• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Janinko, ty už si zítra začneš píchat? Tak šťastnou ručku.
20. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj marky, už jsi doma? TA dodržuješ pitný režim, no my si tě tady už ohlídáme:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj Věruš.Pejsek je kouzelnej,škoda že nemůžu mít taky pejska.Máme kocoura a on je zlej i na nás.Natož na pejska.Jak se jinak máš?
20. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
Andrejko, tak v pondělí už bude hysterka? Zase další krok na cestě k mimísku. Cítím, že teď budeš mít šťastné období. Už vyšla ta adopce, tak teď i Ketík... :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Marky, já musela dát kocourka pryč, byl to taky takový zákeřňák,tak je u te´d u našich. Dohodli jsme se s Míšou, že až bude mimi, tak by stejně taky šel. Obrečela jsem to, lae docela si tam rychle zvykl a naši maj zábavu, tak jsem ráda.
Jinak se te´d hlavně těším s Mikiho a vrhla jsem se na nová vyšetření ohledně mimi.
20. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
Tak to jsem ráda že to nevzdáváš a že bojuješ dál na mimi.Mocinky ti držím palce a moc ti to přeju,aby vám to vyšlo.Pejsek nebyl špatnej nápad aspon nejsi sama a přijdeš na jiné myšlenky.O kocourkovy vím četla jsem o tom.
20. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jo, pejska jsme plánovali už dřív, po prvním nezdaru IVF, ale kocourka jsem se nedokázala vzdát,no a teď už to bylo po tom smutném těhu rychlé rozhodování. Tohle plemeno je hodně vhodné i jako na kanysterapii.
20. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Je fakt nádhernej,takovej malej medvídek.A kdy pujdeš do dalšího boje už víš?
20. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
Holky, mě to zasejc spadlo, a ten noťas, no než nmi to naběhne...Kačer s Májou mi ho nechtěj pročistit, jen raděj, ale skutek utek :grinning:
Věruško, jinak máš pravdu,dnešek byl opravdu veselejší.. Jednak jsem ukecala jednoho úžasnýho pána gynekologa, resp. jeho sestřičku, aby mě vzal do péče, byla jsem u něj v březnu náhodou , no a to je lidskost sama. Pak jsem si na poště vyzvedla dopis, kde mi uznává ministerstvo moje vzdělání (mám speciální pedagogiku),měla jsem totiž dělat příšerné zkoušky ze zákonů ze sociální oblasti a tak tedy nemusím. Pak ta hysterka, že už to dostává jasnější rozměry, no a pak mě manža vzal na véču, páč viděl , jak od soboty depkuju, pak jsme zašli do cyklopotřeb a manžovi jsme koupili přilbu na kolo - konečně! Tak takový prima den, klienti nekřičeli. :slight_smile: Takže jen tak dál, ať je hysterka v poho a můžu pokračovat v boji :wink:
20. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Majký, ptala neptala ses , jak je to s těma B12 v těhu? Páč po těch se přibírá..
20. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Na to jsem se neptala,protože beru Gs-mamavit a tam je.Jinak mám 53,3kilo.Což není žádnej zázrak.Jsem pořád hubená bez bříška.
20. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Marky, ještě nevím, ale ráda bych už v září. Snad budu v pořádku a neprotahne se to nějakým vyšetřením.

Andrejko, to je opravdu skvělý den! Já jsem se svým gynekologem taky míň spokojená, ale moc na výběr nemám. Máš spešl pedagofiku? To je zaměřený i na nějaký obor? No, hlavně, že ti to uznali, to je supr. Krom hysterky, která určitě vyjde, jste si udělali s manžou ještě i hezkou večeři...paráda.
My jsme s Míšou taky dnes potěšení z Mikiho. Taková kulička a jak je heboučkej:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Majký, já bych se zeptala, B12 si můžeš píchat ještě navíc, ale netuším , jak je to právě v těhu. Ale hlavně prosím Tě pij, navíc už je teplo a za chvíli je tu léto a tuplem horko, tak skutečně furt flašku v ruce!
20. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Tak vám holky držím palečky at vám všechno pěkně vyjde.Jsem zase unavená tak se loučím a jdu spinkat.Tak přeju dobrou noc.
20. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Se budu muset zítra ráno taky zvážit. Doufám, že už mám víc, ale jak jsem se vrátila z nemocnice, tak jsem měla taky přesně 53,30 a to je s výškou 174 sakra málo. Kolik Marký měříš?
20. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Dobrou noc, Marký.
Je tu ještě Andrejka? Zítra ráno jedem s Míšou na kostymérní zkoušku na to natáčení. Jsem hrozně zvědavá. Mikíska si budem muset vzít s sebou, přece ho nenechám v novém zatím cizím domově, že jo?
20. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Majký, hezky se vyspi :wink:
Věruško, spešl pedagogika je výchova a vzdělávání všeho "nenormálního":slight_smile: - handicapy, zrak, sluch,řeč, tělesné, psychické... Já měla zaměření na "obtížně vychovatelné" - zkrátka problémy s chováním. Co se týče toho gynekologa, já už jsem si zvykla na běžící pás v pronatalu, ani to jinak nejde, ale jinak jsem citlivka a jak cítím neosobní přístup, hlavně gyndaře, jsem z toho fakt špatná. Takže já hledám profíka, ale ČLOVĚKA zároveň, no snad jsem našla :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz
autor
Já byla smýt balzám z hára :grinning: , ale huž jsem tu. Stejně ale půjdu mrknout na nástěnku :wink: , a pomalu spát, abych ráno byla fit :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
Andrejko, mne právě zajímalo, jaké máš zaměření. Tak to se bude hodit třeba při výchově :grinning: ne, že bych ti nepřála hodné dítko :wink: Jak to, že jsi se tomu víc nevěnovala a šla jsi na úřad? Málo prac. míst? Tohle hodně zajímalo mojí ségru , ale nakonec si udělala dálkově výšku a úča na . stupni.
Jo ,já mám gyndaře docela s lidským přístupem,ale nějak začínám pochybovat o jeho odbornosti.
Taky půjdu asi spát, Miki spí v košíku v kuchyni a já si rozestlala v obýváku a ruku natáhnu až do kuchyně :grinning:
20. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ještě študuju žádanku na odběry, kterou mi dnes vypsal ten onkolog.Jsou tam názvy, které nevím co vlastně znamenají. Krom LH a FSH mám odběry i na nějaký T3, ESTRADIOL,T4, TSH a volný ESTRIOL. Nevím, jestli to jsou všechno hormony? Tohle by mi mohla zodpovědět spíš Karolka, tak si na ní zítra počíhám:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
Věruško, myslím, že jsou to hormony štítné žlázy...
20. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,KET červen,25.5.hysterka
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, začátkem července jdeme do dalšího boje!!!!!! Už brzičko
Veera2,Věruška,Pronatal,2xIVF+ICSI,3ledňáčci počkaj,VÍTÁME MIKIHO - ŘÁDNÝ TO ČLEN KOBYLÍ:grinning:
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,nejdřív porazíme myom! - 5.6.konzultace v Jičíně
Leontýnka -bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a žádost o sestřičku!
Regina,Apolinář,1xIUI, v červenci rozjedeme další IUI!, hodně pracujeme, ách jo, aspoň, že trouba frčí!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,podzim akce! 25.6.konzultace, práce jakbysmet, samé noční
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, zatím makáme a balíme dobroty,hlavně nugetky.
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3xIVF
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2xIUI,7xIVF,cca 24.5.začne stimulka!Huž se to chystá,gonal se třese v lednici!
Ája,ReprofitBrno,3xIVF, Další boj v červnu!

HOLKY V AKCI
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU 9.5.,12.5 ET-2 krásná embryjka u mámy!
Manetka-1IUI,1IVF,1ET,2KET,Gennet LB,OPU15.5,OHSSpřekonán,ET19.5.,5mrazáčků,2kulíšci u mámy!
Janni.ka,Repromeda Brno, poprvé v boji 12.5.začínáme stimulku na 1.IVF!Stříkáme sprejík!21.5-1.včeličkáá
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI,a jedém do 2.IVF, 7 folíků, 16.5.OPU, tak co??
Petjuna,Apolinář,1xIVF,KET volá,už dlabem Proveru do ms, 11-12dcUTZ

TĚHULKY
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,termínek 13.11., screening a velký UTZ 1.6., HODNĚ PIJEME!!
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.,čekáme Lukáška!!
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK, termínek 29.10.,svatba 13.6.!!!
