• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky Majdí,díky také jsem ráda,že už se nemusím nervit :wink:
No vidíš vajuch dosti tak jen ať se pěkně vyvíjejí.Už je ti líp?
16. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
Tak sluníčka hezky těhulte, opatrujte bojovníčky a mějte se fanfárově :slight_smile: jdu makat :frowning2:
16. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
Karolko ať ti to utíká a lidičky tě nezlobí :wink:
16. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
Karolko at ti to rychle uteče a jsi brzo doma v postýlce u manžílka. :slight_smile:
Holky jedu k mamce a tatkovi odvézt Pétulu :wink:
16. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Holky tak jsem se dneska po 16 dnech sešla s tátou a bylo mi dost ouvej.Oba jsme brečeli ale pak jsme to nějak zvládli a dala jsem si dvě pivečka a bylo to fajn.
Teď čekám tu mamku a večer zas na pivečeko.SNAD.Uvidíme jestli se bude chtít Kájovi.
Co ta Mája????
Věruška se asi ještě mazlí s pejsánkem nebo je u mamky?
16. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
Berušky ahoj, tak už jsme doma. Manetko, holka zlatá, já se tak bála, že jsi v nemocnici. Jsem moc ráda, že né. Prosím Tě, musíš hodně, ale opravdu hodně pít, 3 - 4 l, ať se Ti co nejdříve uleví, beruško. Tfujtfujtfuj, ať se broučci hezky vyvíjejí:slight_smile: Všechny vás mocinky zdravím:slight_smile:
16. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Holky Anýsek je krásnej uzlíček,jééé já se těšímm,ale holka se slepákem to není žádná prcka,ještě že se nenechala odbýt,mamča naše :slight_smile:

Manetko,ahojj tak snad bude vše ok a zachvíli budeš mít broučky u sebe a hned po Monči nahlásíš // :wink:

Karolko pěknou směnu,Lucy pozor na cestu,Regíí teda ty máš pivní odpoledne,co? :wink: Petruš a ty jsi krásně užij travesty :grinning:

