• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky je mi mizerně,pořád nevolno,ach jo to je děs,ale zas mimi je skvělý čekat,hold tohle je vedlejší efekt.Mám hlad,ach jo,bych se cpala,ale pak je mi zas těžko,no to jsou my stavy.Naštěstí piju hodně,víc než obvykle mám žížu.
18. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Katy, no jo, vydržať, holka zlatá. Ale hlavně, že čekáš mimuško a je všechno v pořádku:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Berušky dobrou noc,je mi mizerně,jdu hajat,všem krásné sny :wink:
18. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Katy já měla to samé.Taky jsem měla pořád hlad a když jsem se najedla tak by bylo taky těžko.Neboj ono to přejde a pak bude líp.
Bellko to je pravda s tím slepákem ale s Aničkou jsi měla pravdu :slight_smile: .
Markytánka psala že dostala železo a má zákaz řídit auto a chodit sama někam dál.Jinak vás pozdravuje a zítra se ozve.
Já jdu také do peřin.Ráno zas brzo vstávám.Tak všem přeji dobrou noc a hezké sny.
18. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Katy, hezky se vyspinkej:slight_smile: Andrejkooo, kdepak jsi, zlatíčko???
18. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
To je dobře, že je Majky i s miminkem v pořádku:slight_smile: Regi, dobrou noc a hezké sny:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Manetko ,tak zítra ať se broučci pořádně zakousnou :slight_smile:
Andrejko tak super, že jste schválení :slight_smile:
Markytánce posílám hodně sil, ať ji brzo pustí.
Nevíte někdo co je s Teoretičkou? už tu dlouho nebyla, tak doufám je v pořádku.
Jinak všem dobrou nocku a pěkné sny :pensive:
18. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Moni, dobrou noc a hýčkej si hezky kulíšky v bříšku:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jo a jestli jsem si to nespletla, tak mám pocit, že je teoretička ve škole v přírodě s dětma nebo tak něco:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Moni hezkou dobrou noc a starej se dobře o bublinky :wink:
18. kvě 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Belli tak to jsem ráda, tak to si určo Teoretička užívá. A jak se máš ty? zítra nejdeš na raní že jo to bys byla už v pelíšku.
18. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Zítra mám volníčko:slight_smile: Máš pravdu, kdybych měla zítra ranní, tak už jsem v bezvědomí:grinning:
18. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Manetko já jsem byla na OPU minulou sobotu a ET jsem měla v úterý, tak jsi přesně o týden za mnou :slight_smile: Zítra ať se jim u tebe moc líbí, prý je nejdůležitější prvních 15min. po zavedení nemluvit nesmát se jen pěkně ležet. Já to tak udělala tak uvidíme.
18. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Včera jsem nadělala kozičkový sirup, tak to je taková mňamka, jsem se ho přepila, tak budu běhat celou noc na malou.
Belli jé ty se máš, tak si užij volný den, no doufám že vám to volno vyjde s Pavlíkem.
18. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Moni děkuji za radu, ale já nevím to vydržím, pro mě bude hodně těžký nemluvit.Ale pokusím se :zipper_mouth: :frowning2:
18. kvě 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
Moni, Ty budeš dělat testík v sobotu, jestli se nepletu, že? Jejda, doufám, že tam budou // krásné dálnice. Jinak já se mám dobře, až na nějaké ty trampoty:wink:
18. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Moni, tomu neuvěříš:grinning: Pavlík je na noční, zítra má zase noční a přes den se musí trošku vyspat a ve středu má po noční, já denní. No vždyť říkám, že jsme si hodně vzácní:grinning:
18. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Manetko, Manetko:wink: Nejlepší by asi bylo, abys tam byla sama, co:slight_smile: Ale neboj, to zvládneš a vydržíš:wink:
18. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Belli jo jo 11.dne v sobotu testnu, jestli tedy dřív nedostanu ms, nějak mě pobolívá břuch :unamused: no uvidíme.
U vás musí být teď slzavé údolí, určitě to chvilku potrvá, přece jen je to bolístka na dušičce. ale třeba najdeš časem nové koťátko.
Manetko já byla výjmečně na pokoji sama, tak jsem jen koukala z okna do lesa bylo krásně tak mě to uklidňovalo. no asoň to zkus, kdyby to mělo pomoct, tak to za to stojí :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Belli tak to je zákon schválnosti :astonished: tak to se můžeš akorát tak chodit dívat na Pavlíka jak spí :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Moni, my máme ještě Kokeška, to je ten, co klepe na okno a on by asi jiného kocourka nesnesl, je to takový žárlivý hajzlík:grinning:
18. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Holky, já nevím čím to je. Myslím, že tu pusu taky nezavřu, ale vždycky, po ET nebo KET, jako kdyby mi někdo zavřel pusu, nemohla jsem promluvit. Prostě pusa zavřená a nedokážu si to vysvětlit.
18. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Belli to je dobře že těch zvířátek máte tolik :slight_smile:
Tak už letím do pelechu, dobrou noc :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Moni, hezké sníky:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Berušky, taky už jdu do pelíšku. Přeju vám dobrou nocičku, hezké sníky a probuzení do krásného dne, plného samých dobrých zpráviček:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
Budu se muset překonat, co bych neudělala pro ty naše drobky. :wink:
Moni neboj mrcha nepřijde a jestli si pamatuji dobře tak na minulé diskuzi holky psali, že když tě pobolívá břuch tak je to dobrý znamení a bublinky se zakousávají :slight_smile:
Majdi upřímně tě lituju v tom čase co máte s Pavlikem společnýho :frowning2: a že vím o čem mluvím, manžel jezdí na montáže a když přijede na víkend tak má tolik práce, že jsem ráda, když ho vidím večer v posteli.Ale zase si říkám, že to má jednu výhodu, nemáme se kdy hádat a pošťuchovat.
Jinak jsem se už překonala a dala do alba aspoň jednu fotku s mojí drahou polovičkou.
18. kvě 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Belíškůů, teď jsem oitevřela, počekééj
18. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, tak já si vás nejdřív musím dočíst, dneska jsem absolutně nestíhala.. Schválení k adopci jsme, posudek je moc hezký! Manetko, ahojky :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Čekááám, zlatíčkooo:grinning:
18. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
ahoj Andrej, tak nám Belluška řekla tu radostnou zprávičku, moooc ti nebo vlastně vám oběma gratuluji. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.