• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jéžiš, to by mi asi kůň dal, kdybych ho šla dojit co? Ten by čuměl :confused: :sweat_smile: a já posléze taky :grinning: Ale na mě by čuměla i kráva blbě.
23. dub 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
Májo až tak si pleteš zvířátka jo? :grinning: .
Terezko chtěla bych to zkusit v červnu.Tobě budu držet palečky aby vše dobře dopadlo kočko.Jinak se opatruj a v pondělí piš piš nebo tě sní myš :grinning: .
Máji já to teda aspoň takhle mám s IUI.Platím jen dárce a to 550kč.Myslím že to není moc.Jen ty prášky nezabrali a tak jsem měla naposled injekce.Teď mám poslední a pak je budu platit.To bude asi tak Za 10 injekcí 25 000kč.Tak uvidíme jak dopadnu.
Belko co myslíš???????????????Ty vždycky dobře poradíš :wink: .
23. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
aHOJKY BERUŠKY,KONEČNĚ SEM VÁS NAŠLA DÍKY aNDREJCE ŽE MI NAPSALA :wink:
23. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahojky Jani.Tak je dneska?
23. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
Tak co je tady nového?Nemám vůbec časík na dočtení :frowning2: mám toho nějak moc no....Jinak sem teda ošmikaná na hlavě vlasy dýlky cca 5cm :grinning: a je to božíííííí chtěla sem vložit foto,ale vůbec netuším jak sem to udělala minule aby mě foták vybleskl sám :confused:
Co Katy už byla na krvy?Je testík potvrzen???
23. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
Máji co koupelna,vybrala si?
Regi ahojky,dneska sem se zastavila až ted :rolling_eyes: uf.....sem vařila na 3dny budu mít tři třináctky za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co Ty?Jak se máš?Co ta Peta,ptala se po jiných Carech??
23. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
Janni.ko, foto, foto, foto, čekám:slight_smile: Katy je těhulka, potvrzeno i z krve:slight_smile: A co Ty??? Regi, já opravdu věřím, že tentokrát to dotáhnete až do konce. Fakt jsem o tom přesvědčená a budu držet všechno co mám, aby to tak dopadlo!!!
23. dub 2009 v 15:40  • Odpověz
No to jsi měla fofr.Co jsi vařila?No 3 13 za sebou je záhul.To znám taky z krámu.Petra nevim.Ještě zkusí CAR v Praze co je a pak se asi uvidí.Já si byla dneska pro výsledky a jsou O.K.Tak uvidíme co řekne zítra doktor a snad budu moc jít v čevnu do boje.Našla jsem ty stránky stěma účesama co jsi dala tu fotku do svého alba.Jsou tam dobré účesy.Hned jsem našla 3 tak uvidíme co vyberu.Jen je škoda že je to v angličtině.Té já moc nehovím.
23. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
Máji, to by asi čuměli všichni:grinning:
23. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj Belli,my máme zatím jedny výsledky krve a to manžílkovi-vše O.K.snad budou v pořádku i ty další testy,budu volat 30.4.včera sem byla na gyndě nechat si udělat hormon.profil,měla jsem zvýšenou hladinu prolaktinu jako Mája,brala sem pilule tak snad už je to dobrý-výsledky budou v pondělí......prsa mě už nebolí,můžu i spát na bříše a i hopsat ze schodů :grinning: :grinning: :grinning: tak si myslím že prolaktin bude O.K a kdy půjdeš Ty Beli do dalšího boje?
Regi Ty v červnu vid?To uteče a povede se to uvidíš-MUSÍ :wink:
23. dub 2009 v 15:45  • Odpověz
Bellko dám na tebe.Vždycky jsi mi dobře poradila.Moc ti za to děkuju.
23. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
Janni.ko, tak to je dobře, že jsou výsledky OK:slight_smile: Mě to čeká v červenci, ale to uteče a budu zase bojovat o ten náš sen:slight_smile:
23. dub 2009 v 15:47  • Odpověz
Jani to je dobře že to dopadlo O.K.Chtěla bych jít v červnu tak uvidíme.Teď to tady je nakažlivé tak doufám že se všechny chytnem.
23. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Dělala sem zelňačku,kuřecí prsa+majdu od Vitany rychlé recepty 4 druhy sýra mnamka to byla+hranolky,bramborovou kaši+plněnou sekanou a ted dělám palačinky,ještě máme ze včera pečený kuře+ rýži tak do neděle vystaráno :wink:
jojo účesy sou tam dobrý a víš co k tomu anglicky umět nepotřebujeme ne :grinning:
Holky a kolik mimísků si Katy nechala dát?1 nebo 2?nějak nevím
23. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
Regi, to není rada, to je přání. Opravdu si moc přeju, aby se nám to všem povedlo a taky tomu věřím:slight_smile: A víš co? Všem holkám, co se mnou byly na pokoji po ET, IUI nebo KET to vyšlo, moc jsem jim držela pěstičky a jsem s nima v kontaktu. Jejda, teď mě napadá, že ony to flákaly, proto mi to ještě nevyšlo??? Nééé, já vím, že nééé:wink:
23. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
holky,to víte že se nakazíme-tímhle každá a ráda :wink: je to TĚHU BACIL :wink:
Holky já včera o půl 8 večer šla umývat okna :grinning: lidi koukali :grinning: :grinning: a do půl 11 sem šůrovala,zneužila sem muže a pak se mi nechtělo spát tak sem šla uklízet :slight_smile:
23. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
Andrejko, hurá padla:slight_smile: Tak honem domů za manžou:wink:
23. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
Já vím Bellko jak to myslíš ale zatím všeco jsi řekla tak vyšlo.Proto se ptám.Já to tady také moc přeju a věřím tomu že letos tady budem všechny těhulky.Určitě to všem vyjde na 1000000000000000%.
Ty jsi ale cvoček co Jani.To já už bych na to nevyděla :grinning: .No se ti ani nedivím že jsi tak odpadla.
23. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
Janni.ko, Ty jsi, koukám, taky dost akční, viď:slight_smile: Ty jo, 3 13. to musí být záhul, hmmm. To jistě příjdeš domů a padneš do pelechu, co:wink:
23. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
Regi, já vím, že mi rozumíš:slight_smile:
23. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
no mužík mi dnes říkal miláčku ty si nějaká akční,chichi holky to je tím,jak sem se nechala ostříhat,mám lehkou hlavu nic mi nepadá do obličeje-prostě boží a cítím se v tom moc moc moc dobře,mám naklizeno navařeno a zítra v práci budu nabízet zboží jako o život :slight_smile: No Belli,dve 13 mi stačí sem vždycky vycuclá a ty tři to je fakt záhul no....v neděli lezu ráno s postele s vypjetím posledních sil,ale pak si dám v práci presso a sem redy :grinning:
23. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
Holky, jsem slíbila, tak ještě nakukuju, ale otevřu si vás hned dom, teď se mi nechce dočítat, dolítnu dom, vyvenčím a jsem tu - 20min :grinning:
23. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
Ty jsi už ostříhaná jo????????????Pošli fotku.Prosííííííííííííííííííím.
23. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Co bude Andrejka venčit?Mají pejska?
23. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
jasně Regí sem ošmikaná:slight_smile:
Sem to zkoušela a nevím jak sem to udělala že foták vyfotil sám :angry:
23. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
Janni.ko, Andrejka má taky pejska. Koukni jí do alba:slight_smile:
23. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
Andrejko, tak Ti to stopuju, těch 20 minut:grinning:
23. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
Janni.ko, tak na to koukej rychle přijít a fotečku sem. Určitě Tě to, tipuju, tak o deset let omladilo. K tomu, jak už jsem Ti psala, v každém očku dva čertíky. No už se těším:wink:
23. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
momento-pošlu fotku mého střihu,se nelekněte du na to :wink:
23. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
Střih suprovní, ale já chci vidět Tebeee:grinning:
23. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.