My se chystáme na návštěvu,taky za mimi,ale 9 měsíčním :slight_smile:
16. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahoj holky dostala jsem na vás kontakt od Regíny,chodily jsme spolu do školy :slight_smile: .Mám problém sice trošku jiný než tady řešíte vy,ale třeba my některá poradíte.Mám 13měsíční holčičku a v pátek dostala strašný průjem ten už jsme naštěstí zažehnaly,ale do rána se jí udělaly opruzeniny :frowning2: už to má skoro doživa vůbec nechce sedět a když jí chovám tak musím dávat pozor abych jí moc na zadečku nezmáčka.Děkuji za odpověd
16. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Holčičky, já nebyla na netu ani na mobilu , naši odjeli, chvíli jsme dělali na zahrádce a až teď jsem našla sms od Májušky, už jí poznávááám, řve hlady!!!!!
16. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Kajísku, nejlíp počkat na Karolku :slight_smile: , jednak už je mamina a jednak je zdravotní sestřička. Já bohužl ani jedno z toho :frowning2:
16. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Tak asi má Mája hladovku kvůli tomu slepáku i zítra, to je děsný! Tak já ji teda dneska posílat MMS , jak grilujeme radši nebudu :grinning: .
Jinak, jak jsem jí psala , žře kobyla brečí dojetím, tak se mi dostalo této odpovědi: "Ubulená kobyla? Co bulíte? Ale já budu taky, až budete postupně rodit mimíse. Nese se mi vpich do prdele, tož zdravím a dont cry :grinning: "
16. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Manetko, tak to je skvělé, 9 bojovníků, a dokonce ET se uskuteční hned! Super!!
Belíšku, tak jak jsi to tam roztleskala??? :grinning: Kdo vyhrál??
16. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Berušky, já normálně usnula a jdu pokračovat, bo mě bolí hlavěnka a jdu na denní:slight_smile: Kajisku, opruzeniny do živa??? To snad né, hlavně maličké ty opruzeniny namaž, ať se jí to zahojí, vždyť to musí strašně bolet! Takže ondřejová mast, menalinda pasta a hlavně ať je pořád v suchém!!!
Ahoj kozééénky,hlásím příchod.
Tak postupně: Pejsci byli úžasný, hned bych si toho našeho odvezla. je prý nejsilnější z vrhu a takový nebojácn. Prostě nádherná strakatá kulička. Nezabte mne, ale v tom rozpoložení jsem je zapomněla vyfotit. Tak si musíte počkat až do středy, to ho možná už budeme mít.
Dále" Když jsme jeli zpět, tak nám oběma přišla sms od agentury, že jsme byli vybráni do natáčení filmu Habermanův mlýn od Juraje Herze :slight_smile: Jak jsem tu už jednou psala, že jsme byli s Míšou na konkurzu, tak to vyšlo :grinning: Míšu už kontaktovali nazpět a prý bude hrát židovského muže. Na mne asi zbývá ten koncentrák, docela bych se teď do něj hodila :grinning:
No a taky jsme se zastavili na hasičském cvičení, kde hrál se svojí skupinou můj synovec, tak vám jako omluvu posílám fotku jejich kapely,místo hafíka.
No a pak jsme se ještě zastavili u našich zkontrolovat Bertíka a byla jsem překvapená, jak se mu tam líbí a mamka jak si s ním rozumí, to jsem moooc ráda a trochu jsem se tím i ukludnila. Posílám taky fotešku.
A co je tu nového? Jdu si vás pročíst, ikdyž nevím, jestli spíš neusnu, jsem strááášně ze všeho unavená.
autor
Belí, promiiiň, já psala, že poradí Karolka, a Ty vlastně taky, jsem hňupka! Tak běž spinkat, snad ještě nakoukneš.
16. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Věruško to je super, tak si zahraješ ve filmíku a u Herze, to nebude kravina, super :slight_smile: :slight_smile: Jéé, já mám známou herečkúúúúú! :grinning: No, ale ta fotečka tam ještě nejni, jsem nedočkavec. Na pesana vydržíme do středy, zase bude mít rodina co slavit :slight_smile: Běž odpočívat, je toho moc.... a čas zdánlivě letí, ale každému jinak...
16. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak fotky jsou v albíčku. Všem ahoooj, jde sem Míša,tak musím na chvíli pryč,ale zase přijdu :wink:
16. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Andrejko, prosím Tě, neomlouvej se, vždyť o nic nejde, zlatíčko. Jo a břucháčci nevyhráli, ale budiž jim útěchou, že hráli s klukama, kteří byli v průměru o 15 - 20 let mladšíma, ale vyřádili se a hlavně se jen tak nevzdali a rvali se jako lvi nebo medvídci:grinning: Věruško, tak jste měli hezky strávený den, to je super:slight_smile: Holčinky, já byla z té Máji tak ubulená, že jsem normálně usnula:slight_smile:
16. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Belluško, jsme všichni nějak na měkko. Tak už jdu si lehnout, jsem uplně grogy.
16. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Holky ahojda tak jsem si vás dočetla a co jsem si přečetla máme tady začínající herečku to je superrrrrrrrrrrrrrrrrrr :slight_smile:
Jsu taky nějaká na mněko pořád myslím na naše první kobylí miminko a je to paráda :slight_smile:
Petula je u babičky a je tak aji moje neteř tak je štastná že tam má sestřenku :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojte zdravím všechny máme po oslavě vše bylo perfektní až na konec trochu smůli dědečkovi se udělalo špatně má nemocné srdíčko tak jsem trochu nesvá.
Andrejko děkujeme za přání a fotečky určitě dodám jen to bude chvili trvat než se vyblejsknu.moinči holčičku si přejeme všichni tak snad nám to výjde.
Manetko pěkný počet to budou i mražáčci né.
16. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Kajisku, ještě jsem si vzpomněla, že máme v práci dětskou mast RYBILKA a ta je skvělá! Jinak můžeš použít i pudr, hlavně jí pořád udržuj v suchu, jo?
16. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Lásenky, jdu čumákovat s manžou na účastníky zájezdu. Pak určo dorazím...
Belíšku, pokud bys už šla spinkat, tak ať si pořádně odpočineš před zítřejší šichtou. Andělíčku strážnej.
Luci, ahojda :slight_smile: , Leontýnko, jejda dnes je den dobrých zpráv, tak se děda určo uzdraví..
16. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Berušky jdu taky koukat na účastníky zájezdu posléze na nás ješte kouknu :wink:
16. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jo, jo, Věruško, jsme všechny na měkko, ale tak krásně:slight_smile: Leontynko, už se těším, až zmizí ta fialová paní:wink: Andrejko, pa Ty moje zlato, trpělivé:wink: Berušky, jdu do pelíšku, ať doženu ten spánkový deficit. Přeju dobrooouuu nooociiičkuuu a Karolce ať ta služba rychle uteče. Hezky se vyspinkejte a mějte se krásňoučky:slight_smile:
16. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
KOčičky, cituji další sms:
"Tak Anýs už saje , ale sílu chuděrka moc nemá, tož ji vymačkávám. Potřebovala bych školení od Bellky, jak se dojí kozenky. Ještě jsem si ji objednala na 23.hod, bo chci být v obraze. V pondělí bych ji měla mít už u sebe. Akorát tu bude 14 dnů, no. Zdravím kobylky."
16. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Další sms, ptala jsem se, jestli tam Anýs zůstane sám..

"No týden tu budu a ona ještě jeden týden navíc. Dle růstu. Uvidíme. Holky chybíte mi, se už na vás moc těším."
16. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Andrejko tak to je suppéér stará dobrá Mája už zase žertíkuje, kočka jedna :sunglasses: . Co myslela že tam Anička bude 14 dní??? Je vše v pořádku?
Já jsem odvezla manžu na "juraja híp" nevím jak se to píše a jdu taky na účastníky.
16. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Je pravda že bya Anička malinká ale snad bude bumbat a rychle to dožene. Náš malý měl 2.85kg a nebyl nejmenší problém, šli jsme jak ostatní. Ale kdoví jak tu váhu mají odstupňovanou.
16. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Moni péta měla 2.90 a v porodnici jsem sní byla 13 dní drala se ven o měsíc dříve. málo přibývala na váze.
16. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.