• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Bellí, ahoj zlato! Tak jsem Tě ještě chytla. Kdyby nic jiného, aspoň děkuju za gratulaci, já ještě byla na cestě, pak jsem potkala venčící kámošku, pak jsem měla několik telefonů a teď už jsem se vykupčila a konečně vlezla na net. Jeden klient ma mě chce poslat tv, no to byl zase den. Ale ten posudek mi to vynahradil Co Ty? Já ani nevím, jdeš do práce?? ASi ne, to bys už snad chrupkala..
18. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Manetko, děkuju :slight_smile: , a co Ty? Kdy bude OPU? Jsi v pořádku?
18. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Manetko, jste moc sympatický pár:slight_smile: Jo, jo, není čas na hádky, ale někdy to taky skřípne:grinning: Jo a Pavlík viděl u nás na poli minulý týden čápa a dneska taky kolem poletoval:wink:
18. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Čápa??? :slight_smile: :slight_smile: A vránu taky?? :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Vrána jsem někdy já:grinning:
18. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Andrejko Opu už mám zasebou, OHSS jsem taky zvlídla i když jsem si myslela,že se utopím jak moc jsem pila a zítra bych si kolem desáty měla jet pravděpodobně pro bublinky.
Belli tak doufám, že máte komín, aby se ten čáp měl kde uhnízdit, letos už vám to prostě musí vyjít
18. kvě 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem si říkala, že půjdu spát a kouknu ráno, kdy jsi dorazila. Tak povídej, jaké jsou vaše pocity:slight_smile: Ať pošle telku, to jsou takoví bubáci a skutek utek:wink:
18. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
No, říká se i u vás, že čáp nosí kluka a vrána holčičku, ne??? Ale Bellí, Ty ses chystala už do hajan, tak určitě utíkej, já jsem jenom moc ráda, že jsem Tě ještě chytla. Hezky se vyspinkej. Já jdu rychle přelítnout kobylu, páč mám pocit, že usnu hodně rychle..
18. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
Manetko, komín máme, ale ten čáp ho asi nevidí:grinning: Ale on se přiletěl podívat, jestli už máme posekáno na seno, aby si tam mohl vykračovat a hledat něco k snědku, lítá už třetí rok a my si vždycky říkáme, že letos snad:wink: Andrejko, čáp kluka, vrána holčičku:slight_smile: Jen utíkej spinkat, máš toho jistě za celý den ažaž:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
Manetko, já samozřejmě myslela ET, jsem koza :rolling_eyes: . Jsem v obraze, neboj...Takže už zítra, bezva!! Tak to bude i hodně zmrzlinek :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
Andrejko zmrzlinky budou to jo, ale já pořád doufám ,že už je nebudeme potřebovat
18. kvě 2009 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz
tak už jdu taky nakutě, ať jsem na zítra čilá jak rybka.Dobrou noc a krásný sny.
18. kvě 2009 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a na seno se bude sekat asi o víkendu, tak na toho čápa zase budu čekat a koukat a koukat a koukat..........:grinning:
18. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Manetko, to já myslela ty mrazáčky jenom jako sourozenečky :wink: ! Tak se na ten zítřek dobře vyspinkej!
18. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz
Manetkooo, tak krásné sníky přeju a zítra vykroč pravou:wink: Budu mocinky držet paluškyyy:slight_smile: Andrejkooo, Ty koblížku schválený, já mám takovou radost, že to ani není možné:slight_smile: Taky se krásně vyspinkej, zlatíčko. Dobrou nocičku, pa, pa, pááá:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
KOčičky, dneska nestihnu ani dočíst, ani reagovat na vše, prostě už spím. Snad to naparavím u snídaně.. Prostě usímám. Dobrou noc :pensive:
18. kvě 2009 ve 23:06  • Odpověz
Dobré ráno RODINO.
Andrejko moc gratuluju ke schválení.
Manetko dneska ti budu držet palce aby to dobře dopadlo a ty mrazáčky si určitě schovej :wink: .
Jinak všem přeji hezký den.
Tady děsně prší ale snad se to vybere a bude zas hezky.Uvidíme.
Tak já mažu do práce, vytvářet hodnoty a dělat jako že dělám :grinning: .
