• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
tak už je fotka vložená :slight_smile:
23. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
Belíííííííííííííí můůůůůžeš je to tam
23. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
No vždyť jsem to trefila úplně přesně:slight_smile: Moc Ti to sluší, ještě se trošku usměj, no paráda:slight_smile:
23. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
Teda Jani moc ti to sluší.Opravdu kočka a omládla jsi.Co manžel na to???????????????
23. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
Andrejkooo, 20 minut pryč:grinning:
23. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
Tak 20 minut propásla, dostává černý puntík - náprava, pošle i živý jahody nevožraný a banány. Normálně holky, u nás neměli v obchodě banány včera a já je tááááááááááák chci.
Janni.ko zdravím, to teda máš práci, to snad ani nejde takhle honit tělo, bo jo? Taky čekám na fotku vlasů, koukej to s tím foťákem pošolichat a ať je to tady, jinak fotečku účesu jsme viděly, chceme originál-Tebe. Nechceš mě taměstnat u sebe v krámku, až budu mít po mateřský, snad by mě to bavilo, jsou to aspoň hadříky, furt jsi nám to neprozradila, abych věděla do čeho jdu. Já bych taky chtěla bejt vyšťavená z práce, to potřebuju jako sůl.
23. dub 2009 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
Holky děkuju,Regi manžel je nadšenej,moc se mu to líbí já ty vlasy měla hodně zničené už byly jako chemlon,nedalo se s nima nic dělat,nedržely mršky a už mě to ani nebavilo-dlouhý :wink:
Belííí já se fotila snad na 10krát :grinning: když sem byla já krásná tak pozadí bylo blbý tmavý moc by ste toho neviděly tak sem se točila po celým obýváku :sweat_smile:
23. dub 2009 v 16:34  • Odpověz
Jejda, zachraň se kdo můžeš, Mája nesehnala banány:grinning:
23. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
Týýýýjo, co to je za omladinu? Super, taky bych to tak chtěla,a le já bych byla jak ichtyl, to je prostě odvaha, ale jak píšeš, prostě vstaneš, nikde Ti nic neleze, nepřekáží, neni Ti vedro, super, fakt good. to máš prvně krátký vlásky bo už jsi měla?
23. dub 2009 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, ale já měla naposledy banán v tý nemocnici přecivá, jak jsem Vám psala a od tý doby nic a předtím taky dlouho nic, bo jsem si říkala, že za 40Kč kg je teda dost, ale za Nugetu 54Kč, kterou už mám sežranou od včééééra, za tu teda nešetřim :slight_smile: , jsem to ale pipka, co?
23. dub 2009 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím Máji, hadříky tam sou :wink: fotos mám už v albíčkua tady je ten úsměv k ní :grinning: mám hezký zuby že?
23. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
Máji, žádný černý puntík. Jestli se pese nechtělo domů, tak to je předem omluveno. Co bysme pro ty naše žížátka neudělaly, nééé:wink:
23. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
Jo dámy, mám nachystanou tašku, aby bylo jasno, chyběj mi nějaký prubanový kalhotky, asi chtěli napsat průvanový, aby to prostě luftovalo :grinning: , potřebuju zřejmě největší velikost a to si myslím, že teda jsou ještě širší ženy a ty si teda jako koupěj co? :confused: Dělaj to nějaký ouzoučký, musím zajet do lékárny a poptat se po nějakých mega. Už mám připravenej i oddací list, prostě všechno a satan už mi to vytahuje, roznáší ponožky. No tak pak si něco připravte, dojedu tam a zjistím, že mám polovičku věcí kdesi po bytě poschovávanejch.
23. dub 2009 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz
To je jak za komunistů-nejsou banány :grinning: :grinning: :grinning: No jo Míji delší setříhaný nosím už asi 10 let,už mě to fakt nebavilo a mě ty vlasy tak vadily že sem šla s tím že pudou dolů,objednala sem se do Jihlavy k takový mladý holčině kolegynka k ní chodí a vždy to má moc hezký a ukázala sem jí tu fotku a ona že to bude velkej skok,že by to na poprvé tak krátké celé nedělala,říkám jí nechám to na vás,hlavně at to přežiju :grinning: fakt šikulka holčina.
23. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
Janni.ko no sláva, konečně jsme se dopracovaly aspoň k těm hadříkům. Tak to by šlo, tam v tom Vašem pracovisku maj všechny baby hezký hároše, jak už jsem psala jednou, byly jsme s mamku v tom, jak stále nevím, jak se jmenuje a byly tam dvě kočky a ty teda měly melírky, jsme se jich ptaly, kde to berou, ale všechno je to daleko. Měly dlouhý vlas tedy a rovný ještě ke všemu, takže mně na houbelec stejně.
No pesa jestli chtěla ještě cvrkat tak ok, ať si cvrká, ale ta její panička měla bejt tady, beztak se vykecává zase s nějakou sousedkou...
23. dub 2009 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz
Máji už????Kdy to čekáte?Nějak nemám přehled :confused:
23. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
No ty taky nemáš rovný vlasy, to je pravda, ale právě jak se to kroutí jak se tomu zachce, tak tomu prostě nedám tvar a abych denně stála se žehličkou v ruce, na to se můžu vys...., bo mimíska asi bude čekat, až se matka nažehlí, to asi ne no. Takže z tohoto důvodu se toho obávám, že bych byla jak porkoucenej květák.
23. dub 2009 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, tašku před Satanem schovat někam, kam nedosáhne:wink: Janni.ko, kde je ten úsměv??? Koukám a nevidím, hmmm...
23. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
Máji tak já se teda nežehlím,kašlu na to :wink: ráno vstanu jen to namočím,vyfoukám ofču do hladka a du :wink: mín práci než z dlouhýma a neboj se změny :wink: :wink: víš jak budeš mít lehkou hlavu :sunglasses:
23. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
Belíííí ten úsměv byl ten smajlík :grinning:
23. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
Jinak Máji mě se to taky kroutí jak se tomu zachce,ale právě proto to mám tak jak to mám-na fotce,neleží to.
23. dub 2009 v 16:47  • Odpověz
Máji já mamdoma banány tak ti nějaké pošlu. :wink:
Janni.ko, my každým dnem a jinak dle těhu kalkulajdy od 25.5., termín dle instalace v CARu 11.6. a dle UTZ 10.6. Tak si vyber no. Ale na předporodnim kurzu říkaly baby, že tašky stojej na chodbách a u nás nestálo nic, tak už je hotovo, hlavně manža byl nervózní. Píšou na netu, že si ty bágle chystaj v 30.tt
23. dub 2009 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, dneska je moderní jak rozcuch, tak rovný vlas, takže s tím bych si hlavu nelámala:wink: Taky si teď nechám dodělat melírek:slight_smile:
Majky ahoj:slight_smile: No je tohle možný? Tak já včera píšu, že na mobilu mi to žádné držtičky nezobrazuje, proto to tam mydlím a nevidím to a Janni.ka mi napíše, že ten úsměv byla ta držtička:grinning:
23. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
Přesně Beli-prostě účes vstanu a du :wink:
Jéé Máji já už bych taky chtěla mít zbalenou tašku-do porodnice samo :grinning:
23. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
Marky, tak mi pošli asi tak deset kilo, to bude do zířtřka stačit a mám ráda takový ty nezralejší :wink: . Dík.
Bellko a jakej melírek? To si Petjuna počte, až přijde z rachoty :grinning:
Já mám, Janniko, těžkou hlavu momentálně z porodu, takže ani krátkej sestřih tomu nepomůže no...
Ta Andrejka má v Praze asi nějakej jinej čas, ne? :confused:
23. dub 2009 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz
no jooooo Belinko,já nic nedočítala víš :grinning: se přiznám bez mučení :sweat_smile:
23. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
Ajooooooooo Bellko, Ty jis neviděla držku :grinning: , nj, tak to musíš koupit kompjůtr-pět samyc :grinning: To ale o hodně přicházíš, bo já dávám jednu držku za druhou.
Janni.ko, myslím, že bys tu tašku mít sbalenou fakt nechtěla a ještě jak kolem ní budu kráčet pořád, tak to bude deprééééze :unamused:
23. dub 2009 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ale teď mě napadá, že vlastně minulý týden byla u kadeřnice Andrejka, ale fotečku nám neukázala, no počkej:grinning:
23. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.