• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Moni, my těch zvířátek máme a Kokeš by asi zatím jiného kocourka zbil, opičák jeden žárlivý. Ale určitě si pořídím dalšího kocourka:slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj tak jsem zase tu , Andrejce gartulaci k adopci, jen se chci zeptat vy si pujdete pro miminko nebo uz pro vetsiho rostaka??

Belisku to je dobre ze si poridite noveho kocourka me se libi jak hezky vrni cloveka to tak nejak uklidnuje.
19. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Ivi ahoj:slight_smile: Andrejka, teda aspoň myslím, že mají v požadavcích mimi buď do 6. měsíců nebo do 1. roka??? Ale nejsem si teď úplně jistá a Andrejka asi odpočívá po tom včerejším perném dni a k tomu měla dneska kontrolu, tak doufám, že dopadla dobře:slight_smile: Jinak máš pravdu, mě to kočičí vrnění taky hodně uklidňuje.
19. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Regi, už se nám tu sluníček vyškrábal a svítí o 106:wink:
19. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Ivi a co u vás nového? Piješ čajíček? Přítel papá vitamínky???
19. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
ahoj holčiny.
Tak jsem tady.ET dopadl dobře mám u sebe dvě embryjka a pět jich máme zamražených :slight_smile: Dokonce jsem vydržela se nesmát a nemluvit tak doufám, že to dopadne dobře, laborantka říkala, že jsou bublinky tak krásný, že se to musí povést, tak ode dneška za 14 dní budu testíkovat :wink: . Moc vám děkuji, že jste na mě myslely :slight_smile: .
19. kvě 2009 v 18:35  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé, Manetkooo, vítej i s kulíškama:slight_smile: Tak tfujtfujtfuj pro štěstí a věřím, že se podaří a za 14 dní budeš hlásit // krásné dálnice. Mocinky Ti to přeju, kočičkooo:slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
Jestli dobře počítám, tak testíkovat budeš 2.6., no to si ty palušky umačkám:slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
Zdravím vás .
Manetkooooo, to je skvělá zpráva, hýčkej, hýčkej miminka v bříšku:slight_smile: Tfuj, tfuj
Tak Belllík se nám už vrátil ze semináře?:slight_smile:
Regíí, nechceš s tou barvou zajet taky ke mě? Potřebuju zakrýt první šediváky, Jsem si na ně přišla v nemocnici. jooo ty léta.

