• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobrý večer berušky moje. Holky napište mi ve zkratce co je tady nového :slight_smile:
Co naše Májinka a Aňulka? :slight_smile:
Andrejko gratuluji k posudku na adopci :wink:
19. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Berušky kde jstééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
19. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Tak nic nikde nikdo jdu do hajan jsem unavená :frowning2: dobrou noc a krásné sníky :wink:
19. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Zase nikdo nikde.To je škoda.
Tak já jdu také do peřin.Nejdřív do sprchy a pak do pelíšku.Všem přeji krásnou dobrou noc a zase zítra RODINO.
Papapapapapapa.
19. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Halooo, kde jste kdo? Já žehlím a načuhuju,ale tady je mrtvo. kdepak se nám dnes toulá ta Andrejka? ta práce jí nějak zmáhá.
19. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
holky kde jste???????!!!!!Už jsem si pokecala s kámoškou, když mi věšela prádlo, sprchu už jsem stihla dokonce i injekci s práškama :angry: už mám za sebou a vy nikde, to už vážně všechny spinkáte? :frowning2:
Bellunko, Lucinko, Regi holky dobrou nocinku a krásné sníky.
Andrejko kde jsi???? :astonished:
19. kvě 2009 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz
No to je bordel, řekla by Mája :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
jeeeee Věrka ještě nespinká, už jsem se lekla, že jsem tady sama.Ta Mája tady fakt chybí :angry:
19. kvě 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jak to, že ponocuješ? Máš snad uspávat už miminka! :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak Manetka už šla taky spinkat a mimískama,. Tak já jdu teda taky. Dobrou noc a zítram mi držte palce, ať dobře dopadne ta genetika a hlavně, ať se Mikískovi u nás líbí.
Dobrou uuuuuuu všem
19. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahojka holkyyyyyyyyyy ,dnes mi volali z Gennetu,že mám výsledek tripple testu na downa 1:170,a jiné vady 100% ok,vždy mám jednu hodnotu z krve hraniční a ostatní ok.Na plodovku nejdu mám pořád pozitivní streptokoky v krku a mám kamarádku která kvůli nachlazení při plodovce poptratila na 5měsíci a ted nemůže mít děti.Nechám to na podrobný UZ ve 20tt. o jsem četla na netu tak to není tak vysoké i holky které měli downa 1:9 tak mají zdravá miminka,tak to pouštím u hlavy,konečně po 8 letech jsme se dočkali mimíska a teď mě akorát stresují vším možným.

Mocinky všechny zdravím,Věruškoooooooo jsem ráda,že už jsi v pohoděěěěěěěě jakš takš.Těš se na pejsánka taky máme kokříka a moc mě uklidňuje.
Májince přeji ať jí brzy i s Anýskem pustí domů,hlavně ať jsou obě zdravé.
19. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Kočky, dnes jsem teda opravdu kobylku zanedbala, ani nevím, co za změny hodím na nástěnku...
Ještě jednou díky všem za gratulku ke schválení k adopci. Jo, holky v dotazníku máme mimi O-6 měsíců.
Věruško, moc děkuju za sms :slight_smile:, promiň, že jsem nereagovala hned..zítra držím palečky na tu genetiku. A pak hurá pro pesáčka :wink: ! Belíšek jde makat, beruška. A Májenka už dlabe puding :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Manetka si hýčká kulíšky v bříšku, Monča bude za chvilku testíkovat. Regí a Leontýnka už maj po křečích, zatím co mně začnou, tak huž asi ms dorazila, zdá se, tak největší krize - pochodování po bytě :grinning: , viď Regí, očekávám ve čtvrtek. A na hysterku se objednám na pondělí. Co, Kačer, jak je? POřád blivno, viď? Jinak tedy nevím, co je fialová paní, to je nedostatek :sweat_smile: .Co ta Jannina? Se neukázala ani??
Ještě zdravím MončuET, Lůcu, Terezku, Katušku, Haninku , Kajíska a jasně, že naší Karolajnku!
Dobrou noc, kočky!!
19. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
Hanni, opravdu znám spoustu holek, co měly jakési zvýšené procento nějakého problému, a miminka byla naprosto v pořádku. Tak děláš dobře, že se nenecháš rozhodit a vynervit. :slight_smile:
Jo, zapomněla jsem na Majký, už je líp??
19. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,Hysterka konc.května, KET červen
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, začátkem července jdeme do dalšího boje!!!!!! Už brzičko
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,Huráá pro Mikiho!! A ještě genetika! :slight_smile: :slight_smile:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sestřičku, zítra žádost! :slight_smile:
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, hodně pracujeme, ách jo, aspoň, že trouba frčí!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace, práce jakbysmet, samé noční
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,cca 24.5.začne stimulka!Huž se to chystá,gonal se třese v lednici
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5 ET- 2 krásná embryjka u mámy
Manetka-1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB,OPU15.5,OHSSpřekonán,ET19.5.,5mrazáčků,2kulíšci u mámy!
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji 12.5.začínáme stimulováát na 1.IVF!Stříkáme sprejík!
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, tak co??
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ

TĚHULKY
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., 20.5.UTZ , Baštíme a vitamínkujem!
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!!!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Trošku nás vystrašili, ale jsme v pořádku!
Katy81,Kačer- Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku,10.6.screening,20.5.poradna :slight_smile:
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 26.5.UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI, Milá Aničko, vítej holčičko! 16.5.2009,47cm,2,55kg Jsme Tvoje rodina č.2:slight_smile: .Máme venku slepák, ale všechno zvládneme, Maminka si poleží týden, Dceruška dva týdny a pak hurá domů pod třešeň! Huž máme puding!!! NO, nutela to nejni, ale fuseklový vývar zase taky ne! A mlíčko teče proudem!
19. kvě 2009 ve 23:18  • Odpověz
Andrejko dííííky za podporu snad bude UZ ve20tt ok,ale v 16tt byl úplně super i měření hlavičky,kostiček atd.papa dobrou nočku :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz
Dobrééé ránooo, kobylkyyy:slight_smile: Nemůžu spát, tak už načuhuju. Hani, všechno bude dobré, uvidíš. Držím Ti pěstičky:slight_smile: Andrejko, fialová paní je, že Leontynka ještě nevložila fotečku:wink: Věruško, držím palušky na genetiku, ať je ok a pak hurááá pro pejsáčka:slight_smile: Manetko, opatruj ty kulíšky v bříšku a Monča jakbysmet:slight_smile: Přeju všem krásňoučkýýý den:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 03:42  • Odpověz
Dobré ráno RODINO :slight_smile: .
Musím vás rychle pozdravit a pak honem do práce.
Hani neboj.Vše dobře dopadne a je moc dobře že to pouštíš z hlavy.Když to neni na 100% tak se na to nemá myslet.Tak držím palce aby to dobře dopadlo.
Věruško tobě také držím palce aby ti dneska ta genentika dopadla na výbornou.Dneska už jedeš pro pejska jo?Jestli ano tak to je paráda.
Těhulky opatrujte se a ostaní samozřejmě také.
Bellko tak brzo jo????? :confused:
Všem hezký a OSKÁRKOVÝ den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
20. kvě 2009 ve 04:32  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kobylky milé :slight_smile:
Bellí, Ty noční můrko, to já znám, doufám, že v práci neusneš. Regí, už maká, to je děs, vstávat za tmy i v létě :frowning2: . Věruško, dnes moc držím palečky, a večer, to už bude veselo, hlavně připrav kýbl a hadry :grinning: ! A taky tak odhaduju bezesnou noc, štěňátko může kňourat a kňourat... Já měla pelíšek vedle postele a spala s rukou v něm, no spíš se jen pokoušela spát :grinning: .
Kačer má dnes poradnu, viď? Tak Katy hezky se raď :slight_smile: . Leontýnko, tak ať Ti daj pořádnej štempl na žádost!
Hani, už jsem se Tě ptala? Ty chodíš do Pronatalu a proč tedy ta vyšetření v Gennetu?
Holčinky, hezký den všem!!!
