• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky Andrej.Chudinka Mája.Tak aspoň že tam má návštěvy a nenudí se.
Chybí tady hodně.To máš pravdu.Snad se brzo dočkáme a uvidíme i Anýska doma v té její krásné postýlce.
17. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Regíí, ahoj kočičko! Jak je vůbec Tobě? Už jsi psychicky v normálu?
17. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Bolesti jsou pryč.Asi ten výlet mi pomohl.Ale nevím jak jsi to myslela psychicky :confused: ?
17. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
MÁJA:
"Právě jsme nakojily. Je to dobrý, už má asi hlad, saje hodně. Říkala sestřička, že pouštěj od 2,20 kg domu. Má, 2,42. Tak uvidíme. Zdravím kobylky. dobrou nocku!"
17. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
TAk to je super že malá už saje.Tak třeba je pustí dřív a pudou rovnou spolu holky.To by bylo super.Tak jí moc pozdravuj a že nám moc kočka chybí.
17. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak všem přeji krásnou dobrou noc a hezké sny.Ráno vstávám ve 4.00.Mám teď ranní a to stávání mě pomalu zabíjí.
Tak se opatrujte a zase zítra.Papapapapapapapapa.
17. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Regí, tak se hezky vyspi, ve 4, to je nelidský přímo :confounded:
Psala jsem Belince, co s ní je, a umřel jim kocourek, Mikeš, tak je smutná. :frowning2:
17. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Tak kočky, koukám, že buď je opravdu nějaký smutný den, nebo se ukazuje, že to tady rozpumprdlíkuje jenom Mája. Jak by ona řekla, no to je bordel! :grinning: Jdu spát, zítra máme ten poslední adopční pohovor, tak ať jsme fit.
Danuss, jak dopadly vajucha? Už máš po OPU, ne??
KOčičky, šťastný krok do dalšího týdne.Pápá :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Hysterka konc.května, KET červen
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, začátkem července jdeme do dalšího boje!!!!!! Už brzičko
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,srdíčko ještě pláče,ale ve středu si jdeme pro Mikiho
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sestřičku
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, hodně pracujeme, ách jo, aspoň, že trouba frčí!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace, práce jakbysmet, samé noční
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,cca 24.5.začne stimulka!Huž se to chystá,gonal se třese v lednici
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5 ET- 2 krásná embryjka u mámy
Manetka-dřív Iscare,1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB,OPU15.5,OHSS překonáme, ET cca 18-20.5.
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji 12.5.začínáme stimulováát na 1.IVF!Stříkáme sprejík!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, tak co??
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ

TĚHULKY
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., 20.5.UTZ , už nám chutnáá
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!!!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Máme průkajdúú!19.5.screening
Katy81,Kačer- Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 20.5.poradna, 10.6.screening
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 26.5.UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI, Milá Aničko, vítej holčičko! 16.5.2009,47cm,2,55kg Jsme Tvoje rodina č.2:slight_smile: .Máme venku slepák, ale všechno zvládneme, Maminka si poleží týden, Dceruška dva týdny a pak hurá domů pod třešeň! Mamča bude mít zítra třetí den hladovku, ale snad už poslední a Anýs bude s mámou už na pokoji. Už hezky saje.
17. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
Dobrou noc kočky. Je tady nějak smutno.
Belluško, to je mi líto, že ti zemřel kocourek :frowning2: Myslím nea tebe.
Andrejko, ať dobře dopadne poslední pohovor.
Regíí, dobře se vyspinkej, ve 4 vstávat,brrrr.
Zítra ráno jdu zase na kontrolu. Tak pa
17. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Andrejko ať zvládnete pohovor levou zadní.
Věrko tobě ať dopadne dobře kontrola.
Belli taková smutná zpráva :frowning2: To je ten co vždycky v zimě škrabkal na dveře, že chce dovnitř, viď. To je mi líto.
Všem co jdou do práce nebo už tam jsou ať to rychle uteče.
Manetko doufám že jsi v pohodě, kdy bude ET?
Tak já taky mizím do práce.
18. kvě 2009 v 06:31  • Odpověz
Ahojka holky z rodinky,včera jsem měla nějaké pnutí břicha po stranách tak jsem raději jela do nemocnice na kontrolu.Udělali mi všechna možná vyšetření miminko je ok,mám ještě malinko zvětšené vaječníky po stimulaci a to pnutí je napínání rohových děložních vazů,tak to budu mít už prý do konce těhu,no ale pro mojeho mimíska všechno vydržím.Udravím všechny Adrejku,Verušku 2,Majký,Katy,Regí atd,ani si Vás z hlavy všechny nepamatuji pěkný den papa :slight_smile: :wink: :confused:
18. kvě 2009 v 06:33  • Odpověz
Ahojte koťátka, dobré ráno, všem co jsou v práci, já jdu pinkat. :slight_smile: Mája tu fakt chybí, ale je to krásné chybění, už bude mít Anýska u sebe. :slight_smile: Normálně mi psala jedna kočka z jiné diskuze, že jsem ji v ten pátek v Olomouci předběhla, ona mi chudák vbysvětlila cestu a já takhle, já ji vubec nepoznala a ona mě jo, je to mazec, měla bych se stydět :slight_smile: Belíšku kocourka je mi líto :frowning2: Jo s Lucinkou jsem se takhle potkala taky a nevěděli jsme o sobě, ale ji jsem nepředběhla :slight_smile: Bambulky jdu pinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 07:06  • Odpověz
Ahoj moc děkuji za rady použila jsem ten krém Imazol je fakt dobrý a ještě jsme dělaly řapíkové koupele a už je to o moc lepší :slight_smile: .Chtěla jsem se zeptat jestli by vám nevadilo kdybych si vás občas přečetla a třeba i požádlala zase o radu.Moc mě vaše psání zaujalo a dojalo. Všem vám moc fandím,aby se vám splnily vaše přání.Držím všem palečky.Jěště jednou děkuji
18. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Opožděně moc a moc gratuluji Máje a přeji všem třem hodně štěstíčka. :wink: :wink: :wink:
18. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj kozééénky. Tady při pondělku nějak mrtvo.
Moni, jak se cítíš? Kdy se chystáš testovat?
Ahoj Hanino, to je dobře, že jsi jela do nem. Radši si nechat vše zkontrolovat a být v klidu.
Karolko, dobrou noc.
Kajisku, to jsme radi, že ti naše diskuze líbí. Klidně čti a piš. Já jsem za tuhle diskuzi taky vděčná, hodně mi holky pomáhají.
Ahoj Terezko, jak je?

