• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kocúrci, kde jstééé:wink: Venku hnusně, to všechny chrupkáááte???
19. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
ahojky holky.
Tak už jsem doma z rachoty a s kávou na stole.
Májo to je fajn že už ti dali něco víc než jen vývar z ppnožek :grinning: .
Bellko tady na Kladně je nádherně.O víkend má být až 27 stupňů tak uvidíme.Tak hezky a já budu doma sama :frowning2: .
19. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj Regi, tak konečně doma, viď? No tak hlavně, že vím, kdo si to sluníčko syslí sám pro sebe:grinning: Zítra už má být i u nás krásně, prý 24 stupňů a určitě bude, když jsem v práci, že jo:wink:
19. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Bellko to znám.Když jsem dělala 12 a byla jsem v práci tak bylo krásně a když doma tak lilo.To je pak na hlavu.Zítra ještě bude hezky a ve čtvrtek bude ošklivo a pátek,sobota a neděle by měli být tropická vedra.Tak snad se jim to povede.Necháme se překvapit.
19. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
A tomu se říká jak? No přece zákon schválnosti:grinning: Ale o víkendu mám volno, sice sobotu po noční, ale i tak to bude paráda:wink:
19. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Přesně tak se tomu říká.Tak to si toho OSKÁRKA ještě užiješ.Určitě budeš spát jen 3 hodinky aby sis to užila co???? :wink: .Jdeš na denní nebo na noční???
19. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Zítra mám denní a čt, pá noční. A to po denní jedeme na sejšn na rozlučku s kamarádkou. Tak si uvědomuju, že se poslední dobou jenom loučíme, hm. To si piš, že nebudu zbytečně dlouho spát, ať si sluníčka užiju:grinning:
19. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
Beli já mám taky v pátek noční, ale na oddělení, takže bez netu, tak nepokecáme, ve čtvrtek budu ambulantit, to asi noční nemáš? Regí ahoj, jakto, že budeš sama? :frowning2:
19. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Jé ty už jsi to napsala, já mám zase zítra odpolední, dopoledne chcu do města, konečně na solárko ať nejsem jako tvaroh a koupit malému boty akouknout se na letní novinky, v červnu bide velká výplata za těch 12 nočních a svátek, ať mužu utrácet :grinning:
19. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
Karolko, tož jak to čteš??? Jasně, že mám ve čtvrtek nočňucha:grinning: To jsem se taky chtěla zeptat Regi, jakto, že bude sama:wink:
19. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
Kašli na solárko, o víkendu se hezky orožníš a zadarmooo:grinning:
19. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
Tak zítra to ještě pude a čtvrtek nějak zvládneš.To bude ošklivo.
Ahoj Karolko.Kája jede na víkend od práce na Šumavu na kolo.Budou tam celý víkend a jezdit na kole a nebo pěšky.Tak budu doma a něco tvořit.Mamka tady bude spát protože jde o pá a so do práce tak zkusím nějakou barvu (spíš nějaké pramínky) uvidíme co to udělá.Když tak budu volat SOS Petře :grinning: .Uděláme si s mamkou dámskou jízdu :wink: .
19. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
tak ještě na netu mám zprávu, že jedno mimi úplně maximálně v poho zdravé ani památky po nějakém Downu a druhé má ty hodnoty hodně hodně nižší, ale v normě - celkově taky zdravé, tak jsem z toho jelen.
19. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
Dady, hlavně klid. Pokud je to v normě, ber to tak, že je i druhé mimi v pořádku. Jen počkej ještě na tu další kontrolu a poptej se svého lékaře, co si o tom myslí a nech si projít hlavou tu plodovku. Drž se, holka zlatá, držím pěstičky, ať je vše v pořádku.
19. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Dady ty výsledky někdy tak vycházejí, mi tomu uplně nerozumíme, hlavně že tomu rozumí bílý mantl a jsou mimuška v pořádku. :slight_smile: Beli já to někdy jen tak přeletím a pak se divím :slight_smile: Regí tak Kájovi sportu zdar a vy to s mamkou nepřežeňte, víš jak se pak Peťa dlouho léčí :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Karolko, taky se někdy divím, že už jsem něco četla a teď je tam něco jiného:grinning: Regi, tak pramínky se Ti zachtělo:wink: Tak to úplně sama nebudeš a s maminkou možná budete mít ještě málo času, abyste si všechno stačily říct:wink:
19. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
Už asi před dvěma hodinama jsem se chtěla zeptat, kde je dneska Peťka??? Jestli si dobře pamatuju, tak má odpolední česání hlaviček a nebyla ani ráno. A jsem strašně zvědavá, kolik kulíšků má v bříšku Manetka:slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Regi, poplach!!! Jančařík teď na nově říkal, že ve čtvrtek bude 28 stupňůůů:grinning:
19. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
No ono to nějak dopadne.Buď se pramínky chytnou nebo bude na hlavě chaos :grinning: .
