• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Se jí nedivím taky bych byla.Já mám ale kamarádku která je stejně stará jak já a má šelest na srdíčku od narození a je normální.Nějak jí to nevadí.A už ví kdy by je pustily domů?
21. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Teda Katy, to nechápu. Ale to víš že chápu, já se naopak divím, že někdo holčičku pojmenuje Magdalénka. I když u druhých se mi to líbí:slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Katy bud v klidu z tou pletí.Já mám obličej za kterej by se styděl i puberták.Takový boláky co se my dělají to je děsný.A stím jménem budeš rodit ty a tebe se zeptají na jméno tak bud v klidu.On si na to zvikne.
21. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Marky to je v pohodě, když jsem si Tě chudinko představila v té sanitce,dostala jsem záchvat smíchu a zrovínka do dveří vstoupil náš jednatel. :grinning: :grinning:
Katy klidně můžeš mít chlapečka, moje kamarádka bude rodit kolem 25.května a moc jí to sluší a bude mít holčičku, já zase když se mi neco nelíbí tak říkám, že je to zajímavé a můj muž(ten jediný ví,co tím myslím)vždycky vyprskne smíchy,teď mi došlo, že v 10 dělal zkoušku tak mu půjdu brknout a jestli nedostane jednušku nesmí domů. :grinning: :grinning: Katy prosím Tě ty kaťata v Terranově jsou bavlněné, já že bych je taky koupila.
Věruško moc pozdravuj Máju a nemusí se bát můj bratranec měl také šelest na srdíčku a od puberty už je v pohodě. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Terezko, třeba dostaneš přidáno, že se v práci usmívaš i na PC, víš jako kladný přístup k práci:grinning:
21. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
To bych se moc divila, spíš by mi rovnou poslali do Dobřan z přetažení. :grinning:
21. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
krásné poledne beruškýýýýý
tak sem doma,včelička byla fakt v pohodě,sestra se smála jak sem na ni koukala vyděšená,ted mi ukázala tu jehlu s tou kapkou-jako že tam není vzduch a o mě se pokoušely mrákoty :grinning: ale pak jí říkám tak mi to bodnite at si honem můžu udělat radost za statečnost,tak sme se smály fakt to nijak nebolí.Vzpomněla sem si v tu chvíli na Andrejku jak mi včera psala že některé se na to bodání těší-závislačky :grinning: :grinning: a odcházela sem s úsměvem,rovnou si nechat udělat nehtíky,hmmm a sou krásný :wink:
Jak se máte holčiny??Co těhulinky je vám dobře?
Belinko,konečně tě tady vidím,taky pořád pracuješ vid beruško
21. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Tož, ale jako odpočinek by to nebylo až tak špatné, né? Já když mám něčeho plné zuby, tak říkám, že se nechám zavřít do Opavy, budu tam mít nějaký záhonek na okopávání a bude mi dobře:grinning:
21. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Janni.ko, tak to je super, že včelička byla v pohodě:slight_smile: Ty máš co povídat o tom, že jsem pořád v práci:wink:
21. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Belinko taky sem si pořídila růžením a křištál si říkám mají to všecky holky tak já nebudu trhat partu :wink: a nosím je v pracovních kalhotech-ještě ty kameny někde vytrousím :grinning: :grinning: ale náramky nesmíme tak kam jinam to dát že :sunglasses:
21. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holky,já sice na obličeji nic nemám,ale šíleně mám suché ruce,loupou se mi a pálí, v životě jsem to neměla,teď docela blahořečím Jirkovi, nechtěla jsem myčku a teď jsem za ní ráda, ale abych to nezamluvila koupila jsem si krém pro mimča a docela to pomáhá. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Beli co to máš s tou Opavou, na psychině nedělám, tu mám přes plot :wink:
21. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
no když já právě na tebe moc nenarazím,se nějak míjíme :wink: no jo tak ten květen je pěkne krušnej pracovně to je pravda :slight_smile: ale bude to už dobrý.V koutku duše doufám,že to bude dobré na dalších 9 měsíců :wink:
21. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Janni.ko, proto jsem si všechny ty kamínky pověsila na krk. Taky nesmím mít nic na rukách, mimo zásnubního a snubního prstýnku a ten bych stejně nesundala, ani kdybych musela:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tery oni ty krémy a mýdla a tak co je pro miminka sou bych řekla nejlepší :wink: :wink:
21. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak to máš Beli pravdu,taky bych to nesundala,leda že by mi ten prst useklia to nehrozí :grinning: když já mám na krku zlatý řetízek se srdíčkem od miláčka a ten nechci sundat a když na to pověsím kameny tak to vypadá divně :confused: kapsička je jediný možný místečko :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
žabky du omrknout znova to DVD o Puregonu pak dojede mužíček a zalezem do pelíšku-spát :slight_smile: sem od 5 vzhůru asi sem nemohla dospat a těšila se na bodanec :grinning: tak zatím pááá
21. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Janni.ko taky jsem si to říkala, že pro děti nic špatného nevyrábí, tak si kupuju i přesnídávky. :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Karolko super, tak až tam skončím, budeš za mnou chodit a nosit mi řízky:grinning: Teri, ony ty výrobky pro děti jsou nejlepší:wink: Janni.ko, to je pravda, že se míjíme.
21. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Janni.ko, já mám na krku ty řetízky 3, co nemůžu sundat a nějak to zas nevypadá až tak hrozně. A to tam mám růženín, jaspis, měsíční kámen a křišťál:grinning:
21. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
A Andrejka je jako kde??? Ve čtvrtek se na ouřadě neoběduje nebo co???
21. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
ahoj kočičky!
rychle nakukuju. Musím dělat, protože mám 2.den ms, a to nikdy nevím, kdy přijde ta vlna, jak jsme s Regí pojmenovaly, že chodíš kolem dokola po bytě a bulíš :grinning: :grinning:. A v pondělí tu nebudu, asi ani v úterý ne, ráda bych využila neschopenky na hysterku na dva dny.
Věruško, tak prcek za Tebou běhá v trávě? Tak to se rychle adaptoval, žádnej ufňukánek :slight_smile: :slight_smile:.
Belí, děkuju za pochvalu posudku, právě jsem četla sms a tak jsem otevřela i koníka, a čekala, že tu budeš. Tak
striptéérek se Ti zalíbil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:! Já to taky říkala, že ty kluci byli milí a vůbec ne nafoukaný, i když by mohli.
Karolko, ahoj Karkulinko :slight_smile: !
Janni, tak prvá včelička, zaháááájeno!!! Terezko, Belinka už mi vysvětlila, co je fialová paní. Tak tedy , kdy už tam nebudeš mít fialovou paní? :sweat_smile:
Leňulko, Majký, paní Kačírková, zdravím :slight_smile: :wink:
21. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Andrejkooo ahoj:slight_smile: To jako nebudeš v práci, jsem pochopila, né snad na kobylce??? Ti říkám, u toho posudku jsem brečela jak malá holka, chtěla bych mít takové rodiče:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Majdí,víš ono to je složitější s těma jména co se líbí mě se nelíbí jemu a naopak,zatím jen Nataška a Valerie je shoda,no a včera mě překvapil že se mu i docela líbí Valentýnka.
Terezko,jméno bych jiný nedala,mě by se líbilo po něm Antonie,ale to jedině přes jeho mrtvolu,tak zas zabíjet se mi nechce :grinning: jo já mám taky šíleně vyschlou pletť a i u nosu a bradě,děs běs :angry:

Janni,vidíš a ani to nebolelo,co??? :wink:

Andrejko,tak ať se Ti ta vlna vyhne :wink:
21. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Bellí, já myslím, že ten posudek je vždycky hezký... Páč, kdyby to bylo úplně stoprocentní, pak nevím, co by napsali Tobě s Pavlíkem. Dyk vy se ani nehádáte?! :slight_smile:
Katy, myslím, že nevyhne, ale jsem v klidu, páč si slibuju od té hysterky, že to třeba částečně vyřeší i toto. A jestli, ne, musím říct, že mám perfektní kolegyně , už mě znají, a věří mi to, když třeba přijdu později, nebo odejdu dřív.
21. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj Andrejko, trošku nerozumím té fialové paní. :fearful:
21. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Jé, to je dobře Terko, já to taky nepochopila,tak jsme dvě. Fialová paní je to , co máš místo fotečky :slight_smile:
Berušky, odmlčuju se, jdu makčit...
21. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Andrejkooo, co to plácáš??? My se taky rafneme, to by snad ani nebylo normální:grinning: Věřím, že ty posudky jsou jistě hezké, ale ten váš je takový emotivní, prostě jak vám záleží jednomu na druhém a ty priority, úplná shoda, a jak žijete jeden pro druhého, to se málokdy vidí:slight_smile: Terezko, fialovou paní máš místo foteškyyy:wink:
21. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
No a huž je v tahu.
21. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Kočenky jdu spinkat,jsem unavená,asi ten losos k obědu mě zmohl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.