• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojda všem u nás sluníčkoví den všem Moničkám vše nej ke svátečku.
Andrejko dnes to jdu zkusit opět na ten úřad tak uvidím jak pochodíme.
Malí měl obrovskou radost z dortu a rád dělá ksichty když se fotí.
Slavili jsme sním 1rok jako první narozeniny,ale dostali jsme ho měsíc před vánocemi a to měl 6.měsíců takže nejkrásnější byly vánoce.
Tak se mějte jedem si pro auto tak večer kuknu.
21. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Přeju dobré ránko.Doufám že máte všude sluníčko.Taky jsem chtěla popřát Mončám k svátečku.Holky všechno nejlepší hodně zdravíčka štěstíčka a at se dočkáte miminek. :slight_smile:
Věruško ty jsi se včera ptala jak jsem vysoká,tak měřím 172cm a mám 53,3kilo.Což je hodně málo.
21. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Koťátka dobré ráno, vše nejlepší všem Mončám :slight_smile: Pracujícím chuť do práce a lenoškám lenošení, mě čeká moje milované uklízení a večer zase noční. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ránko všem :grinning:
Věruško děkuju za fotečky. Je nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýýý aj já chi takového medvídkaaaaaaa!
Moničky všechno nejlepší k svátečku :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Je tu někdo? :confused: :confused: :confused:
21. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojky přeju krásný den :slight_smile:
Moničkám vše nej nej nej k svátečku :wink:
21. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Jani tak jak jsi byla statečná při včeličce?
Andrejko už několikrát jsem si musela dát tvé albíčko,ty jsi mamina jak vystřižená :wink: Vy jste přeci nemuseli ani žádnýtesty dělat tobě to kouká z tvářičky,že jsi dobrá dušička :wink:
Věruško jak jste spinkali??
Markét ty jsi pěknej hubeňour,sakra já bych ti tak ráda něco poslala.Zbylo by i pro Věrušku ta je na tom stejně.
21. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Petruš já bych to tak potřebovala tak pošli nějaký to kilo.Já ti slibuju že ti je vracet nebudu. :grinning:
21. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
dobré podelníčko milá rodinko, děkuji za přáníčko, venku dneska teda nic moc, ale nálada se podle toho zařídit nesmí.
Markytanky bítej doma, hlavně se opatruj a hoooooodně bumbej a papej ať je mimísek pěkně zdravý. :slight_smile:
Věruško, krásný hafánek, celý k zulíbání, to už jsi určo udělala, že? :wink:
Káty gratuluju Ti k prima výsledkům, jen tak dál...
Všem vám přeju dneska dodrou náladičku a pohodový den :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
podelníčko = poledníčko, toršku mi to ujelo :grinning:
21. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj Moni.Jsem doma v pelíšku z potravou a mám nahlášenou tatkovskou návštěvu na odpoledne.Je ted doma sám.Mamka mu odjela na dovču do Turecka.Mimísek je jinak zdravej a až moc živej raubíř jeden.Jak se jinak máš?
21. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Tak to je fajn, že za Tebou přijde na návštěvu, alespoň se nebudeš nudit :slight_smile: Já se mám celkem dobře, líp se ovšem budu mít až po úterním utz :wink: Buď ráda že je mimísek tak živej, alespoň víš, že se má u Tebe dobře. Já bych si taky hned hajala, ale musím jít žehlit :angry: tak se opatruj a hezky přibírej babulko maminko, ať nemá děťátko hlad.paaaaaaaaaaaaa
21. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Dobré ránko :wink: ,já teda nevstávám ted,už mám plno práce udělané-no plno-spíš pár :grinning:

Přeji vše NEJ Moničkám k svátku :slight_smile:

Teda se tu bavíte o váze tak já mám 52,8kg dnes ráno na 162cm,jsem teda cvek,co :sweat_smile:
Marky musíš hodně baštit,něco hodně vydatného aby si nabrala,já s tím rozhodně problém nemám :sunglasses:
21. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj Katy, díky za přání, buď v klidu, já jsem měla dnes ráno 52kg a měřím jen o tři cenťáky víc než Ty, takže :grinning: ale mně to teď nějak neva, spíš mě to přibírání těší :wink:
21. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Moničkám přeji moře štěstí,moře lásky a žádné vrásky. :o)

