• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky, zase jsem tu nějakou dobu nebyla. Posílám gratulace Máji a Aničce a přejí jen to nejlepší a hlavně zdravíčko. Andrejko, pochopila jsem to správně, že vám schválily adopci a už jen čekáte na mimi? Ono totiž dočíst to zpětně je nadlidský výkon. My máme adopci pozastavenou do října a pak se uvidí. Musíme to pak pořádně promyslet.
20. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj beruškýýý
Zdravím Belinku-je mi líto kocourka Belinko,byla sem o víkendu u našich a mají malé kotátko,holky to bylo lepší než televize :grinning: ,Věruško,už máš pejska doma?Andrejka pracuje tak ji zdravím do pracovního procesu at to utíká.
Lůcu ta asi taky pracuje?Májenku a Anýska-je dobře že sama papá a má se k světu :wink:
Manetku-tobě gratuluju k siláčkům a at se jim u tebe líbí.Moona-očekávám v sobotěnku krásné // :wink: Petku-připravuje se na KETÍK??snad sem to vyčetla dobře :slight_smile: Terezku,Katy a Dady těhulinky naše,doufám že se hezky kulatíte a taky markytánku na tebe bych zapomněla :slight_smile: snad sem vyjmenovala všechny :dizzy_face:
Jinak já mám dnes volno,udělala sem pomazánku-koupila sem si kuchyn.robot tak sem se s ní trochu víc pracovně mazlila :grinning: :grinning: a taky sem v něm zadělala na koláč,vařím česnečku a bram.guláš.Včera jsem to dostala a zítra ráno jedu na první bodanec,bojím bojím,ani ne tak zítřka ale toho až to budu muset píchnout sama asi poprvé je to nejhorší že?
20. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Janni.ko zdravím, když máš pero ani nevíš, že se pícháš. :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
ahoj Jani, přesně jak jsi to napsala, nejhorší je ten první, pak už to bude stejná rutina ´jako čištění zubů.Já jsem byla vždycky děsná sračka a tohle mě hrozně zocelilo, nic to není, věř mi.
20. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Tery ahojky :slight_smile: no pero mám,ale přiznám se že sem se ráno probudila a došlo mi že musím zavolat a domluvit se na 1píchanec a bylo mi hůř než když mám jít k zubaři a toho se bojím jak čert kříže,to mám průjem 2 dny předem :grinning: to sem srágora co?Ale přiznám se jen :wink:
20. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Moncaet to se mi ulevilo,to sem asi potřebovala slyšet že se taky někdo bál a bylo to O.K :wink: Děkuju a ty si už těhulinka?Nějak ztrácím přehled :confused:
20. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Ano Janinko, ale to je v poho :slight_smile: zítra začínáme 9tt a v úterý jdu na utz na srdíčko, poprvé jsem byla moc brzy a teď už konečně uslyším svého kulíška :slight_smile: moc Ti přeju, aby jsi ho taky měla v bříšku, no všek už děláš první krůčky k němu :wink:
20. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Janni.ko já jsem taky posera a nervák, sestřička mi podrobně vše vysvětlila a půjčila mi DVD jak postupovat, ty to máš lepší, že první bodanec Ti dá ona. :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj Terčo, mně to sestra ukazovala na gumovým míčku, to teprv byla čurina :grinning:
20. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
jéééé tak to se vždycky krásně čte,musí to být krásný vědět že máš pod srdíčkem mimíska :slight_smile: Když jdu někdy na gyndu tak sestřička má na přístroji většinou nějakou těhulku a je slyšet jak mu bije srdíčko,tak to mě vždycky dostane :dizzy_face: tak at to dobře dopadne :wink:
20. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
se na to vykašlůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů jak sem psala že dělám koláč,bůůůůůůůůůůůůůů sem chtěla tu mřížku posunout o jednu níž aby se mi to nespálilo a co?Do háje mi to slejo s mžížky a vyklopilo na zem :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ještě že sem před tím vysála
20. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mocinkyyyyyyyyyyyyy pevně věřím, že to dobře dopadne, i když bych lhala, kdybych řekla že někdy neupadám v depku, ale naštěstí mám tuhle kobylí rodinku, která me z ní vždy vyvede :wink:
20. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jsi éro Janinko, tak holt znovu do díla šikulko
20. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Moncaet ahoj, to by mi dostalo, já myslela, že Tě rovnou bodla. Janni.ko sestřička mi říkala, že je dobré si sednou na kraj židle uvolnit břišní svaly, levou rukou trošku vytáhnout špíček a pravou píchnout co nejblíže k vaječníkům. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Přesně jak říká Terezka, tak jsem to taky dělala a ještě je lepší když to bodneš co nejrychleji, žádný váhání, pak to vůbec necítíš :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Ahojky všem,
Andrejko ta nej nej nej gratulace ke schválení. Mám takovou radost, že už to máte za sebou. Teď ještě aby to čekání uteklo hodně rychle. My už čekáme půl roku od schválení. Kdy jste si podávali žádost? A vy už máte i přípravku za sebou?
Bellinko je mi líto kocourka. Doufám, že to brzy přebolí.
Věruško už si pojedeš pro pejsánka? Už se moc těším na fotečky.
Zdravím moc všechny.
20. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Moncaet já jdu až 17.6. a nervy už mám teď. :frowning2:
20. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tery si mě rozesmála,špíček,počkej až vyvalím na ni ten svůj špek se chudák lekne :grinning: :grinning: :grinning: si z toho dělám srandu :grinning: holky ste moje zlatíčka fakt,já vás nemít,jak psala moni kobylí rodinka sme :wink:
No a ten koláč,už sem to utřela-bylo to na vrchu tekutý s drobenkou tak se mi to hezky mázlo na koberec,když sem to viděla sem nad to klekla s tou chnapkou a chtělo se mi normálně brečet,tak sem se snažila :frowning2: ale co je to jen koláč :slight_smile: Zítra si pudu nechat udělat gelový nehtíky tak se budu těšit od sestřičky z ordinace pomažu rovnou si udělat radost :slight_smile: má být prý od zítra nádherný počasíčko :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak to DVD mám taky ale bodnout se sama bez první ukázky sestry--éééé to teda nevím,klobouk dolů
20. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Janni.ko já měla na bodání domluvenou kamarádku sousedku,ale pak jsem uznala že se to dá a bodala jsem se sama, je tedy pravda, že na konci než jdeš na odběr tak je zakončovací injekce a ta byla už normální, ale jak se člověk vycvičil s tím perem tak to nebyl problém.
20. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Zdravím fšecky :grinning:
Janinko neboj, nic to není. S perem je to pohodička. Chytneš špíček, píchneš a je to :dizzy_face:
Andrejko gratuluju ke schválení:slight_smile: To bude dětí jako smetí.
Belli ahojíček:slight_smile:
Kati máš odpol jako já?
20. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
jantarko ahojkýýýý taky pracuješ?Všechny pracujete holčiny,tak at vám to utíííká :wink:
Andrejko taky se přidávám ke gratulacím ke schválení,přiznám se že sem to ještě nestihla dočíst,odpo to napravím :wink: Jantarko a jak si na tom Ty??Tys už dopíchala nebo ještě bodáš?Fakt v tom ted mám nějak hokej :confused: tak se nezlobte :grinning:
20. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Leni ne nemám já dovolují mít dneska volno, ale zítra mám odpo.
20. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Ahoj berunky, nakukuju přes pauzu...
Katuško, zatím to šlo rychle, ale čekací lhůta je v Praze na zdravé mimi 2-3 roky od podání žádosti. Žádost jsme podali v prosinci 08 a byli jsme v kurzech s lidma, co podali v průběhu celého roku 08. V únoru u nás byla paní ze sociálky, v březnu jeden víkend , pak ještě jeden víkend, pak testy a teď v pondělí poslední pohovor s psycholožkou. Ještě ten den mi poslala posudek a vážně moc pěkný. Takže já tak odhaduju, že za dva roky bychom mohli mít miminko doma :slight_smile:. Jak to probíhá u vás? A z jakého jsi kraje? Asi okolo Brna , když chodíš ke kouzelníkům.? ..
Pavluš, těhulko, to je dost, že zaskočíš na kafe na kobylku :grinning:, jak je mamino? Máte pozastaveno? Tzn, že nechcete do budoucna i tak adopci?? Ono, asi se to ještě vytříbí, viď?
Janni, moje čestné slovo, opravdu jde jen o první včeličku, mně nejdřív píchal manža a já zděšeně otáčela hlavu, abych to neviděla. Pak jednou jsem zkusila sama, a zkrátka , mě Ti to snad i začalo bavit :grinning: :grinning:, byla jsem taková hrdá, že to nic není. Píchneš jednou, a budeš radit druhým, uvidíš!!! :slight_smile:
Moc zdravím MončuEt a Terezku !
20. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Janni.ko já jsem taky v práci a doma internet nemáme, tak mám hokej furt, kdyby nebylo Andrejky a její "nástěnky" byla bych jako pátrací balón. :wink: :wink:
20. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
holky a proč se má bodat co nejblíž k vaječníkům?Na tom DVD říkali bud do stehna nebo do bříška,já myslela že je to jedno a že se to tam kam má nějak dopraví samo :confused:
20. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Terezko, jenže Ty už jsi slyšela srdíčko, takže o to máš výhodu. Je ale jasný že se z toho stresujem, máme holt o ty naše kulíšky strach, to je přirozené, ale věřím, že nám to oděma dopadne dobře, uvidíš :wink:
Janinko, kašli na koláč, to se někdy stává, mně třeba dost často :grinning: a co se týká toho píchání (teda jako injekcema) :grinning: tak mně to ze začátku píchal manža, on je taky děsná sračka, ale :grinning: akt klobouk dolů před ním, prostě jsme to prožívali spolu, ale pak ttřeba nebyl doma, tak jsem si řekla, že to musím zvládout sama, a je to prostě pohoda, když víš, proč to děláš :wink:
Zdravím Kačenku a Leninku
20. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Andrejko u vás to byl teda pěkný fofr. Já jsem právě slyšela že v Praze je o hodně méně žádost než u nás. já bydlím v severomoravskoslezském kraji asi tak 20 km od Bellinky a Elenky. U nás zatím jen čekáme ale prý teď to celkem frčí s tou adopcí tak uvidíme jestli se letos zadaří.
20. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Katy a Andrejko,mocinky vám přeju aby se to rychle hnulo a vy měli brzo krásné miminko doma :slight_smile: :slight_smile: Věřím že se brzo dočkáte.
20. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Moncaet,máš pravdu, že jsem viděla srdíčko,ale na klidu mi to moc nepřidalo, na kontrolu jdu až toho 17.6., potřebovala bych pro klid duše kontrolu každý týden, abych věděla co a jak,jinak Tě držím palečky ať je vše v pořádku. :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jéééééééééééééé a ještě zdravím Andrejku :confused:
20. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.