Tak zas odpoledne.Papa.
19. kvě 2009 ve 04:27  • Odpověz
autor
Tak berunky, zase spánek na houby, tak jdu udělat aspoň něco užitečného, vložit nástěnku :grinning: . Týjo, Regíí Ty už jdeš do rachoty, chudinko. V Práglu ale taky prší a prší...
Holky, moc všem gratuluju ke schválení. Tak pokud se nic zásadního v životě nesemele, počítám tak jedny, dvoje vánoce a pak už budeme s mimískem určitě :grinning:
Hani, číslo jsem si uložila :slight_smile:. Dobře, že sis zajela k doktorovi, když se Ti něco nelíbilo!
MOnči, na Tvé rady, ani nemluvit po zavedení embryjek si vezmu k srdci, posledně jsem hned žvanila s kolegyní :confused: . Zatím ale ani ms nedorazila, tak odhaduju tak čtvrtek, pátek, takže hysterka příští týden.
Věruško, co Ty zlatíčko? Ta hystolka, já ani nevím, jak bych se cítila, snad klidnější, že i ta hrůza měla svůj smysl, jak už i Petjuna psala, Ty už to své motto prostě moc dobře znáš. Ale zíítraa, hurrááá pro Césara Mikiho :slight_smile: :slight_smile:
Katy, vydrž, já vím, člověku je skoro blbý napsat, že je mu blbě, když ostatní ani nejsou těhulky, ale já si to moc dobře pamatuju, říkala jsem si, proč se tomu říká ranní nevolnosti, když trvají pořád. Tak vydrž do druhého trimestru, snad to přejde, i když Mája to měla přesně obráceně. No, jenže copak naše Mája, že? :grinning: :grinning:
Ivčo, ahojky. Tak už jsi dostala móře rad, tak jen, že se připojuju, není to žádná katastrofa, taky jsme někdy už něco podobného řešili, zkrátka jen zajít k doktorům :slight_smile:
Karolajnko, holka zlatá, moc zdravím! Tak spokojená v novém Caru, tož to je móóc dobře, psychika je základ.
MOnčíET, nervíky od začátku až do konce, kdo to má vydržet, co? Ale vidíš, Mája taky vydržela, a že to bylo občas na hlavu a už je máma! Uteče to , neboj :slight_smile:
Luci, Terezko, ahojda! :slight_smile: Leňulka ani včera nebyla?? Janninka, Katuška taky ńeé? Leontýnka si užívá manži, snad už vyplnili formuláře pro holčičku..
Tak , co ta Danuss? Ani nevíme, jak dopadla! Nebo jsem to přehlídla?? A Inka??? Nechystá se už pro ledňáčky?
A s Májinkou jsem si včera ani nepísla, budu to muset dnes napravit! BO, takovej bordel, to by nešlo!! :grinning: :grinning:
Kočičky přeju všem hezký den! Já jdu dnes odpo na gyndu - normální. to je furt něco,že?:grinning:
Jo, zdravím Kajíska :slight_smile:
Heslo dne, déšť nám nevadí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 05:16  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Hysterka konc.května, KET červen
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, začátkem července jdeme do dalšího boje!!!!!! Už brzičko
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,srdíčko ještě pláče,huž zíítraa si jdeme pro Mikiho! :slight_smile:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sestřičku
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, hodně pracujeme, ách jo, aspoň, že trouba frčí!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace, práce jakbysmet, samé noční
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,cca 24.5.začne stimulka!Huž se to chystá,gonal se třese v lednici
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5 ET- 2 krásná embryjka u mámy
Manetka-dřív Iscare,1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB,OPU15.5,OHSS překonán, ET 19.5. :wink: :slight_smile:
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji 12.5.začínáme stimulováát na 1.IVF!Stříkáme sprejík!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, tak co?? :astonished:
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ

TĚHULKY
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., 20.5.UTZ , pít a baštit baštu a železo :wink:
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!!!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Máme průkajdúú!19.5.screening
Katy81,Kačer- Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 20.5.poradna, 10.6.screening
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 26.5.UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI, Milá Aničko, vítej holčičko! 16.5.2009,47cm,2,55kg Jsme Tvoje rodina č.2:slight_smile: . Máme venku slepák, ale všechno zvládneme, Maminka si poleží týden, Dceruška dva týdny a pak hurá domů pod třešeň! Mamča dostane huž trošku vývaru,no to bude slast po takové hladovce! Anýs už je u mamči a hezky baští mlíčko.