Mája vás všechny zdraví, cituji:
Ahoj, právě mi ji donesli, tak mám pokoukání. Hlady další 2 dny. Snad jen zítra vyvar,jen holá vodajako. Pozdravuj kobylky.

Chuděra, ještě 2 dny jí budou trápit, ta nám teda zhubne... Ale hlavně, že jsou obě v pořádku.
Já jedu za chvíli na kontrolu ke gyn. Možná už bude hystolka, uvidíme...
Hezký den všem přeju, ale hlásím, že na Benešovsku peeeeršíííí.
18. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Zdravím Věruško, celkem fajn(musím to zaťukat) :wink:
18. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahojte berušky,všecky zdravím a přeji příjemný den.
Májá chuděra hlady,tak to aby tam nepošla hlady,to taky musí být něco,chuděrka.No a pokud Anýsek papká tak to si myslím že snad pustí spolu,doufejme :wink: Moc zdravím

Teda Věrka filmová stár,hmm Míša taky,no celá family,co? :grinning: :grinning: Držím palce ať u doktora dopadne vše ok

Holky vy jste vlastně skoro všechny pracující,co?No teda tak ať Vám práce pěkně utíká a jste brzy doma a lidi neotravujou-to u Andrejky.
18. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Berušky, přeju vám všem hezoučký den, plný sluníčka a dobrých zpráviček:slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
To s tou Májou je divný u nás po slepáku první den nic jen čaj, druhý den mixovaná strava a piškoty a třetí neslaná nemastná, ale strava vcelku. No jiný kraj jiná dieta, jen ať nestratí mlíčko a nabere síly :slight_smile: Věruško a6 ti bude psát, tak ji moc pozdrav. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Kajísku to jsem ráda, že jsme ti pomohli, to víš, víc hlav víc rozumu a víc srandy. :slight_smile: Já nepostřehla jak je ta dupka stará, jestli je to holka nebo kluk a jak se jmenuje. :slight_smile: Vítej k nám :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj Karolo,je to holčička má 13měsíců a jmenuje se Karolína :slight_smile: Já mám jěště 2děti ale jsou to kluci,tak jsem se s tímhle problémem jěště nesetkala.Ani ve snu mě nenapadlo kolik holek má problém s otěhotněním a strašně vám fandím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Jé tolik dětí to je nádhera, taky jsem vždycky chtěla tři. Kluci budou rytíři pro tu malou princeznu :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Kluci jsou spíš roubíři než rytíři :grinning: ,ale snad z toho vyrostou a pak jí budou určitě chránit.Karolínka nebyla vůbec plánovaná,teď jsem ráda že ji máme protože nám zachránila manželství.
18. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak to je dobře, hlavně že vám to klape a že jste všichni zdraví :slight_smile: Dneska je tu nějak mrtvo :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky,všecinky moc zdravím.Já mam hlídací tak an nestíhám dočítat ale co mi moc mrzí tak Bellinky kocourek :frowning2: to už byl dědeček nebo co se mu stalo?
Věruška se ještě 2krát vyspinká a má miminko doma :wink:
Májinka už se snad taky napapká,chudinka.Teď ani nevím jestli má tu dietku kvůli císaři nebo kvůki slepáku :unamused:
Karlko tys plánovala další pokus na podzimale možná že to v novém CARu bude dřív ne?
Zdravím Kajíška,odkud jsi jestli se mohu poptat?Bydlm asi 25km od Berouna. :wink: Jinak gratulace k tolika dětem.T :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem zpět z prohlídky. Vyseděla jsem v čekárně důlek-2 hodiny a vyslechla několik rozhovorů těhu maminek.
Dr. mi zkontroloval prsa, prý dobrý, ale mě stejně ještě trošku teče mléko, prý to může trvat ještě měsíc, no nevím... Děloha v pořádku. Přišla už hystolka mimíska. Srdce, ledviny, orgány v pořádku, žádný Downův syndrom, bez rozštěpů, ALE prý měl vadu na mozku. Prý nějaké dráhy neměl spojené a příroda se sama rozhodla,že ukončí jeho vývoj,tak mi to Dr. řekl. Ptala jsem se, jestli s touto vadou by se mohl i narodit, tak prý ano a byl by postižený. A příčina? Neví a prý to nemůžu nějak ovlivnit. Tak s touto odpovědí se hned nespokojím. Ve středu jedu na genetiku, uvidím, co mi řeknou tam.
18. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Já bydlím v malé vesničce jménem Mořinka je to asi 5km od Karlštejna jestli víš kde to je.
18. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Věruško je to hloupý ale přesně to sedína citát který máš u fotečky.Ta matička příroda není až tak hloupá a ví co dělá.Teď jde o to jestli můžeš nějak napomocvi tomu aby se to příště nestalo.
18. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak to neznám,znám to okolí odkud je Regína :wink:
18. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.