• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Janni.ko díky, tobě ať se zadaří při IVF, to je tvoje první?
20. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Sluníčka já mám zítra poslední tabletku diviny a měla bych dostat ms snad v sobotu a první fčelka by měla píchnout v neděli. No uvidíme. Mám jet 7.den na ultr a celý víkend jsem v práci. Vůbec nevím jak bych to udělala když by mi to blbě byšlo:frowning2:
20. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Leni, tohle je důležitější než práce, určo to nějak vymyslíš :wink:
20. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Monči neboj už bije/ou jako zvon! Určitě to bude krásný zážite, tak se na to pěkně připrav:slight_smile:
Janinko já jdu za chvilku na odpol, tak ťukám ještě doma :grinning: Dělám v obchodě, tak nevím kdo by obsluhoval :grinning: Terezko neboj ještě si jich užiješ až až :dizzy_face: Půjdeš na Nt+?
20. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jantarko zdravím, bylo mi příslíbeno, že mi najdou místečko(17.6) na NT+.
20. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ať se obslouží sami, řekni že jdeš naproti mimískovi :wink:
20. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Andry, my jsme to pozastavili kvůli tomy, že jsem ty první tři měsíce proležela a navíc manžel nastoupil do nové práce a zrovna v tu dobu nám vycházely psychotesty a na podzim by byla ta přípravka. Jinak, jak píšeš, uvidídme, jak to všechno dopadne. Každopádně chceme dvě děti a tu adopci asi dořešíme. No uvidíme. Jinak ti moc gratuluju.
20. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jantarko, nechci Tě do toho mluvit, ale děti jsou přednější než práce, já si život bez práce nedokážu představit,ale říkala jsem p.doktorovi ještě v Caru než mi přeposlal zpátky, že jestli mám být doma,tak okamžitě sedím doma a ani se nehnu. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Hihihi to by bylo super:slight_smile: No, uvidíme snad to výjde tak, že pojedu až v pondělí a to zrovna nastoupím na PN :dizzy_face:
Holky já se tak hrozně těším!"!!!!!!!!!!!!! Fakt :grinning:
Terezko tak to budu držet palečky. Já jsem na tom byla taky a pak jsem byla víc v pohodě. Nemusela jsem se bát :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Terezko já jsem vždycky doma:slight_smile: Já jen, že chci dokončit měsíc a poslední dvy dny jsou mé pracovní. Nikdo to za mě nemůže oddělat víš, tak snad mi to výjde na pondělí
20. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Milášci musím už pomalu do práce, tak se mějte. Paaaa :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahojky kobylí rodinko :wink:

Janni neboj se píchanců,já se taky bála,ale nakonec nebylo proč,mě nikdo nic nepíchal,v caru mě to sestřička ukázala a pak mi to dala at to zkusím,takže od začátku sama,neboj je to v pohodě :wink:

Tak poradna ok,vzala mi plno krve,stěry z čípku,utz.prcek má 2cm a má se čile k světu,jen mě teda trochu zklamal ultrazvuk,v caru měli mnohem lepší,ale i tak to bylo príma :grinning: 15.6. jdu na vystavení průkajdy a na podrobný utz :slight_smile:
A taky jsem si byla koupit těhu tepláky,abych mohla v klidu vyvalit břuch na večer :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Janni.ko omlouvám se přehlídla jsem tvůj dotaz, vyčetla jsem na internetu, že nejlepší je se píchat co nejblíže k vaječníkům, protože potřebuješ abys měla dobré folíky, ptala jsem se sestry a ta mi to potvrdila a na tom dvd to také říkali,ale asi je to věc názoru,jestli si to dobře pamatuji tak Alfice se píchala do stehna a už je maminkou.Je to stejné jako po IVF, v některém Caru po ET musíš ležet 2hodiny, někde jen 30 minut a můj p.doktor z Caru mi říkal, že někde v Praze jdeš ihned domů, tak si pak vyber.
20. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
tery díky za odpověd,to DVD si určo zkouknu znova a na místo bodání se poptám sestry :slight_smile:
Katy ahooooj babo jedna jak ti je?Paráda tepláky a budeš v pohodlíčku vid :wink:
Jantarka-no souhlasím s Terkou,mimi je přednější,já taky pracuju v obchodě sem vedoucí a bude to taky zajímaví jak to udělám,ale mám zástupkyni a ted to neřeším prostě jak to bude tak to bude nemá cenu se nervačit předem ne :wink: :slight_smile:
20. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahojda zdravím tu všecky přítomné i nepřítomné.
Tak na úřadě jsem nepochodila čekala jsem 2hodky a nikdo neměl čas se nám věnovat pak už jsem zas neměla čas já tak další pokus zítra.
20. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
tak holky už na vás konečně kukám tak se nelekněte.
20. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
leontýnko ahojkýýýýý,copak si vyřizovala po úřadech?
Nám dnes přišel nečekaný pozdrav z pojištovny na zaplacení pojištění domácnosti,sem to čekala až v létě budem o 2 300 chudší,tyhle nečekaný pozdravy fakt nemusím :angry:
20. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj jsem tu zase co je noveho?? Jak se ma nese mamina a miminko?? Uz vi nekdo kdy je pusti domu?? A jak se maja leci po operaci je vsechno v poradku?? A co ostatni jak se mate??,
20. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahoj Jani byli jsme žádat o adopci ale naše úřady jsou děsně lenivé.Taky mi došli šeky na pojištění budu chudší o 5000kč taky mě to netěší.
Zdravím Ivu.
20. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
Haloo tu je mrtvo,kde jste všichníííí????