Ahoj Katy a nebereš taky Utrogestan? Já měla původně velikost 34 a horko těžko se do toho teď narvu a košile přes prsa už nezapnu. :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Holky papám do sytosti jen mám dobré zpalování.Jak to děláte že se do ničeho nevejdete?To se nafukujete pumpičkou :confused: :confused: ?
21. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Terčo, dík za přání, asi to bude tím utroušem, taky ho beru :grinning:
21. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Marky, mám ten pocit,jestli mi v noci,když spím někdo nepřifukuje. :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Markýýýýýýýýýýýýýýýýý, já Ti zááááááááávidíííííííím. Počej po porodu, Ty budeš krásná štíhlá maminka a já jak rozteklá prasnica :grinning: aaaaaaaaaaale co :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Jo a ráno přítele nebo manžela neufukuješ :sunglasses:
To já bych musela sníst kilo ředkviček a byla bych nafouklá taky :grinning:
21. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
No já původně měla asi velikost 32-34,pak jsem vysadila HA a nabrala jsem asi 2kila,a pak po clostilbegytu to šlo o další kilo,a po stimulce jsem vážila 52,takže jsem jedině ráda za prsa,lezou me z podprdy :grinning: a některý trika mě táhnou tak že je nemůžu ani nosit,já to mám ale hodně v zadku a stehnech a teď břichu,no takže já raději velikost 38 aby jsem se cítila ok,ale ty těhu rifle 36 mi byly ok a ty těpláky mám S a menší nemají a je mi to trochu větší,ale to přiberu. Jo jen jsem je zkusila dát na zem a oni ty Litexky snad přitahují chlupy ze všeho,takže na doma nepoužitelný,to je co,tak si musím koupit jiný-to je děs,ale manža říkal že vypadají super že v nich můžu chodit ven na procházky nebo tak

Já mám crinone gel,1x ráno
21. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Kuki, kuk:wink:
21. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Mony aby to nebylo naopak.Před porodem můžu bejt jak mamut a po porodu jak slonice.Katy mě prsa taky lezou ven a trapas v pondělí v sanitce.Dělaly mi ekg a musela jsem si slíknout tryko.Kozy venku z podprdy no to byl teda pohled pro bohy.
21. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Monči, jinak to neni možné,beru ho 4x za den a jestli to takto bude pokračovat,nezbyde mi nic jiného než nosit pytel. :grinning:
21. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Všem krááásné slunečné ráno,nebo spíš už dopoledne:slight_smile:
Nejdřív chci popřát běma Mončám, tak ať se vám vyplní vaše přání a hoooodně štěstí:slight_smile:
Hani, neboj, uz určitě dobře dopadne. Na plodovku nechoď, taky bych se bála.
Leňulko, pani má ještě 1 medvídka na prodej,můžeš ho mít:slight_smile:
Tak jsem se ráno vážila, a už jsem přibrala, mám skoro 55, ale pořád nještě není moje váha.
No a teď k novému členu diskuze, Mikískovi:slight_smile: : Noc proběhla docela hladce.Spal v košíku , v kuchyni a já u otevřených dveří, skoro na něj dosáhnu. Vůbec neplakal,až v 5.00 ráno kníkal, tak jsem se rychle snažila obléct,ale to už se počůral do pelíšku,moje chyba...Bál se vyskočit ven. I tak jsem ho vyvenčila a pak v 7.00 Míša a to se i vykakal a vyčůral venku, šikulka :slight_smile:
V 8.00 už jsme i s Mikískem byli na kostymérní zkoušce. Byl tam samo za hvězdu a jedna pani řikala, že by mohl hrát nějakýho vesnickýho vořecha :grinning: Že bych se teda u rejži přimluvila:slight_smile:? Když jsem se tam převlékala, tak mi usnul v baťohu,ale cesta domů se mu moc nelíbila, kňučel celou dobu v autě. Teď se unavil a zase spinká. Holky, a jak za mnou běhá v trávě, to je sranda, skáče jak malej kozlík:slight_smile:
Na tý zkoušce na mne navěsili příšerný hadry-špinavý a prý budu hrát němku při odsunu, ale Míšovi to seklo. Bude to žid jak vyšitej. V černým saku a s kloboukem na hlavě...hm, žít v té době, tak bych se do něj snad znovu zamilovala :grinning: ale jako němka..? :grinning:
Jsem na to natáčení zvědavá..
21. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Belíšku. :grinning:
Tery zase to má výhodu.Neutratíš tolik za oblečení a ten pytel se vždicky někde najde :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Marky to si taky říkám, na podzim jsme byli na bramborách tak máme doma 2 kousky. :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj Věruško.Bych chtěla vidět jak Mikísek skáče v tý trávě si to umím představit.Tak ty jsi naše hvězdná stár :confused: .
21. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojky Majky, doufám, že už piješ:slight_smile: Věruško, to si dovedu živě představit, jak za Tebou skáče. Krásně jsi to popsala:wink:
21. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
No vidíš.Víš kolik ušetříš?To se nemusí ani prát.Hodíš přez plot se to vyvětrá a špína se vyklepe.Né to je Tery vtip neber to hlavně vážně.
Kde je zase ta naše šípková růženka Katy?
21. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.