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá!!!!Trošku nás vystrašili, ale jsme v pořádku!
Katy81,Kačer- Reprom.Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek už má 2cm ,10.6.screening,15.6.průkajda+velkýUTZ
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., 1brouček, 17.6.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!, 26.5.UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1xIVF-ICSI, Milá Aničko, vítej holčičko! 16.5.2009,47cm,2,55kg Jsme Tvoje rodina č.2:slight_smile: .Máme venku slepák, ale všechno zvládneme, Maminka si poleží týden, Dceruška dva týdny a pak hurá domů pod třešeň! Huž máme puding!!! NO, nutela to nejni, ale fuseklový vývar zase taky ne! A mlíčko teče proudem!A jídelníček rozšířen - termix, vánočka!
20. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
Hm, dík. Tak já jdu už taky spinkat s Mikískem. :wink: Tak ať máme zítra taky tak úspěšný den :wink: Dobroooouuuu
20. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
Byla tu vlastně dneska Monča?? Že by ji práce zasejc pohltila?

Věruško, hezky se vyspinkejte, řekni Mikimu, ať si něco přeje, když spí v novém, že se mu to vyplní:slight_smile:. Pápá
20. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz
Berušky moje, jen vás v rychlosti zdravím:wink: Tak já jsem se až teď dostala do pelíšku, před chvilkou jsem se vrátila domů a usnu jak štěně:grinning: Doufám, že dneska byl krásný den a přeju dobrou nocičku a už i dobré ranko:slight_smile: Monči a Mončiet přeju všechno nejlepší k svátečkůůů:slight_smile:
21. kvě 2009 v 01:18  • Odpověz
autor
Dobré ráno přeji :slight_smile:
Bellí, tak přece jen bylo mecheche včeééra, ne? :slight_smile:
Přidávám se ke gartulaci MONČÁM!!!!! Hezký sváteční den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jak pak se vyspala Věruška s Mikim?? Aby dnes na té kostymérní zkoušce nehrála Šípkovou Růženku :grinning:
Janni, doufám, že se Ti v noci nezdálo o metrové injekci? :sweat_smile:
Tak holčičky letím do práce, pápá.
21. kvě 2009 v 07:02  • Odpověz
Ahojka dobré ranko,
Věruško krásný pejsáneček my už máme kokříka 10.rok ono to hrozně utíká,ale je to miláček.
Zdravím celou rodinku,holkyyyyyyyyyyyyyyy jsem stejně z toho screeningu nervozní ale prý 1:170 není zase tolik a že to je většinou stejně ok,znáte taky někoho kdo to měl takhle?
Já se prostě strašně bojím toho potratu po plodovce protože mám neustálé straptokoky a stafylokoky v krku,zanesli mi je tam v nemocnici v Pardubicích při operaci plotýnky,tak teď mám už 2.antibiotika.
Mooooc doufám,že bude mimísek ok,někdy v týdnu kolem 12.6 jdu na screeningový UZ a kdzž bude vše ok tak to nechám být,ale vždy mám horší(ne uplně špatnou)pouze jednu hodnotu v krvi-někdo psal že to může být dlouhým protokolem při IVF,a ostatní je vždy v pořádku i ultrazvuky.
Kdo něco o tom víte tak mi prosím napište i dobré i špatné věci prosíííím klído na můj e mail.skodova.hana@seznam.cz.
Mooooooooocinky díky celé rodince za to že jste. :wink:
21. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz
Krásné ráno všem, :slight_smile:
Petjuno u nás v Plzni jsem ležela po ET 2hodiny,každý Car to má opravdu jiné, nikdo neví co je vlastně dobře,je to stejné jako s tím jestli po ET ne KET .... atd. máš být doma a poléhávat nebo můžeš chodit do práce.
21. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje :slight_smile: U nás krásné svítí sluníčko.
Jani tfuj tfuj na první včeličku.
V devět jdu do práce vůbec se mi nechce :frowning2:
21. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Už jsem v práci tak jen nakukuju
Belli tak sis užila pěkně srazík :slight_smile:
Andrejko tak to je rychlovka s hysterkou :slight_smile:
Markytánko super že jsi doma, beruško opatruj se a hezky papej.
Hani, Terezo Lucko hezké ráno
díky za přáníčko.
21. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.