• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ted mi psala Mája.
Prý Anýsce zjistili šelest na srdíčku, tak celý den z toho byla Mája hotová, teď čeká, až přijde primář a řekne jí ,jka to je vážné a co a jak. Snad to nic nebude...
20. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Hezký večer berušky,
Věry štěnátko je kouzelné,tak at se mu u vas líbí :wink: počkej až vám bude trhat boty,to pak budeš ráda vzpomínat na to jak pořád spinkal :grinning:
Luci ahojík-už po práci?
Kde je Belinka taky pracuje?Teda vez té Máji je to tady fakt nějaký zabržděný :confused: Snad to nic nebude jen planý poplach a Anýsek bude zdravá jako rybka,moc na ně obě myslím :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
ženy kde stéééééé? :confused: já už vypla PC a šla s miláškem do pelíšku a on mi usnul tak sem šla za váma a tady nikdo :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj Věruško a Janinko dneska jsem měla volno ale byla jsem na zahrádce a potom na kávičce u kamarádky.
Májinko určitě je to planý poplach a Aňulka bude ok. Tfuj tfuj tfuj pro Aničku :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Kde stéééééééééééééééééééé? :frowning2: Janinko já jsu tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :confused:
20. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Nevím ale já jako dítě měla šelest taky na srdíčku i moje sestra a vím, že jsem často chodila na EKG a pak to časem samo přešlo. Tak snad to bude OK.
20. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
no jo Luci je to tady nějak mrtvé :confused: a jak se máš?Pracuješ v Kauflandu vid?Dnes mi mužík říkal že předělali Hypernovy na Alberty
20. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jani dělám kaufíku :frowning2: :frowning2: Taky jsem byla v šoku že s Hypernovy udělali Alberty. Je to tady nějaké mrtvé ta Májinka nám všem moc chybí :unamused: Mám se dobře škudlím penízky na další IVF. A to jsem ještě nedostala nemocenskou za duben :frowning2: A co ty co je u tebe nového?
20. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
no jo,oni si dávají na čas nemocenská chodí až kolem 25 ale pokud si to přetáhla do května a nedala si lístek na peníze tak ti to přijde celé za duben i květen až v červnu
A kdy se chystáš na další IVF?Pamatuju si dobře červen,nebo červenec?
Myslím si že ta Hypernova byla o ničem,měli to docela drahý do Alberta chodím ráda,jen mě točí to že si musím každý nákup kontrolovat,mají vždy jiné ceny,vetšinou ty dražší že jak jinak než je na regále.
Jinak já jdu zítra na první bodanec,tak mě holky tady uklidnily a sem za to ráda a ted se i docela těším,jako odměnu za statečnost si du nechat udělat nehtíky :wink:
20. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Luci ted budu trochu zvědavá,kolik vás stálo IVF cos nedávno podstoupila?
20. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Já půjdu asi v srpnu nebo až v září musím ještě naškudlit penízky.
Takže zítra tvůj první dobanec neboj to zvládneš. Já měla taky prochu strach ale bylo to ok.
Já byla na nechtíky minilý týden mám kámošku tak chodím kní jdu na kafé a zárověn děláme nechtíky.
Co se týče cen to se stává aji v kaufu u regálu je třeba 25.90 a přes kasu to jde za víc.
20. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Mě to vyšlo aji z práškama 12000kč. Měla jsem 2000kč sperma dárce 9000kč IVF a 1000kčmenopur. jo ještě utrouš 230kč.
20. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak to je dobrá cena :wink: my to máme horší no,jen za ICSI dáme 10 tis.jinak by to vyšlo na 17 500
20. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak to máš dobrýýýý kafíčko,pokecík s kamarádkou a ještě tě vykrášlí :wink: já teda objednaná nejsem,budu doufat že mě veme,berou zatím bez objednání.A máš jen francii nebo i zdobení?
20. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Já když půjdu na druhé IVF tak dostanu uregon ten stojí asi 4000kč plus ICSI za 8000 takže o 12000 tisíc přibližne více jsem zvědavá plus 3000 zmražení je to jedno hlavně at to výjde.
Jani máš pravdu jsou to šílené pálky ale co bychom pro miminko neudělali :wink:
20. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Teda Anýskovi našli šelest na srdíčku??možná to nic nebude,vím že kamarádka to měla jako malá a pak nic a pak až byla větší tak se to vrátilo,ale nijak ji to neomezuje

