde a ode dneška už jen zavřeš kukadla a pejsánka uvidíš to mi věř :wink:
Andrejko taky jsem to poslouchala ale teď mám klid ale nevim co je lepší :unamused:
Mony pěknej zvyk :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Nám vylézá slunííííííííííííčko
16. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Petruš a kde jééééééééééééééé???????????????????Tady nic neni.
Holky buchta je celá a neni připálená.HURÁ :grinning: .Konečně se mi něco povedlo.Omlouvám se že se chlubím ale musela jsem to někomu říct.
16. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
Regino tak to bude chutnat :slight_smile: šikulka
Peti třeba se vám to bude líbit, tak že to bude i váš zvyk od teď :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Peti už vím my chodíme na "Screamers party", je to super zábava a vždycky se hodně nařehtáme.
16. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Já nevím jak se tihle jmenujou ale už jsem na nich byla 2krát a vždy super :wink: Ach jo kocour se mi pominul :frowning2: lítá tady jak magor :angry:
Regí šikovná holka :wink: až dorazim na kávu taky mi upečeš??? :grinning:
16. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jasně Petruš.To už tu troubu snad budu ovládat :grinning: .
16. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tď mi došlo,si přijdu jak lhářka,Regí tady to sluníčko opradu vylézá.Neříkám,že svítí ale dere se ven. :wink:
16. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tak jsem si myslela,že usnu a ono nic, to se dneska na té noční nechci vidět :slight_smile: Regí gratuluji k buchetce :slight_smile: Holky nevíte proč si ám 21 den cyklu píchnout agolutin, na kontrolu jdu až 25.6 tak k čemu to jem když se nic zatím nechstá a neděje, kromě toho, že zase špiním :frowning2:
16. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jo a abyste nezáviděli u nás leje, alespolespoň mi to zaleje surfinky :wink: na všem musí člověk hledat něco pozitivního :wink: :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Karoko nezávidím jsem ráda,že tady ta čočka vylézá :wink: a agolutin vůbec neznám ale podle toho,že si ho budeš píchat 21 den není to něco na ustálení cyklu??nebo to máš pravidelně??
16. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Peti já piha se ho nezeptala :slight_smile: Bylo toho nějak moc, já mám cyklus co 20-24 dní, agolutin se normálně píchá pokud nedostaneš MS na vyvolání, tak je to možná na ustálení :slight_smile: Dr. mi řekl, že mi tam mám folikl, ale neví jestli poroste, tak na zkoušku si mám u doktorky domluvit sono, ale to není podmínkou, jen takové domací snaženíčko pod kontrolou :slight_smile: Prý jak chcu :slight_smile: Mám si vzít 21 den cyklu odběry a pak 3 den cyklu a poslat jim to do labiny, milášek je objednaný na spermoš a 25.6 to dáme dohromady a uvidíme co vymyslí :slight_smile: Tak mi to připadá, že to je jen tak, co kdybych do té doby otěhotněla, tak ať papám kys,listovou a ten agolutin nechápu, ale to je jedno, je to jedna injekce, to se svět nezboří :slight_smile:
16. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
Karolko já tam odsud také vždy odcházím a až za dveřmi si uvědomuju co jsem vlastně chtěla :slight_smile: No tak to je pěkný tak máš perné dny domácího snažení.To u nás by teď pohořelo :frowning2:
16. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
To je u vás pořád bojová nálada? :frowning2: Mi máme sice s miláškem často itálii, ale nemluvíme spolu tak 2 dny a pak už je všechno u normálu, takže sexík je často, na muj vkus :wink: Doktora zarazilo moje FSH, že vubec nějaké vajíčka vyprodukovali, že normálně by to bylo na dárce a ten folikul tam je, ale neví, jestli je vubec ovulační a milášek má špatný spermie, tak na to moc nevěřím, ale proč to nezkusit :slight_smile:
16. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
Holky ten Aňulka je nádhernááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá. :slight_smile:
Na výlet se nejelo nějak jsme všichni usnuli a ted jsme se vzbudili povezem Pétu k babičce jedou do Paříže a chcou se ještě rozloučit že jí potom 5 dní neuvidí :grinning:
16. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Jinak u nás prej od jedné hodiny prší já to nevím já spala :grinning:
16. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Luci to znám, něco vymyslíme, pak se zavřem do ložnice, po tělocviku usnem a ejhle, huž je večer :slight_smile: Dneska mi to nějak utíká, za chvíli se jdu spršit a hurá do práce, vubec se tam netěším, bo nám tam Belíšek poslal samé dědoušky a bábinky a vubec mě nenechají vyspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ani mě netahají do lužka, to je spravedlnost :wink:
16. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahoj děvčata. :slight_smile:
Máji mooc ti gratuluji k nádherné Aničce, je vážně úžasná.To je tak krásná zpráva, že brečím jak želva. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak OPU nám dopadlo relativně dobře, z 22 bylo 14vajíček a z toho máme 9 bojovníčků, holky moc jsem vám chtěla napsat ještě včera,ale nešlo to, je mi tak příšerně, že za mě dneska musel i manžílek vařit, nějak jsem to nezvládla a podlomili se mi nohy.Jinak v pondělí ráno si budu telefonovat jak jsou na tom prckové a od pondělí do středy bych je měla dostat k sobě.Tak snad to zvládnu.
Petjunko taky jsem měla ohromnou radost, že z obávané cysty byly vajíčka, moc ti držím palečky. :wink:
Mooni a jak je tobě, doufám, že se šetříš jak jen mužeš, aby měli bublinky klid na zahnízdění.Ležet a ležet.
Anderjko, Bellko, karolko, Luco, Věruško a ostatní holky moc zdravím. :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko bohužel stále. :angry:
No vidíš tak se pěkně snažte a třeba ušetříte :wink:
Lůco ono to také není na škodu se dobře vyspinkat :wink:
16. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj Manetko tak tfuj tfuj at ti řeknou v pondělí dobré zprávy že máš hodně bojovníčků. Holka už je ti líp :wink:
16. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Manetko ahoj, to je bojovníčků tak hodně odopčívaj ať jsi fit :slight_smile:
16. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.