• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Věruško, toť právě můj problém, už druhý rok problém se začíst. Přikládám to k té honbě za miminkem, nesoustředím se ani na časáky :confounded: . Ale tohle je můj oblíbený autor. Yalom, americký psycholog, "pohled do slunce" - o překonávání strachu ze smrti, ale holky neděste se , on je úžasnej, prostě jen přemýšlí. A pak mě vzbudila sms, že zemřel můj bývalý kolega z práce 29 let. Tak zvláštní souhra.
Odpusťte mi tento příspěvek, já na tyto věci nepohlížím tak děsivě, jak většina druhých, naopak mi to dává energii, a šanci vážit si ,opravdu vážit, běžných radostí. Jako to, že manža pořád seká tu trávu, a já půjdu za ním, dám mu pusu a budu plejt , páč plevel je pořád neřád! :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Andrej dneska nebudu vařit.Uděali jsme kuře na slanině a máme to i dneska.Tak dneska odpočívám.V noci mi bylo hrozně zle.mrcha MS dorazila a já usla až tak okolo třetí ráno.Šílené bolesti.
Věrko tak to se omlouvám.Asi jsem to přehlédla.Tak se nezlob.Jinak jak jde natáčení?Je to náročné?
17. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Leňulko, super, se nedivím, že ten gonal v té lednici tak tancuje, huž chce do boje!
Kočičky, jdu se spršit, nanadat čočky :grinning: , natáhnout rukavice a plejt :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
MÁJA
"Zdravím všechny kobylky. Sluníčkovej den je až moc. Vedro příšerný. Dojídám infuzi:slight_smile:. Hladovka i zítra. Zrovna odjel Luboš. Já čekám kojení, i když tomu moc nedáme."
17. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Andrejko, takovéhle knížky jsou taky moje gusto, ale jak řikám, už jsem dlouho neměla chu´t ani čas se do nějaké začíst.
jo, život se skládá i smalých "bezvýznamných" věcí, važme si jich.
Regíí, neomlouvej se:slight_smile:
Kočky, já jedu za tím svým mazlíčkem, tak apapappapapapa odpoledene. A užívejte všichni krásné neděle.
17. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahooooj Máje a Aničce :wink: Chděra, takhle jí trápit hlady,ale ona to zvládne.
17. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Chudinka Mája.Ta nám ale zhubne holka jedna ale hlavně že to takhle dopadlo a je jinak vše v pořádku.Tak tu maminku pozdravuj.
Andrej to je pravda že by jsme se měli radovat z každé maličkosti.Nikdy nevíme co příde a co nám osud přichystal.Trochu to taky znám.
Věruško tak si dnešek krásně užívej a opatruj se.Papapapapapapapapa.
Andrej hezké pletí ale moc to nepřeháněj.Práce škodí PLETI :grinning: :grinning: :grinning: .
17. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Regí, ty ms bolesti dokážou potrápit, já to znám velice dobře, už ani algifen nezabírá. Já to vždycky řešila nějakým antikem, ale při snažení se o mimi holt musím trpět, naštěstí mám super kolegyně, protože do toho ty nervy, když vím, že se nedobelhám někdy ani do práce.. a oni už vědí.
17. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Ták a ještě jsem nakoukla na ten Habermannův mlýn, a vypadá to velmi velmi lákavě! Dobrý výběr Věruško! Sama v to nemám jasno, přesně, jak se píše v úvodu o filmu.
17. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
To je opravdu děsné.Algifen nezabírá a příde to jak velká vlna bez varování.U nás v práci to nikoho nezajímá ale zatím jsem měla to štěstí že to vždycky vyšlo na víkend a né do práce.
Dneska je to 3 den a v pondělí hned volám do Prahy se objednat na UZ a uvidíme.
Taky jsem se ptala na gyndě co je dobré a on na to že antikoncepce ale když chci mimi tak to by asi nešlo.Tak trpím ale jak vydím tak v tom nejsem sama.Nemyslím to samozřejmě zle.
17. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
MÁJA poslala fotečku Luboše s Aninkou, v době, kdy jí ještě asi operovali. Umíte holky někdo vložit z mobilu???

2.SMS
"Tak jsem ukořistila jednu z prvních fotek. Bohužel o toto jsem přišla. Prohlídnu až doma na PC. Nakojíno. Bolí mě , kde co. Mějte se kobylečky."

na to jsem ji napsala, že až uvidíte tu fotku, bude zase celá kobyla bulet a přišla ..

