• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Teda Věruško,to je teda něco. Hlavně že teda něco řekli,aspoň něco víš,ale teda rozhodně chápu že Tě to vůbec neuspokojilo a chtěla by si vědět víc.Třeba ten známý genetik,řekne vícero. Držím palce ať něco víc ví.

Holky a je normální že ta Mája je tam tak dlouho hlady? Já teda nevím ale tak dlouho,to jí musí být zle i z hladu.
18. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Věruško já čekala, že ti řeknou, že nenašli vubec nic, já vím, že to není vysvobození, ale našli proč to mimísek vzdal, takže to není tvoje vina. Samozřejmě genetika napoví víc a taky je to dobré vědět, až se budeš znovu těhulit, takže si myslím, přes to všechno, to bylo dneska trochu pozitivní :slight_smile: Peti já jdu až na konci června na konsultaci, kde budou mít odběry a řeknou co a jak. jestli IUI a nebo IVF, pak jsou prázdniny, takže to vidím na podzim. Ale já nikam nespěchám, tentokrát si nebudu stavět vzdušné zámky a počkám, co doktor vymyslí :slight_smile: Co doma? proč máte tichou domáctnost?
18. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
AhojKaty,no taky jí kočičku lituju,hlavně z čeho má mít mlíko když nejí :frowning2: šudinky obě!!!
18. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Já chcu taky na Karlštejn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Kvuli cisaři určitě nehladoví, to vím a stím slepákem se mi to taky nezdá, u nás by už měla piškoty, ale hlavně že jsou holky zdravé a malá pije :wink:
18. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ti nevim Karolko.Nějak je dusno a tak raději mlčíme.Já měla teď pocit,že bych mla být opečovávaná a mě se zdálo,že je dost velký sobec,tak jsem se taky změnila ale pro něj samo k horšímu :frowning2: Nebudu skákat okolo někoho kdo si toho neváží.Myslím,že už mu to ale dochází.Ale já mam teď nějakou nasranou :angry: je to blbý a nechci aby to vyznělo,že se chovám jak malej nasrávací harant ale já o to teď nestojím!!!
Holčičky mažu do práce,papa
:wink:
18. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Peti já tě chápu, tancujeme kolem nich a když chceme trochu pohlazení, tak jsou hluší a slepí. Papa asi máme stejné milášky :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jo, můj citát je výstižný- Všechno zlé, pro něco dobré. Jenže, já už pomalu ztrácím sílu, i zájem zjišťovat, ty dobré věci na těch špatných.
Karolko, tak budem možná na podzim bojovat spulu. Já bych chtěla už v září, ale taky musím počkat , co Dr. vymyslí.
Mája má kapačky s výživou a zítra prý bude už jíst vývar (asi z ponožek :slight_smile: ), ale chudinku teda mořej tím hladem.
18. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Věrko já vím, to neustále bojování a přesvědčování je unávné a vyčerpávající, ale neboj, taky se na nás usměje štěstí a zase bude líp :slight_smile: Jinak moje známá byla po porodu týden jen na kapačkách a už 6 měsícu vesele kojí, tak Mája to zvládne určitě a jídelko dožene :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj tety.Chudák Mája taky jí lituju.Už aby byla i z malou doma.Fotečky jsou opravdu kouzelné,je to malá princeznička,celá maminka.Jak se jinak máte?
18. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
Kde jste všichni?Zas tak krásně venku není to všichni pracujete? :confused: :confused:
18. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky P R O S I M vas chtela jsem se zeptat moje sestra se mi sverila ze maji problem, je po pohlavnim styku vzdycky nemocna nevite cim to muze byt ona si uz nevi rady. Nebo jestli byste mi neporadily kam by se mela obratit. Rikala jsem jsem ji aby zkusili zajit na urologii a spitelem. Jinak me nic nenapadlo muzete mi poradit dekuji. Iva
18. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Take bych chtela pogratulovat Máji k narozeni holcicky Anicky, tak to mate holky konecne za sebou a ted uz bude jenom sama radost hodne stesti obema at Anicka hezky roste.
18. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoj Ivuš jak je nemocná?Musíš podrobněji.
18. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Miva zanety silne a bolestive a to vzdy po pohlavnim styku, vic mi nerekla stydi se.
18. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
Ivuš máš to v interce.
18. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Dobré poledne všem. Jak se všechny máte? :slight_smile:
Věruško vím že to není útěcha vědět jak na tom mimísek byl ale než aby se ti narodilo nemocné dítě tak to příroda ukončila sama. Já jsem taky byla smutná když jsem a mimi přišla ale pořád jsem si říkala než nemocné tak je dobře že to ukončila příroda sama.
Tu májinku nám chcou utrápit hlady bo co :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
Ivi čekala jsem kdy se objevíš, už to máš hozené v interce. Ivi já být tvou sestrou tak to řeknu gynekologovi, partner musí na urolku a jí udělá stěry na ruzné breberky. muže být partner nositelem i když nemá žádné příznaky a ji vždy nakazit, tak se musí lečit oba dva :slight_smile: A ať se holka nestidí, vždyť jsme ženské a pokud nemá ještě miminko, tak ať toho jednou nelituje, že se neléčila :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
Luci ahoj, tak jsem tu psala, tak jak jsme se potkali v OV tak jsem se potkala s jednou kočkou v OL, ona mi vysvětlila cestu a my jí ještě předběhli :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahojky všem. :slight_smile: :slight_smile:
Belli je mi moc líto tvého kocourka :frowning2: , jen jsem se nějak nedočetla, pročpak se to stalo, to už byl tak starý?
