• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Tak píše, že asi 14 dní, ale ne v inkubátoru, jen musí malinko ještě přibrat, no.
16. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Musí mít porodní váhu a ještě něco navíc. Péta měla 2.90 a zhodila na 2.50 a když mě pouštěli domů měla 2.690 a prosila jsem doktora at mě pustí domu nechtěl ale ukázala jsem mu kozy a pustil :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Monči, tak jsem nevěděla, co je "juraja híp" a jen ze srandy se ptám manži, a hned byl v obraze :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Andrej copak nebaví tě to? Mě moc ne já už to viděla a nic lepšího tam není :frowning2:
16. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Tak jsem se ptala Májenky ma pocity...
"Pocity velkej strach. To už asi bude pořád. A je to zvláštní, když nevíš, jak byla hned po porodu, ten zážitek chybí. Ale zas to si užil Luboš. Ho fotili s ní."
16. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Luci, baví :slight_smile: . Dobrej film, ale reportáž z porodnice je zajímavější a navíc je to premiéra :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Andrejko, a jak bude Mája kojit, když by šla dřív domů? To tam bude muset stejně docházet s mlíčkem, ne?
16. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Berušky budu končit dobrou noc a krásné sníky.
Vím co Mája zažívá já malou porodila 1325 a poprvé jsem jí viděla v 2000 byla 10 dní v ikubátoru pořád mě strašili že bude zaostalá a bůhví co ještě rok jsme chodily na neurologii a je ok :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Já byla ok za pět dní ale v porodnici jsem zůstala 13 dní kvůli malé
16. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dobrou noc, Lůco, snad bude Anička v pořádku. Je sice malá, ale nenarodila se předčasně.
16. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Vidíš Věruško, tož důležitej postřeh, uvidíme co Mája odpoví.
Joo, koukala jsem na prasklou žárovku :grinning: :grinning: , huž ten název je kreativní :grinning: , jsou sladký kucíí :grinning:
16. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
:slight_smile: Jsou. Jdu asi taky spát. Tak dobrouuu noc všem
16. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Tak kuřátka , přeju všem dobrou noc, těm šťastným, i těm, které mají trápení. Jdu vložit tabulku a půjdu do hajan.
16. kvě 2009 ve 23:52  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Hysterka konc.května, KET červen
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, začátkem července jdeme do dalšího boje!!!!!! Už brzičko
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,srdíčko ještě pláče,ale ve středu si jdeme pro Mikiho :slight_smile:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sestřičku.
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, hodně pracujeme, ách jo, aspoň, že trouba frčí!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace, práce jakbysmet, samé noční!
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Jantarka(Leňulka),Repr.Brno,2xIUI,7xIVF,cca 24.5. začneme stimulovat!Huž se to chystá,gonal se třese v lednici!
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5 ET- 2 krásná embryjka u mámy
Manetka-dřív Iscare,1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB,OPU15.5,OHSS překonáme, ET cca 18-20.5.
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji 12.5.začínáme stimulováát na 1.IVF!Stříkáme sprejík!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, tak kolik folíčků??
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ, Tak co travesty?:slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., 20.5.UTZ , už nám chutnáá
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!!!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Máme průkajdúú!19.5.screening
Katy81,Kačer- Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 20.5.poradna, 10.6.screening
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 26.5.UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI,Milá Aničko,vítej holčičko! 16.5.2009,47cm,2,55kg Jsme Tvoje rodina č.2:slight_smile:
Máme venku slepák, ale všechno zvládneme, Maminka si poleží týden, Dceruška dva týdny a pak hurá domů pod třešeň! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2009 v 00:20  • Odpověz
Berušky, jen vám chci popřát krásnou neděličku a dobrou náladičku:slight_smile:
17. kvě 2009 v 05:29  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kobylky milé :slight_smile:
Tady se chrupká, no bedejď by ne, dyk je neděle! Mě vzbudili ptáčkové zpěváčkové.
Karolajnko, dobře se vychrupni po noční, Belíšku Tobě přeju příjemnou šichtu.
Ostatní ještě dospinkáváte, tož přijdu později :slight_smile:
17. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj kozééénky,já už jsem taky vzhůru:slight_smile: Vzbudil mne Míšův oblíbený seriál, tak jsem se ještě chvíli převalovala na posteli a myslela na tu naši čerstvou maminku:slight_smile:
Hezký den Belluško v práci.
