• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Pytel, dobrej nápad, hen se jdu po nějakým mrknout do dílny :slight_smile:

Katy,v teranově na Masaryčce jsem si koupila bezvadný kalhoty na léto, mají je v černé, červené, bílé, fialové......za 400nebo tak nějak, mají vysoký pas, pleteninový jako na těhulky, máš stejnou velikost jak já, tak si kup XS, jsou dost velký a široký a dole se dají zavázat na šňůrku.

Marky, to muse bejt čurina vtý sanitce :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoooj Věruško, děkuju za přání. To je skvělý to natáčení, mooc Ti závidím, jsem historička a tuhle dobu kolem druhé světové a po ní úplně miluju.....pozdravuj hafánka, je supr supr skvělej!!!!!!!!
21. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahooooooj Belulinko :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
To teda byla.Já špinavá na obličeji jak mě kluci chytaly,kalhoty od prachu ze země.To mě položily na zem před dílnu kde máš samej rozlitej olej,šmír a takovej bordel.Ve vlasech sem měla listí nebo co to bylo.No jak šmucka.
21. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Marky promiň, ale nemohla jsem se udržet, kdaž jsem si to představila
21. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Krasavice moje, teď už vááááážně musím jít žehlit, tak se zatím mějte fafárově :grinning:
21. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Mončiet ahoj:slight_smile: Jakpak se máš, při tom svátečkovým dni:wink: Majky, špinavá nebo čistá, hlavně že jsi i mimískem v pořádku. Neboj, oni jistě viděli i horší.
To ti mony věřím a zasměj se.Ještě mi nemohli nabrat krev protože jsem neměla dostatek tlaku na odběr,tak mám rozpíchaný prsty.Jsem nechápala.Špynavá,bílá jak stěna,zmrzlá a ještě rozpíchaná jak cedník.No ideální den těhotné.Není nad tento zážitek.
Belunko, mám se tak, že musím žehlit, takže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale díky za optání, doufám, že se máš dobře a moc se nedřeš :sunglasses:
21. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj Belíšku.To máš pravdu jako vždy,ale ten pocit.
21. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Berušky, já vám musím něco říct. Včera, na té rozlučce, jsem poprvé viděla striptéra. Objednaly jsme ho té kamarádce, co se s námi loučila, no paráda. Měly jsme obavy, jestli to nebude nuda, ale musím říct, že jsme se suprově pobavily a že se bylo na co dívat, celkově nádherný chlap:wink:
21. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Majky, nedřu, protože jsem domů přijela až v 1.00 ráno, než jsem holky rozvezla, tak lenoším a čeká mě dneska, stejně jako Karolku, noční.
21. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
AAAAA Belíškovy se líbyl stryptér a jeho vystoupení.To je něco jiného než v televizi vid?Já jsem ještě stryptéra neviděla.
21. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Majky, koukni na www.rockystrip.cz, říkala jsem si, bůhví co to bude, ale byl velice sympatický a hlavně úplně normální a né nějaký namyšlený a namakaný krasavec, i když na to měl:grinning: Pavlík se smál, jak jsem mu líčila, že jsem byla červená až na dupě:grinning:
21. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Mončo díky,tak to já juknu,oni je maj i na Vaňkovce,ale neměli XS a ty S byly jak na slona a ještě mě kousaly :angry:

Marky tak to jsi teda měla suprový den,tak hodně pít a baštit ať se to neopakuje

Majdí ahojda
21. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Majky, ještě máš na striptéra čas, já ho viděla včera taky poprvé:grinning:
21. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Katuš ahoj:slight_smile: Tak jak je v práci, broučku?
21. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Ještě chvilku a Andrejka by měla mít obídek, tak doufám, že nakoukne:wink:
21. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky,nemůžu vám hned odpovídat, bali jsme zas venčit a skákat :slight_smile: Je to supr.On je prostě úžasnej :grinning:
21. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Teda Belí to jsou chlapy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si počkám nemusím mít všechno hned a hlavně jak by k tomu přišlo mimi.Ještě by vidělo chudák co nemá. :grinning:
Katy to prej bylo taky tlakem.Dneska hlásí bio 2 a cítím to na sobě jak se my blbě dýchá.
Jdu s ním vařit, ale taky budu nakukovat.
Věruško a kolik ten pejsek stojí?
21. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Majdí teda striptér se Ti zalíbil ? hmmm :grinning: :grinning: :grinning: řekni Pavlíkovi at doma něco nacvičí :grinning:
21. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Věruško, to je snad samozřejmé, že Mikísek je důležitější a hlavně ty první zážitky. My si rády počkáme, o to bude Tvoje vyprávění zajímavější a šťastnější:slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
věruško to je paráda, Mikýsek je nádherný a ještě k tomu skáče :slight_smile: To si dokážu živě představit, neboj spaní ho do týdne tak přejde a budete mít doma roš´táka :slight_smile: Co potom až budete chodit do práce? Ale určitě doma vydrží sám :slight_smile: Jinak ty odběry jsou na štítnou žlázu :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Katy, už jsi si schrupla??? Pavlík mi tančí pořád:grinning:
21. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Katy tak ted jsi mě rozesmála.Vzpměla jsem si na Zdendu když mi dělal poprví stryptýz.Bylo to rychlí,měl na sobě i bundu,snad dvoje kalhoty.Když jsem mu řekla jestli u toho bude nějak tancovat tak se třásl jak kdyby dostal dvěstědvacet a zůstal nakonec v tenkách a utek že to byl zlatej hřeb večera.A to mám natočený na mobilu.Nějak jsme na to narazili když jsme zkoušeli blůtů u pc.Tak jsem mu to pustila a smála se jak pitomá.
21. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Bělko Věrko nevíte něco o Máje?
21. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Markýý, ani se neptej kolik stojí. Nechtěla jsem papíráka a jen do 5.000, tak mám papíráka za za 10.000 :grinning: Jakej striptýz? Co to tu čtu? Nestačím vás dočítat.
Karolko, dík za vysvětlení.
Tak zas jdu:slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Markýý, nic nevím, jen to ,co jsem psla včera večer. Anýskovi zjistili šelest,ale nic to prý není. Mája ale chděra byla z toho hotová.
21. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Mikýsek je hrozně ňuchací a úplně ho vidím v té vyšší trávě jak poskakuje za Věrkou :grinning: :grinning: :grinning:

Karolko,ahojky holka úklidová :wink:

Majdí já nespala,cpala se rohlíkem,a ted jdu na brambory a hodit do trouby lososa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám zas hlad,já jsem vážně kyselina....jo a ještě všici kolem si myslí že budem mít holku,prý jsem jiná-nechtěj říct hnusná,tak řeknou jiná,je pravda že moje pleť..raději nemluvit,uvidíme co bude,jen teda jméno pro holčičku bude děs...nějak ani nechce Madlenku,chápeš to Madli???

Marky,tak to ten můj by se styděl i přede mnou snad,leda by se trochu přiopil :grinning:
21. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.