Janni,jo jo nás to vyšlo tak na 20 000 i s puregonem
20. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Mám pokaždé něco jiného jednou francii bílou a k tomu nějakou maluvku nebo jenom maluvku pokaždé něco jiného. Nechtíky mám od lonska a už bych bez nich nebyla už jsem si zvykla :wink:
20. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Věruško pejsánek je úžasnej,takovej maluškej a ňuchací :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Katy ahoj
20. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahojda Lucy
20. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Berušky budu se sváma loučit. Je středa a manža jenějakej dotěrnej :grinning:
Dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Katy ahojík beruško :slight_smile: tak tos na tom byla asi jako my vid?Ale tys říkala že ti na bodání stačilo 100jednotek,ono to u mě bude taky + - jak to bude tělo snášet,snad dobře,ale pro mimíska všecinko na světě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já měla gelovky taky asi 3/4 roku ale kvůli nové práci sem je musela sundat,ted nám je už povolili jelikož bylo zjištěno,že jsou vís hygienické než naše přírodní tak du do toho a taky sem s nima byla spokojená a hlavně to vypadalo moc hezky :slight_smile: Katy já mám taky Puregon :wink:
Luci a ty chodíš kam do Caru?
20. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojda holky.Jste tu ještě? :confused:
Lucy tak to si teda s manžou užijte večer :grinning: :grinning:

Jdu taky spinkat,tak pěkné sny :wink:

Janni zítra se neboj pichance :wink:
tak papa Luci,dobrou a moc nedivočte a nebo jo :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Berušky, jsem začala číst kobylu a uprostřed čtení psala Máje. Já totiž o tom šelestu slyšela už mockrát, a jak píše Katuška, tak to odeznělo nějak samo, já to pochopila, že je to něco, co jen potřebuje dozrát. Mája už písla, že to není nic vážného, za 14 dní kontrola. Teď právě kojí a jou holky chrnět.
Táák všechny vás moc zdravím. Já dnes dostala ms, tak jsem hned volala do Caru, a na hysterku jdu v pondělí. Holky, já vám měla dneska tak hroznou radost. Dozvěděla jsem se, že jedna kolegyně, dokonce současná provozorní nadřízená chodí taky do stejného Caru, zatím tedy jen 1xIUI, ale v červnu jde do 1.IVF a to já taky na Ket, tak jsme o tom žvanily..
Belíšku, ještě jsi nedorazila?? To mecheche máš až zítra večer, ne?
Ale teď událost dne!!!! Vítám nového člena diskuze MIKIHO!!!!! :slight_smile: :slight_smile: Věruško, ten je nádhernej!!! Určo jsi ouplně zavalená láskou k němu! JInak k té genetice, samozřejmě budu držet palce, stejně asi to jsou pořád nervíky, viď, chodit na ty kontroly, zda je vše v pořádku, to už asi budeš chodit pořád, viď? No, a co jinak Miki? Stále nekňučí?? A co loužičky? :sweat_smile:
Janni, zítra hurá do včeličky, uvidíš, jak se Ti to zalíbí. :grinning: Určitě už sis všimla, jak se všechny holky vždycky klepou na další pokus, už aby mohly píchat! :grinning: :grinning: :grinning: , závislačky! :grinning:
Katy, tak mimísek už je dvoucentimetrový? :slight_smile: , to huž je brouček pytlíček :slight_smile:
Leontýnko, to je super, že už vím, s kým si povídám. A malej, jakou měl radost z toho dortu, to je hezký!! Můžu se zeptat , které narozky jste s ním slavili jako první? JInak, pokud jste podali žádost, tak do jednoho měsíce musíte dostat nějaké vyrozumění, nebo musí být to šetření u vás, ale jak píšeš, že jsou pomalí, tak kdyby se do měsíce nic nedělo, tak se ozvi.
20. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
zase mi utíkáte?Tak jo,taky pudu do hajan,ráno vstávám brzo,Katy tobě taky dobrou noc a hezký sníky,zítra budu holka statečná :grinning: tak zítra ahojky
20. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Luci, promiň :slight_smile: , zapomněla jsem Tě pozdravit :rolling_eyes: , ahoooj!
Ahoj Majkýý, tak jak je kočko? Už piješ a jíš a železo baštíš???!!!!
20. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ještě tu jsem já a Miki:slight_smile: Právě jsme se venčili a vykakali :grinning: To je šikula, ale nedělám si iluze, že to tak bude pořád. Teď už zase spí.
Ahoj Andrejko, jste tu ještě někdo?
20. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj Andrejko.Děkuji za optání.Není to pořád ono.Jsem jak opilá.Motá se mi hlava a motám se jak Po flašce slivovice.Snažím se pít a železo papám.Jinak jsem musela i na ženský hned jak mě pustily z nemocnice.Miminko je v pořádku a je to už velkej mimís.Jinak jdu Andrej 1.6. na velkej utz a na screening.
20. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.