Janni jo jo tepláky super,teda jen cena se mi moc nelíbila, a to jsem si zkoušela i rifle,no a jsem na vážkách,asi si je koupím až někdy na začátku září,ale musím si tedy sehnat nějaký pláťáky,pořád čekám na nějaké pěkné bez knoflíků,minulej rok jich měli v teranově za 500 plno a ted nic :angry: jinak ty riflata stály 2500kč a ještě mám strach že přiberu v prcce a stehnech a budou mě malý a o číslo větší je zas jak na mamuta,tak se uvidí.
20. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahojky,všechny zdravím :wink:
Těhulinky chtěla jsem se potat vy jste po ET nebo KET v caru chvíli ležely???Já teda ne :frowning2: asi 2min a pak čus a domu :frowning2: Příště vylezu z ordinačky a lehnu tam na chodbě :grinning:
20. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
ahoj Peťulko,jo jo já ležela asi tak 20-30minut,je to zvláštní že je to tak rozdílný,myslím že snad těch 15minut by se mělo hajat,no ale co car to je jinak,co? :angry: a pak si vyber co je správně
20. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahooooooj všem, už jsme doma i s Mikískem :grinning: Jsem tu pro vás v albíku:slight_smile:
Cesta domu se mi líbila, ani jsem nekňučel, vautobusek zvědavě vykukoval z batohu a v metru se na mne všichni usmívali:slight_smile:
Tedˇjsem v novém pelíšku a chce se mo strááášně spát. Asi se mi bude zdát o mamince a brášcích.Ale ta nová pani je na mne moc hodná a celou cestu mne hladila:slight_smile:
Tak ahooooj Mikísek :slight_smile:
20. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Věruško ten je kouzelnej.Určo voní miminkem.Je je muchlací jak plyšáček,tak ať moc nezlobí,někdy je to horší jak s miminkem :wink:
Katy u nás se neleží ale já myslím,že těch pár minut by to chtělo :frowning2:
Věruško jak to bylo u tebe?
20. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
Věruško ten je krásný ať vám dělá jenom radost.
20. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
Jinak na genetice jsme zatím nebyli,náš známý onkolog se mnou zatím sepsal anamnézu a 2.6. si mne vyšetří magnetickou rezonancí, aby vyloučil onko. nález. Pak se domluví s genetikem a tam nás teprve odešle. Díval se do mé karty a zkonstatoval, že ta chemoterapie, kterou jsem před 8mi lety prodělala, byla dost agresivní a látky, které se tenkrát používaly se dnes už nedávají právě z toho důvodu, že mají vliv na rozmnožovací buňky tj. vajíčka a spermie. :frowning2: To mne teda moc nepotěšilo...Ale uvidíme, až co ta genetika. Taky říkal, že ty moje pravidelné onko, kontroly, jako např.izotopy kostí, ct plic, rtg plic, to vše je radiace do těla, takže na oplodnění taky špatný vliv...Proto mne objednal radši jen na rezonanci, kde není žádná radiace.
Trochu mne to zas vše rozladilo, ale co se dá dělat...
A co je tady nového? Musím si vás nejdřív pročíst, ale to víte, teď se musím taky věnovat Mikískovi:slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj všichni :slight_smile:
Věrko tak ten je nádherný :slight_smile: Ať se mu u nové paničky líbí, ale to určitě bude :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Věruš moc doufám, že to u tebe nemělo na to vliv a bude vše OK. Jsem zvědavá jak dopadneš. A za jak dlouho od rezonance budeš vědět výsledek?
20. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Katy, ono se tou rezonancí nezjistí, jestli to mělo vliv na vajíčka, ale až potom tou genetikou. Určitě dám vědě jak jsem dopadla.
Holky, on pořád spinká.Ani ještě pořádně nebumbal. :wink:
Musim pryč, jde sem Míša
20. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Dobrý večer berušky moje nějak nestihám za váma chodit achjo :frowning2:
Jak se tady máte? Co je tady nového? Co Májinka. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.