• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No uvidíme ještě si to musím nechat projít hlavou co a jak. Taky mi vadilo když se doktor pořád ptal už jste zaplatila IVF je to opravdu o tom přístupu doktor není špatní , ale to chování mohlo být lepší.
18. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
holky píšu šílené překlepy tak promin tě
18. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
Holky dekuji za rady. Myslim ze partner nebude proti nekam zajit jen nevedeli kde presne. A sesrta ma problemy uz delsi dobu ale ted to vyvrcholilo tim ze po kazdem pohlavnim styku je nemocna a toho se uz boji. Deti nemaji tak by meli neco delat nebo se muze stat ze nebude moct nikdy. Chtela bych ji nejak pomoc a poradit urcite to neni prijemne, rikala ze ted zijou vlastne bez sexu on nechce aby mela zdravotni problemy. Moc moc vam jeste jednou dekuji.
18. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky, chci vás jen pozdravit, měla jsem dnes i včera úplně nacvaknutý program, tak jsem se nedostala na net. Májušky je mně moc líto, mám hlad za ni,
Belunko, to je hrozný s tím kocourkem, já to znám, když Ti umře milovaný zvířátko, je to jako člen rodiny, kup si novýho, mně to pomohlo.
Věruško, mocinky Ti držím palečky, aby bylo vše zase ok, jsi jeden z nejsilnějších lidí, co jsem poznala, moc Tě obdivuju!!!!!!
Lucinko, i Tobě budu držet palečky a vlastně všem snažilkám i holkám v akci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A zdravím celou moji rodinu, jdu zadělávat na knedle, manža si poručil kynutý s jahodama, tak co bych pro něho neudělala.
Holky, jsem hrozně ráda, že vás mám, leze na mě depka, mám hrozný strach z toho utz, nevím jestli to psychicky vydržím do příštího úterý mám chuť vyhledat neléčitele nebo psychouše. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tak se zatím mějte, jdu zadělávat..........
18. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
Mončo ahoj jsme tady stebou neboj budeme držet palušky a UTZ dopadne na 1 :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Děkuju Lucinko, moc si přeju, abys měla pravdu :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Bellinko cetla jsem tu neco o kocicce. At je to co je to taky je mio to lito, ja mam podobny pribeh. pred 12 lety jsem nasla v popelnici v pytli stenatka maleho knirace a jen jedno tehdy zilo. Vzala jsem si ho domu a rodice mi tehdy dovolili si pejska nechat. Ale chodila jsem do skoly tak vice prilnul k memu tatkovi a nasi si ho poto nechali. Ted ve ctvrtek prijeli i s pejskem na navstevu a Bambulka tak se jmenovala uz tri dny nejedla nepila a nechodila tak mi ji bylo lito co se sni deje a na druhy den rano umrela u me v loznici. Tatka mi rekl ze se prisla se mnou rozloucit. Taky jsem probrecela cely den. jak napsala Moncaet je to jako kdyby odesel clen nasi rodiny. Belli drz se vsechno chce cas a prebili to a vzpominky ty ti nikdo nevezme.
18. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Loucim se a jdu spinkat rano se vztava do prace. vsem jen ty nejkrasnejsi sny
18. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
Ivo přeji ti dobrou noc a krásné sníky. :slight_smile:
Holky máte pravdu když přijdete o zvířátko jako by jste přišly a člena rodiny. Já už pohřbila dva pejsky :frowning2:
18. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
Holky kde stéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé je mi smutno :frowning2:
18. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Berušky loučím se sváma dobrou noc a krásné sníky. :slight_smile:
Manetko na zítřek držím palečky at jsou bublinky silné a můžou jít zítra k tobě do teplíčka. :wink:
Holky u nás bouří a čekáme průtrž mračen.
18. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Holčinky, ahoj:slight_smile: Moc si vážím toho, že chápete, že Mikešek byl opravdu člen rodiny, ale jak psala Iva, vzpomínky mi nikdo nevezme. Věruško, tak ses aspoň něco dozvěděla, ale přesto se s tím smířit nedá. Jsi jeden z nejsilnějších lidí, které znám a neskutečně moc Ti přeju. Andrejko, tak jak bylo? Manetko, tfujtfujtfuj na zítra:slight_smile: Luci, dobrou noc. Karolko, moc jsi toho nenaspala, viď?
18. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Mončoet, jakápak depka? Jsi těhulka, tak si to užívej. Spíš to budou ty hormonky, ovečko, a neboj všechno bude v pořádku:slight_smile: Máji je mi teda líto, že nemůže jíst, Dupa naše hladová, ale to vydrží a pak si nacpe pupíka:slight_smile:
18. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahojky holky.
Teď mi volala Markytánka.Byla za přítelem v práci a zkolabovala.Odvezla jí sanitka do nemocnice a byla na kapačkách.Teď jde ještě na krev ale miminko je v pořádku.Bude to ještě v nemocnici na dlouho ale snad se dneska ještě ozve.Kdyby ne tak mi písne sms a já vám ještě napíšu jak dopadla krev.
Můra jedna ta Markytánka.Ona totiž moc nepije.
Ahojky Beĺlko.
18. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ivuško a Lucíku dobrou noc a ty nejkrásnější sníky. :slight_smile:
Belli ahoj tak ty už jsi taky doma, je mi moc líto, že jsi smutná :frowning2: , já mám doma jenom psa,ale je tak příšerně rozmazlenej, že je to spíš jako dítě, takže když slyším, že někoho opustil milovanej čtyřnohej tvor tak jsem z toho celá naměko. :cry:
Moncaetko hlavně buď v klidu a nenervuj se vždyť si těhulka tak hlavně klid, všechno dobře dopadne. :wink:
18. kvě 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda já už jsem se lekla,to je ale trůba ta Marky,musí pít a hodně,ach jo to je telisko!Hlavní je že mimi je ok a ona taky,až mi zatrnulo,fujky.