19. kvě 2009 v 05:25  • Odpověz
Dobré ráno, holčinky:slight_smile: Přeju všem hezký den a Manetko tfujtfujtfuj pro štěstííí:slight_smile: Jejda, tady strašně né prší, ale lejeee a lítají hromy a blesky, to jsou takové řachy, přímo nad barákem, že ani nedutám a bojím se. Už ať je Pavlík doma, snad to přestane:wink: Přeju pěkňoučký den:slight_smile:
19. kvě 2009 v 06:31  • Odpověz
Zdravím všechny i když venku prší :frowning2: tak snad ten den bude hezký a plný příjemných zpráviček :slight_smile:.Snad nám to sluníčko vyleze :sweat_smile:. I já sá přidávám k veliké gratulaci pro Andrejku.
19. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
Hurááá, sice je pod mrakem, ale už neprší a nelítají blesky, tak můžu vylézt zpod peřuchy:grinning: Kajisku, dobré ráno.
19. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Manetkooo, tak co, jedeš pro prďolkyyy???
19. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ráno koťátka, hlavně všem co jsou v práci pro legraci. Mi co sedíme pěkně doma, tak si užíváme deštíku :slight_smile: Májence velký pozdrav k polévce, teď jsem se podívala ven, to je fakt hnus :slight_smile: ;Vubec nic se mi nechce dělat, asi zalezu zpátky do pelíšku :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Karolko ahoj, Tobě se nedivím, že se Ti z pelíšku nechce, potřebuješ dohnat ten spánek a odpočinek:slight_smile: Mě strašně bolí nohy, až takové pálení. Nejraději bych si je odmontovala a vyhodila:grinning:
19. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
dobré ránko berušky,

Manetko držíme palce,ať se miminka pěkně zavrtají a nepustí :wink:

Jinak zdravím zbytek rodinky, a přeji pěkný den.

Andrejko,přesně jak si to napsala,je mi blbý si stěžovat,ale je mi vážně děsně :confounded:
19. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Manetkooo, držím paluškýýý a ani nedutám:slight_smile: Katy, tak pěkně odpočívej a snad Tě ty nevolnosti nebudou trápit dlouho, ale neboj, za chvíli si na ně ani nevzpomeneš, těhulkooo:wink:
19. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj kozééénky.
Včera jsem už neměla sílu se za vámi podívat a onoi se tu stalo takových věcí!
Tak především chci pogatulovat Andrejce ke schválení adopce. Mám z toho ooooobrovskou radost a moooc jí to přeju, kočce jedný:slight_smile:
Pak bych chtěla pozdravit Manetku do nemocnice a pokárat jí za její nebumbání,ale hlavně, že jsou už v pořádku:slight_smile:
Manetkoooo, nebrebendi a hýčkej kulíšky v bříšku! Hooodně štěstí:slight_smile:
Belluško, je mi tě líto a kocourka, vím, že já jsem tu ztaky smutnila ,že Bertíka dávám pryč, ale tohle je jiná situace a uvědomila jsem si, že nemusím být vůbec smutná, vždyť mi neumřel ,jako tobě. Třeba se k vám zatoulá nějaké nové koťátko:slight_smile:
Moncoet, žádnou depkuuuuu, mysli na mimíska a uvidíš, že bude uz v pořádku!
Katy, snaž se jíst po malých dávkách ,neboj , ono to kolem 12 tt přejde.
19. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Věrulinkooo:slight_smile: Ahoj kočičko:slight_smile: jsem si myslela včera, že jsi unavená. Jsem ráda, že ses smířila s tím, že Bertík bude u vašich a jistě mu nebude nic chybět:slight_smile: Zítra už si jedete pro toho malého pošťáka Mikiho, už se určitě strááášně moc těšíš, viď:slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Jasně, že si nejedete pro pošťáka, ale rošťáka:grinning:
19. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.