Holkýýýý, psala mi ta paní, že vyřídila všechny papíry, takže zítra si můžeme vyzvednout hafíka.
Bude Mikííísek ,já se tak těšímmmm :grinning:
19. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahojky Ivo :wink: .
Bellko tak to je dobře že OSKÁREK dorazil :wink: .
Ahojky Věrko.Ty a šediny????Tomu nevěřím.Já jich mám určitě víc jak ty heč heč :grinning: .Já už je měla asi ve 28 letech.To se má co????? :grinning: .
19. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Věruškooo, jsem bláznivka bláznivá, už zase bulím:grinning: Jsem šťastná, že máš radost a úplně ji z Tebe cítím vyzařovat, to je krááásaaa:slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
No to se teda máš :grinning: Já jsem tmavovlasá, tak co se divíš, mě každý šedivák vynikne. Hodím na to asi nějakou farbe a pak jdu 4.6. k holiči na melíry.
19. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz
Bellíííííšku, ty jsi teda blááázííínek :slight_smile: Ale máš pravdu, mám radost. Moc se těšim. Jsem tady skákala, když jsem si přečetla maila od té pani:slight_smile:
Tak se připrav, až podniknem výlet k tobě, tak to bude i s Mikííískem. Doufám, že mi ho nějaké tvoje žížátko nesežere :grinning:
19. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
Neboj, naše žížátka ještě nikdy nikoho nekously, oni se kamarádí s každým živým tvorem:slight_smile: To pak honem musíš zdokumentovat, ať se pokochám foteškamááá:slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
Určitě zdokumentuju:slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Věruško já jsem taky hnědovláska tak jsem na tom stejně.Tak já klidně přijedu jestli chceš :wink: .Chtěla bych zkusit tu barvu s těma pramínkama.Nemáte stím některá skušenosti?Petruš tady neni abych se zeptala odbornice.Třeba k té barvě nedojde.Ještě mám mrchu.Dneska mi má končit ale asi to bude déle trvat než jindy.Kdo ví.
Jinak je fajn Věruško že už máš dobrou náladu.Jsi moc hodná holka.
Jejda, jejda, tady už jsou šediny, jo??? Tak to teda ještě nemám a zasejc nemusím mít všechno:wink:
Bellko asi nějak tak budu testíkovat, ale nevim jsestli to nenechám až na pátek5.6, no ještě uvidím. :wink:
Věruško děkuji a moc ti gratuluji k pejsánkovi, už se těším až budeš mít v albíčku fotku.
Holky chtěla jsem se zeptat asi dneska nemužu věšet prádlo co, já jsem ho hodila do pračky a pak my došlo, že nevim jestli ho mužu pověsit :unamused: , jsem to ale telátko :sweat_smile:
Jéééé vy tady řešíte šediny, mě je 26 šedivým už minimálně rok.Věruško ještě lepší než barva je skočit si na melír a pak už ti to je vcelku jedno :grinning:
19. kvě 2009 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz
Regi, Peťka to sice bude vědět líp, ale když máš ms, tak prý špatně chytá jak barva tak melír, aspoň to mi říká moje kamarádka, hooodněěě dobrá kadeřnice. Tak si dávám pozor, no:sunglasses:
19. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Bellko to vím a taky doufám že mrcha brzo zmizí abych už konečně mohla vypadat jako ženská a hlavně abych se mohla už objednat na UZ.
19. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Manetko, neprat, nežehlit, neuklízet a nevěšet, Ty dupo!!! Teď si tak 3 dny dej pohov a pak pomaličku, polehoučku. Ale jestli nemáš ty šňůry nahoře, tak si to pověs a hlavně nezatínej bříško!!!
19. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
Bellko šňury mám nahoře, ale už jsem raději napsala kámošce ať mi to přijde pověsit :grinning:
19. kvě 2009 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz
No ještě že tak. Já se z Tebe zvencnu:wink: Takže nic nedělej, jasné??? Manetko, musíš si na to dávat pozor. Sice nemusíš být připoutaná k posteli, protože, jak já říkám, je to jako zrnko máku v másle, taky nevypadne, ale opatrnosti není nikdy dost:slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Dneska tu vůbec nebyla Monča, tak doufám, že je všechno v pořádku.
19. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
Kočenky moje, jsem jak stará babka, jdu do pelíšku. Zítra mám denní a pak musím na tom mecheche vydržet aspoň do půlnoci, asi by mi holky nadaly, že jedu ve 22.00 domů:grinning: No a vůbec s vámi nebudu, ach jo. Přeju vám dobrou nocičku a krásné sníky, berušky:slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Bellko už jo???? :confused: .Tak dobrou noc a ať ti to zítra rychle uteče kočko.
Manetko Bellka má pravdu.Tak se opatruj a nech se rozmazlovat :wink: .
19. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak jsem opět zde byly jsem si umít ohlávku a sprchnout se a trochu odpočinout.
Regi trpím jak pes celích 7dní co to mám,říkali mi že se to po porodu zpraví ale když rodit nemůžu tak musím trpět a tišit jen bolest.
Belinko kupujeme MAZDU 2 je to menší autičkopro moje potřeby.
Ta fialová paní musí ještě do konce týdne vydržet.
Andrejko jak máte odstupnované věkové kategorie pro adopci.
19. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Leontýnko já to mám zas druhý a třetí den.Taky jsem to slyšela ale pravidlem to neni.
Holky tak v neděli si jedem pro OCTAVII vínová metalíza.Krásná barva.Jak říká soused tak na barvu to nejezdí.Teď je zrovna Kája u našeho ninějšího auta ajsou tady dva lidi na to se mrknout.Tak snad to dobře dopadne.Teď bych tady chtěla mít Bellku aby mi řekla jestli ti dobře dopadne nebo ne.
19. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Jo jo Beli cajicek pijeme i vitaminkujeme. Chteli bychom se zetat nekde jinde a zajit na nejake nove testy jestli se neco zlepsilo nebo ne tak uvidime. Jinak domaci snazeni zatim neprineslo ovoce :frowning2:

Zdravim i vsechny ostatni.
19. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
AHOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ IVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :slight_smile: .
19. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.