3.SMS

"Žádná ubulená Kobyla. Pravda k pláči je jen táta, jak je celej zelenej. Dokonce na něj i hadry sehnali."
17. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
ahoj holčinýýý,sem zase tady v plně polní :grinning: a já si říkala ve čtvrtek když sem dělala inventuru jak se asi máte a co Májinka zda se ještě drží nebo už má mimíska a ono joooooooooooooo,sem tak dojatá je to tak tak tak mooooooooooooc krááááááááááááááááááásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýý Májenko moc gratuluju a přeji vám oběha hodně zdravíčka a síli.Už se těším až nám podáš podrobné hlášení :grinning:
Jinak co nového???Četla sem asi 8stránek vzad za ty 4 dny ste toho napsaly holkyyyy :confused: moc moc,chci se vás optat,četla sem že Manetka psala něco o OHSS co to je???A proč se má při stimulaci hodně pít???
17. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojík Regí,copak ti je ?To tě tolik zlobí mrška?To taky znám,sem blila jak šakal,a celé dopoledne musela ležet v pelechu,jak mi bylo zle,ty křeče....brrrrrrrr ted už je to lepší,ale ibalgin musím vzít taky jak mě bolí záda a křeče v břichu :angry: jen ted to chci vydržet a necpak se zbytečně dalším práškem :wink: čekám ji v úterý,klasika budu v práci a dostanu to akorát na zboží :angry:
17. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky Janni.Zlobí moc ale u mě nezabírá nic.Musím se unavit pláčem a chůzí po bytě.Mám to naštěstí jen tak jednou za 4 měsíce ale stojí to za to.No nemáme to lechké holky v tom životě co??? :wink: .Jé já v úterý končím.Tak si na tebe Janni vzpomenu.
17. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tak to je dobře že to takhle nemáš každý měsíc :confused: to by bylo utrpení,tak at je ti Regí brzo líp :wink:
17. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Regí, opravdu to znám PŘESNĚ! Chodím po bytě, do kolečka a brečím. Pak zkusím lehnout , zjistím, že to nejde. Pak bulím, a hekám, a říkám si, kolikrát bude horší porod :grinning: .
Janni, ahojda. jj, Manetka měla hyperstimulák, ale ustála to, a ET bude!
17. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Andrejko a co je to teda to OHSS? a proč se má hodně pít?To fakt teda nevím :confused:
17. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky,Andrejko díky za fotečku :wink:
Vkládám ji ke mě do albíku.Tak jukněte.
17. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jééééé Anička je kouzelná a tak malinkááááá :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Janinko OHSS je většinou, když se urodí hrozně moc vajíček. Pak se udělá OPU ale bolesti nepřecházejí. A tvoří se dál tekutina, kterou je nejlepší znovu odsát. Já ho měla 2x, ale vystačila jsem s hydrokortizonem do žíly. Pak během 2 dnů mi povolily ty bolesti bříška. Někdy je moc silný a je třeba jít buď na kapačky nebo znovu na OPU.
17. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahojka Andrejko já foto z mobilu pošlu přes bluetooth do nootbuku a pak zkopíruji do alba,jinak to neumím ale všechny notasy to neumí jestli chceš můžeš mi jí přeposlat mms a já to udělám číslo ti pošlu na interku,jinak Májince hodně štěstíčka ona to ustojí je to naše silna mamina :slight_smile: ,hlavně že jí na ten slepák přišli to je dobře.
17. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj kočkyyyyy:slight_smile:
Krásná foteška Aninky, hned bych si jí taky pochovala :wink: Hlavně, ať nám obě holky pěkně sílý, aby tu brzo mohly být s náma.
Tak kde jste? je krásně, tak asi někde venku,co. Andrejka má určitě vypletou už celou zahrádku, Belluška chudinka musí být v práci a co ostatní?
Chudáku Regííí, takové ms bolesti, taky to znám, ale naštěstí teď už mne to potká jen vyjmečně, spíš mne to trápilo tak okolo 20ti . Někdo mi řikal, že silné ms se dají přirovnat k menším porodním bolestem. No, mám teď teda už srovnání, tak možná jo, k těm stahům co jsem měla po 3 minutách a celou noc, ale k těm potom po 2 minutách se zatím nic nevyrovná. Ale nechci strašit, páč to stejně bylo vše nestandartní, tím se uklidňuju, že to příště bude mírnější. A hlavně, člověk na to zapomene a co bysme my ženy, pro miminko nevydžely, že?!
Byla jsem u našich a musím říct, že Bertíček se už pěkně otrkal, dokonce vyšel i ven z baráku, to se divim. Jak mne uviděl, tak se hned ke mne hrnul a mazlil se, pacholek můj:slight_smile:
17. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Věruško to jsem ráda,že to vše bereš tak relativně v klídku.Já vím,že to v tobě je ale život jde dál a ty se musíš připravit na další těhulení :wink: Bertík si zvykl hodně rychla,to je dobře,myslí,že mu tam nic nechybí :wink: A ty ms bolesti bohužel také znám :frowning2:
17. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Anulka je krásná a novopečenému tatínkovi to moc moc sluší. :slight_smile:
17. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu chystat Petulce večeři a potom se chystat do práce páč jsem měla mít volno ale musím na noční :frowning2:
Když budete některá z vás psát Májince tak že jí moc pozdravuji :wink:
17. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
Tak berušky,tady celé opoledne ani noha :frowning2: no tak já se s váma taky loučím,v po a út budu pracovat ale budu na vás myslet.Mějte se kráááásně a taky moc zdravím Máju a Aničku,at rychle a hodně sílí :wink:
17. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Lůco,tak at ti to v práci rychle utíká,to je vždycky nemilá zpráva když člověk počíta s volnem a nakonec maže do práce,ale zase si říkám,je tak blbá doba že člověk je rád že vůbec práci má že :wink:
17. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Věruško taky jsem to slyšela a taky se říká když jsou takovéhle bolesti při MS tak je porod snažší ale kdo ví.Myslím že je to jedno.Ta bolest tam stejně je a té se nevyhnem.
Lucko přeji ti příjemnou šichtu a hlavně ať ti to rychle uteče.
Ahojky Janni.
17. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Kde jste všechny?????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
17. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Ahoj berušky,
tak Májinka psala, že tam měla kamarádku a dostaly s Anýskem krásné dárečky. Zítra by už měla mít malou pořád u sebe, ale Mája bohužel ještě jen na čaji.
Tak mám pocit, že tady Mája hodně chybí, co holky?
17. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.