Dobré ráno Andrejko, ranní ptáčátko. Ta tabulka je nádherná.
Včera jsem zapomněla popřát Manetce krásná vajucha a ať zvládne OHSS.
Holky, včera jsem ještě volala do té agentury a prý budu asi hrát nějakou němku při odsunu Němců. no už to vidím, jdu ve špalíru a Míša, co by žid na mne bude házet nevraživé pohledy :grinning:
Dnes jedem zase j našim za Bertíkem a taky na oběd, tak na vás juknu zas odpoledne. Všem krááááásnou neděli:slight_smile:
17. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno KOČKY?
Dneska to vypadá na hezký den i s OSKÁRKEM.
Tak všem přeji hezký a slunečný den.
Holky Karolka měla noční????
17. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. u nás svítí sluníčko a už je tam aji teplo.
Regí Karolka měla noční.
17. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: hlavně naší novopečené mamině a novorozeňátku :slight_smile:
Věrko a já myslela že budeš hrát spíš v tom koncentráku :slight_smile: No musíš dát vědět kdy to bude v kině jsi první moje kamarádka která hraje ve filmu :slight_smile:
17. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:
Máji gratuluju k Aničce a přeju hrozně moc zdravíčka, štěstíčka a krásně si to všichni užívejte. Nový život je jako zázrak, který si musíte hýčkat :dizzy_face:
Moni ahoj, jak je? Už čekám na //!
Andri čau ty tetko! Jsi to vydržela celou nocku :grinning:
Jinak zdravím úplně všechny! :wink:
17. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
regí, promiň, ale já si tvé textovky všimla až ráno. Kamarádka ať si koupí imazol krem pasta a tím to malé natírá, malý to měl po prujmu taky a pomohlo to :slight_smile: Nevím jak je stará, ale ještě jsem mu očachala zadek v heřmánku :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj Regíí, Lůco a Mončo.
U nás je taky krásně.
Moni, já mejsem žádná heruna :grinning: Vidím to tak, že někde projdu a nikdo si toho ani nevšimne :grinning: prostě komparz. Mají to dávat příští rok v lednu, najedˇsi na stránky Habermannův mlýn.
17. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
A ahoj Leňulko a všicu co se právě budíte:slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky Veruš,Lůco,Karolko,Jantarko,Mončo.
To je paráda že bude dneska krásně.Snad už nám to vydrží.
Věruško jak se bude jmenovat ten film???
17. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Teda Věruš, ty jsi naše filmová stár :grinning:
Regí ahoj. No u nás je nádherně, oskar šajnuje a ani mráček!
Karolko jak jste dopadli?
17. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Ahooj kobylky, přeji po druhé dnes dobré ránko. Já si pak ještě vzala knížku, včera jsem dostala od mamči dáreček,začetla se , no a hádejte , jak to dopadlo??... :pensive: :pensive: :pensive:
Muším z pelechu, páč manža huž drnčí sekačkou, a já ostuda chrněla!!!
Leňulko, tak co, jak Ti to divina naplánovala, kdy přijde ms?
REgíí, tak co? Dáš dneska zase troubě do těééla?? Jinak k té bábovce na lžíci, asi jsem vás pohoršila, ale přece to nevyhodím? Odpo jsem udělala kafčo, a dala do misky a fakt jsme to jedli lžičkou :unamused:
Monči, tak zítra jdeš zahánět myšlenky účetnistvím, viď?
Karolko, tak huž vyspinkaná po nočce??
Věruško, né, že Ti nabídnou přece jen ten koncentrák a Ty přestaneš jíst ouplně! :grinning: :grinning: . To radši Tě uvidíme v gestapáckém, ale zdravě vykrmenou :grinning: :grinning:
Luci, stále bez Peťulky?
17. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
:grinning: To určitě :grinning: Ale docela se těším na to natáčení. Bude to nová zkušenost.
Regíí, psala jsemt o Monče- Habermannův mlýn.
Leňulko, kdy začínáš píchat?
17. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Andrejka nám čte a copak? Já už si dlouho nepřečetla nějaký román.
17. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Holčinky ve čtvrtek mám poslední tabletku diviny a tak +- sobotu by měla být mrcha v plné polní :angry: Počítám, že v neděli bude první fčelka nebo v pondělí? :wink: No, uvidíme.
17. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.