20. kvě 2009 v 07:05  • Odpověz
Andrejko z pronatalu jsem musela přejít ke svému gynekologovi,oni nedělají poradnu pro těhotné,a můj gynekolog je v Gyncentru Praha a ten mě poslal do Gennetu.Díky za podporu papa :wink:
20. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz
Bobré ráno bobříci, dneska to vypadá oskárkově. :slight_smile: Dneska mám odpolední blééééééééééééééé, já bych zruišila práci :slight_smile: Ale po 4 týdnech budumít volný víkend. :slight_smile:
20. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahojky.Se moc omlouvám ale včera jsem to nějak nezvládla.Mam tenhle týden nějaký tragicky našlápnutý :unamused:
Manetko gratulace,tak teď jen pozitivum nálada ať se tam miminečkům líbí :wink:
Mončo ty taky určtě poleháváš,že? Jsme si přeci slíbily,že na této stránce se nám bude dařit :wink:
Věruško napadlo mi to samé co Andrejku,hadr do ruky a vyspinkej se :grinning: Já tu první noc s Endikem nezavřela oko :grinning:
Bellinka maká jak jinak,ahoj.Andrejka taky,jo gratulace ke schválení.Jak dlouho to ještě může trva než budeš mít miminko doma?Nemám vůbec ponětí jak to chodí.
Regí to je hrozný viď.Napíšeš,že máš volný víkend aže dojdeš na pivko a oni už si myslí,že v tom jedu já :grinning: OMG :grinning:
Májinka mi psala ale už je to dva dny,mam pozdravovat.Má prý jednu návštěvu za druhou :wink: Cožje dobře ale já si vzpomínám,že na té porodnici na ty návštěvy nečekáte tak zoufale jako na jiném patře :wink: Snad už půjdou brzy do levanduového bytečku :wink:
Všem krásný den,tady sluníčko,jupí :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj Karolko :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj Peti, no jo, penízky jsou nutné. dovolené se blíží , tak musíme makat. :wink: Já si chcu konečně dneska dojít na solárko, bo ředitel vápenky je proti mě spálený, ale zase mě bere lenora :wink: Včera jsem byla zkrášlit hlavinku, tak musím v tom pokračovat, ať jsem čačaná :grinning:
20. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Máš novou hlavěnku?Barvičku?Jo solárko bych taky potřebovala a hlavně bychho chtěla do práce.Bohužel scházejí na něj tintily :frowning2:
20. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Hlavičku nemám novou, jen dobarvenou a ostříhany fuj konečky. :slight_smile: Já neumím vymyslet nic nového, tak to pořád barvím stejně, minulý rik v létě jsem si nechala udělat tykadýlka a pak jsem se modlila, ať už ti doroste :slight_smile: Před IVf jsem o sebe pečovala, solárko, nehtíky,ale pořád u mě převládá lenora, tak to začínám brát postupně :slight_smile: Nejlepší by bylo odstěhovat se do lesů a byt divá žena, vykoupat se v bahně, utírat se lopuchem a vykašlat se na manikuiru :grinning:
20. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Karolko, prosím Tě ještě bereš utrogestan?
20. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj krasotinky, tak jak jsem se tak dívala na předchozí stránky, tak jsem o toho moc nepřišla, což je fajn :wink: Přeju vám všem krásný sluníčkový den. Mám zase nemocný přijímač, tak nevím, jak dlouho mi to pojede, pořád mi blbne připojení, včera večer jsem vám chtěla napsat, ale vůbec jsem to nemohla nakopnout lemru línou :angry:
Všem co dnes majjí doktora, tak přeju hooooooodně úspěchu, všem co jsou v hokně, tak ať to utíká a co jsou doma tak příjemné lenošení. :wink:
20. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Terezko neberu teď nic, kromě kys. listové. :slight_smile: Proto mě zaráží, že jsem pořád taková unavená :frowning2: Jinak z ultrouše jsem byla uplně hotová a když jsem byla těhule, tak jsem byla jako šípková princezna, takže mám asi větší potřebu spánku i normálně :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
No nic, já se s vámi loučím a kvačím do města a pak do rachoty. :slight_smile: Možná mě dneska milášek pozve na oběd, bo jak jsem ve městě, tak má hned pocit, že mám zńěkým rande a volá, kde jsem a co dělám a že si zajdem na obýdek :slight_smile: Karolka volá pápápá :grinning:
20. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Karolko kromě toho, že bych stále spala jsem nafouklá jako balónek. :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.