Karolko asi jsi to špatně pochopila.Petruš by mi pak jen tu hlavu opravila ale jinak špatný nápad to neni.Asi někdy písnu Péťe a půjdem někam zapařit když bude chtít. :wink:
19. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
Jejda Bellko.Tomu ale nevěř.Poslední dobou to NOVĚ moc nevychází.Raději koukám na čt 1 a nebo na net ale ještě jsem nekoukala teď na net.Ráno tam byl mrak a jen 15 stupňů.Neboj ono něco ztoho bude.
Dady neboj.Všechno bude v pořádku.Ono asi u těch dvojčátek se musí víc kontrolovat ale ty budeš mít krásné miminka a hlavně zdravé :wink: .
19. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
Tož jdu kouknout na seznam a uvidím, jestli bude nebo nebude těch moc stupňů.
19. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Ani tam nekoukej :angry: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj ahoj zdravím všechny v podvečer.
Andrejko gratuluji ke schválení k adopci.
Mi se chystáme na úřad zítra podat žádost,nebylo mi totiž od neděle dobře dostala jsem mrchu hnusnou a tentokrát to snad bylo za trest,ale mám už doma ochránce tak se o mě staral ve dne v noci.
Ještě k tomu tu mám pořád těch řemeslníků a kupujeme auto tak spousta vyřizování.
Máju a Anýska zdravím do porodnice.
Jinak u nás slunečno nedýchatelno.
19. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holčenky, tak nejdřív vám chci všem poděkovat za uklidňující slova....DĚKUJU!!!!
Teď k věci:
Andrejce mocinky gratuluju k dobré zprávičce.
Manetce mocinky držím palce na Et (i když má už po něm) :sweat_smile:
Monči držím mocinky palce na sobotní testíkování
Katy zase přeju, aby už jí bylo co nejlíp, srdíčko jsem ještě neviděla, byla jsem na utz jen jednou a to bylo ještě moc brzy, takže až teď bych ho měla vidět, proto jsem z toho tak nervózní, nevím proč mě tak trápí a objednali mě až tak za dlouho, ale už jen týden, tak to snad vydržím. Doktor říkal, že nevidí důvod, proč by to nemělo být v cajku, ale znáš to, člověk je prostě zatím nesvůj........ :frowning2:
Dady, Tobě moooooooooooooociky držím palce, aby byly mimíska obě zdravé, jsem přesvědčená že budou!
Markytanky zaslouží na zadek....... :wink: hlavně, aby ale byla v pořádku i s malým
Zdravím Belunku, Reginku, Věrunku, Karolku a celičkou rodinu........Kdo budete mluvit S Májinkou a Anýskem, tak je taky moc zdravím a myslím na ně.
Já jsem se dnes byla potěšit za synovcem, je to takové moje zlatíčko, ale byl dnes mrzutý, protože jsme s ním byly na očkování proti pneumokoku.
19. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Jejda Belinko kocourka je mi moc líto mi jsme tak přišli o fenečku jezevčíčka před několika lety a strašně jsme pro ni brečeli a ted jsme si pořídili skoro stejného a je to náš miláček ,ale na tu první nikdy nezapomenem.
19. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Regi pozdě, už jsem koukla a myslím, že ten rozdíl 1 stupeň určitě nepoznám:grinning: Ale uvidíme, řekl slepý:grinning: Mončoet ahoj, tak vidíš, i doktor nevidí důvod, proč by nemělo být vše v pořádku. Na druhou stranu si myslím, že ten strach už bude prostě napořád. Ale hlavně, ať je vše tak jak má být:slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Leontynko, mocinky Tě zdravím. Tak to je moc dobře, že nejsi sama doma a že se o Tebe manža pěkně stará. A jaké autí budete kupovat? Tfujtfujtfuj, ať to jde s adopcí hezky jako po másle:slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahojky Moncaet.Neboj vše dobře dopadne a ty pak budeš šťastná mamina :wink: .Budu držet palečky a určitě nebudu sama :wink: .
Bellko ten stupeň opravdu nebude znát :wink: .
Ahojky Leontýnko.Taky ošklivá mrcha jo?Tak to jsme na tom stejně.
19. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
Leontynko a co ta fialová paní stále???
19. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
Asi to tak bude Beli, s dítětem už člověk nikdy nebude beze strachu. Už přemýšlíš o novém koťátku? Já měla doma úplnou zologickou,dlouhosrstý morčátka, raky, želvu, psa, kočku, zakrslýho králíčka. Miluju zvířátka a vždycky, když mi nějaké umřelo, tak jsem si koupila nové a dala mu stejné jméno, moc mi to pomáhalo, Milan říkal, že budeme mít na zahradě hřbitov, máme tam křížky. Nikdy na žádný nezapomenu, ale nový Ti přinese taky radost, věř mi.
19. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.