Cudák ta Mája, když si vzpomenu jak jí ještě před týdnem chutnalo a oni jí teď trápí hlady, no to snad ani není lidský, ještě jsem neslyšela, že by po porodu holka měla dietu, to je nějaký divný.
Marky ahoj, tak se těhulí?Už jsi trošku přibrala?
Ivo sestře bych řekla ať ten její se pochlapí a dojde k doktorovi, vím, že většinou to bývá v chlapovi.
Ahoj Věruško,to je hrozný, že musíš prožívat takový trápení, ale neboj četla jsem, že by si si měla přinést domu štěňátko a věř mi, že to tě z těch splínů dokonale vytáhne.
Andrejka je ještě v práci co, zase ty uřední dny :frowning2: :frowning2:
Dneska jsem si telefonovala jak jsou na tom bublinky a pravděpodobně už zítra pujdeme na transfér, všichni se prý mají čile k světu jen nevědí který dva jsou nejsilnějsí, tak snad do zítřka se to rozhodne. :wink:
18. kvě 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz
Manetko tak gratuluji, to zas nebudem chodit do práce a budem držet paluchy. Takže ti to holka vyšlo a Ket se nekoná, hned bude i Et, to je super :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
Karolko taky jsem moc ráda, ale nebýt toho doktora co se mě ujal a kdybych zustala u té primářky tak by to takhle nedopadlo, oni ty chlapy jsou fakt asi lepší :wink:
18. kvě 2009 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Karolko dneska máš volnáska? :slight_smile:
Manetko to je dobře že jdeš na ET ještě že se tě uval dr místo primářky :wink:
Ivy sestře vyřid at si zajde na gyndu a řekne co a jak budou léčit a partnera já měla něco podobného dostali jsme oba léky a vše je ok.
Marky jak je těhulko naše :wink:
18. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak už jsem doma z práce.Vorvaná jak samice (samyce :grinning: :grinning: )????????
Všechny moc moc moc zdraví.
Ahojky Manetko a Ivo.Dlouho jste tu nebyly holky.Jak se máte???
18. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahoj Regí tak už konečně doma tak nohy na stůl a odpočívat :wink:
18. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
Luci dneska mám volňáska po třech nočních tak jsem jak pytlem praštěná. V 10,00 už jsem žehlila, teď bych spala. Asdi konečně vytuhnu večer, už se těším na noční spánek :wink: Regí tak ještě 4 dny a je sobota. Co v práci, huž se s tebou baví? :slight_smile: Kde nám zase zmizla Iva? :wink:
18. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Karolko mě bude stačit pátek 14.00.Vylezu z vrátnice a vše hodím za hlavu.Jojo už mluví ale stejně mi to příde že je to pořád takové divné ale už je mi to jedno.
Lucko kéž bych mohla dát nohy na stůl a odpočívat.Ještě musím udělat večeři a vyžehlit nějaké prádlo.Sna hodím kopyta hore až bude ulice :grinning: .
18. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Noční jsou na prd já měla včera jednu a stačí mi to :frowning2: zítra mám od 1000 do 1830 takže celý den v dupě ale ve středu mám volnáska už se moc těším. Dneska se konečně pořádně vyspíš noční spánek je nejlepší to se musí nechat :wink:
Známá jezdí do Olmíka do Fertimedu a říkala že v srpnu už budou mít hotové sály v Ostravě Polance tak uvažuji že se tam objednám.
18. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Luci já si nemužu představit, že do Gyncentra jedu znovu, já bych to psychicky nedala, tak je lepší pro mě změna Caru. Sice to ta známá rozpohybovala, ale já jsem tam stejně chtěla volat, nečekám zázraky ale ten přístup je fakt jiný, neběháš od pokladny k lékaři pak k pokladně a pak k sesřičče. Dal mi hned acidum folikum, co kdybych otěhotněla spontáně, tak mě to nějak nakoplo zpátky :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Já už dávno slyšela že v Ostravě jsou jenom na prachy ale říkala jsem si je to nejblíž ,ale pokud bude ta pobočka v Ostravě vybavená se vším všudy tak budu jezdit tam asi se tak co nejdřív objednám. Musím ale ještě do Gyncentra mám u nich 3000kč protože jsem neměla mražáky.
18. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Luci mě tak o ty prachy nešlo, myslím si, že ve Fertimetu taky zaplatíš, ale ta známá s nimi byla spokojená a otěhotněla s nimi, ale mě vadil ten přístup, nepovedlo se, tak už nemá smysl se s vámi zabývat, objednejte se až budete zase chtít IVF, tak to mi přišlo líto a dost mě to zlomilo. Já být tebou, tak zkusím ten Fertimed, alespoň člověk muže srovnávat :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.