• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahooj Regí, no dle tabulky Karolka, Lůca, Iva...A proč se ptáš Kladeňačko? :grinning:
21. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
Holky, není ta Andrejka fantastická? No řekněte samy, koho by napadla taková skvělá pravidla??? A naší povinností je, se jimi řídit!!!
21. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Ahój Belíškúúú :slight_smile: . Jsem dom, vařím raviolky. V lékárně jsem si objednala Kapku, takhle se to přímo jmenuje . Já dřív měla dobré zkušenosti s obojky, ale poslední léto to nějak nezabíralo. Jakou kupuješ značku a hlavně KDE? Přímo na veterině?
21. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
Andrej to jsi krásně napsala.Ty jsi opravdová MAMINKA.
21. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
Nejde o CAR.Měl by být někde v Ostravě malej LEGOLAND ale já ho nemůžu najít na netu.Tak se ptám.Našla jsem jen jeden v Marijánkách.Chceme ject s Kájou na výlet.
21. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Holky nechvalte mě, dyk já se přece jen sobecky realizuju, mě to ba. Ale MAMINKA bych chtěla býýt, no vidíš REgí, teď jsi na to kápla, já se realizuju, páč mi chybí jiná realizace!! Ta pravá maminkovská :grinning: :grinning: Takže vlastně díky, že mi umožňujete se realizovat :grinning: No nejsem já filozof? :grinning: :grinning: :grinning: Ne, jen frustrovaná koza ve středních letech :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
Andrejko, značku nevím, protože obal jsem vyhodila, ale kupuju ho na veterině, stojí asi 350-400,-kč a jsme s ním spokojení moc. Jinak pro kocoury kupuju na veterině tu vodičku na páteř a nemají ani blechy ani klíšťata.
21. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
Ty jsi opravdu koza Andrej :grinning: ale milá.Budeš krásná a milá maminka.Neboj.Teď budou jen POZITIVNÍ ZPRÁVY.Přesně jak jsi napsala.Kolik je střední věk???????????? :confused:
21. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
Andrejko, Ty jsi dupa. Je vidět, že Tě to baví a my jsme moc rádi. A když je to pravda, tak pochvala je na místě:slight_smile: Regi, tak na výlet se vám zachtělo, jo? Poradila bych Ti, ale nevím, kde to je.
21. dub 2009 v 17:34  • Odpověz
No třeba až se přihlásí místní tak mi poradí.Ale jinak Bellko děkuju.
21. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
Regi, střední věk je 50 a Andrejka ještě 50 nemá, je to 39. letá dívčina:slight_smile:
21. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
Andrejko, promiň miláááškůůů:wink:
21. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
Cožééééééééééééééééé. :confused: Si děláš srandu že jo???????????????
21. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
No holky jestli jsem to dobře počítala tak je nějakech 6 nebo 7 holek připravenejch nahlásit dvě //
Tak šup at jsou jak říkala Andrejka jen samé pozitivní zprávičky.
21. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
Nedělám, ale Regi, už jsem jednou někomu psala, že není důležité, kolik Ti je, nýbrž jak se cítíš:slight_smile: Podle toho, co tu píšeme, si myslím, že tady se na svůj věk necítí žádná a žádná na něj, podle fotek, ani nevypadá:slight_smile: Nemám pravdu???
21. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
Majky, jo jo, teď to pojede a bude se těhulit jedna báseň. Andrejko, kde jsi??? Holky, já zkoušela poslat ostatním holkám interkem, že jsme v tom Andrejčiném domečku a nejde mi to odeslat, tak snad nás Věruška, Peťka a ostatní berušky najdou.
21. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
Dobrý den :grinning:
21. dub 2009 v 17:48  •  1 dítě  • Odpověz
6. přikázání - jen nedej Bože HIV pozitivní, zas nemusíme mít všechno , bo jo :confused: :sweat_smile:
21. dub 2009 v 17:49  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrý den, paní.
21. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
Vy jste teda písmáci. Já tady rýsuju rys :grinning:
21. dub 2009 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, to je pravda:slight_smile: Super, že jsi taky dorazila:wink:
21. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
Jo Bellíšku, děkuju za sms, já ji četla až teďky, tož jsem do toho novýho kutlochu mušela nakouknout. Měla jsem v liště hozenou starou diskuzi, no jasně, že bych tam čuměla a nadávala, kde jako jste!
21. dub 2009 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, já koupila satanovi kapku Frontline, stála 199Kč, pro pesana 10-20kg. Jinak je sprej Frontline a ten se pohybuje okolo té ceny, co píše Bellíšek. Jedinečná věc, obojky na nás jaksi nezabírali.
21. dub 2009 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
Tak zase letím ven, ale já příjdu:wink:
21. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
Bellko to je pravda že jsi to psala ale jestli je Andrejce opravdu tolik tak vypadá velice dobře.Já jí tipovala tak 27 nebo 28.Víc ani ťuk.Jsem jelen teda lan ale sama na pastvě.Ten můj jelen je někdě v Praze :grinning: .
21. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky,jsem Vás hledala až jsem našla. :grinning:
jsme zpátky z veteriny,Maxíček dostal injekci,ostříhané drápky,papání nakoupený a domluvený zichr přeléčení na toxoplazmozu :wink:
21. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
Ahooj berunky, já se odmlčela, páč přišel manža a dali jsme si hned ty raviolky, ještě tuňáček a rajčátka do nich a teď se nemůžu hýbat. No, tak se nehýbám. :confounded: . Manža teď leží vedle mě a šrotí anglinu a já můžu konečně datlovat. Tedy Regíí, takhle se pozastavovat nad mejma rokama :sunglasses: , Bellí, 39 přijde až v létě, ale jedno je jisté, v 38mi už neporodím :grinning:
Máji, přesně tu kapku mám objednanou, akorát na 40 kg, takže přitlačím na korunkách dvojnásob. Ale máme s ní dobrou zkušenost. Ty obojky jsou dobrý, ale buď občas je nějaký aušus, či co, a navíc kdo to má pořád sundavat, a jinak tam má po sezóně slehlou srst. Bellí, u Bellky je to asi jinak, je venku pořád, tak to určo nesundaváš. Ale, že Ti zabírá i na tak velkou psici je dobrý, já vždycky měla pocit, že čím větší pes, tím to jakoby nepobere celý tělo :slight_smile:
Jejda HIV pozitivní, no to může napadnout jen filosofku Andělku :grinning: :grinning:
Majký, ahoj těhule, dobře , žes vyměnila doktora, už kvůli psychice, že jsi hubla a nejedla, a nikdo to neřešil, takhle víš, že se o Tbe taky někdo zajímá a stará :slight_smile:
21. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Andrejko jak to je stu nemocnskou proč ji nemám na učtě? Poraď prosím :slight_smile: Katy, jak ti je, už máš nějaké příznaky těhulení? :slight_smile: Lucinko, buď ráda, že jsi doma, my už se zase kvůli práci hádáme :frowning2:
21. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Karolko, já nevím.. Já jsem marodila do 31.3., z toho pouze jeden den byl nad těch 14, to znamená, pouze jeden den mi poslala ČSSZ. Neschopenku - ten 4.díl (novinka od ledna :angry: ), tak ta je právě pro ty dny nad 14, tak tam jsem napsala číslo účtu, kam chci peníze poslat. A prvního jsem to poslala do mzdové účtárny a oni to poslali dál. Tak si cinkni do té mzdové účtárny a poptej se.
21. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
Karolko,hojky pracovnice :wink: únavu, a to dopoledne dneska jsem měla hodně,ale musela jsem poklidit kvůli návštěvě.A pročpak se hádáte? Holky nehádejte se

Jinak nevím co mám dělat s manžou si myslí že čekám dva slony,mě chystá jídla,ovocnej salát na tři dny,prý to jsou jen vitamínky,ale je zlatíčko :slight_smile:
21. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.