Regíí a jak je?

Manetce držím moc palce na ET,ať se mimi u ní moc líbí a pak nahlásí //

Majdí, a jak je Tobě?Kocourka mi je mocinky líto,ale snad brzo přibude nový :wink:

Mončo,klid to je prostě jen z těch hormonů,všechno bude ok.Vždyť jsi už viděla srdíčko,tak to je bezva a bude vše v pořádku.
18. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Regi ahoj. Majky je opice. Musí pít, hlavně, že je brouček v pořádku a ona bude taky, pozdrav ji. Manetko, tak už zítra, jsem ráda, že nakonec to bude ten ET, budu na Tebe moc myslet, v kolik hodin jdeš:slight_smile: No jo, to jsou Ti naší čtyřnozí miláčkové.
18. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Holky jedny těhulivý, t nemužete na sebe dávat pozor :slight_smile: No v nemocnici ji dají ohromady :slight_smile: Regí díky za zprávu, pozdrav Marky, :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Kobylkýýý, Andrejka a Honzík jsou schválení na adopciii:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Á Kačer je tu, jak by řekla Mája:grinning: Moc Tě zdravím. Jo, jde to, jen je mi tak nějak ouzko, hlavně když Kokeš sedí za oknem a mňouká, já si myslím, že pláče a to je něco na mě. Ale už to nezměním.
18. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jé to je super zpráva,ještě aby je neschválili,to bych teda začla pochybovat o systému.Andrejko gratulace :grinning:

Majdí,no jo.Vím že se to nedá srovnat,ale my měli křečky,ale Ti žijí chvíli a pak konec,no měli jsme 3 a pak jsme řekli dost,protože jsme to vždycky obrečeli.
18. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Andrejko gratulujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Já si taky nedovedu představit, že by je neschválili. Vždyť můžou nabídnout všechno co dítě potřebuje a hlavně tolik lásky:slight_smile: Ale já si stejně neodpustím říct, že si myslím, že tímhle se Andrejka hodně uklidní a vyjde KETík. Prostě si to myslím a mocinky jí to přeju:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Karolko, jakto, že nespíš???
18. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
ježiši já se lekla, ta Marky nám nahání strach, ta má nápady nepít :unamused: :angry: , hlavně, že jsou v pohodě :slight_smile:
Andrejce moc gratuluji, to je super to už bude za chvilku mamča :sweat_smile:
Belli zítra v osm hodim tam mám volat a měla bych jít tak kolem desátý, doufám, že mi ráno zase neřeknou, že ještě jeden den, to už bych nevydržela.
Kačí ahoj, jak ti je?
18. kvě 2009 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz
Pozdrav vyřídím.
Andrejce moc gratuluju k adopci.To je krásná zpráva.
Bellko ty už zase mluvíš pravdu :slight_smile: .Už sis to uvědomila že když sem cokoliv napíšeš co si myslíš že se to stane?Ty by jsi mohla věštit.
Katy jak je těhulko???
18. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ale vydržela, neboj:grinning: Tak to budu držet palušky, co budu moct:wink:
18. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Regi, já se teď úplně lekla a naskočila mi husí kůže. Tak to mě nenapadlo:wink: Vždycky mám nějaký pocit, tak ho řeknu:slight_smile: Kéž by to tak bylo vždycky, viď:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Bellko bylo by to hezké kdyby to tak bylo vždycky ale tobě to poslední dobou vychází.Vyšlo ti to i s Májou.Pamatuješ si to????
18. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
No jo, to je pravda, ale netušila jsem, že ji, chudinku, chytne slepák:grinning: Ale výsledek je ten sám, Andulka je tady:wink:
18. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.